FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 1209
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiadomienia
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 1057

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2021-10-26, 21:46   Temat: Powiadomienia
Leczenie Kwintesencji Chaosu- częściowo nieudane. PL nieprzyznany. Okres rehabilitacji do 09.11.
1 x średnia [Średniej głębokości ślady pazurów na prawym barku, przerwanie głównych żył, ból, pieczenie i możliwość infekcji] 1 x ciężka [Złamanie otwarte w okolicach lewego ramienia, przemieszczenie kości, obfite krwawienie, szok, duży ból i możliwość infekcji]

Leczenie Pestki Wiśni - udane. PL przyznany.
1x ciężka [rozległe rany cięta na lewym boku, rozcięta skóra oraz mięśnie, mocne krwawienie oraz ból przy poruszaniu, infekcja]


Użyte zioła: 5x babka lancetowata, 2x macierzanka, 4x melisa, 2x tasznik, 2x żywokost, 2x dziurawiec, 1x lulek

Aria Ciszy + 1PL
http://dorlana.webd.pl/sw...p=481897#481897
  Temat: Polowanie Szalejowego Kolca
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 25

PostForum: Polowania Ziemi   Wysłany: 2021-10-26, 19:07   Temat: Polowanie Szalejowego Kolca
Początki polowań nigdy do łatwych nie należały, często pierwsze próby nie przynosiły zadowalających efektów. Tak właśnie było teraz, smok wraz z ptasią kompanką przeszukiwali las licząc na jakąś błyskotkę, tej jednak nie znaleźli. Korzenie nie kryły żadnych cennych niespodzianek, to samo mech. Zaś podczas przeszukiwania pobliskiego krzewu, łapę owinęła gigantyczna pajęczyna.

ZP: 0/4
  Temat: Polowanie Kwintesencji Chaosu
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 496
Wyświetleń: 4141

PostForum: Polowania Księżyca   Wysłany: 2021-10-26, 18:43   Temat: Polowanie Kwintesencji Chaosu
No i zaczyna się, jak nie wybija sobie zębów, to łamie łapy. Po prostu cudownie. Syknęła, gdy kość pękła jak gałązka, przebijając przy tym skórę. Z tej kończyny pożytku już nie będzie. Przynajmniej jej atak zdołał chociażby drasnąć szyje hydry.
Podniosła się z ziemi, wyklinając w duchu ten jeden, konkretny korzeń. Pogruchotana łapa pozostawała nad ziemią, a ona w duchu krzywiła się z bólu. Nie było jednak czasu na użalanie się nad sobą, gdyż hydra przypuściła atak. Nie było mowy o blokowaniu ataku na dwóch łapach. Przeniosła ciężar ciała na tylne łapy, uginając je przy tym nieco. Poderwała prawą, przednią łapę, od razu nadając jej wystarczająco dużego pędu. Uderzyła by nią w łapę hydry od dołu, z zamiarem podbicia jej ku górze, tak by przeleciała nad nią.

Następnie zaraz po stanięciu na ziemi, jeśli właśnie nie mdlała wypełniła płuca powietrzem, przy okazji unosząc nieco łeb. Spomiędzy rozwartych szczęk leniwie wypłynęła zimna mgiełka, a to oznaczało pobudzenie do pracy gruczołów odpowiedzialnych za jej zionięcie. W odpowiednym momencie otworzyła pysk i zionęła wprost w znajdujący się najbliżej łeb. Celowała w ślepia, chcąc odmrozić delikatne tkanki.

// przyśpieszona
  Temat: Zgłoszenia
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 3199
Wyświetleń: 34837

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2021-10-26, 17:43   Temat: Zgłoszenia
Leczenie Gwieździstego Poranka - udane. PL przyznany.
2x lekka [rana magiczna: oparzenia l stopnia wnętrza pyska, uszkodzona skóra, swąd i pieczenie, powolne krwawienie, możliwość infekcji]
[rana magiczna, mocne otarcie na grzbiecie, uszkodzona w kilku miejscach skóra, delikatne krwawienie, ból]


Użyte zioła: 2x rzęśl

Basior Lancetowaty +1 PL
http://dorlana.webd.pl/sw...p=481857#481857

Akt.
  Temat: polowanie Cynamonowego Zauroczenia
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 760
Wyświetleń: 5953

PostForum: Polowania Ziemi   Wysłany: 2021-10-26, 17:26   Temat: polowanie Cynamonowego Zauroczenia
Doświadczenie łowiecka, jakie przez tak długi czas zdobywała Cynamonowa zagwarantowało jej udane łowcy. Łowczyni bez problemu, niezauważona podkradła się do reniferów. Jedno ze zwierząt raz po raz unosiło łeb wyżej, nawet nasłuchiwało. Niestety, nie uratowało go to od zabójczego ciosu. Trzy skoki, trzy ataki oraz trzy martwe renifery.
Kompani tymczasem kontynuowali poszukiwania i chyba trzeba było nie porzucać tropu małp. Dixi trafiła na ślimaki pełzające pod jednym z krzewów. Drugi z kompanów nie znalazł nic, co mogło by go zainteresować.

+12/4 mięsa
  Temat: Polowanie Pogoni Brzasku
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 4114

PostForum: Polowania Ziemi   Wysłany: 2021-10-26, 17:11   Temat: Polowanie Pogoni Brzasku
Zbiory były różne, borówek z krzaczka spadło całkiem sporo, a wyzbierane z tymi leżącymi na ziemi z pewnością nasyciły by kompana. Babki było już mniej, jednak zawsze lepsze to, niż nic. Prawda?
Dalsze poszukiwania były mieszane. Łowczyni mimo starań nie zdołała znaleźć nic interesującego. Hradi dostrzegł skryte między dwoma kamieniami, zielone liście dorosłej babki lancetowatej. Zaś Hviske natrafił na rysia wylegującego się na głazie, drapieżnik póki co nie zauważył kompana.

+1x babka lancetowata
+2/4 owoców
  Temat: Polowanie Pamięci Barw
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 509
Wyświetleń: 5977

PostForum: Polowania Ziemi   Wysłany: 2021-10-26, 16:56   Temat: Polowanie Pamięci Barw
Zioła, zioła... Pytanie czy samotny kompan byłby w stanie odszukać jakieś ziółko i rozpoznać, że jest to właśnie to czego szuka. Nie bardzo. Przez całą drogę coś innego zaprzątało łepek kokatrysa, a było to jedzenie. Żołądek raz po raz dopominał się o swoje głośnym burczeniem i może by tak poszukać czegoś dobrego?

ZP: 0/2
  Temat: Polowanie Kwintesencji Chaosu
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 496
Wyświetleń: 4141

PostForum: Polowania Księżyca   Wysłany: 2021-10-26, 13:25   Temat: Polowanie Kwintesencji Chaosu
Nawet nie ukrywała, że cała ta sytuacja bawi ją niezmiernie, a coraz to bardziej wkurzony duszek jedynie zwiększał uśmiech na pysku. Zemsta miała słodki smak.
- Nie oddam. Teraz jest moja. - rzuciła, uniemożliwiając zabranie czapeczki którą trzymała w łapie. W sumie to nie miał co do niej żadnych planów, zwyczajnie chciała wkurzyć Somsiada.
- Oj, najpierw karmi cię kamieniami, a teraz go bronisz.., - mruknęła do hydry po czym czapka wylądowała w torbie, a ona przyjęła pozycję do obrony. Ugięła łapy i rozstawiła go nieco szerzej, ogon poruszył się za nią, unosząc się nad ziemię, zaś skrzydła pozostały przy bokach. Poderwała prawą, przednią łapę, od razu odchylając ją na prawo. W odpowiednim momencie uderzyła by nią w łapę hydry, mniej więcej na wysokości jej nadgarstka. Samo uderzenie miało być na tyle silne, by zbić z tory lotu kończynę i uchronić ją od obrażeń.

Same poczynania duszka oglądała jedynie kątem ślepia, niemal od razu przystępując do ataku. Skorzystała z niewielkiej odległości między nią, a hydra i ponownie skorzystała z prawej, przedniej łapy. Skierowała ja w kierunku jednej z szyi hydry i wbiła by w nią jak najgłębiej pazury. Następnie mocno szarpnęła by w dół, by dodatkowo powiększyć powstałą ranę, licząc, że zrani hydre na tyle, by ta padła.

//pojemne płuca na atak
przyśpieszoną walkę poproszę.
  Temat: Sekcja & Hallius vs Kwintesencja & Ennorath
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 64

PostForum: Walki   Wysłany: 2021-10-26, 11:39   Temat: Sekcja & Hallius vs Kwintesencja & Ennorath
No cóż, nie posiadała zbyt dużego doświadczenia w walce maddara. Ennorath oberwał mocniej i skrzywiła się nieco z tego powodu.
Kolejny raz sięgnęła po swoją maddarę, stawiając na niezbyt skomplikowany twór. Coś jej jednak mówiło, że okaże się skuteczny. Nad lewym skrzydłem żywiołaka miał pojawić się lodowy kolec. Długi na cztery szpony, w najgrubszym miejscu nie przekraczał grubości pazura. W całości zbudowany z wytrzymałego i bardzo zimnego lodu. Koniec skierowany w kierunku kompana był niezwykle ostry i oddech później miał opaść wprost na jego skrzydło. Wbić w ramię i uszkodzić je.
Zaczerpnęła więc nieco maddary ze źródła i tchnęła ją w twór.

// błysk przyszłości na atak Chaosu

Ennorath również sięgnął do źródła i zaczerpnął z niego mocy. Zamierzał uformować ją w pojedyncze pnącze, grube jak smoczy nadgarstek i wystarczająco długie by dosięgnąć żywiołaka. Z wyglądu przypominało najzwyklejszą roślinę, zielone, posiadało nawet jego zapach oraz smak. Cień nadał mu jednak znacznie większą wytrzymałość oraz giętkość.
Pnącze miało owinąć się naokoło korpusu rywala i zacisnąć się na nim mocno. Przy odrobinie szczęścia uszkodzi go.
  Temat: Wspomnienie Nocy vs Kwintesencja Chaosu
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 187

PostForum: Walki   Wysłany: 2021-10-26, 11:19   Temat: Wspomnienie Nocy vs Kwintesencja Chaosu
Przynajmniej teraz się udało, a ona podniosła się z ziemi, przy okazji strzepując z łapy pozostałości piasku. Mocne wybicie się z ugiętych łap, by znaleźć się przy prawym boku brata i poderwała do góry lewą łapę, od razu odchylając ją na prawo. Po chwili posłała by ją w kierunku żeber Pełni. Grzbiet łapy miał uderzyć w nie z impetem i mocno obić, a w najlepszym wypadku połamać. Przez cały czas trwania ataku, ogon pozwalał jej utrzymać równowagę, a sama kończyna wyprowadzająca atak, wróciła by na ziemie zaraz po jego wykonaniu.
  Temat: Powiadomienia
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 3037
Wyświetleń: 33580

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2021-10-25, 21:21   Temat: Powiadomienia
Leczenie Kryształowego Karpia - całościowo nieudane. PL nieprzyznany. Okres rehabilitacji do 07.11.
1x średnia [długie cięcia po pazurach na lewym barku, infekcja, krwawienie, ból, poszarpane krawędzi rany], 1x lekka [długie rany szarpane na lewym boku, uszkodzona skóra, krwawienie, ból, możliwa infekcja]


Leczenie Diamentowego Serca - udane. PL przyznany.
1x lekka [poparzenie I stopnia na prawym barku, skóra pokryta pęcherzami wypełnionymi płynem surowiczym, ból]
1x średnia [głębokie rany cięte lewego barku, rozerwane naczynia krwionośne i mięśnie, obfite krwawienie, obrzęk, ból przy poruszaniu, możliwość infekcji]


Użyte zioła: 3x macierzanka, 2x nawłoć, 1x rumianek

Efekt Motyla +1 PL
http://dorlana.webd.pl/sw...p=481761#481761
  Temat: Wspomnienie Nocy vs Światło Głębin
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 49

PostForum: Walki   Wysłany: 2021-10-25, 19:36   Temat: Wspomnienie Nocy vs Światło Głębin
Tym razem walka dwóch czarodziei nie polegała jedyne na ciskaniu w siebie kolcami, a czymś wymagających więcej zaangażowania, a przede wszystkim ciekawszym. Ziemisty pokrył swój ogona lodowa powłoką usianą ostrymi kolcami i ruszył na Pełnia. Księżycowy również sięgnął po lód, z którego stworzył barierę. Głośny zgrzyt rozległ się naokoło, gdy oba twory zderzyły się ze sobą. Obrona wytrzymała, a rozlewu krwi nadal nie było. Może wspomnienie to zmieni swoim atakiem?

Wspomnienie Nocy
S: 2| W: 4| Z: 3| M: 4
A,O: 1| MO: 2| MA: 3
Niestabilny; Zaklinacz; Poświęcenie; Przezorny

Światło Głębin
S: 1| W: 3| Z: 2| M: 5
A,O: 1| MO, MA: 2
Chytry Przeciwnik [uż], Zaklinacz

Do omdlenia, max ciężka
  Temat: Pasja & Gadzinka vs Kwintesencja & Królewicz
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 31

PostForum: Walki   Wysłany: 2021-10-25, 19:17   Temat: Pasja & Gadzinka vs Kwintesencja & Królewicz
- Plan? - powtórzyła, zastanawiając się jaki plan miała by snuć na walkę?
- W sumie to nie bardzo. - dodała po chwili. Stałą przed łowczynią, póki co nie przyjmując żadnej konkretnej pozycji sugerującej jakiekolwiek działanie z jej strony, nie jej był tutaj przerywszy ruch.
Lewiatem tymczasem mruknął coś gardłowo i poruszy grubym ogonem po ziemi. Obserwował bacznie smoczycę oraz salamandrę, zapoznając się z nową sytuacją. Tak jeszcze nie walczył
  Temat: Sekcja & Hallius vs Kwintesencja & Ennorath
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 64

PostForum: Walki   Wysłany: 2021-10-25, 19:11   Temat: Sekcja & Hallius vs Kwintesencja & Ennorath
Cień widząc jak smoczyca mdleję, wykorzystał okazję i zamiast obrony przypuścił atak. Na drodze zbliżającego się żywiołaka miał pojawić się obsydianowy kolec. Długi na dwa szpony, nie za gruby, o niezwykle ostrym końcu. Materiał z którego został zbudowany, miał być bardzo wytrzymały i odporny na ukruszenia. Twór miał wbić się w prawy bark orlicy i przebić go.
Tchnął więc maddare w czar, licząc, że ten zadziała.

Chaos tymczasem również nie stała, no w sumie stała, ale nie bezczynnie. Sięgnęła do własnego źródła maddary i zaczerpnęła z niego nieco mocy. Stworzyła najzwyklejszy kamień, wielkości jej pięści. Z wyglądu przypominał najzwyklejszego otoczaka. Szary, o gładkiej powierzchni, chłodny w dotyku oraz ciężki. Dodatkowo wzmocniła jego wytrzymałość i dopiero wtedy posłała go w kierunku prawego boku żywiołaka, chcąc obić go jak najmocniej.

// pojemne płuca
  Temat: Wspomnienie Nocy vs Kwintesencja Chaosu
Kwintesencja Chaosu

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 187

PostForum: Walki   Wysłany: 2021-10-25, 19:00   Temat: Wspomnienie Nocy vs Kwintesencja Chaosu
Już miała dopaść cel, gdy bez ostrzeżenia wylądowała na zadku i przejechała tak kilka pazurów. Cudownie. Co będzie następne, położy się i powyleguje?
Skoro już sobie siedziała, nie planowała nagle zrywać się w stronę brata. Powietrze drgnęło od maddary, ona nieznacznie poruszyła prawą, przednią łapą na bok zagarniając nieco piachu. Palce zacisnęły się na nim, a ona oddech później poderwała kończynę i po odchyleniu ją na bok rzuciła zawartością w pysk bratu. Drobinki dostające się do oczu i nozdrzy miały rozproszyć czas i uchronić ją przed raną, ale nie zranić.
 
Strona 1 z 81
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15