FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Przedstawiamy profil :: Osłona Nocy Płeć:Kobieta
Avatar

Starszy Ognia


Podpis

Atuty
I ~Szczęściarz;
[size=8]fortuna jest Ci wyjątkowo przychylna. Jeśli w walce, polowaniu lub na misji nie powiedzie Ci się, możesz oszukać przeznaczenie i zmylić los. Sukces w poczynaniach jest wtedy marginalny, może jednak odwrócić Twoje szanse.
Jeśli smok użyje tej zdolności dany test umiejętności staje się 1 sukcesem (do wykorzystania raz na misję/polowanie - łowcy raz na 2 tyg).

II ~ Chytry Przeciwnik;
potrafisz na swoją korzyść obrócić ruch twojego przeciwnika podczas walki, w ten sposób zdobywając nad nim nieznaczną przewagę.
W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.

III ~ Czempion;
wybrałeś Kammanora na swojego patrona, otrzymałeś zarazem jego błogosławieństwo. Potrafisz dostrzec okazję do ataku i od razu z niej skorzystać.
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku. Dodatkowo w świątyni ma -1 ST przy modlitwach do Kammanora.

IV ~ Wybraniec bogów;
twoja niezachwiana wiara sprawia, że bogowie czuwają nad tobą dniem i nocą, chroniąc cię od krzywdy i pomagając, kiedy tego potrzebujesz.
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie, uzdrowiciel może używać tego atutu raz na tydzień bez względu na miejsce w fabule).

V~ Furia Niebios;
[size=8]smok potrafi zwrócić na siebie uwagę sprzyjających mu bogów w czasie walki, którzy to zsyłają swój gniew na jego przeciwnika poprzez siły natury.
Przeciwnik smoka zostaje zraniony raną lekką przez jeden z naturalnych czynników (np. piorun). Można użyć raz na walkę/bitwę/polowanie (2 tygodnie w przypadku łowcy).
Dołączyła:  2014-01-19, 17:24
Ostatnia wizyta:  2014-03-22, 11:03 (Minut: 0)
Wizyt: 171  Łączny czas wizyt Godzin: 12,4
Postów:  55,  tematów: 0,  załączników: 0,  ankiet: 0
Stado Ognia
Płeć Samica
Księżyce 89
Rasa Skrajny
Opiekun Migocząca* Głos*
Mistrz Adamantytowołuski*
Partner Anioł Zemsty*
Wygląd Czarnołuska smoczyca o krwistych czerwonych oczach. Ma nieprzyjemny wyraz pyska a do tego ma potężne, wręcz ogromne czarne skrzydła pokryte czarną błoną. Jest drobna a po jej plecach biegnie pasmo długich kolców połączonych ze sobą błoną. Od szyi aż po podbrzusze posiada czarne grube płyty. Koniec ogona jest ostro zakończony potrójnym kolcem, smoczyca posiada długie wręcz większe od innych piskląt pazury a do tego z jej pyska wystają bardzo długe kły. gdyby nie skrzydła przypominała by równinną, skąd też się od nich wzięła. Jako że jej mama posiadała skrzydła, odziedziczyła je właśnie po niej...
Charakter Charakter dorosłej smoczycy znacznie się zmienił, już nie przypomina dawnej Czarnnej Łuski. Stała się o wiele poważniejsza i groźniejsza. Jej oczy zawsze wyrażają grozę, niebezpieczeństwo i pogardę. Niewiadomo co skołoniło ją do tak znacznej zmieny harakteru, stała się ona groźna, lecz ciekawość w niej pozostała. Czasem się uśmiecha, lecz są to zwykle drapieżne obniżanie kłów. Głos smoczycy spoważniał i wydoroślał, czasem jednak bywa miła dla swoich bliskich, rodziny i przyjaciół. Podczas walk jest niezwykle niebezpieczna i nieobliczalna...
A S: 4| W: 2| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 2
U W,M: 1| B,L,Pł,S,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl: 3| O: 5| A: 6
Rodzina Tata: Mroczne Sumienie* Brat: Królewski Władca* Siostra: Aromat Imbiru* Synowie - Drago* Błysk* Tapes* Envy* Grom* Calidum* Upadły Kolec Córki - Miłość* Nostalgia* Cinerea* Erozja* Serce Eteru* Gwiazdeczka* Lawenda* Płomyk*
KP: 
Płeć:  Kobieta
Kontakt z Osłona Nocy
Adres email: Wyślij email
Prywatna Wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12