FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 441
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Swatanie
Mohawk

Odpowiedzi: 3260
Wyświetleń: 183451

PostForum: Gry   Wysłany: 2019-08-30, 22:41   Temat: Swatanie
Kogo by ci tu dać...no ależ oczywiście że Mohawka i Suitha :D Oni cię tak uwielbiają
  Temat: Twórczość Sosny
Mohawk

Odpowiedzi: 200
Wyświetleń: 22822

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-08-30, 19:40   Temat: Twórczość Sosny
Dzięki :) No on jest takim ukrytym diabełkiem w aniołkowej skórce
  Temat: Twórczość Sosny
Mohawk

Odpowiedzi: 200
Wyświetleń: 22822

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-08-29, 18:06   Temat: Twórczość Sosny
Mam kilka nie smoczych artów (i smoczych też) co o nich sądzicie ?

Widoczek, dałam sobie czas 2h i stwierdziłam że w takim czasie musze go skończyć, gdybym poświęciła na niego 20 h jak to robią graficy, wyszłoby lepiej :)
Człowiek ! Rzadka rzecz wśród moich prac :)Cały Mohawk, znaczy ten no...do pasa ;)Mroczny smok (anatomia psa buldoga)Kolejny widoczek

  Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Mohawk

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 4450

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-08-29, 12:14   Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Żywy witraż. Piękne :)
  Temat: Wybij Rase
Mohawk

Odpowiedzi: 1285
Wyświetleń: 60055

PostForum: Gry   Wysłany: 2019-08-29, 07:33   Temat: Wybij Rase
Górskie [84]
Północne [92]
Morskie [89] +
Bezskrzydłe [44]
Powietrzne [54] -
  Temat: X czy Y?
Mohawk

Odpowiedzi: 478
Wyświetleń: 34498

PostForum: Gry   Wysłany: 2019-08-29, 07:30   Temat: X czy Y?
Dzikie

Hmm dałaś trudny wybór, kocham i te i te, ale domowe mam na co dzień, a dzikie mają w sobie coś takiego...

Salamandra czy traszka ?
  Temat: Swatanie
Mohawk

Odpowiedzi: 3260
Wyświetleń: 183451

PostForum: Gry   Wysłany: 2019-08-28, 15:24   Temat: Swatanie
Lorelei - bo mamy niedobór samic ;)
  Temat: Mohawk
Mohawk

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 79

PostForum: Plaga   Wysłany: 2019-08-28, 00:00   Temat: Mohawk
Istota powstała na zderzeniu dwóch żywiołów: ognia i lodu, pustyni i gór. Łączy w sobie wiele skrajności, tak jak skrajne jest jego pochodzenie

Imię: Mohawk
Stado: Plaga
Ranga: Pisklę
Wiek : 1
Rasa: Górski- Pustynny
Płeć: Samiec
Najważniejsze cechy wyglądu:
Łuski
Skrzydła
Skrzydła błoniaste ( z wierzchu pokryte łuskami)
Dwie pary łap
Kolor oczu: zielone
Dominujący kolor smoka: czerwień
Znaki szczególne smoka : Dwie pary powykręcanych rogów. Wierzch skrzydeł pokryty ciężką łuską. “Irokez” z łusek i kostnych wyrostków wyrastających z grzbietu
Zieje ogniem

Wygląd :Jestem stertą łusek i kolców, kolców i łusek. Czerwień i czerń to moje barwy rodowe, kim więc jestem ?

Na razie jego wygląd nie jest nawet w połowie tak zapierający dech w piersi jak będzie za kilkanaście księżyców, ale i tak warty opisania. Smoczek który dopiero wylazł z jaja jest dość niski jak na połączenie dwóch dużych ras smoków, no ale co zrobić, nie każdy jest gigantem, jednak mimo to już widać rysujące się pod skórą mięśnie, najpewniej samczyk jest predysponowany do bycia wojownikiem, ale czy nim zostanie, czas pokaże.
Niewielka łepetyna usadowiona jest na długiej szyi, która wydaje się grubszą niż jest w rzeczywistości przez pokrywające ją, odstające łuski i wyrostki kostne, na razie krótkie, ale w przyszłości stworzą istną zbroję, a na łbie i szyi coś w rodzaju sterczącego, ostrego irokeza. Wracając do łebka to jest on na razie jak to u pisklęcia krótki, ale w przyszłości wydłuży się trochę, podobnie jak u krokodyla. Pysk zakończony jest hakiem przywodzącym na myśl dziób kurczaka, wewnątrz wypełniony kołkowatymi zębami, które raczej nie będą wbijać się łatwo pod skórę, są raczej stworzone do brutalnego wyrywania. Ślepka samczyka jak na razie nadają mu uroczego wyglądu, są duże, okrągłe z pionową ale najczęściej rozszerzoną źrenicą, mają zielonozłoty kolor i pełne są determinacji. Nad ślepkami masywny, kolczasty łuk brwiowy chroniący oczy. W przyszłości ślepia będą mniejsze względem łba i choć nie zmienią barwy to trudno będzie w nich dostrzec tę uroczą, niewinną nutkę, którą mają teraz. Wokół ślepi łuski są czarne, zupełnie jakby ktoś nałożył mu makijaż. Z tyłu lba już teraz wyrastają mu dwie pary mocnych rogów, które z wiekiem wydłużą się znacznie i zaczną się skręcać trochę jak u antylopy kudu. jedna para wyrasta tuż za ślepiami i skierowana jest ku górze, druga para wyrasta z kości policzkowej.
Ciało samczyka jest już teraz umięśnione, ale w przyszłości będzie jeszcze bardziej przysadzisty, raczej nie będzie nadawał sie na łowcę (chociaż kto go tam wie). Łapy ma grube, mocne i zakończone czterema palcami z grubymi, mocnymi szponami. Na brzegach łap wyrastają kolce. Ogon jest niezbyt długi, nie za gruby ale przez odstające łuski wygląda na dużo potężniejszy. Na końcu ogona, łuski zmieniają się w coś na kształt delfiniej płetwy z tym że ta “płetwa” służy do zadawania ciosów jak buława.
Skrzydła samca są dziwne, niby błoniaste, od spodu widać grubą, ciężką błonę w barwie szkarłatu, która zaczepiona jest na ogonie i czterech palcach, natomiast od góry nie widać nawet skrawka tejże błony. Od góry z jakiegoś dziwnego powodu skrzydła samca pokryte są ciężką, twardą łuską wyglądającą jak orle pióra, ale te łuski zdecydowanie nie pomagają w lataniu więc samiec na pewno będzie potrzebował ogromnej siły by unieść swoje obciążone łuskami cielsko w powietrze i możliwe że będzie preferował podróże lądowe. Podczas lotu te łusko-skrzydła będą na pewno klekotały nieprzyjemnie, uniemożliwiając polowanie z powietrza. Jest jednak plus takiego pancerza, od góry jego skrzydła są do pewnego stopnia niewrażliwe na ciosy.
Łuski na ciele tego smoka mają głęboki odcień czerwieni z przebijającymi się tu i tam jaśniejszymi i ciemniejszymi elementami, całość lśni w promieniach Złotej Twarzy niczym cynober. Brzuch ma nieco jaśniejszy odcień. Końcówki skrzydeł są czarne.
Podsumowując, jest idealnym połączeniem wyglądu obu rodziców, odziedziczył wiele z wyglądu obojga, zarówno Dzikiej Gwiazdy jak i Szyderczego Licha, a mimo to nie wygląda jak idealna kopia żadnego z nich. Widać geny dobrze się wymieszały.

Charakter : Aniołko-diabełek, zawsze wierny swoim przekonaniom, nie próbuj mu wciskać swoich racji, mówię ci, nie próbuj.

Na razie mało co można o nim powiedzieć, ale warto opisać jaki będzie w przyszłości.
A więc tak...Mały Mohawk to z pozoru urocza istota, która nie przepuści żadnej okazji do dobrej zabawy, ale to nie aniołek, lubi drażnić wszystkich w koło i nie ma zahamowań przed nikim, nie ważne czy to przywódca czy pisklak. Wiek adepcki będzie zapewne czasem buntu, mało co będzie mu pasowało, co do nauki to z chęcią rozwinie to co go ciekawi, ale to czego nie lubi, oj to będzie mordęga i dla niego i dla nauczycieli. Będzie z łatwością nawiązywał kontakt ze smokami, ale może mieć tylu zwolenników co wrogów ze względu na niewyparzoną gębę, wybuchowość, alergię na słowo “przepraszam”. Poza tym miewa momenty, w których jedyne co od niego usłyszysz to “nie chce mi się, straciłem motywację, odczep się itd” więc może przez parę księżyców nie wyłazić z jaskini i tylko ubolewać nad swoim losem. Co do bardziej dorosłych spraw to jego upodobania w płci partnerów są dość rozległe, bardziej ambitne czynności na osobności uznaje jedynie z samicami, ale jakieś pieszczoty to czemu by nie z najlepszym kumplem ? Co do partnerki to będzie szukał kogoś na stałe, ale jak będzie na prawdę to się okaże. Na pewno wpływ na jego charakter będzie miało otoczenie i wychowanie, ale tak naprawdę jest to jedna, wielka niewiadoma i wszystkiego można się po nim spodziewać, zarówno najlepszego jak i najgorszego..

Historia: Krótka historyjka o tym jak to było zanim to małe coś się na świecie pojawiło..

Momentu w którym został poczęty nie może pamiętać i może dobrze bo minie jeszcze wiele księżyców zanim przekona się, że nie przyniósł go bocian, chyba że ojciec wprowadzi przymusową lekcję przystosowania do życia w rodzinie już we wczesnym wieku. Ale młody gad pamięta coś jak to było w jajku, a było to tak:
Siedział wtedy w jajku w ciepełku, wśród wygodnych błon, mogąc cieszyć się systemem antywłamaniowym najwyższej klasy “skorupka 2000” która nie pozwalała przedostać się do środka żadnym innym organizmom, było tam bezpiecznie, ale kurcze, zaczynało brakować mu miejsca więc chyba za chwilę będzie się musiał wyprowadzić i przywitać ze światem zewnętrznym, będzie musiał na zawsze zerwać więź z jajkiem i zacząć być smokiem wolnym. Ciekawe co powie tatko jak go zobaczy. Co powiedzą inni jak go ujrzą?
W skorupce już za ciasno, nie ma co jeść, całe żółtko wciągnął już dawno temu, chyba trzeba przekonać się na własnej skórze o tym jak to będzie na zewnątrz. Ale może jeszcze chwilę tutaj zostać ? Może jedzonko znowu się pojawi, może skorupka się rozciągnie i będzie mógł sobie w niej mieszkać jak w bezpiecznym kokonie już na zawsze.
Czy minęły godziny czy może dni, nie wiedział, ale skorupka zaczynała go uwierać tu i tam. Nie ma innej możliwości, trzeba wyjść, ale jak ? Jak pokonać tą barierę ? Zastukał kilka razy noskiem, nic, zastukał mocniej, czyżby przyszło mu tu zginąć w tej mrocznej, wilgotnej samotności ? Nie, nie podda się. Raz, dwa, trzy i…

Od tej pory świat już nigdy nie był taki samAtuty:
- [grupa pierwsza];
- [grupa druga];
- [grupa trzecia];
- [grupa czwarta];
- [grupa czwarta v2];

ATRYBUTY
Siła: 2
Wytrzymałość: 2
Zręczność: 1

Moc: 1
Percepcja: 2

Aparycja: 3


UMIEJĘTNOŚCI
Bieg 0
Lot 0
Pływanie 0
Obrona 0
Atak 0

Leczenie 0
Wiedza 1
Magia:
> obronna
0
> atak 0
> precyzyjna 0
Kamuflaż 0
Skradanie 0
Śledzenie 0

Mediacja 0


Umiejętności Specjalne
Warzenie eliksirów:
> leczących 0
> ochronnych 0
> wspomagających 0
Tworzenie run:
> ochronnych 0
> ataku 0
Błysk Przyszłości 0


Pozostałe

  Przedmioty Posiadane:
  P: 0/4 mięsa; 0/4 owoców;
  K: -
  Inne: -
  Kryształy: -

  Stan głodu postaci
  KLIK


  Stan zdrowia postaci
  KLIK

  Temat: Szydercze bazgroły
Mohawk

Odpowiedzi: 458
Wyświetleń: 47362

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-08-25, 08:56   Temat: Szydercze bazgroły
O ładne, oby dwa ale Khuran nawet ładniejszy :) Ma coś w sobie takiego co mi się podoba
  Temat: Pacyfikacja Sztuki
Mohawk

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 406

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-08-24, 23:44   Temat: Pacyfikacja Sztuki
Uwielbiam wszystkie twoje rysunki, ale żaden nie jest tak świetny jak ten z mamuną :D Kocham
  Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Mohawk

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 4450

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-08-23, 10:15   Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Uwielbiam, ale lubię twój styl ogólnie :)
  Temat: Szydercze bazgroły
Mohawk

Odpowiedzi: 458
Wyświetleń: 47362

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-08-22, 21:00   Temat: Szydercze bazgroły
Lubię, bardzo lubię ten design i wykonanie :) Ciekawie wyszedł ci avek z jednej strony płasko bo nie ma zaznaczonej tekstury, ani mięśni, a z drugiej przestrzennie jak figurka 3D. Nie wiem jak to określić :)
Ale i tak najbardziej podoba mi się ten fullbody, twój typowy styl, który nawet na szybko wygląda bardzo, bardzo spoko
  Temat: Twórczość Sosny
Mohawk

Odpowiedzi: 200
Wyświetleń: 22822

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-07-12, 20:33   Temat: Twórczość Sosny
Moje dwa ostatnie rysunki smoków, cały czas czuję że umiem lepiej i może kiedyś w końcu uda się osiągnąć coś co by mnie zadowalało, ale na razie mój mały postęp wstawiam tu :)

Echo, przyjemnie się ją rysowało, jest ciut za masywna ale to przez te płyty na grzbiecie, które sprawiają takie wrażenie na tym rysunku (i co ja mam z tymi długimi szyjami ?! )Mój pomysł na smoka, chciałabym nim grać, mam nawet KP ale kurcze boję się ze dwie postacie to będzie za dużo więc na razie tylko rysunek referencyjny. Gadzik ma mieć jakby co na ciele krótkie futro jak u konia przez co nie widać za bardzo ani tego futra ani łusek. Pióra mnie zmordowały :/ i loki na grzywie to zło do rysowania ale i tak jestem dość zadowolona z efektu kilkogodzinnej pracy nad tym gadem

  Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Mohawk

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 4450

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-07-12, 15:49   Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Już pisałam na PW że aż nie wiem co napisać :) Kocham
  Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Mohawk

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 4450

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-07-11, 08:41   Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Urocze, uwielbiam i tak realistyczne :)
 
Strona 1 z 30
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15