FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Przedstawiamy profil :: Jeździec Apokalipsy Płeć:Kobieta
Avatar

Kiara Odrodzona


Podpis
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

A T U T Y
I - Zwinny
Jednorazowo +1 do Zręczności.
II - Chytry Przeciwnik
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
III - Czempion
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
IV - Utalentowany
Smok może wyuczyć się dwóch umiejętności na poziom 6, ale wtedy nie może mieć żadnej na poziomie 5 i tylko jedną na poziomie 4. Atut nie ma wpływu na niższe poziomy U.
Niemożliwe do wybrania wraz z Uzdolnionym.


P R Z E D M I O T Y
Pożywienie:
38/4 mięsa, 6/4 owoców
Kamienie Szlachetne:
turkus, rubin, 2x szmaragd
Dołączyła:  2015-06-02, 15:44
Ostatnia wizyta:  2017-08-14, 12:52 (Minut: 0)
Wizyt: 5165  Łączny czas wizyt Godzin: 468,3
Postów:  1071,  tematów: 14,  załączników: 0,  ankiet: 0
[0% z całości / 0,47 postów dziennie]
Ostatni post 2016-12-04, 19:13
Znajdź wszystkie posty Jeździec Apokalipsy
Stado Wody
Płeć Samica
Księżyce 73
Rasa Drzewny
Partner Cichy Potok
Wygląd Cielsko ozdobione było czarno-brązowymi i grubymi łuskami, które stały się niemal czarne. Całkiem pokaźne szpony, posiadające zakrzywione końce. Łeb okuty w przeróżnej długości kolce o ciemnej barwie oraz długi czarny jęzor z rozdwojoną końcówką. Niezwykle długi, giętki ogon zakończony jest wielkim grotem od którego wystają bardzo długie kolce. Wygląda to dosyć dziwnie, jednak jeżeli poświęcić temu dłuższą chwilkę, przypominają one gałęzie. W końcu płynie w niej krew smoków drzewnych! Spora liczba wielkich i ostrych siekaczy i dwa, wystające, długie kły. Ślepia najbardziej przypominają matkę. Są błękitne, z delikatnym turkusem. Wielkie, wyrażające chód i dyscyplinę. Proporcjonalne ciało z parą potężnych skrzydeł. Jak na drzewnego, jest to nieco rzadziej spotykane, ale jak widać cuda się zdarzają. Charakterystyczną częścią w jej ciele jest coś w rodzaju ''tatuażu'' na szyi.
Charakter Jest przeciwieństwem przyszywanego ojca. To znaczy była. Jej cała towarzyskość, uwielbienie poznawanie świata i rozgadanie.. wszystko odeszło. Zazwyczaj chowa strach, zastępując go sztucznym uśmiechem. Teraz jednak nie wie co to znaczy strach. Nie jest uległa. Stara się do wszystkiego podchodzić rozważnie. Wierzy, że dzięki swojej postawie smoki będą również takie w stosunku do niej. Stała się bardzo agresywna, cyniczna i egoistyczna. Może to dlatego, że zbyt dobrze zadomowiła się w Cieniu? Stado stało się ważne. W końcu było jej nowym domem. Charakter jej jest więc bardzo trudny do ogarnięcia. Jednego dnia potrafi być miła, a drugiego zła na cały świat. Nie zabiera to jej jednak uroku. Oczywiście inaczej traktuje smoki z Cienia, Ognia, Życia i Wody. Jest jednak wiernym smokiem i przyjaźń również jest dla niej bardzo ważna.
A S: 1| W: 2| Z:2| I: 1| P: 2| A: 2
U MO,Kż: 2| B,L,P,S,Sl,W,M,Skr,MP,MA: 3| A,O: 6
Atuty Zwinna; Chytry Przeciwnik; Czempion; Utalentowany; Ostateczny Cios
Rodzina Nathi (przybrany ojciec) Chór Światła (przybrany brat) Truskawka*, Violet*, Brak Słów, Szurdająca*, Nimah*, Furorem* (córki) Bezsensowny K*, Eridor*, Morituri* (synowie)
KP: 
Płeć:  Kobieta
Kontakt z Jeździec Apokalipsy
Adres email:  
Prywatna Wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,59 sekundy. Zapytań do SQL: 16