FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 850
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rzeka Falar
Mistycznooka

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4123

PostForum: Woda   Wysłany: 2017-11-08, 21:41   Temat: Rzeka Falar
// Inny czas.

Wszystko, co do tej pory miała w głowie.. przelało się na jedno. Jedną, jedyną myśl jaka zaprzątała głowę smoczycy.. Postanowiła. Postanowiła wiele rzeczy, nie czując się z nimi najlepiej jednak.. Nie mogła tak dłużej. Księżyce mijały a ona czuła. Czuła że powoli jej podróż może się zakończyć, szybko i.. niespodziewanie. Niespodziewanie dla jej dzieci, ukochanego, przyjaciół i stada Wody.. Ale czekała.. I nie bała się.
Docierając tutaj, przywołała ze swoich zapasów [6/4] mięsa. [4/4] porcji zaczęła jeść sama powoli i bez pośpiechu.. ponieważ nie mogła się na niego zdobyć. Łykała z trudem, blokując tym samym odruch wymiotny. Musiała jeść a zwyczajnie jej ciało na to nie pozwalało. Hansel miała się lepiej, wydziubała swoje [2/4] mięsa ochoczo i spojrzała na gadzinę. O dziwo i ona czuła jakiś dziwny spokój, mimo że takie zwierze niezbyt zdawało sobie sprawę z tego, gdzie wędruje życie jej i jej właścicielki...
  Temat: Ustronie
Mistycznooka

Odpowiedzi: 498
Wyświetleń: 40186

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-10-18, 21:48   Temat: Ustronie
O dziwo impuls czy raczej drgania maddary nie odbiły się wpierw o smoka.. Ziemiste smoczątko (No już nie takie smoczątko!) mogło w oddali zobaczyć coś białego. Bieluśka strzała sunęła po niebie by wyminąć jej brązowe ciałko a potem zatoczyć nad nim koło i zapikować.. by wylądować tuż przed obliczem młodej smoczycy. Pierzaste coś otrzepało się a czarne jak węgielki ślepka, przypatrywały się z zaciekawieniem istocie.. która notabene ją tutaj wezwała. Tak, impuls nie dotarł najpierw do smoka a do kompanki smoka, jak się zaraz okazało.
Oj Sekrecik, ktoś tutaj łamie zakazy, oj łamie.
Smoczyca.. oj co ona robiła, tak się przeciwstawiać?.. Mimo wszystko to Hansel pierwsza wyrwała się z pomocą że to aż dziwne.. Jednak przez więź, gdy sowa dała do zrozumienia z kim Mistyczna ma do czynienia, nie zdziwiła się wcale. Młody smok, tak.. Hansel miała cholerną słabość do takich. Po chwili górska znalazła się przy Wyciszonej. Lekko ugięła łapy w geście ukłonu na przywitanie po czym podsunęła młódce porcje [4/4] mięsa i odsunęła się, dając młodej przestrzeń do zjedzenia.
- Smacznego. - rzuciła przyjaźnie.. Taka młoda.. I nikt nie dał jej jedzenia? Najwyraźniej kwestia wychowania i zajmowania się młodymi w Ziemi nie uległa zmianie od Szczerbatej. Hah, to w sumie nie jej interes. W walce z głodem wszyscy są równi..
  Temat: Pytania i Odpowiedzi
Mistycznooka

Odpowiedzi: 333
Wyświetleń: 37318

PostForum: Gracze   Wysłany: 2017-10-18, 15:46   Temat: Pytania i Odpowiedzi
Ok, dzięki bardzo :)
  Temat: Swatanie
Mistycznooka

Odpowiedzi: 4163
Wyświetleń: 263605

PostForum: Gry   Wysłany: 2017-10-16, 00:11   Temat: Swatanie
Syn C:
  Temat: Swatanie
Mistycznooka

Odpowiedzi: 4163
Wyświetleń: 263605

PostForum: Gry   Wysłany: 2017-10-16, 00:04   Temat: Swatanie
Y. Nektarynka!
  Temat: Zgłoszenia
Mistycznooka

Odpowiedzi: 1381
Wyświetleń: 90976

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2017-10-15, 23:41   Temat: Zgłoszenia
- szafir, agat, tygrysie oko, ametyst, topaz, bursztyn, ametyst, turkus, nefryt ,2x akwamaryn, 2x rubin (Wydane u Nau, zapomniałam xD)

Akt.
  Temat: Memownia SWS
Mistycznooka

Odpowiedzi: 162
Wyświetleń: 32920

PostForum: Inne   Wysłany: 2017-10-12, 23:29   Temat: Memownia SWS
XDDD Cudowne xDD
  Temat: Rady
Mistycznooka

Odpowiedzi: 570
Wyświetleń: 69499

PostForum: Inne   Wysłany: 2017-09-27, 00:02   Temat: Rady
Hymn Wyobcowania?
Nieznana Zwrotka?
Zakazana Pieśń?
Rytm Lęku? :0
  Temat: Bujne zarośla
Mistycznooka

Odpowiedzi: 452
Wyświetleń: 44356

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-09-24, 20:07   Temat: Bujne zarośla
Nagle na jednym z wyższych drzew coś mignęło. Coś białego. Po dłuższym przyjrzeniu się nie było wątpliwości że na jednej z wyższych gałęzi skryła się Hansel. Sowa zleciała, po tym gdy spotkała się spojrzeniem z Ognistym, siadając na barku swojej towarzyszki. Matulu, wreszcie mogła się ruszyć. Trochę do niej szli i sowa zaczynała się po prostu nudzić.
Smoczyca zaś wreszcie przerwała dłuższe milczenie.
- Gratulacje, znalazłeś ją. Poradziłeś sobie dosyć dobrze ze śledzeniem - jak mówiłam to wszystko wyrabia się w prawdziwej praktyce. Musisz się przygotować że spotka Cię na przykład taki Sajgon jak przy tych piórach czy nawet możesz trafić na jakieś walki z drapieżnikami co może trochę zatrzeć ci trop. Grunt to uwaga i cierpliwość. Hm.. masz jeszcze jakieś pytania? - spytała na koniec. Może ma, może nie?

// raport Śledzenie II
  Temat: Bujne zarośla
Mistycznooka

Odpowiedzi: 452
Wyświetleń: 44356

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-09-24, 19:02   Temat: Bujne zarośla
Nie odzywała się, kamienna twarz miała mu nie przeszkadzać. Nie chciała by młody sugerował się jej mimiką - jego śledzenie, jego decyzje. Samodzielne myślenie w takim przypadku to najlepsza praktyka, dlatego też Mistyczna pozostawała przez większość czasu cicha. Kiedy jednak ruszył za pojedynczym piórem, uśmiechnęła się. Hansel specjalnie zrobiła po drodze taki zamęt, przepłoszyła ptaki, zaznaczyła korę i zgubiła piórko, nadrywając gałąź. Miało to wprowadzić Rozdwojonego w lekkie skonfundowanie jednak na logikę - Sowy raczej nie drapią w drzewach prawda? Ale, tego wszystkiego będzie w stanie się dowiedzieć jak już sam będzie polować dłużej.
Szli dalej i naglę Ognisty usłyszał gdzieś przed sobą pohukiwanie. Zapach znów wrócił jednak więcej śladów nie było. Poszedł dobrze i oboje są bardzo blisko znalezienia Hansel, pytanie tylko gdzie ona jest, gdzie w ogóle szukać tej sprytnej i cwanej sowy?
  Temat: Bujne zarośla
Mistycznooka

Odpowiedzi: 452
Wyświetleń: 44356

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-09-24, 00:44   Temat: Bujne zarośla
Kiwnęła głową, dając znak że rozumie i niech idą dalej.
Przeszli dalej, wiatr zerwał się i jeszcze bardziej rozdmuchał zapach Hansel. Jednak tym razem mieli więcej znaków - na jednej z niższych gałęzi znajdowało się piórko, a mniejsze gałązki widać było że zostały czymś zerwane. Jakimś zamaszystym, szybkim ruchem. Wiatr jednak rozdmuchał zapach we wszystkie strony a naderwana gałązka znajdowała się jeszcze na jednym drzewie.. całkowicie po przeciwnej stronie. Na korze jednego z nich szło nawet zauważyć lekko naddrapaną korę drzewa a na ziemi leżało jeszcze kilka piór. Istne pobojowisko śladów, zapach był nie do uchwycenia.. Chyba że Rozdwojony znajdzie z tego jakieś bystre wyjście by namierzyć Hansel. Była już blisko, jednak Samica nie odzywała się.
Dała młodemu szanse na pomyślenie, dokładne przeanalizowanie wszystkiego i zastanawiała się - trafi na dobre wyjście z sytuacji czy nawali po całości?
To się okaże.
  Temat: Bujne zarośla
Mistycznooka

Odpowiedzi: 452
Wyświetleń: 44356

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-09-23, 20:42   Temat: Bujne zarośla
Smoczyca słyszała że smok dosyć "nerwowo" jeżeli można to tak nazwać się porusza. Tak jakby niezbyt wiedział co ma teraz zrobić. Hm.. śledzenie czasem również opiera się na cierpliwości..
Mimo wszystko był na tyle uważny że zaraz poczuł że a jednej, wąskiej ścieżce zapach przebija się jakoś bardziej. Nie było innych śladów, najwyraźniej Hansel leciała dosyć uważnie jednak to powinno być wystarczającym tropem, że poleciała właśnie tą drogą. Niestety, wiatr zaczynał się zrywać i Ognisty musi przyspieszyć kroku.
- I jak, masz coś? - spytała z zaciekawieniem smoczyca, na tyle spokojnym tonem by nie przeszkadzać mu i nie prowokować rozkojarzenia, póki co szło dobrze.
  Temat: Swatanie
Mistycznooka

Odpowiedzi: 4163
Wyświetleń: 263605

PostForum: Gry   Wysłany: 2017-09-22, 20:10   Temat: Swatanie
Melodia ;>
  Temat: Swatanie
Mistycznooka

Odpowiedzi: 4163
Wyświetleń: 263605

PostForum: Gry   Wysłany: 2017-09-22, 19:55   Temat: Swatanie
Ja, prawie pasujemy Aparejszyn.
  Temat: Bujne zarośla
Mistycznooka

Odpowiedzi: 452
Wyświetleń: 44356

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-09-22, 16:09   Temat: Bujne zarośla
Mistyczna wręcz słynęła z cierpliwości więc o to nie musiał się martwić. Smok postanowił podążyć za wonią, była znikoma jednak to zawsze coś, prawda? Smok zwrócił również uwagę na naderwany listek, podszedł bliżej by się z nim zaznajomić. Nie miał zbyt wiele do stracenia więc ruszył dalej w tym kierunku. Kolejnych śladów sowy jednak nie było, zaś zapach po krótkim dystansie delikatnie się nasilił, nie był słaby jednak nie jakiś niesamowicie mocny. Taki o, w sam raz. Mogło to znaczyć że Hansel była tutaj niedawno.. Było kilka ścieżek którymi mogła polecieć, zapach jednak był na tyle jednolity że Rozdwojony może próbować namierzyć ścieżkę jak się dobrze skupi.
Mistyczna pozostawała cicho. Nie ma co przeszkadzać.
 
Strona 1 z 57
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 15