FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 125
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-20, 19:04   Temat: Szklista skała
I kolejny jej atak. W stronę czarodzieja sunęło ostrze. Z wiatru. Ów ataku nie sposób było zobaczyć, ale na pewno usłyszeć. W końcu, czy świstu nie da się nie usłyszeć? Atak był skierowany na łapy Krzyku. Ciekawe jak się obroni?
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-17, 07:14   Temat: Szklista skała
Uśmiechnęła się wrednie, przyjmując jego pretensje. Choć, to raczej miała być namiastka takiego uśmiechu. Tym razem zaatakowała żywiołem Ziemi. Ogon od Pięknego, z każdej strony (od przodu, w końcu stała przed Piękny, zasięg był znacznie mniejszy) ziemia zaczęła się trząść. Dość mocno. I pękać również, jak to przy trzęsieniu ziemi. Zadaniem teog ataku było pochłonięcie, zmiażdżenie ... W końcu, znajdowali się przy skale. Szklistej Skale, a ona również mogła się przyczynić do uszkodzenia Kolca.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-14, 19:57   Temat: Szklista skała
//Pamiętam, ale jak piszę z fonu, to nie mogę skorzystać ze swoich opracować ;P

O! Przypominał jej się bardzo fajny atak, podpatrzony - o dziwo - nie od czarodzieja. - Obijasz się - jej głos, choć przyjazny i niezbyt głośny, został tak bardzo wzmocniony, że spokojnie mógł spowodować trwałe uszkodzenie błony bębenkowej. No, i ogłuszenie również. I ten dźwięk, czy raczej słowo, zmierzało w kierunku adepta z prędkością ... światła. Czyli, bardzo, bardzo, szybko.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-14, 16:24   Temat: Szklista skała
//Policzysz, prosze, nasze posty ^^

Z prawej i lewej strony, celem byl boki samca, zmierzaly dwie bale. Czy raczej pnie drzew. Ustawione do niego prostopadle. Celwm tegoz to ataku bylo zmiazdzenie zeber, a takze jesli dobrze pojdzie - dobrze dla dla ognistej - to ow miejsca powinny ulec zmiazdzeniu. Tak, ze nie bedzie co leczyc. To mial byc blyskawiczny atak, wiec i obrazenia powinny byxc powazne. Pnie byly odporna na temperature, kwas oraz stal.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-14, 07:08   Temat: Szklista skała
Powietrze wokół Pięknego zaczęło się wzajemnie o siebie ocierać, powodując powstawanie wyładowań elektrycznych. Żeby nie było za pięknie, miały się one pojawiać nierównomiernie - raz mocniejsze, raz słabsze, no i cały czas w jakiś (kilku sekundowych) odstępach czasowych. Substancji to użycia już nie było, bo wielu smoki po prostu nie znały, więc pozostało tylko to, co znały. Zmieniła się tylko forma ataku.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-13, 20:05   Temat: Szklista skała
//No, to trzeba jeszcze troszke dopisac ;) Ale i tak nam dobrze idziej xD
Mrugnela do Pieknego Kolca - Wiatr czasami jest zdolny uniesc jaki przedmiot albo przesunac go o kilka metrow dalej - co prawda jest atak taki nie byl, i Kolec mogl to wyczuc - kiedy gotowal sie do obrony ale nie kazdy nauczyciel od poczatku do konca ma staly atak. Kolejny atak zaczerpnela z ataku z Euforia Eliksirow. Wokol adepta stworzyla chmare owadow podobnych do komarow. Albo to, jesli takie owady tu wystepowaly, byy wlasnie komary. One, na zawolanie, mialy zaatakowac ognistego - w roznym odstepie czasowy. Jedne po sekundzie, drugie po dwoch ... Max czas to byly 4 sekundy. Z racji, ze komary nie sa w stanie przepic lusek smoka, stworzonka samiecy byly wieksze i posiadaly ostre, jak brzytwa, aparaty ssaco-kojace. Ich lupem miala byc skora, gdzie wpuszczaly - taka nowosc - mocno drazniaca substancje.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-13, 16:22   Temat: Szklista skała
//Nareście ^^ Teraz trzeba policzyć pościki od końca raporty MO IV ^^

NI skinęła głową, a potem .... w kierunku samca sunęła "fala" - ale nie do końca, tak można było o niej powiedzieć, bo wcale a wcale nie przypominała ani fal na morzu, ani fal na wodzie - która miała wyparować wszystko, co znalazło się na jej drodze. Taka to była WYSOKA temperatura. Oczywiście, atak ognistej miał zatrzymać się na samcu, bo tylko on był jej celem, więc otoczenie za nim oraz po jego bokach miało zostać nienaruszone. Sam "fala" była wspomniona wiatrem, aby jak najszybciej ów atak dotarł do Pięknego.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-12, 09:38   Temat: Szklista skała
Po chwili znowu zaatakowala. Z ziemi mialy wysrzelic stalowe pnacza, ktorych kolce - ostre i zakrzywione - zawieraly w sobie srodek ... uzypiajacy. Twor NI byl odporony na temperature oraz kwas. Na rozerwanie takze. Dzieki jej atakowi - rosliny mialy sie owinac wokol lap samca a takze wokol jego pyska -Piekny mial sie zdrzemnac. Srodek byl silny. Uklucie, spisz.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-10, 19:15   Temat: Szklista skała
Ah, ten ognisty. Ani razu się nie pomylił. Nie czekając zbyt długo, żeby, jak to określić, nie dać mu się nudzić, posłała w kierunku samca strumień wody pod wysokim ciśnieniem. Był także gorący. Sam strumień miał się pojawić w połowie miedzy nią a Kolcem - bliżej, jednak ognistego niż jej. Celowała w przód smoka, a konkretnie w pysk, dlatego też on miał doznać poważnych obrażeń.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-09, 11:46   Temat: Szklista skała
Tak, Niegasnąca również zgadzała się z ognistym, dlatego też, powiedziała to na wpół żartobliwie, a na wpół poważnie. Niektórym wojownikom się zdawało, że jak na ogień odpowiedzą ogniem, to będzie piknie i przyjemnie. A przecież nie o to chodziło, czyż nie? No chyba, że samobójca.
czarodziejka przekształciła powietrze wokół pyska Pięknego, w bezbarwną, bezwonną truciznę, swobodnie pomieszaną z cząsteczkami tlenu. Ta substancja, w dość średnim stężeniu, sama w sobie, powinna sparaliżować działanie całego układu oddechowego. W dodatku, trucizna miała za zadanie cały czas wnikać i do pyska adepta, i do jego nozdrzy.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-08, 17:49   Temat: Szklista skała
Wyszczerzyła się. - Ale ja też mam kontrolę nad swoim ogniem. Ba! Nawet większą, bo najwyższych zasobów maddary nie posiadam, ale nie dużo mi brakuje do osiągnięcia wielkiej siły To znaczy brakowało - mając tyle księżyców ile ma, do nauczyciela już raczej nie pójdzie. Zresztą, i tak jej to nie było do niczego potrzebne. I tak nie walczyła, nigdy na arenie. jedynie przy testach na czarodzieja, ale to się nie liczy. Warunki inne, bardziej się uważa. - Interesujący wybór, sama bym na to nie wpadła. - rzuciła ze śmiechem, widząc jak jej szyszki zostały wchłonięte. przez tornado. Nie, może by wpadła, ale ... jakoś jej nie chciało się myśleć.
O! Miała już jeden atak. Zreszta, wykorzystany na Uzdrowiciele Wody. łapy Pięknego miały zostać owinięte przez linę, która miała docisnąć wszystkie łapy do siebie, powodując utratę równowagi. I tyle i przednie miały się spotkać razem, a ognisty ... no miał zaliczyć glebę. Sama lina była odporna na rozerwanie, temperaturę, kwas. I co teraz, kochaneczku?
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-08, 16:36   Temat: Szklista skała
Choć, Piękny się obronił, to ognista miała małe ale. - Pamiętaj, że ogień w połączeniu z ogniem, stwarza ... większy ogień. O większej sile rażenia, a także uszkodzeńń - podpowiedziała, choć magii nie użyła. Powiedziała to normalnie, choć nieco donośniejszym, niż normalnie, głosem. Choć była czarodziejką, to swojej rodzinie, głównie bratu i ojcu, to i owo akurat wiedziała.
Jej kolejny atak, aż prosił się o śmieszność, ale co tam! Liczyła się kreatywność. Nie jej, ale ognistego. W końcu, to on chciał być najlepszy w tym fachu, czyż nie? Iskra zaczęła go bombardować... szyszkami. Takimi od drzew iglastych. Ataki szły z przodu, i z boku, choć niekoniecznie wycelowane w to samo miejsce. Jedne miały spaść wyżej, drugiej niżej, trzecie ... gdzieś pośrodku. Szyszki, oprócz nabicia siniaków, nie mogły nic zrobić samcowi. To miał być szybki atak,w ręcz błyskawiczny.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-04, 14:39   Temat: Szklista skała
I wlasnie na to NI liczyla.Na obrone ognistej. Umysl bardzo latwo mozna uszkodzic, a jego odbudowa. No coz. Latwa chba nie jest, o ile wogole mozliwa. Skinela wiec twierdzaco glowa, dobrze, bardzo dobrze, a potem zaatakowala. Tak jak swego czasu zaatakowal ja ognisty. Ale na pewnie byl to ten sam atak. Bo on ja zamknal w lodowych scianach, a ona w klatce. Ognistej klatce. Sama klatka byla odporna na zimno oraz rozwianie. Iskra nie chciala tu przeciez wywolania pozaru, nawet jesli to byl jej twor. Ogien wraz z pretami mial sie kurczyc, lamiac kosci Pieknego a takze zadajac mu obrazenia.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-03, 18:58   Temat: Szklista skała
Nie dziwny, ale raczej niebezpieczny Bo wystarczylo tylko nakazac swoje maddarze, przy wczesniejszym wyobrazeniu, zeby linka zacisnela sie mocniej i szybciej i ... trach. Oto, bedziemy mieli smoka dwulapowego. Podobnego do wywerny. Nastepnie, nie czekajac za dlugo, zaatakowala. Tym razem zaatakowala niekonwencjonalnie. Bo zaatakowala umysl ognistego. W jego umysle mial rozbrzmiec pisk. O wysokiej czestotliwosci. Umysl, co lrawda mozna zablokowac, ale ognista nie wiedziala przeciez, czy Piekny m azablokowany umysl czy tez i nie. Ale proba zalozenia petli na jego umysle poszla w ruch, a potem .. potem sie zobaczy.
  Temat: Szklista skała
Niegasnąca Iskra

Odpowiedzi: 474
Wyświetleń: 63520

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2014-04-02, 10:36   Temat: Szklista skała
Cały czas wodziła wzrokiem za swoimi tworami. Kiedy oba dyski rozbiły się, westchnęła. Teatralnie. Ależ ten Piękny na szczęście. Zawsze się obroni, chociaż? Gdyby, na przykład, użyła silniejszego ognia - to znaczy mocy - ognisty mógł poczuć na wewnętrznej stronie ciepło. Może nie jakieś gorące, ale ciepło. Gdyby stworzył grubsza barierę, to może, może, nic by nie poczuł, ale ... no zostawmy to. Czas na kolejny atak.
wyobraziła sobie, jak wokół dwóch przednich łap, ognistego, a mianowicie przy stawach kolanowych, pojawia się metalowa linka. Jedna, obejmująca obie łapy. Niezwykle ostra, dość cienka, ale bardzo, bardzo wytrzymała, i odporna na temperaturę czy rozerwanie. Owa linka, miała się zacisnąć - ale nie za mocno, i nie za szybko - -powodując utratę równowagi - obie łapy miały zostać połączone ze sobą - oraz, co również było również ważne, przecinając łuski, skórę, tkanki ...
Zaczerpnęła maddary, formując atak.
 
Strona 1 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15