FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 11
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bagno
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 370
Wyświetleń: 31501

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-09-21, 15:48   Temat: Bagno
Skuliła się pod uważnym spojrzeniem proroka, wbijając wzrok w ziemię. każde słowo padające z pyska Oprawcy było jak cios dla jej wrażliwej duszy - tym bardziej, że w jej uznaniu nie były prawdziwe. Uważała, ze to wyłącznie jej wina i nie dopuszczała do siebie innej możliwości. Altis natychmiast zaczął pałaszować swoja porcję mięsa(2/4), natomiast Lazur wahała się przez chwilę.
- Dziękuję... I wybacz - dodała, zbierając swój kawał mięsa(4/4) i odchodząc trochę, by nie jeść bezpośrednio przy proroku. Byłoby to niegrzeczne. Gdy skończyła oczyściła się z resztek przy pomocy magii, ponownie podchodząc do samca - w tym czasie Altis zdążył porozwalać resztki po całej okolicy, świetnie bawiąc si brudzeniem swojego futerka.
- Z pewnością oddamy ci całą należność, gdy tylko zdobędziemy mięso - zapewniła z nadzieja, ze Oprawca Gwiazd uwierzy w jej słowa. Było one całkiem szczerze.
  Temat: Bagno
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 370
Wyświetleń: 31501

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-09-20, 19:38   Temat: Bagno
Widząc nadchodzącego proroka zaschło jej w pysku. Przestąpiła niepewnie z łapy na łapę, bojąc się spojrzeć w ślepia smoka, którego wybrali bogowie. Co ona sobie wyobrażała, prosząc o pomoc akurat jego? Głupia, nigdy się nie nauczy. Altis zdziwiony natłokiem tak negatywnych uczuć aż zaskomlał pytająco, przysiadając na zadzie i patrząc na Lazur wielkimi, przestraszonymi oczami. To pozwoliło jej zebrać całą swoja nikła odwagę. Przestąpiła z łapy na łapę, przełknęła ślinę i odważyła się spojrzeć na Oprawcę Gwiazd. nie prosto w jego oczy, ale już prawie...
- Wybacz, Oprawco Gwiazd - powiedziała, a jej głos miejscami załamywał się ze wstydu.
- Nie szło nam na polowaniu, a nie znam nikogo, kto mógłby nam pomóc... - urwała, bo przyczyna tego faktu była tylko jedna - jej nieufność w stosunku do innych. Oprawcy również poniekąd się bała, ale był prorokiem, więc nie mógł być całkiem zły, prawda?
- Zastanawiałam się, czy nie mógłbyś nas poratować odrobina mięsa... oczywiście zwrócimy ci wszystko, gdy tylko będziemy mogli - powiedziała, tym razem podnosząc wzrok na wysokość oczu proroka. Mówiła w imieniu swoim i Altisa, co lisek potwierdził energicznymi podskokami.
  Temat: Bagno
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 370
Wyświetleń: 31501

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-09-20, 16:45   Temat: Bagno
Lazurowa Mgiełka przybyła na bagno, które nie wydawało się zbyt uczęszczanym miejscem. Właśnie z tego powodu zostało ono wybrane przez młodą smoczyce na miejsce spotkania. Lisowi nie przeszkadzały żadne okoliczności, ale Lazur jako niezwykle niepewna siebie istota wstydziła się powodu, dla którego musieli tu przybyć. Proszenie o pomoc, na dodatek kogoś nie z rodziny, a nawet nie z wody. Na dodatek w sprawie niezwykle istotnej - przetrwanie. Wstyd, nie potrafiła zapewnić jedzenia sobie ani swojemu kompanowi. Altis udał się do pewnego osobnika, by przedstawić ich prośbę - czy raczej po prostu doprowadzi go tutaj. Smoczyca nie była w stanie porozumieć się z tym smokiem telepatycznie, dlatego posłała po niego kompana. Tylko czy zgodzi się przyjść? Tata miał o nim podzielone zdanie.
  Temat: Zgłoszenia
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 1396
Wyświetleń: 91909

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2016-07-24, 11:58   Temat: Zgłoszenia
+ 1x ciężka [głebokie poparzenie czterech łap od stóp po nadgarstki i kostki, stopiona łuska wniknęła w głeboko poparzone mięśnie, naczynia i nerwy częściowo zwęglone, skóra odchodzi płatami, pokryta surowiczymi bąblami, gorączka szokowa, ogromny ból, niemożność chodzenia: rana magiczna]; 1x lekka [potrójne niewielkie zygzakowate cięcia na całej długości lewego boku, naruszona skóra i łuski, delikatne szczypanie i krwawienie]

Z Areny Viliara
  Temat: Wierzbowy Bór
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 418
Wyświetleń: 4783

PostForum: Woda   Wysłany: 2016-07-16, 10:22   Temat: Wierzbowy Bór
Lazur i Altis przyszli do Wierzbowego Boru, szukając ustronnego miejsca, w którym mogliby coś zjeść. Smoczyca niosła ze sobą na swoim grzbiecie niemal całe swoje zapasy jedzenia - dla siebie i dla Altisa (4/4 i 2/4). Trzeba będzie następnym razem zapolować. Na razie jednak nie martwiła się tym widząc wesoło podskakującego lisa. Jej kompan wprowadził w jej życie promyki radości, których ostatnio naprawdę jej brakowało. Mgiełka położyła przed nim porcje mięsa, dla siebie zostawiając tą większą. Oboje spożyli posiłek, zaspokajając swój głód. Po oprzątnięciu resztek wrócili do obozu.
  Temat: Zgłoszenia
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 1396
Wyświetleń: 91909

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2016-06-18, 13:11   Temat: Zgłoszenia
- jaspis, malachit, ametyst - wydane u Nauczyciela

Aktualizacja
  Temat: Buczyna
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 450
Wyświetleń: 44443

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-05-16, 12:03   Temat: Buczyna
Lazurowa obserwowała przybyła smoczycę, a na jej słowa spuściła lekko łeb. Wyraźnie widać było, że jest lekko zaniepokojona pojawieniem się cienistej. Była to pierwsza smoczyca z tego stada, z która miała bezpośredni kontakt. Na dodatek miała ja uleczyć. Lazur długo zastanawiała się kogo poprosić o pomoc. Gdyby był ktoś taki w ich stadzie... Ale Lazurowa nikogo takiego nie znała.
- Wybacz, uzdrowicielko - powiedziała. Miała melodyjny głos, teraz lekko drżący z niepokoju. Nie należała do ufnych smoczyc, a ostatnia porażka w teście wyjątkowo nadszarpnęła jej już i tak niemal nieistniejącą pewność siebie.
- W Wodzie nie ma żadnego Uzdrowiciela, jedynie kleryczka... Dlatego zasugerowano mi zwrócenie się do Ciebie - wyjaśniła. Może nie powinna wspominać o ciężkiej sytuacji w Wodzie jeśli chodzi o leczących?
Nie podobało jej się to, że usiała zasnąć. Rozumiała jednak, że to konieczne - chociaż nie uważała, by miała wrzeszczeć i się szarpać. nie zdarzyło jej się nawet krzyknąć. Należała do tych stworzeń, które prędzej zemdleją z bólu czy wstydu niż przetrwają go jedynie wrzeszcząc. Ale nie powiedziała nic. Posłusznie wypiła oba wywary.
Gdy się obudziła rana została uleczona. Lazurowa nie mogła uwierzyć, ze tak krótko to trwało - w porównaniu z wieloma księżycami gojenia się. Wstała, chociaż w głowie lekko jej się kręciło. Popatrzyła z wdzięcznością na Czerwień Kaliny.
- Mam u Ciebie dług, Uzdrowicielko. Dziękuję - powiedziała, ponownie skłoniwszy przed smoczyca głową. nie uznała jednak za grzeczne odchodzić jako pierwsza - w końcu to ona poprosiła Czerwień o przybycie. Jakby wyglądało, gdyby zostawiła tu cienistą?
  Temat: Zgłoszenia
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 1396
Wyświetleń: 91909

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2016-05-15, 15:31   Temat: Zgłoszenia
- rana ciężka

http://dorlana.webd.pl/sw...p=145655#145655

Aktualizacja
  Temat: Buczyna
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 450
Wyświetleń: 44443

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-05-14, 13:43   Temat: Buczyna
Lazur leciała ponad Dziką Puszczą, szukając dogodnego miejsca do lądowania. Zauważyła niewielka polankę niedaleko Buczyny, więc zniżyła lot i wylądowała ciężko, uważając jednak, by nie stawiać na ziemi rannej łapy. Rana bolała, ale nie tak bardzo jak poczucie, ze zawiodła swoją rodzinę. Resztę drogi przykuśtykała na trzech łapach po czym stanęła, rozglądając się dookoła. nie usiadła, gdyż było to utrudnione ze względu na jej ranę. potem oczyściła umysł i wysłała krótką, mentalną prośbę o przybycie do uzdrowicielki Cienia, Czerwieni Kaliny. Nie znała jej, jedynie o niej słyszała, nie wiedziała więc, czy smoczyca odbierze jej wiadomość. Ani czy przybędzie. Było je głupio, że zawraca głowę komuś, kogo nawet nie zna.


//1 x rana ciężka: Wyjątkowo głęboki ślad po uderzeniu pnączem na wzdłuż biodra lewej tylnej łapy, towarzyszy mu skomplikowane, wielomiejscowe złamanie uda, mięśnie wokół szeroko rozwarstwione i odsłaniające uszkodzoną kość, porozrywane żyły i silne krwawienie, bardzo utrudnione chodzenie.
  Temat: Zgłoszenia
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 1396
Wyświetleń: 91909

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2016-05-12, 15:04   Temat: Zgłoszenia
Lazurowa Łuska
+ 1 x rana ciężka: Wyjątkowo głęboki ślad po uderzeniu pnączem na wzdłuż biodra lewej tylnej łapy, towarzyszy mu skomplikowane, wielomiejscowe złamanie uda, mięśnie wokół szeroko rozwarstwione i odsłaniające uszkodzoną kość, porozrywane żyły i silne krwawienie, bardzo utrudnione chodzenie.

http://dorlana.webd.pl/sw...p=145140#145140
  Temat: Rzeka Falar
Lazurowa Mgiełka

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4207

PostForum: Woda   Wysłany: 2016-04-26, 16:55   Temat: Rzeka Falar
Lazurowa czuła głód, a tym razem nie udało jej się udać na polowanie. Zabrała zatem trochę zapasów ze swojej skromnej spiżarni i przyszła w miejsce, w którym nie spodziewała się zastać zbyt wielu smoków. A najlepiej żadnego, gdyż wstydziła się jeść przy kimś. Teraz położyła mięso przed sobą, po czym w spokoju zabrała się za spożywanie go. Żuła powoli, bez pospiechu, pozostawiając po posiłku jedynie schludny stosik kości, które osunęła przy pomocy magii. po napełnieniu brzucha wróciła do swojej jaskini.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15