FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 145
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mam przebłysk inspiracji czy cuś
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 202

PostForum: Galeria   Wysłany: 2018-03-18, 15:12   Temat: Mam przebłysk inspiracji czy cuś
Miałabyś ochotę narysować moją następną postać? :D Na pw mogę napisać jak będzie wyglądać XD
  Temat: Zgłoszenia
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 557
Wyświetleń: 25066

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2018-03-16, 10:03   Temat: Zgłoszenia
+1 tygrysie oko ode mnie dla Szlachetnego Nurtu
  Temat: Co mówi avatar?
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 1128
Wyświetleń: 46105

PostForum: Gry   Wysłany: 2018-03-02, 19:25   Temat: Co mówi avatar?
"Jestem i mnie niema. Znajdź mnie!"
  Temat: Kurhan Ognia
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 2557

PostForum: Cmentarz   Wysłany: 2018-02-22, 14:07   Temat: Kurhan Ognia
Morowej Zarazie. Oddanej uzdrowicielce i wspaniałej matce. Niech twa dusza znajdzie swoje miejsce wśród gwiazd i oświetla nam dalszą drogę.


~Audrey
  Temat: Ukryty zagajnik
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 15076

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2018-02-14, 20:51   Temat: Ukryty zagajnik
Kiwnęłam słysząc słowa Maetsu. Jego odpowiedź była naprawdę dobra. Valeria za to nie popisała się tak bardzo jednak nie miało to większego znaczenia.
-Okej- Uśmiechnęłam się lekko. Zastanowiłam się nad tym co zrobić dalej i kiedy już zdecydowałam uśmiechnęłam się ukazując ostre zęby.
-Korzystając z swoich zmysłów znajdźcie coś co ukryłam gdzieś w tym zagajniku. Jest tego para także każde z was musi znaleźć jedno. Maetsu ty skierujesz się na prawo a ty Valerio na lewo. Polegając na swoich zmysłach musicie to znaleźć- Nie mogłam określić czym jest to czego będą szukali bo by się na tym skupili.
  Temat: Ukryty zagajnik
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 15076

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2018-01-29, 20:43   Temat: Ukryty zagajnik
Kiwnęłam głową słysząc jak młode przedstawiają się i odpowiadają na zadane przeze mnie pytanie.
-Bardzo dobrze. Powiedzcie mi teraz za jakimi tropami podążamy w poszukiwaniu zwierzyny? Tak jak Maetsu zauważył musicie uwzględnić zmysł węchu, wzroku i słuchu. Dodałabym do tego jeszcze dotyk bo ślad najlepiej dotknąć żeby sprawdzić czy jest świeży- Powiedziałam przypatrując się obojgu uważnie. Prawdą było że głupio było pytać o imię swojej własnej córki ale nie chciałam nikogo faworyzować. Poza tym lepiej żeby moi uczniowie znali nawzajem swoje imiona.
  Temat: Ukryty zagajnik
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 15076

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2018-01-20, 18:05   Temat: Ukryty zagajnik
Poszłam na miejsce nauki nie śpiesząc się. W końcu jednak dotarłam i z lekkim uśmiechem rozejrzałam się dookoła. Nie miałam problemów z poruszaniem się między drzewami i krzakami choć czasem moje futro zahaczało o jakąś gałąź. Na miejscu były już dwa posłanki. Valeria i ktoś pachnący cieniem.
-Witajcie. Jestem Krwawa Żądza zastępczyni przywódcy ognia i będę was uczyć śledzenia choć już to wiecie. Przedstawcie mi się i odpowiedzcie mi na pytanie: Czym jest śledzenie?- Powiedziałam siadając niedaleko pisklaków i przypatrując im się uważnie jednak nadal z przyjaznym uśmiechem na pysku.
  Temat: Czarny Staw
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 490
Wyświetleń: 23107

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2017-12-29, 17:05   Temat: Czarny Staw
Nie usłyszałam odpowiedzi na swoje pytanie przez co napuszyłam delikatnie piórka na grzbiecie.
-No już cichutko przecież on ci nic nie zrobi- Powiedziałam schylając się do Lily ukrytej całkiem w moim futrze. A może by tak je kiedyś przyciąć? Nie musiałabym się martwić że coś mi się w nie zapląta. Może kiedyś. Słysząc uwagę Nocnego prychnęłam zirytowana.
-Jak ty sobie to wyobrażasz? Mam latać z jajkami na granice lub na wspólne i narażać je na jakieś uszkodzenia? Co to to nie mój drogi- Stwierdziłam i odsunęłam się trochę od Lily kiedy Etna spróbowała ją polizać. Wycofałam się tylko na moment żeby Etna polizała grzbiet siostry a nie moje futro. Zaraz jednak ponownie się przybliżyłam.
  Temat: Czarny Staw
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 490
Wyświetleń: 23107

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2017-12-26, 13:28   Temat: Czarny Staw
Uśmiechnęłam się ciepło kiedy nie tylko małe dostały po kwiatku ale również ja.
-Czyżbyś sugerował że to futro mnie pogrubia?- Spytałam rozbawiona a w moich oczach pojawiły się psotne iskierki.
-To jest Lyra- Wskazałam na pisklaka który ułożył się przy jego boku.
-To Lily- Tym razem wskazałam piszczącego pisklaka którego to przysunęłam do siebie tak że było okryte moim futrem. Miałam nadzieje że się trochę uspokoi.
-A to jest Etna- Powiedziałam delikatnie rozbawiona zachowaniem ostatniej córeczki. Byłam ciekawa co z nich wyrośnie. Może pójdą w ślady któregoś z rodziców? A może jednak nie? Nie wiedziałam tego ale obserwowanie ich starań będzie naprawdę fascynujące.
  Temat: Czarny Staw
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 490
Wyświetleń: 23107

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2017-12-25, 16:28   Temat: Czarny Staw
W końcu zauważyłam Nocnego który zaczął wyprawiać jakieś ekscesy na niebie. Wzdrygnęłam się słysząc huk i widząc że jeden pisklak się przestraszył. Pokręciłam głową z niedowierzaniem patrząc na partnera. Mimo to odpowiedziałam na jego przywitanie liżąc bok jego pyska.
-Nie tylko do mnie i także tęskniłam- Odpowiedziałam uśmiechając się lekko. Skrzydłem delikatnie przysunęłam maluchy do ich ojca. Nadszedł czas żeby się wreszcie poznali.
  Temat: Czarny Staw
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 490
Wyświetleń: 23107

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2017-12-24, 14:21   Temat: Czarny Staw
Przyleciałam nad czarny staw z pisklakami na grzbiecie. Miałam szczęście że były małe no i lekkie bo pewnie musiałabym iść na pieszo a wtedy wędrówka zajęłaby więcej czasu niż powinna. Gdy już wylądowałam zdjęła małe z grzbietu i położyłam je na ziemi. Potrząsnęłam całym ciałem by moje futro oraz pióra odrobinę się napuszyły. Zaraz po tym ryknęłam głośno wzywając do tego miejsca swojego partnera czyli Nocnego Kolca.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 385
Wyświetleń: 17905

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-17, 17:03   Temat: Wysepka
Kiwnąłem głową kiedy Nocny przyznał że nie wie o zbyt wiele o drapieżnikach. Trzeba więc mu trochę o nich opowiedzieć.
-No dobrze zacznijmy od Bazyliszka. Z wyglądu jest podobny do smoka jednak mają krótkie łapy, przez co są ponad połowę niższe, krótkie szyje i masywne, krótkie ogony będące wyższe niż szersze co ułatwia im pływanie, wystające po bokach pyska kły. Brak im skrzydeł i rogów jak u smoków i jak bagniste umieją spluwać kwasem. Można je spotkać na bagnach lub wilgotnych lasach.
Centaur to pół koń pół człowiek. Ciało od pasa w dół jest końskie, mają futro barwy każdej końskiej maści. Ogon długi, czasem pleciony lub ścinany. Czasem sierść przy pęcinach jest dłuższa niż na reszcie ciała. Różnią się budową. Od piersi w górę mają ludzki tors. Prawdopodobnie mają dwa serca, które napędzają całe ciało, jedno po prawej drugie po lewej stronie. Mają ludzkie owłosienie i ludzkie oczy z okrągłymi źrenicami. Z czoła czasem wyrastają niewielkie skórne wypustki. Można je znaleźć w lasach, równinach i górach.
Chochlik to niewielki stwór, nieproporcjonalnie zbudowany z kończynami znacznie zbyt długimi w porównaniu do tułowia. Ciało jest chronione drobniutką łuską o zazwyczaj zgniłozielonej barwie. Na chudej szyi osadzona jest duża głowa na której osadzone są czarne, wyłupiaste oczy o zaskakująco bystrym spojrzeniu. Jest obdarzony długimi, ostrymi szponami, które mogą narobić wiele szkód. Można je spotkać na wszelkich leśnych terenach oraz niekiedy równinach.
Cień to po prostu strzępy dymu, które w razie potrzeby mogą przybierać rozpoznawalne przez smoki kształty. Te istoty ukrywają się w cieniu i przemieszczają w nim. Mogą być więc bardzo, bardzo niewielkie jak i ogromne. W chmurze można dostrzec dwa świecące punkciki, będące jego oczami, mające kolory od krwistej czerwienie po biel. Można je spotkać w jaskiniach i gęstych lasach.
Demon to prawdopodobnie najbardziej odrażający i najgroźniejszy stwór, jakiego widziała ziemia. Wysokości smoka, dwunogi, potężnie umięśniony. Jego nogi zakończone są kopytami, zaś dłonie pazurzastymi palcami. Pokryty grubą łuską koloru ciemnej krwi. Ma skrzydła, dość duże, ale nie na tyle, by go gdziekolwiek unieść, służą one głównie potężnym ciosom, które mogą łamać kości przeciwnikom. Ze spłaszczonego łba wyrastają dwa, zakręcone do góry czarne rogi. Można go spotkać na skrajach bagien i w najstarszych puszczach.
Drakonid przypomina sporych rozmiarów jaszczurkę i jest podobny do nich w swoich zachowaniach, wielkością jednak bliżej mu do smoków. Ma rozwidlony język, malutkie łuseczki przybierające kolor od brudno brązowego do soczystej zieleni oraz potrafi odrzucić swój ogon. Można je spotkać na górskich i podgórskich terenach.
Driada to stworzenia dwunogie, o zielonkawej skórze i proporcjonalnej budowie. Czasami posiadają łuski na niektórych elementach ciała. Duże oczy o okrągłej źrenicy i zwinne długie palce, posiadające przeciwstawny kciuk. Włosy od białych po czarne, często zaplecione w grube warkocze. Można je spotkać w wszelkich lasach.
Goblin jest wielkości chochlika, jest w przeciwieństwie do niego korpulentny i w strategicznych miejscach pokryty gęstym czarnym włosiem. Skórę ma koloru szarego. Okrągły łeb dziwnie spłaszczony, a spomiędzy zbyt mięsistych warg wystają ostre, spiczasto zakończone zęby. Spotkać go można wszędzie.
Gryf to potężny stwór, nieco większy od smoka, o bardzo charakterystycznej budowie ciała. Tułów lwa i łeb orła. Jest obdarzony potężnymi skrzydłami, zaś jego łapy są zakończone bardzo groźnie wyglądającymi szponami czarnymi jak węgle. Jego futro ma złocistą barwę, zaś pióra białą niczym śnieg, a oczy ma przenikliwie żółte. Można je spotkać na górskich i podgórskich terenach.
Harpia przypomina uskrzydlonego chochlika, tylko nie ma zielonej skóry, a niebieską. Jej skrzydła są pokryte zazwyczaj szarymi lub brązowymi piórami i całkiem skutecznie utrzymują ją w powietrzu, dając jej możliwość zręcznego atakowania z góry. Jej pysk pełen jest ostrych, chociaż nie imponujących rozmiarami zębów. Występują w lasach u stóp gór.
Hipogryf to krewny gryfa. Jego przednie łapy podobne są do ptasich odnóży, zaś tylne wieńczą końskie kopyta. Ma nieco dłuższą szyję i bardziej masywny dziób niż gryf. Tułów jest koński od łopatek po zad, ma też koński ogon. Bardzo dobrze skacze, jest też całkiem zwinny w locie. Zwierze wygląda na bardzo wytrzymałe i silne. Umaszczenie przedniej części ciała zwykle przechodzi od bieli do brązu, zaś tylne ma maść siwą, kasztanowatą, karą czy bułaną. Występują w lasach na wyżynach.
Hydra budową przypomina masywnego, szerokiego smoka. Zwłaszcza przy piersi bo jakiż smok zmieściłby pięć szyi zwieńczonych bezmózgimi głowami? Ma długi ogon i szerokie, mocne łapska. Nie posiada skrzydeł. Między palcami ma błonę pławną. Ich masa i ilość szczęk przeważa nad zwykłym smokiem, którego przerasta wzrostem. Występują w płytkich jeziorach, szerokich rzekach, rozlewiskach i bagnach.
Jednorożec to drobnej budowy, niewysoki koń. Jego futro jest białe i w jakiś sposób nigdy się nie brudzi. Jest lśniące i bardzo miękkie. Ma duże, błękitne, rybie oczka. Jego ogon ma w sobie kręgi i zakończony jest kitą przy stawach pęcinowych. Ich kopyta mają bardzo ostre raciczki. Tym, co najbardziej wyróżnia je pośród koni to róg. Wydaje się, jakby był z porcelany – biały, mleczny, niemal przeźroczysty, poskręcany wokół własnej osi. Im bardziej jest wykręcony i dłuższy, tym zwierze jest starsze. Występują najczęściej blisko barier Naranlei ale ogólnie to wszędzie.
Kelpie z daleka przypomina karego jednorożca, o silnych kończynach i szlachetnym pysku ozdobionym rogiem wyrastającym z czoła. Kelpie w obronie własnej potrafi nieznacznie zmienić swój wygląd - kopyta zamieniają się w łapy posiadające długie pazury, a w pysku pojawia się wiele ostrych i piekielnie niebezpiecznych zębów. Cechą charakterystyczną jest też to, że kopyta kelpie nie mogą dotknąć suchego lądu, gdyż wtedy traci ona większość mocy. Jest to duch wód, który strzeże ich spokoju, a czasem po prostu zgarnia je dla siebie. Zamieszkują zbiorniki wody słodkowodnej.
Koboldy są podobne do goblinów, nie mające jednak uszu i wydłużony pysk podobny do gadziego. Niewielkie, trochę krępe chodzące na dwóch krótkich nogach, mające ręce o czterech palcach i dużych pazurach. Odcień ich skóry podobny jest do chorobliwego żółtego, czasem bywają brunatne. Mają bardzo małe oczy. Występują na terenach nizinnych z wyjątkiem bagien i brzegów morza.
Kotołak to mający pół metra wysokości kot. Bardzo zwinny o mocnych łapach. Uszy ma trochę dłuższe niż zwykły kot, dodatkowo są zakończone frędzlem. Futro ich jest szorstkie i bardzo objętościowe, przez co wydaje się masywny lub gruby. Zwłaszcza jego ogon, niemal zawsze napuszony wygląda na kilka razy większy niż jest w rzeczywistości. Bywa, że chodzą na dwóch łapach. Występują Tereny zalesione
Lewiatan to stworzenie którego ciało długie jest na dwa smocze ogony. Przypomina węża. Jego ogon często porasta błona lub kilka błon ułatwiających pływanie. Przy łbie ma parę silnych ramion. Od nich też często wychodzi błona wzdłuż tułowia jak płetwy. Łeb wężowego stwora jest szeroki i spłaszczony. Posiada długie wąsy jak sum. Kilka rzędów kłów i ostro zakończony nos. Często pokryty ciemnogranatową łuską. Występują w wodzie, na brzegach dużych rzek.
Mantikora ma ogon z kolcem jadowym skorpiona, ciało lwa, a łeb kota. Posiada też szczątkowe skrzydła nietoperza, które nie są w stanie jej unieść. Zwykle jednolite umaszczenie ciemnozielone, pozwalające zlać się z cieniem, gdyż mantikora atakuje głównie z zaskoczenia. Smok winien się trzymać na baczności, gdyż mięso mantikory zawiera śmiertelną truciznę. Występują w starych lasach o dużych, rozłożystych drzewach.
Minotaur jest wysoki na więcej niż półtorej smoka z racji dwunożności. Nogi jego mają racice, są pokryte futrem po pas. Z kręgosłupa wyrasta krowi ogon zakończony kitą. W barwach ciemnobrązowych, ciemnoczerwonych, czarnych, rzadziej jasnych. Postawa jego nieco przygarbiona. Wyżej od pasa wygląda ludzko. Z natury te stworzenia są bardzo umięśnione i duże. Zamiast ludzkiego łba ma pysk byka, tylko nieco bardziej płaski. Kilka zębów upodobniło się do ludzkich, by móc rozrywać mięso i być wszystkożercą. Występują blisko terenów pustynnych.
Niedźwiedź ma futro koloru brązowego, rzadziej czarnego. Ma masywne ciało, krótką, grubą szyję. Jego krótki ogon jest niewidoczny wśród gęstego, długiego futra. Idąc charakterystycznie stawia całą łapę na ziemi. Tylne kończyny ma tylne łapy dłuższe od przednich. Zwykle jest wzrostu smoka. Występuje na górach oraz w lasach
Ogry to podobne do ludzi acz, większe od smoka, mocarnie zbudowane, a więc i silne stworzenia. Żółto lub czerwonoskóre. Wydzielają bardzo intensywny i nieprzyjemny zapach. Mają szeroki, spłaszczony nos, ogromne usta, z których, jak u dzików, wystają od doły kły. Dolną szczękę mają trochę wysuniętą. Nie mają futra, jedynie głowę, pachwiny pokrywa coś na wzór włosów. Na ich twarzach wiecznie maluje się niezrozumienie. Występują na bagnach i wyżynach.
Pegaz jest podobny do konia, mniej masywny i mniejszy. Dorasta kłębem do wysokości piersi rosłego smoka. Nad łopatkami wyrasta para ogromnych skrzydeł. Pegazy latają o własnych siłach. Pyski mają smukłe, a oczy czarne lub ciemnobrązowe. Najczęściej w maściach albinos, siwy, siwy jabłkowaty. Ich kopyta są dosyć masywne, a nogi mocne. Występują nad brzegami morza i na wyspach morskich.
Salamandra to jaszczur mniejszy od smoka, niezdolny do wyprostowania się na łapach. Ma jaskrawoczerwone łuski, rozwidlony język, oraz paciorkowe, czarne oczy. Porusza się dość szybko, ale jego królestwem jest woda. Potrafi oddychać pod wodą, jego ciało jest też pokryte gęstym śluzem. Występują w rzekach i nad brzegami rwących rzek.
Topielec przybiera postać bardzo chudego stwora. Ma cztery kończyny na których chodzi i wykrzywiony w łuk, w górę, kręgosłup, którego wyraźnie widać wszystkie kręgi. Jego kończyny rozpięte są na boki przez co bardzo pokracznie chodzi. Jego skóra jest chorego odcienia zieleni, a z ust zawsze wywieszony jest długi język. Występuje w głębokich, rozległych bagnach.
Wąż błotny jest dłuższy niż smok, bardzo szeroki. Niesamowicie silny. Dusi ofiarę, zagryza ją. Ma ciemne łuski i trudno go dostrzec. Występuje na podmokłych terenach.
Wilk ma smukły korpus i łapy, doskonały węch, słuch i wzrok, długi pysk z kłami. Ma szarą, sługą, szorstką sierść. Dużo mniejszy od smoka, dorasta mu do piersi. Wytrzymały. Występuje w lasach, górach i równinach.
Żbik to duży kot o gęstej sierści żółtawej barwy w ciemne pręgi. Tylne kończyny często wieńczą czarne plamy. Długość jego ogona odpowiada połowie długości ciała. Nieco podobny do kotołaka. Występuje w lasach na wyżynach i zboczach gór-
Opowiedziałam po czym ziewnęłam. Na dzisiaj to było chyba na tyle jeśli chodzi o naukę. No cóż i tak dowiedział się wystarczająco co nie? Pewnie że tak! A teraz mogłam wreszcie trochę odpocząć. Nauczacie innych jest naprawdę męczące.

//Raport z wiedzy 1
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 385
Wyświetleń: 17905

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-17, 13:33   Temat: Wysepka
Słysząc jego pytanie zaśmiałam się w duchu.
-Tak jest to możliwe. Takie pozwolenie ma tylko Prorok który nie należy do żadnego ze stad. Pomaga on niekiedy przywódcom w podejmowaniu ważnych decyzji, smoki przychodzą do niego po radę w razie kłopotów a ten czasem uczy smoki ze stad na rangę wojownika- Powiedziałam uśmiechając się lekko. Wyglądało na to że Nocnemu brakowało już pytań.
-Co wiesz o drapieżnikach?- Spytałam mając nadzieje że mogłabym o nich coś mu opowiedzieć. W końcu o czymś musiał się jeszcze dowiedzieć. A ten temat był naprawdę przydatny.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 385
Wyświetleń: 17905

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-16, 13:48   Temat: Wysepka
Słysząc jego pytanie westchnęłam.
-To co wiem o sposobie zostania prorokiem nie jest pewne więc się tym z tobą nie podzielę. Ktoś taki za to ma obowiązek wypełniać wolę bogów oraz w razie potrzeby prowadzić ceremonię wybrania przywódcy. Niekiedy także prowadzi spotkania młodych gdzie odpowiada na pytania młodych smoków- Powiedziałam co wiedziałam. No cóż moja wiedza w tym zakresie była raczej mała i niezbyt pomocna ale co mogłam na to poradzić? Nie interesowało mnie to jak zostać tym całym prorokiem. Było mi to niepotrzebne do szczęścia.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 385
Wyświetleń: 17905

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-15, 17:51   Temat: Wysepka
Zaśmiałam słysząc jego odpowiedź na moje słowa. Zaraz jednak opamiętałam się kiedy zadał mi kolejne pytanie.
-Smok może przedłużyć sobie życie jeśli stanie się prorokiem. Może tak przeżyć jeszcze bardzo wiele księżyców. Najstarszy smok nie będący prorokiem przeżył sto pięć księżyców. Po przekroczeniu setki smok staje się o wiele słabszy niż za młodu a umiejętności zaczynają go zawodzić przez co nie nadaje się ani do wypraw, walk czy polowań- Odpowiedziałam przypominając sobie różne informacje. Ja sama chciałabym żyć tak długo. Mogłabym patrzeć jak moje pisklęta dorastają, znajdują sobie partnerów lub partnerki oraz wyklułyby im się pisklaki. Taak to byłoby naprawdę cudowne.
 
Strona 1 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2016).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!


Wymiana bannerami: KLIK!


KrĂłl Lew
SnM
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15