FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 51
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Las
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 508
Wyświetleń: 62719

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-05-12, 20:22   Temat: Las
Po pewnym czasie dostrzegłaś w płytkim śniegu coś, co wyglądało na odcisk kopyta jakiegoś koniowatego, sądząc po głębokości śladu, zwierze musiało być dość ciężkie. Ślady prowadziły głębiej w las. Tymczasem Ciernisty cały czas podążał za tobą, obserwując jak sobie radzisz.
-Relacjonuj mi co widzisz i czego będziesz szukać - Polecił zciszonym, jednostajnym tonem głosu
  Temat: Las
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 508
Wyświetleń: 62719

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-05-11, 14:17   Temat: Las
-]Tak. Poza tym mogą to być też odchody lub charakterystyczne dla niektórych gatunków wydzieliny którymi oznaczają swe terytoria. - Dopowiedział wojownik. Oczywiście obecność takich znaków oznaczała iż zwierzyna była w pobliży, ale Chwilowa miała rację. Zapach był najważniejszy w ustaleniu świeżości tropu. Ciernisty przymknął na chwile ślepia, po czym otworzył je ponownie.
-Spróbuj teraz znaleźć gdzieś tu trop należący do zwierzyny. - polecił
  Temat: Las
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 508
Wyświetleń: 62719

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-05-08, 17:12   Temat: Las
-A więc powiedz, jakie to mogą być ślady, poza odciskami łap czy kopyt, oczywiście. - Zapytał ją po raz kolejny. Może ta różowołuska samiczka miała jednak większy talent do śledzenia, niż, jak udało mu się zauważyć, do kamuflażu. Przez cały czas świdrował ją wzrokiem swych czerwonych ślepi tak, że mogła wręcz poczuć się niewygodnie. Może specjalnie chciał jej tym utrudnić myślenie? A może to po prostu stary dobry nawyk gapienia się na swego rozmówcę, którego nikt w młodości Tehenbiego nie próbował wyplenić...?
  Temat: Las
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 508
Wyświetleń: 62719

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-05-05, 19:25   Temat: Las
Kąciki pyska Ciernistego uniosły się delikatnie, jakby w rozbawieniu. Czyli to miało być coś w stylu "naucz mnie to dam ci spokój"? Interesujące.
-To całkiem dobry powód, Chwilowa Łusko. - Odparł, chociaż wcale mu się aż tak bardzo nie spieszyło. Bowiem dlaczego by się tak wypytywał zamiast powiedzieć "nie" i sobie pójść, gdyby nie znajdował obserwowania adeptów próbujących wymyślić dla niego powód interesującym.
-Oczywiście zakładam że wiesz na czym polega umiejętność zwana śledzeniem... - Powiedział w końcu, po krótkim westchnięciu...
  Temat: Las
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 508
Wyświetleń: 62719

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-05-05, 18:02   Temat: Las
Ciernisty wziął głęboki wdech, po czym zmierzył różowołuską wzrokiem.
-To może zapytam inaczej. Dlaczego uważasz że zechcę poświęcać swój czas na uczenie cię? To czy zostaniesz łowcą czy nie zupełnie nie jest moją sprawą. - Stwierdził zwyczajnie, po czym zrobił krok do przodu, jakby już się zbierał żeby odejść. Dlaczego niby miałoby mu zależeć na karierze dopiero co napotkanej smoczycy? No, ale postanowił dać jej jeszcze wytłumaczyć jej tok myślenia. No chyba że po prostu przyjmowała to za oczywistość że ktoś powinien ją nauczyć tylko dlatego że ona nie umie...

//Postaraj się ;) Na Ciernistego trzeba mieć dobre argumenty xD
  Temat: Las
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 508
Wyświetleń: 62719

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-05-04, 11:21   Temat: Las
Cóż, jego tok myślenia nie był tak daleko idący, aby stwierdzić że to będzie jego wina jeśli on nie nauczy jej śledzić a ona później umrze z głodu. Od czego są w końcu łowcy.
-Dlaczego właściwie miałbym cię uczyć? - Zapytał, pozbawionym emocji tonem, badawczo obserwując różowołuską smoczycę. Może niektórzy chodzili i uczyli wszystkie pisklęta i adeptów jacy się nawinęli, ale on raczej ograniczał się do uczenia lub douczania członków jego własnego stada. Więc niech smoczyca da mu dobry powód dla którego miałby poświęcać jej swój czas, który mógłby spędzić jakkolwiek inaczej...
  Temat: Las
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 508
Wyświetleń: 62719

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-05-02, 22:15   Temat: Las
Uniesiony łuk brwiowy nad lewym ślepiem smoka nie opadał, zwłaszcza po nazbyt entuzjastycznym, jak na jego gust, powitaniu które zaserwowała mu ognista.
-Krzak prawie nie ma liści. Było cię widać. Zwłaszcza że kolor twoich łusek nie jest zbyt kamuflujący. Poza tym wszędzie wokoło jest twój zapach i twoje ślady. - Stwierdził, głosem jednostajnym i pozbawionym emocji, no może poza ledwie słyszalną nutą rozbawienia ukrytą gdzieś w tonie, wyraz jego pyska pozostawał jednak kamienno spokojny. Widać ta smoczyca nie zna się na kamuflażu. On też nie był mistrzem, ale podstawy znał i wiedział że ciężko się ukryć w prawie bezlistnym krzaku...
  Temat: Las
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 508
Wyświetleń: 62719

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-05-02, 21:46   Temat: Las
Ciernisty już dawno nie był na terenach wspólnych, nie licząc skał pokoju - ba, nie był tu od kiedy był pisklęciem. Toteż postanowił wybrać się na przechadzkę, może poznać jakieś smoki spoza swojego stada. Akurat przechadzał się pomiędzy drzewami lasu, gdy opadł go mocny zapach ognistych. Najwyraźniej ktoś dopiero co tędy przechodził. Z zainteresowaniem, i w pozycji która w żaden sposób nie zdradzała tego zainteresowania, podążył tym tropem tylko po to aby napotkać niezbyt obficie ulistniony krzak, pod którym siedziała jakaś mała różowołuska samiczka, której zapewne wydawało się że efektywnie się schowała. Stojąc przy krzaku Ciernisty opuścił wzrok na łeb samicy, unosząc łuk brwiowy, przybierając wyraz pyska mówiący coś w stylu "co ty właściwie robisz?" ...
  Temat: Zgłoszenia
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 3199
Wyświetleń: 34837

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2014-04-22, 19:08   Temat: Zgłoszenia
+ 6 sztuk tasznika pospolitego z mini eventu

Proszę przekazać do składziku ziół stada
  Temat: Ustronie
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 582
Wyświetleń: 61783

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2014-04-06, 22:31   Temat: Ustronie
Kąciki warg Tehenbiego uniosły się nieco w ledwo widocznym półuśmiechu, gdy Kometa się mu przedstawił. Już zdążył się zarazić tą słabością do małych, bezbronnych stworzonek jakimi były pisklęta, jednakże w zamyśleniu uniósł łuk brwiowy nad prawym ślepiem, gdy Prorokini powitała go, po imieniu. Nie pamiętał by była obecna na jego ceremonii, nie pamiętał żeby się jej przedstawiał. Mimo to zdążył zasłyszeć skrawki konwersacji pomiędzy nią a pisklęciem. Rozmawiali o bogach. Czy to możliwe że ta poczciwa starsza smoczyca była tą prorokinią, o której słyszał?
-Miło cię poznać, Kometo - Zwrócił się wpierw do pisklęcia, zniżając nieco łeb, by spojrzeć małemu w oczy z jego poziomu, po czym jego wzrok powtórnie skierowany został na smoczycę, prosto w jej ślepia. Cóż za przyzwyczajenie, że zawsze mierzył wzrokiem tych z którymi rozmawiał?
-Czy nie jesteś może... prorokinią, Opiekunką Gwiazd? - Zapytał jednostajnym tonem, podszytym nutą ciekawości. Niezręcznie tak kogoś pytać, czy nie jest czasem kimś o kim słyszał, aczkolwiek tym razem miał silne przeczucie, że nie pomylił tej smoczycy z nikim...
  Temat: Zgłoszenia
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 3199
Wyświetleń: 34837

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2014-03-30, 21:06   Temat: Zgłoszenia
+ Akwamaryn Od Marzenia
  Temat: Wypalona plaża
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 655
Wyświetleń: 80329

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2014-03-16, 15:11   Temat: Wypalona plaża
Młody samiec przez chwilę zastanowił się nim zdecydował się odpowiedzieć na pytanie smoczycy. Nie lubił dzielić się swą przeszłością, aczkolwiek może pora żeby się trochę otworzyć? W sumie nie zaszkodzi nikomu jeśli powie tej smoczycy. Czyż nie było to irracjonalne by obawiać się wyjawienia takich szczegółów?
- Można powiedzieć że tak było. Wędrując ze wschodu trafiłem do obozu ziemi, a przywódca zaoferował mi pozostanie w tym stadzie. Można nawet powiedzieć że nie wiedziałem wtedy że istnieją inne stada w tych okolicach, ale nawet gdybym wiedział, i tak zapewne bym tam pozostał. - Odpowiedział dość niedbałym tonem, w każdym razie dużo swobodniejszym niż zwyczajnie.
-A ty opowiedziałabyś mi coś więcej o swojej przeszłości? - Zapytał, pochylając lekko łeb w jej stronę. Do tej pory to ona utrzymywała rozmowę i zadawała pytania, więc uznał że ma prawo otrzymać jakieś informacje w zamian. W końcu był to sposób żeby lepiej poznać innego smoka, czyż nie?
  Temat: Cichy Wąwóz
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 489
Wyświetleń: 56776

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-03-16, 13:09   Temat: Cichy Wąwóz
Gdy czarny mu się przedstawił, kąciki jego warg uniosły się lekko. Zaprawdę oryginalnie. Czyli nie musiał zmieniać sposobu w jaki określał swego rozmówcę w myślach. Mimo wszystko jednak musiał przyznać że pasowało to owemu adeptowi. Czarne łuski, a jeszcze do tego czarny charakter.
-Cóż, tu muszę się zgodzić. - Róża odparł na poprzednie słowa. W końcu kto wie jak to by się skończyło, gdyby jego przeszłość była inna? Być może nigdy by tu nie trafił, a jeśli by trafił, na pewno nie byłby tym samym smokiem. No ale po co dalej gdybać? Co było to było, już się tego nie zmieni. Takie rozważania służyły tylko do zabicia czasu. Spojrzał na niebo, już dawno ciemne i niemal bezgwiezdne
-Wygląda na to że na mnie już czas. Do zobaczenia, Czarny Kolcu. - Rzekł, niemal imitując ton głosu Czarnego którego owy adept użył gdy się przedstawiał, po czym ruszył on piechotą wzdłuż wąwozu, bez oglądania się w stronę Czarnego, jednak uważny obserwator mógł zauważyć, że nasłuchiwał on, czy owy ognisty za nim nie idzie. Nie ufał mu.
  Temat: Wypalona plaża
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 655
Wyświetleń: 80329

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2014-03-14, 18:01   Temat: Wypalona plaża
Smoczyca była chyba już drugą osobistością, która skomentowała jego nietypowe umaszczenie, no ale na to chyba nic nie mógł poradzić. Taki się urodził i już.
-Jestem smokiem Jaskiniowym. - Odpowiedział krótko, jednostajnym, niskim głosem, przyglądając się uważnie postaci smoczycy. Ona sama nie wyglądała podobnie do żadnej rasy jaką znał, choć mógł stwierdzić że ma bardzo duże w stosunku do ciała skrzydła, a to sugerowało iż była powietrznym. Ale płetwiaste błony w niektórych miejscach na jej ciele, oraz płetwiasta kryza na szyi wskazywały niejako na to iż posiadała ona krew smoków morskich bądź bagiennych. Być może była krzyżówką tych dwóch ras.
-Ty z drugiej strony przypominasz mi nieco smoka morskiego bądź bagiennego, jednakże twoje duże skrzydła wskazują na domieszkę krwi smoka powietrznego. Mam rację? - Stwierdził po chwili milczenia, ni z tego ni z owego. Cóż, smoczyca mogła się czuć nieco niekomfortowo, będąc tak dokładnie badaną wzrokiem krwistoczerwonych ślepi adepta, ale on albo nie zdawał sobie z tego sprawy, albo zwyczajnie o to nie dbał.
  Temat: Cichy Wąwóz
Ciernisty Kwiat

Odpowiedzi: 489
Wyświetleń: 56776

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2014-03-11, 21:38   Temat: Cichy Wąwóz
Odwrócił się nieznacznie w stronę Czarnego, unosząc łuk brwiowy nad lewym okiem.
-Owszem. Jednakże to od nas zależy, jakie wyciągniemy z niej wnioski. - Odpowiedział niedbałym, jednostajnym tonem. Nie żałował swej przeszłości, aczkolwiek był jeszcze dość małym pisklakiem gdy wszedł na te tereny. Akceptacja i uprzejmość smoków z jego stada były jego przeszłością tak samo jak podróż przez góry z ojcem - tchórzem. Także w pewien sposób na niego wpłynęły, nie miewał więc sadystycznych zapędów, chociaż dawał się ponieść wirowi walki ilekroć stawał na arenie. Lecz kto wie co by się stało, gdyby doświadczył gorszych przeżyć z winy innych smoków? Czy byłby taki sam jak Czarny?
-A na imię mi Różany Kolec. - Dodał jeszcze z obojętnym wyrazem pyska, jako że pseudonim "Owocowy" jakoś nie za bardzo mu brzmiał, dał więc czarnemu samcowi poznać swe imię.
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15