FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Przedstawiamy profil :: Żar Zmierzchu Płeć:Mężczyzna
Avatar

Legenda Przeszłości


Podpis
Atuty:
I: Kruszyna - smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu 3 jednostek mięsa zamiast 4
II. I: Szcześciarz - w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji lub raz na pojedynek.
III. Niesprawiedliwy - jeśli Uzdrowiciel ma kontakt fizyczny z ofiarą w momencie wykorzystywania atutu, rozprasza go na jedną turę i raz na walkę może go zaatakować bazując na Magii Precyzyjnej i Inteligencji. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
IV. Wybraniec Bogów - smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie, uzdrowiciel może używać tego atutu raz na tydzień bez względu na miejsce w fabule, atut tyczy się wtedy obu etapów leczenia)
Utalentowany - smok może wyuczyć się dwóch umiejętności na poziom 3, ale wtedy może mieć tylko jedną umiejętność na poziomie 2

Posiadane przedmioty:
Kamienie: 4x malachit, rubin, ametyst
Pożywienie: 1/4 owoców
Inne: Kryształ szamana, kryształ mentora (naładowany do 1.06), ognisty kamyk (jednorazowo rana średnia), płatek sasanki (jednorazowo kamyk na polowaniu)
Żetony: 1x złoty(15.10)


Dołączył:  2016-11-07, 15:16
Ostatnia wizyta:  2021-06-24, 23:06 (Minut: 0)
Wizyt: 11278  Łączny czas wizyt Godzin: 687
Postów:  1393,  tematów: 31,  załączników: 0,  ankiet: 1
[0% z całości / 0,65 postów dziennie]
Ostatni post 2018-09-16, 18:31
Znajdź wszystkie posty Żar Zmierzchu
Płeć Samiec
Księżyce 105
Rasa Zwyczajny
Opiekun Kruczopióry[*]
Mistrz Krew Mandragory[*]
Partner Mistycznooka[*]
Wygląd Młodzik przemienił się w dorosłego. Łuski w kolorze matowej czerni pochłaniają światło słońca, podbrzusze i gardło jest w jaśniejszej barwie. Ciało jest zwinne, choć żylaste, wprawdzie nie jest dość rosły by zostać wojownikiem, jednak błekitne ślepia błyszczą niebezpiecznie gdy mu się zagrozi. Jednak nadal zatrzymują się w jednym miejscu dłużej niż na kilka chwil, co jest cechą obserwatorów. Mocny, umięśniony ogon posiada kolce na końcówce, która zadałaby poważne rany przy uderzeniu. Rozwinięte już całkowicie skrzydła utraciły pomarańczową błonę między stawami, które sczerniały i przybrały barwę łusek. Ogólnie wyrósł na kruszynę, jednak nie powinno się go lekceważyć ze względu na wrodzoną zwinność i bardzo dobre zdolności tkania maddary.
Charakter Wraz z wiekiem, zmienił się też charakter Onyksa. Zniknęła pisklęca beztroska, ustępując miejsca ciekawości świata i poczuciu obowiązku aby wyształcić się na Uzdrowiciela, tak potrzebnego Ogniowi. Doskonale zdaje sobie sprawę że bardziej rosłe osobniki niedoceniają go ze względu na drobną budowę ciała i jeżeli zostanie zagrożony bezlitośnie wykorzysta wrodzoną zwinność i pilnie szlifowaną umiejętność tkania maddary. Nie posiada jeszcze kogoś, kogo mógłby nazwać przyjacielem, jednak jeśli takiego znajdzie, przychyli mu nieba.
A S: 3| W: 3| Z: 4| M: 4| P: 3| A: 1
U A,O,Kż,M,MA,MO,B,L,Pł,W,Skr,Śl:1|MP,Lcz:3
Atuty Kruszyna; Szczęściarz; Niesprawiedliwy; Wybraniec Bogów; Utalentowany
Rodzina Buchający Płomień[*] - przybrany ojciec; Marmurowa Łuska[*] - przybrana siostra; Gryzący Kolec, Kobaltowy[*], Zawijec[*], Kalaitowy Kolec[*] - syn; Aria Negacji[*], Konwalia[*], Lapis[*] - córka
KP: 
Płeć:  Mężczyzna
Kontakt z Żar Zmierzchu
Adres email: Wyślij email
Prywatna Wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość
Grupy: Dawne postaci

Skocz do:  

Riverdale Starlight

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,67 sekundy. Zapytań do SQL: 15