FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 128
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 363
Wyświetleń: 12637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: Dzisiaj 19:14   Temat: Wysepka
Słysząc jego pytanie zaśmiałam się.
-Tak jak każdego boga możesz go spotkać w świątyni- Odpowiedziałam rozluźniając się i przestając uderzać ogonem o twardą ziemię. Po dłuższej chwili wstałam na równe łapy by przeciągnąć się niczym duża kotka bo po zbyt długim staniu w bezruchu zaczęły boleć mnie mięśnie a to naprawdę nie było przyjemne. Zaraz jednak ponownie usiadłam na swoim miejscu ogonem okrywając swoje łapy.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 363
Wyświetleń: 12637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: Wczoraj 19:04   Temat: Wysepka
Słysząc pytanie Nocnego zastanowiłam się.
-Na myśl przychodzi mi tylko Uessas bowiem jest patronem miłości oraz jest bogiem znającym tajniki smoczych serc- Powiedziałam nie będąc pewna czy nie ma może jakiegoś innego duszka bądź boga który mógłby pasować na odpowiedź. Uderzałam niespokojnie końcówką ogona o podłoże zirytowana faktem że nie mogłam znaleźć lepszej odpowiedzi.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 363
Wyświetleń: 12637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-07, 16:20   Temat: Wysepka
Słysząc jego następne pytania milczałam przez moment nie chcąc podać mu złych informacji.
-Bogów można spotkać w świątyni. Można zostać ich sługą jednak to zadanie proroka a trudno się nim stać. Musisz się naprawdę przysłużyć wolnym stadom i coś jeszcze jednak nie wiem co. Nigdy nie interesowałam się zbytnio rangą proroka lecz wiem że smok ten nie starzeje się lub ma je naprawdę spowolnione. Granice ustalają przywódcy stad. Jednym sposobem na poszerzenie granic jest wojna o jakąś ich część- Powiedziałam lekkim tonem. Nie chciałam zanudzić Nocnego jakimiś wywodami na jakieś tematy. Czekałam więc na jego następne pytanie z delikatnie przechyloną na bok głową.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 363
Wyświetleń: 12637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-06, 21:09   Temat: Wysepka
Skinęłam głową na jego słowa. Zdecydowałam się zacząć od bogów.
-Na terenach wolnych stad czcimy Immanora patrona wytrzymałości. Jest przedstawiany jako złoty smok o przeszywających, błękitnych ślepiach. Następna jest córka tego boga Naranlea patronka inteligencji. Ją przedstawia się jako piękną smukłą, fioletową smoczyce o srebrnych, głębokich oczach. Potem jest Lahee drobna, ogniście czerwona smoczyca o ciepłych, brązowych oczach która patronuje percepcji Nenya smoczyca o wiśniowych łuskach i dużych, złotych oczach, partnerka Valanyanam patronuje zręczności. Jej partner to jest dużym, czarnym smokiem o łagodnych, błękitnych oczach który patronuje smokom które coś tworzą. Kammanor to granatowy, muskularny smok o czarnych, głębokich oczach patron siły. Uessas patron miłości, syn Immanora. Wygląda jak duży srebrny smok. Viliar to czerwony smok i patron niesłusznej wojny. Nytba to smukła smoczyca o srebrzysto białych łuskach i złotych oczach, patronka aparycji. Erycal to pokryty śnieżnobiałym futrem, smukły smok o błękitnych oczach o lodowym wyrazie. Patron medyków i uzdrowień, syn Naranleyi. To właśnie w nim jest spętany Tarram upadły- Przerwałam na moment czując dreszcz przechodzący moje ciało na myśl o tym strasznym bogu.
-Jest jeszcze Thahar niski smok z wyraźną nadwagą. Jego łuski są barwy zmatowiałej zieleni, natomiast oczy złote. Patron polowania i zwierzyny łownej, brat Immanora oraz Ateral niewielki, niepozorny samiec o chudym ciele i ciemnoszarych łuskach które przechodzą w jasnoszare na jego łbie, przez co wygląda, jakby nosił maskę. Oczy czarne, nakrapiane srebrnymi kropami, przywodzące na myśl pełne gwiazd nocne niebo. To bóg śmierci i sprawiedliwości- Zakończyłam wywód o bogach z westchnieniem.
-Co do granic to nie można jej przekroczyć dopóki przywódca na tereny stada na którego tereny stada się nie zgodzi na to. W innym przypadku jest to surowo karane i nawet najmniejsi powinni już o tym wiedzieć by nie wpaść w kłopoty. Nieznajomość praw nie zwalnia nikogo z kary za złamanie któregoś z nich- Powiedziałam surowo ostatnie zdanie.
  Temat: Łąka głazów
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 281
Wyświetleń: 11323

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-06, 20:52   Temat: Łąka głazów
Słysząc słowa ukochanego westchnęłam w duchu. Nie chciałam się jeszcze żegnać jednak bez wątpienia zbliżaliśmy się do tego momentu.
-My za tobą też- Powiedziałam cicho i na moment wtuliłam swój pysk w jego szyje. Trwało to tylko moment jednak poprawiło to trochę mój nastrój i miałam nadzieję że jego też. Schyliłam się i schwytałam pisklaka za tułów zębami tak by nie zrobić jej żadnej krzywdy po czym ułożyłam na swoim grzbiecie między łopatkami. Miała teraz o wiele lepszy widok na wszystko. Asekurowałam ja skrzydłami żeby przypadkiem nie spadła.
  Temat: Łąka głazów
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 281
Wyświetleń: 11323

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-05, 18:59   Temat: Łąka głazów
Uśmiechnęłam się kiedy córka wtuliła się w moje futro oraz słysząc słowa Nocnego. Mówił prawdę wiedziałam to jednak nie chciałam żeby cokolwiek dla nas poświęcał. Nie chciałam pozbawić go niczego co już ma.
-Wierzę że to prawda- Powiedziałam patrząc na niego z miłością wręcz bijącą z moich oczu. Nie mogłam nic poradzić że ten tu obecny samiec tak łatwo zagościł w moim sercu sprawiając że nie wyobrażałam sobie już życia bez niego u mojego boku.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 363
Wyświetleń: 12637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-05, 18:56   Temat: Wysepka
Zaśmiałam się szczerze słysząc jego odpowiedź.
-I tu się zdziwisz bo obie odpowiedzi są prawidłowe- Powiedziałam uśmiechając się szeroko po czym zamachałam parę razy ogonem na boki.
-Powiedz o czym chcesz się czegoś dowiedzieć?- Spytałam spokojnie patrząc na partnera. No cóż mediacje przerobiliśmy a teraz czas poszerzyć jego zasób wiedzy.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 363
Wyświetleń: 12637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-03, 14:11   Temat: Wysepka
Skinęłam głową na słowa samca.
-Lojalność stadu to obietnica którą smok jest winien dotrzymywać. Nawet jeśli nie będzie chciał leczyć parki ani na nią patrzeć to nie wytłumaczy jego zachowania. Na ceremoniach i innych spotkaniach stadnych i tak będzie musiał widywać zakochanych. Nie może przedłożyć swoich prywatnych spraw nad dobro stada- Wyjaśniłam o co mi chodzi.
-Ostatnia sprawa. Dwa pisklaki kłócą się o znaleziony przez jednego z nich kamień szlachetny. Drugi pisklak zabrał go temu co znalazł świecidełko i nie chce oddać przez co ten zaczyna płakać. Co zrobisz w takiej sytuacji?- Spytałam rozluźniając się. Po tym pytaniu będzie umiał sobie chyba poradzić z niektórymi kłopotami.
// Po twoim poście raport z Mediacji 1
  Temat: Łąka głazów
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 281
Wyświetleń: 11323

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-03, 13:57   Temat: Łąka głazów
Zaśmiałam się cicho kiedy mała kichnęła. Była taka urocza. Będę musiała przedstawić ją mojej mamie. Na pewno ucieszy się z wnuczki do tego tak ładnej. Dopiero kiedy usłyszałam głos Nocnego zorientowałam się że na mnie patrzy. Uśmiechnęłam się ciepło.
-To dobry pomysł. Jako piastun mógłbyś uczyć pisklaki z obu stad w ramach za wstęp. Porozmawiam o tym z Płomieniem i spróbuje do tego przekonać- Odpowiedziałam po przemyśleniu jego słów. To chyba nie zaszkodziłoby stadom prawda? Pisklak musi mieć przecież kontakt z obojgiem rodziców.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 363
Wyświetleń: 12637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-02, 16:43   Temat: Wysepka
Zamyśliłam się. Był na dobrej drodze jednak brakowało mu argumentów które miałyby prawdziwą siłę.
-Pomyśl co robią smoki pasowane na adepta bądź na pełną rangę? Co przysięgają? Co obiecują?- Zadałam mu parę pytań chcąc żeby ten skupił się jeszcze bardziej. Robiło się to powoli męczące jednak jak na razie dawałam radę go cisnąć z tą odpowiedzią.
  Temat: Wysepka
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 363
Wyświetleń: 12637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-02, 14:39   Temat: Wysepka
Słuchając odpowiedzi pokręciłam głową na boki.
-To nadal nie to. Smok może nie chcieć twojego wsparcia a rodziny może za coś nienawidzić- Powiedziałam wzdychając. Próbowałam zmusić Nocnego żeby w czasie takich sytuacji nie skupiać się wyłącznie na emocjach. Tu trzeba myśleć logicznie i stawiać twardo na swoim a nie być ciepłą kluską chcącą wszystkim dogodzić. Tego nie da się osiągnąć jeśli ktoś naprawdę nie postawi na swoim. Musi jednak czymś przekonać resztę.
  Temat: Łąka głazów
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 281
Wyświetleń: 11323

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-02, 13:23   Temat: Łąka głazów
Widząc jak ci usypiają uśmiechnęłam się. No cóż jeśli tak jak ja śpi się cały dzień z braku lepszych rzeczy do zrobienia to w nocy się zasypia. Czując uścisk na ogonie spojrzałam na niego i cicho się zaśmiałam. Takie małe coś a tak uszczęśliwia. Jako że nie chciało mi się spać ułożyłam się tylko blisko nich i rozłożyłam skrzydła okrywając oboje i tym samym chroniąc przed zimnym powietrzem. Obserwowałam ich oraz otoczenie by przypadkiem nikt nie zaatakował mojej rodziny.
  Temat: Łąka głazów
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 281
Wyświetleń: 11323

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-02, 00:37   Temat: Łąka głazów
Widząc jak wszystko dobrze się układa rozluźniłam się. Widząc jak mała zasypia zaśmiałam się cicho. No cóż pisklaki raczej szybko się męczą no i potrzebują dużo snu. Kiedy mój partner wraz z małą wtulili się w moje futro uśmiechnęłam się ciepło. Nie ma co się oszukiwać oboje robili się senni. Słysząc imię jakie chce nadać naszej córce zamyśliłam się. Jeśli Valeria oznaczało to co powiedział to to imię może do niej naprawdę pasować.
-Dobrze a więc od dzisiejszej nocy będzie znana jako Valeria- Powiedziałam tym samym zgadzając się na wybrane przez niego imię.
  Temat: Łąka głazów
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 281
Wyświetleń: 11323

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-02, 00:20   Temat: Łąka głazów
Kiedy Nocny pomógł mi wstać lekko się uśmiechnęłam. Kiedy ten już się odwracał popchnęłam go w stronę pisklaka stanowczo po czym lekko polizałam po pysku. Nie chciałam żeby był smutny ani żeby mała się bała. Kiedy byliśmy już przy pisklaku zagarnęłam je delikatnie skrzydłem tak żeby było przed nami. Nie odpowiedziałam na jego wcześniejsze przeprosiny. Nie miał za co przepraszać. To ja trochę zbyt martwiłam się o córkę oraz zbyt instynktownie reagowałam na niektóre sytuacje.
-Nie smućcie się- Powiedziałam miękko do obojga po czym objęłam ich skrzydłami.
  Temat: Łąka głazów
Krwawa Żądza

Odpowiedzi: 281
Wyświetleń: 11323

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-01, 23:30   Temat: Łąka głazów
Widząc jak mała płacze a wcześniej czując jak ta mnie szturcha pogłaskałam ją lekko chcąc dodać otuchy. Kiedy obróciłam łeb chcąc zobaczyć co się dzieje z Nocnym i zauważyłam jego wzrok warknęłam na niego. Nawet jeśli był moim partnerem nie dam się besztać za coś na co nie miałam wpływu. Kiedy jednak przewrócił mnie na grzbiet spojrzałam tylko na pisklę które było teraz zupełnie bezbronne. Może i na wspólnych nie było drapieżników jednak nadal bałam się o pisklę. Zaskomlałam jak zraniony szczeniak rozkładając jedno ze skrzydeł w kierunku pisklaka.
 
Strona 1 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2016).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!


Wymiana bannerami: KLIK!


KrĂłl Lew
SnM
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15