FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 499
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pisklęcia równina
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 471
Wyświetleń: 49282

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-09-09, 23:50   Temat: Pisklęcia równina
Słuchałem adeptki uważnie starając się nie przeoczyć żadnego jej słowa. Tropienie zwierząt wcale nie jest takie trudne, a zwłaszcza gdy wie się gdzie i czego szukać. Chyba pierwszy raz w moim życiu nauka teoretyczna była tak krótka. Chociaż to pewnie wina mojej delikatnie mówiąc niedyspozycji. Przeciągnąłem się jak zaspany kot i przeszedłem do działania. Instynktownie obniżyłem postawę tak by łeb znalazł się na tyle nisko bym mógł dostrzeć każdą możliwą zmianę spowodowaną przez dzikie zwierzę. Uszy cały czas starały się złapać jakiś dźwięk, ślepiami szukałem śladów na ziemi, łusek, krwi bądź nadgryzionej trawy. Starałem się być obróconym pod wiatr by zapach ewentualnie trafiał mi prosto w pysk. To chyba dobry pomysł? Ruszyłem powoli przed siebię lustrując przy tym podłoże i co jakiś czas unosząc łeb by móc lepiej wyczuć zapach. Mam nadzieję że tyle wystarczy...
  Temat: Pisklęcia równina
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 471
Wyświetleń: 49282

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-09-05, 21:46   Temat: Pisklęcia równina
A więc to ona daje mi wybór. Jej rysunki dopiero po chwili nabrały dla mnie znaczenia. Hmm... Zabawne. Chyba nasza dwójka jest pierwszą w historii Wolnych Stad parą smoków porozumiewającymi się za pomocą. Szkoda, że raczej nikt nie zapamięta tego dziwnego osiągnięcia. Zastanowiłem się chwilę. Co wybrać najpierw? Od czego zaczyna smok polując? Pewnie najpierw trzeba wiedzieć jak wytropić zwierzynę. Bez tego przecież inne umiejętności są kompletnie bezużyteczne. Szponem wskazałem sarne... albo jelenia, bogowie go tam wiedzą. Po tym jakże wiele znaczącym geście czekałem na jakąkolwiek reakcję smoczycy.
  Temat: Pisklęcia równina
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 471
Wyświetleń: 49282

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-09-04, 00:37   Temat: Pisklęcia równina
Jednak nawet po takim ciężkim przeżyciu nie można tylko siedzieć bezczynnie. Urodziłem się w Ogniu. Wiedziałem, że muszę wykorzystać każdą sytuację by stać się lepszym, silniejszym. A z tego co zauważyłem Szmaragdowa jest pewnie przyszłą łowczynią, więc dlaczego nie mogłaby przekazać mi części swojej wiedzy. Wstałem z miejsca. Łapy dalej były obolałe i trudno mi było się na nich utrzymać jednak jakoś dałem radę. Gestem łba poprosiłem adeptkę o to samo. Najpierw wskazałem ją szponem. Później wskazałem nim swój łeb, a w końcu samego siebie. Mam nadzieję, że zrozumie treść prośby i co ważniejsze się zgodzi. Nie chciałem już być dłużej zbędny dla Ognia. Nie chciałem być jak mój ojciec...
// Od czego chcesz zacząć? :)
  Temat: Pisklęcia równina
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 471
Wyświetleń: 49282

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-09-01, 20:30   Temat: Pisklęcia równina
Czyli rysownik ze mnie nie taki zły. W końcu Szmaragdowa na ich podstawie odgadnęła moje imię. Gdy ta zadała pytanie zauważyłem, że sam go jeszcze sobie nie zadałem. Wiedziałem kim jest Erycal jednak czy potrafiłby mi przywrócić zdolność mowy? W odpowiedzi wzruszyłem ramionami. Co teraz ze sobą zrobić? Dalej pamiętałem wszystko co stało się za barierą chociaż wielokrotnie mdlałem z bólu. Czy będę w stanie wrócić do siebie? Wątpię... Może ktoś będzie umiał nieco umorzyć mój ból. Może ojciec, albo Pożoga. Zwróciłem białe ślepia w stronę adeptki Życia, a na moim pysku zagościł delikatny uśmiech. Trudno by mi było o lepszą pomoc.
  Temat: Pisklęcia równina
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 471
Wyświetleń: 49282

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-08-31, 23:19   Temat: Pisklęcia równina
Szmaragdowa Łuska... Pierwsze słyszę, ale to nie znaczy, że traktuję tą smoczyce jako obcą. Wbrew przeciwnie teraz była mi bliższa niż większość smoków jakie znałem do tej pory. Gdy ta usiadła obok po moim ciele przeszedł dreszcz. Jak mam jej powiedzieć kim jestem skoro straciłem coś co mi na to pozwala. Obróciłem pysk w jej stronę i otworzyłem pysk z zamiarem powiedzenia czegokolwiek jednak... Z pyska wydobył się tylko świst powietrza. Zamknąłem nagle pysk. Tak nic nie wskóram. Zacząłem ryć pazurem w ziemi. Najpierw nieporęcznie narysowałem płomień co miało symbolizować moją przynależność do Stada Ognia. Później na ziemi wyryłem coś na kształt kolca i pazurem wskazałem na swój pysk, z którego po chwili wydobył się wąski strumień niebieskiego płomienia. Niebieski Kolec ze stada Ognia... Mam nadzieję, że zrozumie.
  Temat: Pisklęcia równina
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 471
Wyświetleń: 49282

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-08-31, 22:43   Temat: Pisklęcia równina
W pewnym momencie zobaczyłem obok siebie cień przelatującego smoka. Czyżby sam Ateral przyleciał by zabrać mnie na ostatnią podróż? Cień jednak po chwili zniknął, a ja znów zostałem sam. Słyszałem tylko swoje zachrypiałe dyszenie okaleczające ten piękny krajobraz. Nagle do moich uszu dobiegł dźwięk skrzydeł uderzających o powietrze. Czyżby przybył mój wybawiciel? Co czułem? O uldze można było zapomnieć. Nie po tym co się stało. Przeczołgałem się na tyle by mój pysk dotykał tego daru od bogów, którym było to co inni postrzegają jako zwykły kawałek truchła. Wziąłem pierwszy kęs. Jedzenie sprawiało mi ból jednak wiedziałem, że jeśli nie zjem tego mięsa to najpewniej zdechnę. I tak kawałek po kawałku mięso [4/4] zaczęło znikać. Gdy już nic nie było uniosłem łeb by zobaczyć kim jest ta dobra dusza. Po głosie nie mogłem jej poznać, a z wyglądu nawet jej nie kojarzyłem. Chciałem jej podziękować jednak z mojego pyska wydobył się tylko jakiś bliżej nieokreślony odgłos. Mam nadzieję tylko, że nie uzna mnie za szaleńca.
  Temat: Pisklęcia równina
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 471
Wyświetleń: 49282

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2016-08-31, 20:39   Temat: Pisklęcia równina
Powrót... Czy aby na pewno tego właśnie chciałem. Opuszczając tereny wolnych stąd myślałem, że moja łapa nigdy więcej już tu nie postanie. Szukałem tej smoczycy... Kochanki ojca jednak jedyne co znalazłem to cierpienie i rozpacz. Bezskrzydłe potwory... Przez nie jestem teraz... Ah może lepiej wyrzucić ten obraz z mojego łba na dobre. Tylko czy ktoś byłby w ogóle w stanie zapomnieć o czymś takim. Nie było mnie jeszcze na terenach Ognia. Może tak będzie najlepiej? Głodna czarna postać powoli wkroczyła na równine. Postać była właściwie cieniem smoka. Wychudzona... Blizn było tyle, że niektóre nachodziły na siebie. Czy ktokolwiek mnie zauważy? Czy ktokolwiek będzie w stanie mi pomóc. Nagle coś uderzyło o trawiaste podłoże. Leżałem bezradnie. Jak umierący starzec tylko, że ja stary nie byłem. I nie chciałem umrzeć.
  Temat: Kreatywna Galeria
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 8014

PostForum: Galeria   Wysłany: 2016-07-25, 22:12   Temat: Kreatywna Galeria
Nic nie szkodzi. Super wyszło ^^
  Temat: Furvilla
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 2833

PostForum: Inne   Wysłany: 2016-07-08, 19:05   Temat: Furvilla
Ja chcę *^*. Jakby komuś udało się znaleźć "sword hilt" lub "ele(coś tam) swor hilt" to dajcie ja wam mieczyk zrobię ^^
  Temat: Furvilla
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 2833

PostForum: Inne   Wysłany: 2016-07-08, 13:09   Temat: Furvilla
Ja podam id 66939. Jestę kupcę jak coś trzeba mów :>
  Temat: Kreatywna Galeria
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 8014

PostForum: Galeria   Wysłany: 2016-07-05, 22:34   Temat: Kreatywna Galeria
Wyglądają świetnie ^^ Jeszcze kolorki im dać i będzie ideał :>
  Temat: Skojarzenia(wersja 2)
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 424
Wyświetleń: 38872

PostForum: Gry   Wysłany: 2016-06-19, 17:05   Temat: Skojarzenia(wersja 2)
Piernik xD
  Temat: Kreatywna Galeria
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 8014

PostForum: Galeria   Wysłany: 2016-06-17, 00:55   Temat: Kreatywna Galeria
Chętnie się zgłoszę ^^
  Temat: Zbieram dane do drzewka genealogicznego!
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 2260

PostForum: Inne   Wysłany: 2016-04-12, 22:00   Temat: Zbieram dane do drzewka genealogicznego!
Nie wiem czy się wlicza, ale Głos/Podszept był pierwszym dzieckiem Iskry. Nie miała 20ks więc nie wiem dokładnie czy też się liczy. :)
  Temat: Rzeka
Niebieski Kolec

Odpowiedzi: 484
Wyświetleń: 45619

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-10-11, 16:27   Temat: Rzeka
Jego odpowiedź była jednoznaczna, więc mi nie pozostało do roboty nic innego jak przekazać Zbierającemu część swojej wiedzy. ~ Zaczniemy od skradania. Powiedz mi po krótce na czym ono polega i co jest w nim najważniejsze, a na co trzeba uważać.~ Powiedziałem spokojnie pokazując na swoim pysku delikatny uśmiech. Mam nadzieję, że adept jest pojętny i nie będziemy siedzieć tu do jutra.
 
Strona 1 z 34
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 15