FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 135
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Stara brzoza
Lenifiell

Odpowiedzi: 522
Wyświetleń: 62830

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2016-02-10, 19:48   Temat: Stara brzoza
Pisklak przyglądał się motylkowi z wielkim zauroczeniem, pierwszy raz widział coś takiego, Kiedy Smoczyca skoczyła na niego ten tylko westchnął, bał się ze coś zrobi motylkowi, lecz tten jak gdyby nigdy nic odleciał, a po chwili wylądował na ogonie malucha. Pisklaka w tym momencie zatkało i kompletnie zauroczony oglądał go. Zapamiętał tylko miejsce gdzie leży ten kamień i obserwował motylka. Słuchał także recytacji drugiego smoka który tu się zjawił. Kiedy motyl przeskoczył na niego pisklak powolutku podszedł i wygrzebał kamień z ziemi, a potem znów obserwował małego motylka, nie zwracając uwagi na nic innego.
  Temat: Stara brzoza
Lenifiell

Odpowiedzi: 522
Wyświetleń: 62830

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2016-02-10, 18:38   Temat: Stara brzoza
//: post z 18:31 usunięty;/

Akurat tak się składało że mały pisklak udał się w wędrówkę po terenach gdzie przyszedł na świat. Zwiedzał on kolejne tereny poznając nowe rośliny i drzewa, obserwując życie zwierząt. Kochał te tereny, wiedział że nic mu tutaj nie grozi nawet jeśli jest noc. W pewnym momencie zobaczył Jego, Motyla siedział na krzaczku jagód, podszedł doń niepewnie przestępując ponad zaspami, szedł powoli i delikatnie nie chcą go przestraszyć.
  Temat: Smoczy Grzbiet
Lenifiell

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 52855

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-08-21, 11:25   Temat: Smoczy Grzbiet
Duch przyglądał się Tsunami i temu jak zastanawiał się jak go zaatakować, uśmiechnął się do niego by nadać mu większej otuchy i pewności siebie. Gdy zobaczył jak atakuje Tsunami czyli zobaczył jak ten próbuje uderzyć ogonem w jego szyję, ten zareagował szybko lecz była to obrona siłowa. Wystawił łapę i sparował cios ogona na własnych szponach, oczywiście nie zrobił tego tak by Tsunami zranić, lecz tego i tak mógł lekko boleć ogon od samego uderzenia. - Bardzo dobrze. To jak się broniłem była to obrona siłowa oczywiście, teraz ja spróbuje zaatakować Ciebie, postaraj się ten cios sparować lub powstrzymać w inny sposób, zobaczymy jak ci pójdzie. - Skupił się nad tym by cios nie był zbyt mocny lecz miał być atakiem siłowym, nie był ciężkim smokiem więc szarża nic by mu nie dała, więc zamachnął się prawą łapą próbując nią mocno trafić w pysk smoka, był gotowy na powstrzymanie ataku gdyby temu nie wyszła obrona, cios tez nie był zbyt mocny, nie chciał wyrządzić wielkich obrażeń pisklakowi z własnego stada. Oczekiwał na to jak zareaguje jego uczeń na ten atak.
  Temat: Smoczy Grzbiet
Lenifiell

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 52855

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-08-04, 13:39   Temat: Smoczy Grzbiet
Duch się uśmiechnął, tak myślę ze ty będziesz bardziej polegał na tych atakach zręcznościowych, łowcy lepiej sobie właśnie na takich radzą. Dopiero wtedy kiedy Tsunami przyznał ze jest wodny ten skapnął się jaką gafę popełnił, zapomniał że wodne smoki nie mają umiejętności plucia. - Racja, nie wiedziałem iż jesteś smokiem czysto wodnym. Dobrze a więc spróbuj mnie zaatakować. Na razie siłowo musisz poznać jakie są to ataki by później przeciwnika zrozumieć. - Oczekiwał na atak przygotowany do odskoczenia.
  Temat: Smoczy Grzbiet
Lenifiell

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 52855

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-08-01, 12:59   Temat: Smoczy Grzbiet
- Dobrze. Wyróżnić możemy kilka typów ataków. Ogólne ataki dzielą się na te zadawane za pomocą swojej siły oraz na te które zadajemy za pomocą szybkości. Pierwsze wykorzystują smoki masywne których ataki mogą połamać kości, drugie ataki są atakami które mogą doprowadzać do krwawienia, uszkadzać ciało rozcinać łuski i ścięgna. Są tez ataki za pomocą zionięcia. Myślę ze najpierw zaczniemy od tego. Potem opowiem ci o obronie. - Poprawił się staną przed tsunami był przygotowany by zrobić unik przed jego zionięciem. - Skup się, w pysku masz narząd który produkuje ciecz która musisz wymieszać ze śliną, wyciągnij nią z niego a potem dmuchnij, zobaczymy jaki to atak masz. No i zioń w moją stronę. - Oczekiwał jak nowy uczeń wykona polecenia.
  Temat: Sitowie
Lenifiell

Odpowiedzi: 428
Wyświetleń: 56038

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-07-30, 10:24   Temat: Sitowie
By wściekły ten drań zamierzał zabić jego najbliższego przyjaciela, pierwszy raz czół to uczucie, przypomniało mu się jego rodzeństwo bezczelnie zamordowane przez wyvernę. Wtedy przybyły trzy smoki Jesień Bzów, nak na razie przywódczyni Życia do czasu powrotu Druidycznego, jego ojciec i Runa Ognia, której nie znał ale wiedział ze to ona panuje nad Stadem Ognia. Ukłonił się i jej i Jesieni. Wiedział że ojciec jest gotowy zaatakować lecz pokazał mu aby się wstrzymał, zamierzał to rozegrać w inny sposób.
- Runo Ognia, jestem Duch Łagodności łowca ze Stada Wody. To co przed sobą widzisz to jeden z dwóch przykładów łamania smoczych praw ustanowionych przez bogów. Na terena wspólnych gdzie walki są zakazane smoki cienia zaatakowały nasze smoki. Jeszcze gdyby to były dorosłe smoki. Spojrzenie mroku dokonał zbrodni na adepcie który nie umie walczyć, bogowie zakazali takich czynów. Wcześniej Tygrysi Kolec kiedy był pisklakiem został zaatakowany i pozostawiony aby się wykrwawił przez Dwuznaczną Aluzję. Są to dwa przykłady łamania smoczych praw przez smoki Cienia. Domagamy się sądu nad oboma smokami. - Mówił to spokojnym lecz lekko łamiącym się głosem, widać było ze buzowały mu emocje, był wściekły, jego pazury wbiły się głęboko w ziemię.
- Jest smokiem w przeciwieństwie do Ciebie, to czego dokonałeś to zbrodnia przeciw smokom, zbrodnia przeciw bogom, jesteś zwykłym ścierwem które niczego nie szanuje. - Spojrzał na niego pogardliwie. - Zamierzasz nam grozić? Żądasz ośmiu akwamarynów? Ty pros bogów o przebaczenie, a nie żądaj od nas że może wypuścisz naszego smoka, jak ci za nią zapłacimy. Skatowałeś smoka który nie umie walczyć i poniesiesz za to karę, Ateral o nią na pewno zadba.
Potem przybył przywódca Cienia, opuścił lekko głowę na powitanie, okazał mu szacunek.
- Tak więc żądamy sądy nad Spojrzeniem Mroku oraz Dwuznaczną Aluzją. Sądu przeprowadzonego przez bogów i im oddajemy decyzję co zrobić z tymi smokami. Jesień Bzów może potwierdzić udział Dwuznacznej Aluzji. - Skończył liczył na to że Runa i Jesień poprą to żądanie, takie osądy muszą być poprowadzone przez bogów, to Oni wiedzą o wszystkich czynach jakich dopuściły się smoki.
  Temat: Ustronie
Lenifiell

Odpowiedzi: 582
Wyświetleń: 61783

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-07-29, 08:14   Temat: Ustronie
Może go zraził do siebie? Nie uznał ze tamten smok chce byc po prostu samotny bo jest mu z tym dobrze. Pomachał mu na pożegnanie i sam wzbił się w powietrze leciał do swoich terenów tam gdzie zawsze polował. Był to już czas na przygotowanie kolejnego posiłku dla innych smoków.
  Temat: Smoczy Grzbiet
Lenifiell

Odpowiedzi: 353
Wyświetleń: 52855

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-07-29, 08:05   Temat: Smoczy Grzbiet
Przybył z lekkim opóźnieniem na smoczy grzbiet, był ostatnio pogrążony w polowaniach ponieważ wiele smoków było głodnych a on im zdechnąć z głodu nie mógł pozwolić. Chciał im pomagać i tak czynił. Wylądował, spotkał już kiedyś tego smoka kilkukrotnie lecz nie zamienili nigdy ze sobą słowa. - Witaj Tsunami. Jak się czujesz? - Wyszczerzył ząbki, chyba własnie wyrwał go z zamyślenia. - A więc chcesz się nauczyć walczyć. - Zagadał. - Dobrze powiedz mi na czym one polegają według ciebie.
  Temat: Ustronie
Lenifiell

Odpowiedzi: 582
Wyświetleń: 61783

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-07-26, 08:45   Temat: Ustronie
Elen zrobił smutną minę. - Nie należę do takich smoków. Nie zrobił bym tego innym. Doprowadzanie do śmierci głodowej to coś strasznego. Nikomu bym tego nie życzył. Wiesz lepsze usprawiedliwienie w karmieniu Ciebie mógł bym mieć gdybyś żył w naszym stadzie - Wyszczerzył ząbki. A może się zgodzi? Przecież zapewne jest mu trochę ciężko żyć na terenach wspólnych.
  Temat: Ustronie
Lenifiell

Odpowiedzi: 582
Wyświetleń: 61783

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-07-25, 09:22   Temat: Ustronie
- Dajemy Sobie radę - uśmiechnął się i wyszczerzył ząbki. - Nasze stado ma wiele silnych smoków, a nawet młodzi starają się pracować jak najlepiej by jak najwięcej osiągnąć. W mojej opinii jesteśmy silnym stadem lecz narazie jeszcze małym. Musimy się starać za dwóch by dorównać innym i to robimy. A ja bardzo duzo poluje i karmie smoki, lecz ja karmię wszystkie smoki które o takie karmienie proszą nie jest dla mnie ważne z jakiego sa stada.
  Temat: Lustrzany las
Lenifiell

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 63388

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2015-07-25, 09:15   Temat: Lustrzany las
- Nie nie jesteś moim dłużnikiem, wykonuję swoją powinność. - Uśmiechnął się. - Jak to jest być łowca w Wodzie? Bardzo dobrze, poluję na zwierzęta w lasach w pobliżu granicy z Cieniem. Nie karmię tylko smoków Wody, jak widzisz karmię także Życie i smoki z Ognia, może kiedyś to da nam lepsze relacje z nimi. Czasu dla Siebie prawie nie mam, a jak mam uczę chordę pisklaków jakiś umiejętności.
  Temat: Zagajnik
Lenifiell

Odpowiedzi: 542
Wyświetleń: 58351

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2015-07-25, 09:04   Temat: Zagajnik
Czy są zbyt bezpiecznie, o na pewno nie wśród stad jest jedno złe do szpiku kości. To jest tak jakby równinni przeszli przez barierę. Gdy usłyszał imię ukłonił się. A więc była jego siostrą, trochę już go to nie dziwiło czemu chciała tyle wiedzieć. Rozumiał też to że nie chce by wspominać o niej bratu, widocznie coś się musiało stać, postanowił zrobić to o co prosiła. A kiedy postanowiła odejść nie powstrzymał jej, patrzył tylko za nią jak znika za drzewami, musiała pomyśleć, a on jej w tym przeszkadzać nie zamierzał.
  Temat: Ustronie
Lenifiell

Odpowiedzi: 582
Wyświetleń: 61783

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-07-24, 11:00   Temat: Ustronie
- Zmarszczył brwi. - To nie jest tak że non stop ktoś potrzebuje pomocy, zdarza się to dosyć rzadko, a jeśli się zdarza, nie jesteś jedynym niosącym pomoc. Zawsze wiesz ze możesz na kogoś liczyć i że zawsze ktoś przyjdzie ci z pomocą. - Ciekawy był jego odpowiedzi na te słowa. - Smoki wody pomagają sobie, lecz nie ma tak ze mamy w stadzie same miernoty które sobie nie radzą. Mamy naprawdę silne smoki.
  Temat: Sitowie
Lenifiell

Odpowiedzi: 428
Wyświetleń: 56038

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-07-24, 10:57   Temat: Sitowie
//: obawiam się ze trochę poczekamy na odpis Spojrzenia Mroku.
  Temat: Lustrzany las
Lenifiell

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 63388

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2015-07-23, 18:31   Temat: Lustrzany las
Uśmiechnął się, karmienie innych smoków zawsze sprawiało mu przyjemność, wiedział że może kiedyś któryś się odwdzięczy gdy będzie potrzebował ratunku. Lecz nie zależało mu na tym by smoki musiały mu spłacać to karmienie. - Smacznego wuju ! - tuż przed kaszmirowym pojawiło się wielkie cielsko żubra (4/4 mięsa).

//: nie składaj raportu do czasu kiedy to mięso nie zostanie zatwierdzone u mnie.
 
Strona 1 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15