FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 552
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prace Nathiego
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 24751

PostForum: Galeria   Wysłany: 2014-12-22, 05:13   Temat: Prace Nathiego
A gdzie krew i wybuchy? ; - ;
Nie no, jest super ;)
  Temat: Swatanie
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 4098
Wyświetleń: 247786

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-12-21, 21:31   Temat: Swatanie
/Oj uśmieszku, zdziwisz się //

Jad ;)
  Temat: Swatanie
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 4098
Wyświetleń: 247786

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-12-21, 12:16   Temat: Swatanie
Chętnie. O ile Uśmiech w końcu ją zostawi w spokoju (ojciec córkę, bosh xP)

To może Ujmujący ?
  Temat: Swatanie
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 4098
Wyświetleń: 247786

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-12-21, 10:37   Temat: Swatanie
Krnabrny
  Temat: Sitowie
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 39034

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2014-12-20, 22:47   Temat: Sitowie
Wersje były dwie. Jedna, której jak do tej pory do końca nie odkrył nikt, mówiła właśnie o jego materialnym i niematerialnym ciele, które zostało uwięzione pod pewnymi względami na tym świecie. Jego dusza pamięta każde jego potknięcie i każdy błąd. Każdą zdradę której dopuścił się ktoś wobec niego...
Ale nie potrafił pamiętać rzeczy przyjemniejszych i przydatnych, takich jak umiejętności... Cała reszta była za to ulotnymi wspomnieniami, które od czasu do czasu widział, zamykając ślepia...
Wersja którą znają smoki mówiła o tym, że zwrot w trzeciej osobie do samego siebie to nic innego jak próba nie przedstawiania swojej osoby jako samolubną istotę.
Ja, ja. Ja chcę, ja szukam, ja pożądam.
Większość istot widziała w nim tylko tego 'złego'. Ile w tym racji? Ciężko określić. Najpierw na prawdę trzeba byłoby poznać samca...
Ale znów zbaczamy z obranych torów rozmowy przez którą się tu znaleźli...

I oczywiście zażenowanie mogło być odebrane w inny sposób, niż chciał ustalić. Nie nudziła go osoba, a sytuacja, a to różnica.

-Pora na to najlepsza. Jeśli nauczysz się tego na śniegu, to nauczysz się również po suchej ziemi... A teraz powiedz Temu co wiesz na ten temat. Zapewne Twój stary ojciec przekazał Ci nieco wiedzy na ten temat...
O dziwo smok lekko się uśmiechnął. Słyszał o Złudzeniu już sporo... Trochę miłych i niemiłych rzeczy. Zdziwił się, że akurat przywódca wyznaczył go na nauczyciela. W końcu nie znali się tak na prawdę.

Swoją drogą gdyby porwał młodą, pewnie by ktoś mu podziękował za uczynek. Mógłby ją też porwać w ogóle za granice stad. Wtedy na pewno ktoś się ucieszy. A tym kimś będzie sam Jaskiniowy oczywiście. Tutejsze smoki bały się wyjść poza barierę i to go śmieszyło. Mógłby nauczyć tą młodą ŻYĆ jak przystało na smoka, a nie siedzieć na zadzie tam, gdzie mu kazano...
Ale to tylko kolejna teoria.
  Temat: Sitowie
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 39034

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2014-12-20, 22:25   Temat: Sitowie
I pasowało mu to, że samica mówiła do niego "nauczycielu". Zna go teraz z wyglądu. Starczy na razie.
Zresztą nie przyszli tutaj, aby się bawić w imiona. One nic nie oznaczały. W jego przypadku- Był niby adeptem i tylko dlatego, że Uśmiech miał taki kaprys zasłaniając się jakimiś testami. On poznał smak walki zanim jego przodkowie byli w planach. Hah.
Ale to nie czas na takie rozmowy.
-A więc czego potrzebujesz, Aillo. Nie traćmy czasu... Jest zimno, a Ten nie zamierza marznąć dłużej niż po prostu musi...
Czekał na jej słowa nieco znudzony. Liczył jednak na bardziej żywą reakcje na jego nagłe pojawienie się.
Nie doczekał się go jednak ani w aurze, ani w życiu. Była dziwnie spokojna.
Coś o tym wiedział. Za małym ciałkiem być może kryło się coś więcej, niż skulona dusza, ledwie rozwinięta. On również do jakiegoś czasu jako pisklę był nieświadom, ale po kilku księżycach powracają wszystkie dawne zachowania.
Ale to też czysta teoria. Nigdy nie słyszał o tym, aby jakiś smok oprócz niego miał boską karę nad 'udręczoną' duszą.
  Temat: Sitowie
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 39034

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2014-12-20, 20:07   Temat: Sitowie
Sen to najważniejsza rzecz w ciągu dnia. Bez snu nie ma siły, którą potrzeba do walki...
To jeden z wielu powodów dla których mógł spać aż do tej pory. Poza tym w obecnym czasie nie miał nic większego do roboty.
Ale to się zmieni. Wyczuwał napiętą sytuację Cienia. Wiedział, że Uśmiech coś wymyśli, aby pozbawić ich śnieżny świat nudy. Śnieg spłynie krwią. Ale to za jakiś czas.
Wojny czy nie. Tereny wspólne pozwalały spotkać się z innymi stadami nawet jeśli były wojny.
No i proszę, Wielki smok z daleka wypatrzył dość małą istotę...
Był nieco zniesmaczony, liczył na jakiś ciekawy okaz samicy, albo może przynajmniej jakiegoś bojaźliwego samca.
No ale jeśli nie ma się tego co się lubi... i tak dalej...
Ailla jednak nie łatwo mogła go spostrzec. Podchodził do niej jak do zwierzyny łownej.
Dopiero gdy był za jej ogonem jakieś dwa ogony, wtedy przestał się skrywać i zaszurał mocno śniegiem, dając efekt, że po prostu wyrósł spod ziemi...
-Czemu wy- pisklęta, tak bardzo nie pilnujecie swoich stad, hm?- Mówił gardłowo, ale nie było w tym wrogości. Bo po co? Mógłby ją zjeść bez gryzienia...
No ale przecież nie dla tego tutaj się znaleźli.
Co do tych chęci to tak na prawdę nie miał ich ani trochę. Niemniej czasami trzeba i wyhodować sobie przyjaciół na przyszłość. To równie ważne jak umiejętności walki dla wojownika.
  Temat: Wymiana kartkami :-)
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 5092

PostForum: Inne   Wysłany: 2014-11-29, 18:03   Temat: Wymiana kartkami :-)
JAAJAJAJAJAAAA
Nie to święto, wiem ;) Ale i tak chcę ;D
  Temat: Polana
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 417
Wyświetleń: 44233

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-11-23, 20:24   Temat: Polana
-A tracisz go na rozmowę z nim... Tak mu przykro...
Oczywiście z przeprosinami była to ironia, którą nawet nie starał się ukryć. Co do tracenia czasu... Cóż. Raczej uważał, że niczym produktywnym nie będzie ględzenie z jego osobą. Ani nie zmieni poglądów na świat tej istocie, ani ona nie zmieni jego postępowania.
-Ale spędzaj czas na świeżym powietrzu. Ciesz się życiem, bo jutro równie dobrze możesz się nie wybudzić. Możesz nie poznać smaku życia. Dlatego własnie warto też ryzykować. Siedzenie w leżu nie ukaże Ci zimy, nie sprawi, że nauczysz się latać i nigdy nie poczujesz natury w całej okazałości...
  Temat: Polana
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 417
Wyświetleń: 44233

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-11-23, 15:14   Temat: Polana
-Skoro tak uważasz, to skąd Twoje przekonanie o nietykalności? Gdybyś pojawiła się na terenach wojny, po prostu zostałabyś pierwszym celem na niej. Jako niedoświadczona jesteś najłatwiejszym celem...-Przerwał na chwilę wpatrując się w tereny Cienia. Kiedy nadejdzie wojna dla nich? Już nie mógł się doczekać, aby skosztować krwi jakiegoś smoka.
-Każdy patyk ma dwa końce... Jeśli jednak uważasz honor za idiotyzm... Cóż, sama zarazem nie jesteś lepsza. Płyto patrzysz na świat.
Taka prawda. Honor był czymś na prawdę dobrym, istniał i powinien być szerzony. Niestety jednak brutalny świat skurczył zasoby honoru u każdego smoka. Czy to jednak oznacza, że jest idiotyzmem? Był dla niej z pewnością, co sama przyznała. Młoda i głupia samica, ale może kiedyś się jeszcze nauczy.
Chyba, że na siłę chciała się pokazać z tej złej strony, jakby była wielką istotą o czarnym sercu.
Prawda była taka, że jej serce będzie tak samo mięsiste zawsze, a jej przekonania mogą jedynie stać się jeszcze bardziej głupie niż w tej chwili.
-W świecie zdominowanym przez pogardę i ból. W świecie wypełnionym waszymi głupimi przekonaniami... Szczere uczucia nadal mogą czynić cuda. Dlatego właśnie warto walczyć... Kiedyś to zrozumiesz. Masz na to jeszcze czas...
  Temat: Polana
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 417
Wyświetleń: 44233

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-11-23, 11:52   Temat: Polana
Jaskiniowy się lekko uśmiechnął. Cóż za naiwne stworzenie. Prawda była taka, że mógłby ją zabić, zaciągnąć do jamy i tam pozostawić. Ogień szukałby jej, wywołałby wojnę, ale czy znaleźliby sprawcę? W tak burzliwych czasach każdy przywódca dbał o swój zad, a nie o troski innych stad.
-Nic jeszcze nie wiesz o życiu, drogie dziecię. Myślisz, że wojna to honor dla wojownika? Wojna to tylko ból, krew i niesprawiedliwość. Gdzie widzisz honor w napadaniu na słabszego smoka w dwójkę? Historię piszą zwycięzcy. W każdej z nich opowiadają o swojej waleczności... Ile smoków udało im się obalić... Nie wspominają jednak, że mieli obok siebie partnera, który wykonał większość brudnej roboty za nich... Honor możesz jedynie odnaleźć w pojedynku ustalonym...
Czuł, że po prostu musi to powiedzieć, aby samica nie miała błędnego myślenia na ten temat.
Był starym smokiem, przeżył wiele mniejszych i większych wojen poza terenami smoczych stad. Wiedział, że nie było w tym nic przyjemnego- jeno rzeź słabszych.
  Temat: Polana
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 417
Wyświetleń: 44233

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-11-22, 23:47   Temat: Polana
Ostatnie zrywy przed mrozem i ciągłą szarością świata. Cudowny czas dla romantyków i innych patałachów, którzy czcili wiosnę.
Jaskiniowy najchętniej zostałby w jaskini, ale od kiedy zamieszkał z nim ten pisklak, po prostu nie czuł się tam komfortowo. Na jego nieszczęście całe stado Cienia znało go. Ale czy na pewno? Chyba jedynie Klątwa mogła na prawdę przybliżyć się do prawdy o nim.
Co do innych stad- Kilka rozmów z Życiem i tyle. Znał Życie przede wszystkim przez Oko Zmierzchu, który zwierzył mu się zanim tu przybył. Z Ognia znał tylko najstarszych, pomimo, iż oni nie znali jego. Runa Ognia, Słodycz, Jad...
Reszta była tajemnicą, jak jego prawdziwe imię. I tym razem wyczuł z dala smród siarki, co znaczyło, iż smok pochodził z terenów na których widniały wulkany, albo też jeden wulkan.
Ogień.

Nie chciał nachodzić młodziutkiej samicy, ale skoro już tu zawitał...
Nie specjalnie starał się podejść ją od tyłu. Widział w jej aurze, że stara się być przykładnym adeptem. I dobrze. Niemniej życie uderzy w nią jeszcze nie raz z taką siłą, że padnie ledwo żywa. Nieważne jak bardzo się wytrenuje, nieważne jak bardzo będzie chciała...
Dla śmierci wszyscy byli równi, a pech sypał się przy każdym naszym posunięciu. Kwestią przypadku można wygrać walkę, kwestią przypadku też można po prostu zapomnieć oddychać przez sen.
-Taka mała a przesiaduje sama na wspólnych... To nieodpowiedzialne. W końcu ostatnio panują wojny...
Zaczął bardzo nieprzyjemnym tonem, pełnym basem, dość starego i wielkiego smoka. Wszakże był jednym z największych smoków, których widziały te tereny. Różnice pomiędzy rasami nie były wielkie, niemniej dorosły smok był co najmniej 25 łusek mniejszy od jaskiniowego smoka, a to już spora różnica.
  Temat: Nasze pupile
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 25402

PostForum: O nas   Wysłany: 2014-11-21, 11:00   Temat: Nasze pupile
Tobie potrzebny jest co najmniej byk, a nie ułożony koń xP
  Temat: Wymiana kartkami :-)
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 5092

PostForum: Inne   Wysłany: 2014-11-16, 22:32   Temat: Wymiana kartkami :-)
Szpoko. Znasz adres to mi wysyłasz.
Nie, nie wyślę łuku w zamian ; _ ;
  Temat: Wymiana kartkami :-)
Jaskiniowy Kolec

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 5092

PostForum: Inne   Wysłany: 2014-11-16, 18:36   Temat: Wymiana kartkami :-)
Za dużo osób zna mój adres już, żebym się jeszcze narażał na innych xD

    Naomi likes this.

    Alecto lubi to. I Twój łuk ;>
 
Strona 1 z 37
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 15