FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 34
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Księżycowa łąka
Nyja

Odpowiedzi: 552
Wyświetleń: 51691

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2019-12-27, 22:52   Temat: Księżycowa łąka
Spojrzała zmrużonymi oczami na smoka, była chętna ale strasznie się denerwowała jednak starała się uspokoić. Wstała i dalej z zmrużonymi oczami przytaknęła głową na słowa wojownika Plagi. - Jasne - Mruknęła i otwarła szerzej oczy, czyli....musi się skupić! Wysłuchała pierwszego jak na razie polecenia i otworzyła pysk. - Smoki walczą po to by się bronić jeśli ktoś ich zaatakuje - powiedziała z błyskiem w oczach - Smoki z innych stad lub z tych samych mogą się tez wyzywać do walki żeby doskonalić techniki... - mruknęła i przez chwilę zastanowiła się czy na pewno mówi dobrze, jeśli powie źle...trudno najwyżej zrobi z siebie błazna. Spojrzała pytająco, chciała usłyszeć czy dobrze odpowiedziała!
  Temat: Księżycowa łąka
Nyja

Odpowiedzi: 552
Wyświetleń: 51691

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2019-12-26, 14:39   Temat: Księżycowa łąka
Podekscytowanie.
To czuła właśnie samiczka, podekscytowanie które napędzało ją do działania, wiedziała że wszystko będzie ją boleć...ale! SIĘ CZEGOŚ NAUCZY! Co chwile może nie zwracała uwagi na otoczenie i co chwilę wpadała na coś ale trudno! Kiedy doszła co dopiero spróbowała się uspokoić więc siadła i poczekała aż zacznie. Wtedy ogarnęło ją uczycie strachu...bo jak zrobi z siebie pacana? Ciapę? Jej ogon drgał ze stresu...ale teraz już nie ucieknie. Trzeba Czekać.
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-22, 20:50   Temat: Rzeka Falar
- Dzięki - powiedział i uśmiechnął się do niego pokazując zęby, w sumie to chyba koniec budowania prawda? Spojrzał na Mułka i rozciągnął długie skrzydła.
- Dzięki za dobrze spędzony czas Mułku! - powiedział i uśmiechnął się do niego - Jednak czas goni, a ja musze coś porobić innego w moim legowisku. Do zobaczenia - powiedział i wzbił się w powietrze po czym zniknął za chmurami po czym w spokoju do swojego legowiska.

//Dzięki UwU
  Temat: Trakt do Prastarego Drzewa
Nyja

Odpowiedzi: 435
Wyświetleń: 40603

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2019-10-20, 10:31   Temat: Trakt do Prastarego Drzewa
Zimno....wręcz za zimno! Ale i tak wyszedł zimne strugi powietrza przyprawiały go o dreszcze. Sokka stanął na chwilę i co jakiś czas wypuszczał ciepły dym z nozdrzy żeby siebie ogrzać...takie życie! Ciepłe dni się już kończą, a nadeszły te zimne. Spokojnym Korkiem Energiczny Kolec doszedł zobaczył jakiś kształt....podszedł do niego i zobaczył przywódcę...chyba Stada Ognia?
- Um....Dzień Dobry? - powiedział nie pewnie spoglądając na samca - Ty Jesteś Zew Płomieni prawda? Przywódca Stada Ognia - zapytał i usiadł na ziemi trochę dalej od niego, błysk ekscytacji mignął w jego oczach jak u co dopiero narodzonego pisklaka.
  Temat: Samotny pagórek
Nyja

Odpowiedzi: 441
Wyświetleń: 40747

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2019-10-20, 10:22   Temat: Samotny pagórek
Spokojny spacerek...nawet jeśli mu było zimno czy coś to i tak lubił wszystko co robił, nawet jeśli bawił się jednym liściem. Przez pewien długi czas Sokka szedł po prostu bez żadnego celu aż pod jego łapy wpadła jakaś mała kulka łusek o którą się potknął i poleciał do przodu lądując na zadku, przez co łapa go zabolała po ostatniej walce. Odwrócił łeb i zdał sobie sprawę że widział gdzieś widział małą samiczkę.
- Em...zgubiłaś się? Może zaprowadzić cię do opiekuna? - zapytał wstając i siadając przed pisklakiem - Zwe się
Energicznym Kolcem ale możesz na mnie mówić Sokka -
powiedział i się uśmiechnął.
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-20, 10:16   Temat: Rzeka Falar
Spojrzał zaskoczony na Mułka, chciał zostać przywódcą? Czy Łowcą? Mniejsza z tym!
- Ja...Chciałbym zostać wojownikiem! - powiedział i się uśmiechnął mdło po wiedział że jego ojciec był wojownikiem...i jego matka której prawie praktycznie nie wiedział - Takim jakim był mój tata! - i zaczął znów spokojnie układać cegły chcąc zapomnieć o tym wszystkim.
- Wiesz co? To legowisko nawet dobrze wygląda! - powiedział do samca.
  Temat: Ciemna Dolina
Nyja

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 430

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-20, 10:12   Temat: Ciemna Dolina
Uśmiechnął się do młodej samiczki.
- Na pewno - zaśmiał się i wstał spokojnie strzepując z wielkich skrzydeł płatki kwiatów i ruszył za Nivis.
- Już idę spokojnie! - powiedział i przeszedł przez ciemny "Las" Oświetlając se drogę tycim płomieniem z jego paszczy, po czym wszedł do małego wejścia ze złożonymi skrzydłami, spojrzał na Nivis i wziął ją delikatnie w zęby po czym posadził na głowie.
- Złap się rogów i postaraj się nie spaść - powiedział i zaczął wspinać się po ścianie zaczepiając pazury o twardą dość ziemię która czasami się pod nim sypywała, po chwili byli razem na zewnątrz, spojrzał na puchatą kulkę czy na pewno siedzi mu na łubie.
- A więc idziemy do Popiołu! - zawołał i ruszył, kiedy był przed jaskinią swojego brata postawił Nivis przed nią po czym pożegnał się z nią i odszedł.

//dzięki za fabu UwU
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-19, 09:34   Temat: Rzeka Falar
- Racja! - powiedział i spojrzał na legowisko....coś mu jednak wyszło! Potem kiedy usłyszał odpowiedz Mułka o cegła wziął się do układania ich, na początku delikatnie wziął cegłę w łapy, a potem delikatnie przetransportował i położył tak jak Mułek poprzednią, i tak to jakoś szło.
- JEJU! Nigdy takie nie widziałem że takie coś istnieje! - powiedział i poszedł po kolejną cegłę którą ponownie przeniósł do samca. Potem kolejną którą ledwo złapał skrzydłami które były wielkie i dość mocno żeby utrzymać budulec, potem go delikatni położył i tak szły pracę.
- Mułkuuuu? Kim chcesz zostać kiedy dorośniesz - powiedział i spojrzał na kolegę.
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-18, 20:21   Temat: Rzeka Falar
Spojrzał na Mułka zaskoczony, czyli jednak ma wprawę! Skończył wiązać resztę liści i spojrzał na samca.
- Tak! Tyle Starczy - odezwał się - teraz to trzeba włożyć do środka - pokierował i sam wziął się do pracy układając dokładnie liście za liśćmi, na spokojnie, bez spiny bo przecież to jest delikatne prawda?
- Mułku? Cegły się już zrobiły? - powiedział i spojrzał na kolegę z stada, Sokka spojrzał na Mułka z zaciekawieniem, i poczekał aż odpowie.
  Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Nyja

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 9073

PostForum: Galeria   Wysłany: 2019-10-14, 20:01   Temat: Szkarłatne Cosie (a raczej ich echo)
Piknee, kocham twój styl ♥️
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-14, 09:09   Temat: Rzeka Falar
Wreszcie coś zawiązał! Wreszcie! Położył to delikatnie na ziemi i spojrzał na Mułka.
- Ja....Się nigdy nie uczyłem budować, jakoś tak po prostu coś zrobiłem! - powiedział i spojrzał ponownie na liści które znów zaczął wiązać, szybko dość poszło teraz tymi liśćmi jednak po chwili zaczęło się to rozwiązywać, NIE!
Zawiązał je jeszcze raz tym razem mocniej.
- Wracając do budowania, szczerze to zrobiłem tylko moje własne legowisko za pomocą jakiegoś innego drapieżnika który tam zamieszkiwał. Tylko Tyle. - i tyle miał do powiedzenia Sokka, z budowania on był niezbyt doświadczony.
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-13, 09:38   Temat: Rzeka Falar
Spojrzał na Mułka który robił cegły, ŁAŁ! Zaczął wiązać liście który miały znaleźć się na legowisku, wszystkie zebrał i zawiązał żeby potem można było je położyć w środku bo przecież na zewnątrz mają być cegły!
- Tak! Choć, potrzebuje kolejnej pary łap do wiązania i układania liści - powiedziała i dalej próbowała zawiązać liście, jednak długie szpony mu tego nie ułatwiały! Wszystkie się plątały i wszystko się psuło! Kiedy skończył wiązać jeden szereg liści zaczął drugi co też nie było takie łatwe....czeka go długa i to bardzo długa praca.
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-06, 08:15   Temat: Rzeka Falar
Dalej układał kłody z Mułkiem, spokojnie bez pośpiechu na luzie każda belka była równiutko obok drugiej....wszystkie potem utworzyły na razie pół krąg.
- Cegły? Jasne! Zrób je jeśli chcesz - powiedział i uśmiechnął się - Ja się zajmę układaniem Patyków - i wziął w pysk kolejny patyk po czym go wbił w ziemię, kiedy Mułek już poszedł wbijał on kolejne badyle, a po chwili wszystkie patyki tworzyły krąg. Potem wziął liście i ułożył je w środku, teraz czekał na Mułka.
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-04, 18:58   Temat: Rzeka Falar
Spojrzał na stos badyli i Liści po czym zwrócił łeb do Mułka.
- Może być! - powiedział i wstał, podszedł gdzie trochę dalej od rzeki i ogonem wyrył dość sporę kółko takie które by pomieściło ze trzy dorosłe smoki.
- Teraz te patyki trzeba wbić w ziemie żeby stały trochę pod ukosem! - Wziął jeden z patyków i wbił w ziemię tak by był skierowany na ukos - widzisz o tak! Choć szybko! - powiedział i wziął kolejny badyl układając go obok poprzedniego.
  Temat: Rzeka Falar
Nyja

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4120

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-10-04, 18:36   Temat: Rzeka Falar
Uśmiechnął się.
- Choć! - zawołał i pognał w głąb lasu, szybkim truchtem przeszedł trochę lasu aż w końcu się zatrzymał gwałtownie i obrócił się do Mułka.
- A więc tak! Słuchaj uważnie! - powiedział - musisz znaleźć spoooro dużych badyli, tyle ile będziesz potrafić unieść, ja znajdę liście! - powiedział i wziął jakąś korę która wyglądała jak miska i pognał w głąb...pora zbierać liście!
Szedł dalej zbierając jak najwięcej dużych liści, wielkie kolorowe. Spokojnym truchtem przemierzył kółeczko po czym wrócił z górą liści nad rzekę, usiadł i czekał na przyjście Mułka.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15