FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 365
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Swatanie
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 4561
Wyświetleń: 320287

PostForum: Gry   Wysłany: 2017-01-09, 18:50   Temat: Swatanie
Opętana
  Temat: Swatanie
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 4561
Wyświetleń: 320287

PostForum: Gry   Wysłany: 2016-12-27, 13:30   Temat: Swatanie
Posłaniec Natury? :v
  Temat: Polana
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 557
Wyświetleń: 52849

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2016-12-27, 13:24   Temat: Polana
Jeździec ocknęła się, widząc nieznajomą smoczycę. Cień zrozumiał słowa uzdrowicielki, jednak nie śmiał opuścić swojej przyjaciółki. Podleciał nieco bliżej, uważnie obserwując to co Serce robiła. Nie znał jej, ale skoro drzewna nakazała mu zaufać, toteż nie zamierzał się sprzeciwiać woli wojowniczki.
Kiara słuchała poleceń smoczycy, czując się coraz słabiej. Kiedy jednak została wyleczona, od razu poczuła się lepiej. Z pozycji leżącej wróciła do siadu i przyjrzała się smoczycy z Ziemi.
- Dziękuję za uratowanie życia Uzdrowicielko Ziemi.. zwą mnie Jeźdźcem Apokalipsy. Jestem Twoją dłużniczką. - Wyznała z powagą, nie odrywając spojrzenia od północnej, którą widziała pierwszy raz w życiu. Mimo to ucieszyła się, widząc kogoś ze swojego rodzimego stada.
- Narodziłam się w Życiu.. miło jest wiedzieć, że wciąż istnieją tam tak dobre smoki jak Ty. - Dodała ciepłym głosem, uważnie się rozglądając. Zawsze wolała pozostać czujna, bowiem nigdy nie wiadomo co mogło na nią czyhać.
Zaskoczona jednak była udzieleniem pomocy przez nieznajomą.
- Mogę Cię zapytać o Chłodnego Obrońcę? On jest przywódcą w Ziemi, prawda? Jak się trzyma? Czy zamierzają coś robić z Mgłą, która zajęła wasze tereny? - Zapytała, starając się zachować pogodny wyraz pyska. W oczach jej jednak widniało zmartwienie, bowiem dziwna moc już długo znajdowała się na terenach ziemi.
Drzewna odetchnęła świeżym powietrzem. Koniec z chorobą i ranami był dla niej istnym zbawieniem. Może dzieki temu wrócić na arenę i ponownie stanąć do walki z jakimś boskim przeciwnikiem.
  Temat: Swatanie
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 4561
Wyświetleń: 320287

PostForum: Gry   Wysłany: 2016-12-27, 12:59   Temat: Swatanie
Czarująca
  Temat: Wierzbowy Bór
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 418
Wyświetleń: 7705

PostForum: Woda   Wysłany: 2016-12-10, 22:34   Temat: Wierzbowy Bór
Wojowniczka nie spodziewała się, że spotka Cichego. Był jej najbliższym smokiem, jednak poprzez długie nie widzenie się, smoczyca poczuła, że go straciła. Być może przestała mu się podobać.. już przecież nie była taka piękna.
Jej młodość zawsze będzie miło się kojarzyła, zwłaszcza, że tak wiele w niej się wydarzyło. Cichy na początku był dla niej niczym wróg. Te pierwsze ich dzikie spojrzenia, ta chęć walki.. wszystko przerodziło się w uczucie.
Na Immanora.. jaki ten świat potrafi być przewrotny.
Smoczyca obróciła się, czując znajomy zapach i słysząc ten troskliwy głos. Było jej przykro, że widział ją w takim stanie. Obróciła się w jego stronę, chowając głowę w jego pierś. Ten zapach.. to poczucie bezpieczeństwa.. ale również obawa, że kiedyś może tego wszystkiego zabraknąć.
Długo nie odpowiadała, jakby celowo starała się uniknąć odpowiedzi.
- Próbowałam swych sił na arenie.. wygrałam, ale.. nie obeszło się bez ran. - Rzekła zmęczonym głosem, wpatrując się uważnie w partnera. Był on niej starszy. Jeździec nie wyobrażała sobie tego, że mogłoby go nie być.
Świat byłby skończony.
O chorobie nawet nie wspominała. Nie mogła przecież mu powiedzieć, że istnieje ryzyko, iż przez nią właśnie zginie.
- Dużo myślałam... czasami zbyt dużo. Popadłam w.. nostalgię. Nie daję już rady.. - Pochyliła łeb ku dołowi, mając ochotę położyć się na ziemi. Jej błękitno szare ślepia mocno się zaszkliły.
- Długo Cię nie widziałam... - Dodała, jednak nie patrząc w oczy samca. Czuła jego bliskość, ale minęło zbyt dużo czasu.. przebywała w samotności, starając się jako tako wychować syna.
Wydawać się mogło, że z Apokalipsy powoli ulatywało życie i pomimo nie tak starego wieku, to za jej karkiem również stał Bóg Śmierci.
  Temat: Wierzbowy Bór
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 418
Wyświetleń: 7705

PostForum: Woda   Wysłany: 2016-12-10, 21:32   Temat: Wierzbowy Bór
Szła wolno, nucąc znaną sobie melodię. Wpatrywała się w chmury, od czasu do czasu kierując wzrok w stronę lasu. Jej kroki były niedbałe, ciało nie poruszało się już tak dbale, a jedynie wlokło się przez tereny wspołne. Jeździec nie czuła się najlepiej, ani też nie wyglądała. Rana na szyi sprawiała jej ból, choroba powoli wyżerała jej życie.. a samotność dobijała. Nie czuła się tutaj dobrze.
Być może czas, który spędziła w Wodzie był dla niej.. za mało żywy. Jeździec czuła się dosyć źle z faktem, że robi się coraz starsza i mniej przydatna. Nawet zapał do walki minął, wszystko minęło..
Nie lubiła się tak czuć.
W takich momentach najczęściej wychodziła z groty. Zbyt wiele obciążenia miała na swoich barkach, los już ją wykorzystał. Teraz nadszedł czas na.. w sumie na co?
Charlie został z jej jedynym, żyjącym synem. Ktoś musiał zajmować się Evarisem, nigdy nie zostawiłaby go sama.
Była cienista przystanęła i zaczęła kaszleć. Splunęła krwią na bok, czując silny zawrót głowy. Zatrzymała się i przysiadła, zaciskając mocno zęby.
Ból dawał jej siłę, ale równocześnie niszczył. Jak długo będzie w stanie prowadzić tę walkę?
  Temat: Zgłoszenia
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 1607
Wyświetleń: 114586

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2016-12-04, 19:13   Temat: Zgłoszenia
+ 1x średnia [rozerwana skóra, mięśnie, żyły na gardle, nieco zmiażdżona krtań, utrudnione oddychanie, ból, mozliwość infekcji] (arena)

akt.
  Temat: Swatanie
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 4561
Wyświetleń: 320287

PostForum: Gry   Wysłany: 2016-11-24, 18:35   Temat: Swatanie
Zostaniesz sam!!
  Temat: Polana
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 557
Wyświetleń: 52849

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2016-11-24, 18:31   Temat: Polana
Nie wyglądała dobrze. Jej ciało było wychudłe, wzrok smoczycy był zmęczony, a kroki niedbałe. Co się stało z najlepszą wojowniczką? Cóż.. choroba ją rozłożyła.
Jeździec odczuwała ogromny ból w klatce piersiowej, kaszlała krwią i strasznie bolała ją głowa, w dodatku miała podwyższoną temperaturę i bardzo niespokojny syn.
Błękitno szare oczy spoczęły w jakimś martwym punkcie, nie wyrażając niczego. Nie czuła się dobrze, tylko jej syn sprawiał, że miała ochotę się budzić.
Nie mogła go przecież zostawić w takim momencie.
Ciemnołuska zakaszlała, spluwając krwią. Na Immanora.. że też choroba musiała się domagać jej duszy. Co miała zrobić kiedy znikąd nie było pomocy? Woda nie miała uzdrowicieli, Jeździec nie miała pojęcia do kogo mogłaby się zwrócić, a z cieniem nie zamierzała mieć niczego wspólnego.
Właśnie w tym momencie w jej umyśle pojawił się obraz jej brata, Nixluna. Czy on w ogóle jeszcze żyje? Czy się o nią martwi? Jak zniósł śmierć ojca? Jeździec nie widziała go naprawdę bardzo długo. Spowodowało to coś, czego sama nie potrafiła określić.
Po prostu o nim zapomniała, żyjąc dalej.
Cień znajdował się obok, nie opuszczając smoczycy. Była ukryta, ba, nawet zamaskowała swój zapach przed obcymi. Tym razem chciała mieć spokój.
Starszą wojowniczkę tknęły wyrzuty sumienia, choć na dobrą sprawę północny sam mógł się odezwać! Wodna odchrząknęła z frustracją. Przez to wszystko ponownie zaczęła boleć ją głowa.
Była cienista nie miała już sił walczyć, każdy dzień stawał się coraz trudniejszy.
Apokalipsa nawet nie zdała sobie sprawy, że jej oczy się zamknęły i nie chciały otworzyć.

( czarcia grypa III etap i 1x średnia [rozerwana skóra, mięśnie, żyły na gardle, nieco zmiażdżona krtań, utrudnione oddychanie, ból, mozliwość infekcji] )
  Temat: Zgłoszenia
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 1607
Wyświetleń: 114586

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2016-11-23, 17:17   Temat: Zgłoszenia
Mam pytanko co do tego limitu w polowaniach.. a mianowicie ile mamy ''miejsc''? Bo chyba jestem ślepa i nie wiem czy mogę zapolować czy nie ._.
  Temat: Swatanie
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 4561
Wyświetleń: 320287

PostForum: Gry   Wysłany: 2016-10-21, 20:45   Temat: Swatanie
Niech już zostanie Mroźny :v
  Temat: Wrogowanie
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 9067

PostForum: Gry   Wysłany: 2016-10-21, 20:43   Temat: Wrogowanie
Wzburzony!
  Temat: Polana
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 595
Wyświetleń: 56749

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-10-21, 17:17   Temat: Polana
Jeździec skinęła lekko łbem, przechylając delikatnie szyję ku bokowi. Spoważniała na moment, słysząc, że nie do końca Chłód jest zdrowy.
- Cóż.. jak go spotkasz życz mu ode mnie powrotu do zdrowia. - Mruknęła i puściła oko smoczycy. Apokalipsie przez chwilę zrobiło się przykro. Jej wszystkie pisklęta nie dożyły nawet 25 księżyca.. czyż to nie było okrutne? Parzenie na śmierć bliskich było nie do wyobrażenia.
Drzewna słysząc słowa łowczyni, zaśmiała się lekko. Jad wciąż był od niej lepszy.. ale co szkodzi jej spróbować?
- Masz rację.. z pewnością będzie to epicki pojedynek, o ile do niego dojdzie. Muszę przejść przez arenę Viliara i nieco się podszkolić.. a do najmłodszych już nie należę. - Rzekła z nutą smutku, jakby wciąż nie była w stanie się pogodzić z tym, że jej ciało się starzeje i staje się słabsze. Z pewnością nie jest to nic przyjemnego..
Ten proces jest długotrwały i przygotowuje do śmierci, której Apokalipsa się obawiała. Niby miała jeszcze dużo czasu, ale wciąż było to coś mało przyjemnego.. smoczyca miała pewne ambicje i plany.. czasu coraz mniej. [/code]
  Temat: Zgłoszenia
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 1607
Wyświetleń: 114586

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2016-10-21, 17:17   Temat: Zgłoszenia
Proszę odjąć mi rubin i przekazać go Evarisowi - Wodna Grota

został już przekazany, Evaris się o to upomniał
  Temat: Łączka Przy Skale
Jeździec Apokalipsy

Odpowiedzi: 504
Wyświetleń: 46684

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2016-10-21, 16:21   Temat: Łączka Przy Skale
Jeździec ostatnimi czasy naprawdę dużo spacerowała. Często były to długie wędrówki, polegające na zwiedzeniu okolicznych miejsc jak i spędzenie czasu na głębokie rozmyślanie. Apokalipsa stawała się marzycielką, którą być nie powinna.
Podczas powolnego ruchu, wciąż zachowywała grację gdy szła. Jej ruchy były gibkie, a oczy przenikliwie wpatrywały we wszystko co się ruszało. Jej wzrok przykuł smok latający na niebie. Drzewna jednak nie zamierzała zakłócać jego spokoju, tylko od czasu do czasu zerkała na nieznajomego.
Kiara zaczęła się zastanawiać kiedy to stała się tak okropnie leniwa, aby nawet nie skorzystać z okazji lotu. Czyżby naprawdę było z nią tak źle?
Smoczyca uniosła łeb do góry z dumą. Osiągnęła to co chciała, miała wręcz wszystko.
Wciąż jednak miała nie zrealizowany jeden cel, a była nim arena, a dokładniej walka z prorokiem.
Obydwoje doskonale znali się na wojaczce, obydwoje chcieli wygrać. On chciał zachować tytuł, a wojowniczka pragnęła go zdobyć.
Szaro błękitne oczy smoczycy raz jeszcze spoczęły na ognistym.
 
Strona 1 z 25
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15