FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 8
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szklista skała
Brakująca Łuska

Odpowiedzi: 412
Wyświetleń: 45364

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2020-03-15, 21:10   Temat: Szklista skała
  Wkrótce jej ślepiom ukazała się smukła, niebieskołuska sylwetka samic... Samca. Och, z daleka łatwo się pomylić, gdy smok ma taką lekka budowę ciała. Nie mniej jednak Aslaug skinęła mu lekko łbem, gdy podrzucił ku niej porządną stertę mięsa [4/4]. Nawet nie odpowiedziała nic na jego pożegnanie, jedynie lekko wzruszyła barkami i zabrała się za posiłek, gdy tylko pachnący Plagą smok zniknął gdzieś na horyzoncie. Niespiesznie pochłaniała kolejne kawałki, wylizując pod koniec szpony z cieknącej po nich, świeżej krwi, a następnie zostawiła resztki tam gdzie stała i po prostu odeszła z powrotem, w samo serce ziem Ognia.

  [zt]
  Temat: Szklista skała
Brakująca Łuska

Odpowiedzi: 412
Wyświetleń: 45364

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2020-03-15, 09:55   Temat: Szklista skała
  Praktycznie nigdy nie opuszczała granic Ognia, nie mając ochoty ani na jakiekolwiek integracje, zawiązywanie znajomości, czy zwyczajne poznawanie świata. Wyjątki się jednak zdarzały - a to był jeden z nich, bowiem czarnołuska wywerna zaszczyciła swoją obecnością Szklisty Zagajnik, lądując nieopodal dosyć masywnej skały. Upewniając się, że nie ma nikogo w pobliżu, kto zainteresowałby się nią w jakikolwiek sposób wydała z siebie krótki ryk, będący wezwaniem do dowolnego łowcy, który chciałby podzielić się częścią swoich zapasów z losowym smokiem.
  Temat: Ukryty zagajnik
Brakująca Łuska

Odpowiedzi: 391
Wyświetleń: 39529

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2020-02-15, 17:08   Temat: Ukryty zagajnik
  [Dziękuję za uświadomienie mi, że Zew miał liliowe oczy - nie miałam zielonego pojęcia. x"D Aż się poczułam głupio.]

  Patrzyła na samicę Plagi z paskudną wręcz beznamiętnością. Liliowe oczy wpatrywały się w nią i... Właściwie na tym można by było zakończyć opis, bowiem nic a nic nie dało się z nich wyczytać. Po prostu były, niczym dwa kamienie szlachetne zatopione w bieli łba, nie niosące jednak ze sobą żadnego przekazu, żadnych wskazówek, niczego co mogłoby sugerować obecny stan emocjonalny Ognistej. Słysząc swoje imię z ust dorosłej czarodziejki jedynie powoli zamrugała - ciężko stwierdzić, czy potwierdzając, że tak, to właśnie ona, czy może był to zwyczajny, fizyczny odruch, niezbędny do nawilżenia wysychających powoli oczu.
  - Niektórzy dojrzewają szybciej od innych. - Odpowiedziała neutralnie, przejeżdżając czarnym językiem po wargach. I tyle. Nie skomentowała nic więcej, nie zadała pytania, nie odbiła piłeczki w żaden sposób. Nie popchnęła rozmowy dalej - zamiast tego dalej twardo stała w miejscu, obserwując rozmówczynię, w całości przekazując jej pałeczkę. Oj, ciężki orzech do zgryzienia, już widać było, że kontakty z innymi i prowadzenie konwersacji absolutnie nie były mocną stroną Kuszeniowej latorośli.
  Temat: Lazurowe Jeziorko
Brakująca Łuska

Odpowiedzi: 664
Wyświetleń: 54898

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2020-02-12, 15:44   Temat: Lazurowe Jeziorko
  Nie musiała, jak się okazało, długo czekać - catering pojawił się szybko i sprawnie, a do tego w pełni wyposażony. Aslaug powąchała uważnie podrzucone w jej kierunku mięso, przejechała po nim jęzorem, smakując niczym wyrafinowany koneser, po czym w ramach podziękowania tylko skinęła nietypowemu smokowi łbem i chwyciła pożywienie w zęby, odchodząc kawałek dalej. Gdy już była sama, wbiła kły w mięso [4/4] i spokojnie zjadła posiłek, oblizując pysk i szpony, po czym zostawiła resztki za sobą i wróciła do obozu Ognia.

  [zt]
  Temat: Lazurowe Jeziorko
Brakująca Łuska

Odpowiedzi: 664
Wyświetleń: 54898

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2020-02-11, 16:46   Temat: Lazurowe Jeziorko
  Znowu wyrwała się spoza terenów Ognia. Zdarzało się to niezwykle rzadko, i zazwyczaj było spowodowane czyimś wezwaniem, lecz tym razem było inaczej. Czarna wywerna zamigotała na horyzoncie, lądując przy brzegu Lazurowego Jeziorka, stukając końcówką ogona o chłodną taflę wody. Kątem oka spojrzała na własne odbicie, po czym zadarła łeb i ryknęła, by powiadomić pierwszego chętnego łowcę, mającego może ochotę podzielić się nieco swoim dobytkiem mięsa... Lub owoców. Wszystko jej było jedno.
  Temat: Ukryty zagajnik
Brakująca Łuska

Odpowiedzi: 391
Wyświetleń: 39529

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2020-02-08, 19:48   Temat: Ukryty zagajnik
  Początkowo zdawać by się mogło, że mentalne wezwanie nie dotarło do odbiorcy, bowiem Kuszeniu odpowiadała tylko cisza. Nie pojawiła się żadna odpowiedź, nic, co by mogło sugerować, że wiadomość została przekazana, a młoda Ognista leci na spotkanie.
  Zjawiła się jednak, chociaż zajęło jej to potwornie dużo czasu. Jakby nie miała czasu, ochoty lub jednego i drugiego, aby spotykać się z kimkolwiek. Wylądowała jednak przed Kuszeniem, podchodząc nieco bliżej, ale utrzymując dystans połowy ogona, wbijając w nią pozbawione uczuć spojrzenie liliowych oczu. I nic więcej. Po prostu patrzyła, zapamiętując zapach Plagijki, zapisując go w pamięci, ale nie odzywając się ani słowem. Cel wezwania i smok, na którego właśnie patrzyła pozostawał zagadką, a i sama inicjatywa nie pochodziła od niej, dlatego też w jej mniemaniu to do czarodziejki należało przerwanie ciszy i wyjawienie swych zamiarów. W przeciwnym razie Ognista po prostu straci zainteresowanie i odejdzie.
  Temat: Podnóże Skały
Brakująca Łuska

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 54286

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2020-02-07, 13:44   Temat: Podnóże Skały
  Odwróciła powoli łeb w stronę, z którego dochodził szelest. Nie minęła chwila, a spomiędzy krzewów wyłoniła się ufajdana amatorskim kamuflażem, młoda samica. Aslaug obrzuciła ją beznamiętnym wzrokiem, notując pewne mniejsze i większe szczegóły, czekając aż ta się odezwie. Ognista nie miała za bardzo smykałki ani chęci do rozpoczynania rozmów. Uniosła minimalnie łuk brwiowy, słysząc dziwny sposób mówienia u Nieznajomej. Albo może to było normalne, tylko po prostu Aslaug była tak skrajnie odcięta od świata, że nie zdawała sobie z tego sprawy?
  - Tury mnie nie obchodzą. - Powiedziała neutralnie i wzruszyła lekko barkami. Bo i faktycznie, zwierzęta w ogóle jej nie interesowały. Nie była na polowaniu, więc nie musiała zachowywać się cicho. A że akurat te zwierzęta były przez kogoś obserwowane... Zdarza się.
  - W obserwacji czego? - Zapytała z praktycznie niezmiennym tonem głosu. Nawet jej mimika pyska była niezwykle oszczędna, jakby wywerna była zbyt leniwa, by jakkolwiek prezentować swoje emocje, nawet zaskoczenie. - Gaciopyszów? Co to niby jest?
  Temat: Podnóże Skały
Brakująca Łuska

Odpowiedzi: 534
Wyświetleń: 54286

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2020-01-23, 13:58   Temat: Podnóże Skały
  Praktycznie nie ruszała się z terenów stada i miała wręcz zerowe pojęcie o tym, co znajduje się za nimi, za granicami. Jej niechęć do poznawania nowych miejsc wynikała w sumie z braku czegoś tak naturalnego, jak ciekawość. Nie interesowało jej zwyczajnie to, co skrywał świat, co jest do odkrycia, co jest warte uwagi. Wszystko zdawało się być dla niej takie samo, monotonne, w odcieniach szarości.
  W końcu jednak musiała wyjść. Przechadzała się leniwym krokiem, docierając do miejsca, którego nazwy i tak nie znała. Było to jednak swego rodzaju podnóże jakiejś masywnej skały i to jej wystarczyło. Rzuciła przelotne spojrzenie na rzucający na nią cień głaz, po czym po prostu ruszyła dalej. Przed siebie, niezbyt zainteresowana tym, co ma dookoła, nie zatrzymując się nawet gdy dostrzegła nieopodal kilka turów i, jak gdyby nigdy nic, po prostu szła w ich stronę. Nawet nie bezpośrednio, ale zdecydowanie zbyt blisko jak na gusta typowych roślinożerców... Więc te po chwili ruszyły do ucieczki, co wywerna skwitowała jedynie podłużnym spojrzeniem, odprowadzającym zady umykających zwierząt.
  Młodej istoty, która do tej pory z fascynacją te zwierzęta obserwowała nawet nie dostrzegła... Co tylko pokazywało, że czujność nie była jej mocną stroną. A może to po prostu ignorancja?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15