FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 697
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Polowanie Infamii Nieumarłych
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 365
Wyświetleń: 3967

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: Dzisiaj 15:08   Temat: Polowanie Infamii Nieumarłych
infamia sprawnie wytopiła te cztery piżmowoły, które to były oddalone od niej na mniej więcej dwa ogony. Spokojnie skubały sobie okoliczną roślinność nie będąc świadome nadchodzącego niebezpieczeństwa. Wiatr wiał jej w pysk, dlatego miała trochę ułatwione zadanie.
Z reszty kompani jedynie ognistemu udało się coś znaleźć, a była to... puma. Grzała się na jednym z górskich kamieni, nie zwracając na niego zbytniej uwagi, przez to mógł ją ominąć.

ZP: 7/10
  Temat: Polowanie Zwyczajów Zamieci
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 227
Wyświetleń: 2332

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: Dzisiaj 14:28   Temat: Polowanie Zwyczajów Zamieci
Kamień zadrżał, a zaraz potem przemienił się w jasnoczerwoną krew, która to spłynęła po twojej łapie, nasiąkając przy okazji w twoje futro. To co spłynęło na ziemie, zaraz potem jakby ożyło i błyskawicznie popełzało tak, że znalazło się trzy dwa ogony od ciebie. Z krwi powoli i progresywnie uformował się... jednorożec. Czarny ogier o szkarłatnych świecących ślepiach wpatrywał się w ciebie. Wyczekująco stał, dumnie prezentując swe szatańskie oblicze. Skinął jednak ci łbem coś na wzór uznania i zaraz potem po jego prawej stronie pojawił długi metalowy harpun zdobiony przeróżnymi rzeźbami i znakami. Owa broń pomknęła zaraz w stronę smoczycy, celując jej w pierś, aby wbić się prosto w jej małe serce, z którego to pragnął pozbyć się z niej życia. Jak zareaguje zatem łowczyni plagi?
Rebf w tym czasie znalazł onyks.

Jednorożec [3/4]
S: 2|W: 1 |Z: 2 |M: 4 |P: 1 |A: 2
  Temat: Polowanie Barbarzyńskiego Pogromu
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 3862

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: Wczoraj 14:56   Temat: Polowanie Barbarzyńskiego Pogromu
Twój atak nie był może za bardzo udany, jednak był wystarczający aby ubić cieniostwora na miejscu. Jego niematerialne ciało rozpadło się, pozostawiając po sobie małą kubkę popiołu. Walkę poraz kolejny wygrałeś tym.
Twój kompan w tym czasie napotkał na kolejnego drapieżnika a była nim mamuna. Jeszcze go nie zauważyła dlatego miałeś sznase go ominąć.


Barbarzyński: 1x średnia[rozszarpana błona przy nasadzie skrzydła, przerwana skóra wokół ramienia skrzydła w 1/3 długosci, złamanie zamknięte kości w miejscu rany, silny ból, silne krwawienie, obca maddara w ranie]

Cień [-/4] - 1x ciężka 1x średnia [mdleje]
W: 2 l M: 4
MA,MO: 1

Barbarzyński Pogrom
atuty: Chytry Przeciwnik[zużyty]; Czempion[zużyty]; Wybraniec bogów[zużyty]

ZP:4/6
  Temat: Polowanie Infamii Nieumarłych
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 365
Wyświetleń: 3967

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: Wczoraj 14:42   Temat: Polowanie Infamii Nieumarłych
Z całej kompani jedynie wodny i ognisty żywiołak coś znaleźli. Hiena natrafił na drzewko soczystych moreli, które mimo iż same w sobie nie nakarmią smoka, to i tak były jakąś odskocznią od mięsa.
Ognisty natomiast na trafił na perłe schowaną pomiędzy dwoma szczelinami.

+perła

ZP:7/10
  Temat: Polowanie Zwyczajów Zamieci
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 227
Wyświetleń: 2332

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: Wczoraj 14:32   Temat: Polowanie Zwyczajów Zamieci
No.. Na pewno ślady pięciu zaskrońców były czymś niespodziewanym, a już na pewno niezwykłym. Zmierzały one na północ, jednak czy zainteresuje ciebie taka zwierzyna?
Rebf w tym czasie napotkał na przedziwny przedmiot. A konkretnie na nieznaną runę. Były na niej wykryte znaki, których nigdy wcześniej nie widział, mimo to był wstanie to przeczytać.
"Ofiaruj twą krew i stocz bój. A nagroda objawi ci się tu." Ciekawe co to jest?
  Temat: Polowanie Czarnoskrzydłego
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 227
Wyświetleń: 4066

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: Wczoraj 14:20   Temat: Polowanie Czarnoskrzydłego
Szukając kamieni szlachetnych, natrafiłeś na zgoła coś innego. A był to samotny biały gryf, który odpoczywał w promieniach słońca. Jeszcze ciebie nie zauważył, dlatego też mogłeś się wycofać.
Twój wodnisty kompan na trafił za to na stadko szczórów, które przebiegnęły obok niego. Ciekawe co zwęszyły te małe gryzonie...

ZP:1/6
  Temat: Polowanie Infamii Nieumarłych
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 365
Wyświetleń: 3967

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-23, 16:43   Temat: Polowanie Infamii Nieumarłych
Z całej kompani poszukiwaczy drogocennych kamieni szlachetnych tylko infami udało się coś znaleźć i nie był to wcale kamień szlachetny, a... drzewko wiśni. Jak widać owoce ciebie prześladowały, jednak czy zignorujesz tak soczyste owoce? No może nie soczyste, jednak wciąż smaczne... dla co niektórych.

ZP: 7/10
  Temat: Polowanie Barbarzyńskiego Pogromu
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 3862

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-23, 16:34   Temat: Polowanie Barbarzyńskiego Pogromu
Może i przedtem szczęście ciebie opuściło, jednak jak widać już zatęskniło za tobą i wróciło do ciebie z porcją kamieni szlachetnych... i to z nawiązką! Bo twoje oczy dostrzegły świecące się dwa jaspisy, które to też wypoczywały na rosnącej wokół nich trawię, twój kompan w tym czasie też odnalazł kamień i był to bursztyn... no no, trzy kamienie to już coś.

+2x jaspis i 1x bursztyn

ZP: 4/6
  Temat: Polowanie Kuszenia Diabła
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 346
Wyświetleń: 6253

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-23, 16:26   Temat: Polowanie Kuszenia Diabła
Czarna igła może i była bardziej subtelna oraz ciekawsza od zwykłych pazurów, jednak wciąż tylko w przypadku, gdy ta rzeczywiście powstanie, a jak na razie się na to nie zanosiło, dlatego jak na teraz, to brzeginia miała na swojej głowę tylko wściekłego biesa. Dlatego też w ramach obrony wyobraziła sobie dość sporą lodową ścianę, która to po mimo, że miała mięć nie więcej niż szpon grubości, miała być nader wszystko wytrzymała i jeżeli o ten aspekt chodzi, to zdała go wyśmienicie, bo pazury nawet nie zostawiły na niej śladów, kiedy to odbiły się od jej powierzchni. Może i nie była to jakaś zmyślna obrona, jednak kto by się tym przejmował... działa to działa.
Następna sprawa leżała w jej kontr ataku. Nie miała szans, na przeciwstawienie się smoczycy i jej kompanowi zwłaszcza, gdy działała w pojedynkę, dlatego też postanowiła dać z siebie wszystko i jak najlepiej potrafi zranić bies. Wszak to zawsze coś przed jej nieuchronną śmiercią.... Dlatego też postanowiła jak wcześniej wykorzystać potęgę lodu, a dokładnie skuteczność lodowych odłamków. Z jej lewej strony pojawiła się zbita kula lodu, która to zaraz pomknęła w stronę Ura, tylko po to, aby wbić się w ziemie z jego lewej strony. Zaraz potem miała rozpaść się na tysiące drobnych kawałeczków, które to miały poranić cały lewy bok kompana, rozszarpując mięśnie oraz uszkadzając narządy wewnętrzne za nimi.

ZP: 2/6

BRZEGINIA 2 [2/4]
S: 1| W: 1| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
Rany: -

UR
Rany: -

KUSZENIE DIABŁA
Chytry przeciwnik[użyty]; Nieugięty; Magiczny śpiew [użyty];
Rany: -
  Temat: Polowanie Zwyczajów Zamieci
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 227
Wyświetleń: 2332

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-19, 18:01   Temat: Polowanie Zwyczajów Zamieci
idąc za rządzą zdobycia kamieni szlachetnych w końcu natrafiłaś na... ślady wron. Wyraźny zapach unoszący się z ich piór wskazywał, że zmierzały one na północ. Co więcej było ich trzech, jednak czy zainteresuje cię tak małe mięso?
Rebf w tym czasie wreszcie znalazł kamień szlachetny, a więc czy to początek ich wielkich zbiorów? Czy może chwilowy sukces? Czas pokaże.

+akwamaryn
  Temat: Polowanie Zwyczajów Zamieci
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 227
Wyświetleń: 2332

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-19, 17:53   Temat: Polowanie Zwyczajów Zamieci
Świst pazurów, bryzgająca krew oraz uciekające życie... to wszystko zdarzyło się w ułamku sekundy tak, że ciężko było zauważyć co się stało. Umazana w krwi smoczyca stała na ciałami zwierząt, mogąc rozkoszować się swoją pracą... w przeciwieństwie do Rebfa, który nic nie znalazł.... ten to miał pecha.

+8/4 mięsa
  Temat: Polowanie Infamii Nieumarłych
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 365
Wyświetleń: 3967

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-19, 17:48   Temat: Polowanie Infamii Nieumarłych
Wodny żywiołak i ziemny nie znaleźli nic na swojej drodze. Ognisty wraz z tobą znalazł akurat ślady. Malutkie skupisko racic prowadziło go na północ. Były jeszcze ciepłe i miały świeżą woń. Sugerowały grupkę pięciu muflonów. Za to ty zauważyłaś po swojej lewej, prowadzące na zachód ślady trzech reniferów.

+ 2/4 owoców

ZP: 7/10
  Temat: Polowanie Barbarzyńskiego Pogromu
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 254
Wyświetleń: 3862

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-19, 17:47   Temat: Polowanie Barbarzyńskiego Pogromu
Wojownik dość skutecznie uciekł od niematerialnego zagrożenia jakim był żywiołak. Niestety ten jeszcze zdążył go trafić, ale to na szczęście nic bardzo poważnego.
Jednorożec został sam na sam z drapieżnikiem, który przewyższał go magicznie pod każdym względem. Zaraz potem kolejny kamienny kolec poleciał w eter, a dokładnie w lewe kopyto kompana. Kolec miał przebić je na wylot, dotkliwie raniąc i w najlepszym wypadku unieruchamiając stworzenie.

Bydlak 1x średnia(głęboka oraz rozległa dziura na prawej piersi. Spore krwawienie oraz silny ból. Uszkodzone mięśnie i żebra. rana magiczna)

Żywiołak [0/4]
S: 2| W: 3| Z: 1| M: 5| P: 1| A: 1
ZP: 4/6
  Temat: Polowanie Chochlika Miłości
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 2884

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-19, 17:37   Temat: Polowanie Chochlika Miłości
Choć ataki twoich kompanów nie dość, że nie były najlepszymi atakami w ich życiu, to nawet jeden hipogryfowi udało się w pełni wyminąć... to i tak upadł martwy. Drugi zaś, nie dość, że przekonany śpiewem to i wystraszony śmiercią towarzysza, spłoszył się bez wahania, zostawiając cię w spokoju.

+ 4 liście babki, 4/4 mięsa

ZP: 0/8
  Temat: Polowanie Obgryzionego Kolca
Despotyczny Ferwor

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 439

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-05-19, 17:22   Temat: Polowanie Obgryzionego Kolca
I bardzo dobrze, że trop się podobał Obgryzionemu, ponieważ los dał mu je na tacę. Je, czyli trzy dorodne, interesujące się tylko zieloną trawą łosie. Naprzeciw ciebie za wielkim krzakiem. Żarły leniwie podłoże, nie zauważając ciebie w ogóle. Wiatr wiał w twoją stronę. Masz ułatwione zadanie. Chyba wszystko tobie sprzyja teraz.

ZP:3/4
 
Strona 1 z 47
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15