FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 12
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prastare Drzewo
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 473
Wyświetleń: 54931

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2018-05-14, 09:52   Temat: Prastare Drzewo
Etna przybyła na wezwanie cioci. Może i nie wybrała tej droigi jako swojej, jednakże woli się dokształcać. Znając siebie pewnie będzie najstarszą ucxennicą, ergo będzie chyba ciekawie. Przydreptała akuratnie kłusem błyszcząc dokładnie wyczyszczonymi piórami i futrem. Czystość przede wszystkim, o czym ostatnio się dowiedziała. Gdy dotarła do polany usadowiła się mniej-więcej na długość czterech smoków przed Ciocią i usiadła, jak nakazywała tradycja, czyli nieruchomo. Tylko delikatne ruchy ogona zdradzały, że jest jednak żywą istotą, a nie posągiem. Na powitanie ukłoniła się prawie dotykając łbem podłoża.
  Temat: Księżycowa łąka
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 624
Wyświetleń: 74287

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-02-20, 08:45   Temat: Księżycowa łąka
Etna spojrzała się na swojego tatę z radosnym wyrazem pyszczka. To przecież był jej tata i nie groziło jej żadne niebezpieczeństwo przy nim. Zamruczała jak mały kotek, gdy tata był blisko. Było jej tak miło... Atmosferę przerwało jednak polecenie taty. Jaką skałę? Przez minutę obserwowała otoczenie, ale w końcu ją namierzyła. Podreptała tam z głową w górze i rozpoczęła standardową procedurę startu. Najpierw kłus i zaczęła machać kłus. Odlicxanie do 10. Potem skok i lot, a podwozie zostało schowane. Lekko się bała, ale lot był spokojniejszy i pewniejszy. Poleciała tak przez chwilę... Ale zmęczenie... Obniżała lot i podwozie, zaczęła schodzić. Gdy dotknęła nogami podłoża zaczęła biec machając. Powoli zwalniała, a gdy doszła do stępa złożyła skrzydła.
  Temat: Księżycowa łąka
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 624
Wyświetleń: 74287

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-02-15, 07:53   Temat: Księżycowa łąka
-Raz się żyje, co nie? - Powiedziała tak raczej do siebie, gdy z powolnego rozstępowania przechodziła do płynnego kłusu. Oczyeiście nie zapomniała, by machać skrzydłami Raz, dwa, trzy. Cztery, pięć, sześć. Siedem osiem dziewięć...
--Dziesięć. - Powiedziała i skoczyła jak kot na jego ofiarę. Chyba czuła, że coś jś niesie, bo coś zbyt długo nie lądowała. Ale co ma spaść, spadnie, tak też Etna dotykając nogami podłoża wywinęła pięknego orła i zaryła paszczękę w ziemię.
  Temat: Mała plaża
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 830
Wyświetleń: 93451

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-02-13, 08:07   Temat: Mała plaża
No to co, jak wszyscy skaczą, to dlaczego być akurat tym gorszym, co? Etna wiedziała, że jej technika nadal często nie powala, a sama też popełnia wiele błędów, jednak hej, przecież każdy się kiedyś uczył i nigdy nie powstał ani nie urodził się taki smok, co by umiał wszystko od początku. Ale do brzegu, do brzegu. A, no tak. Spojrzała się w stronę lądu, gdzie płynęły już jej siostry, ale coś jej się nie zgadzało. A no tak, skrzydła. Najpierw popłynęła powoli i spokojnie, z wyprostowanym łepkiem nad powierzchnią lustra, podobnie jak jej ciaą. Zaczęła machać nóżkqmi posuwając się do przodu. Potem, gdy się rozpędziła, złożyła skrzydła i delikatnie giąc ciało skręciła za swoimi siostrami, oczywiście nie zapominając, że te od wewnętrzej machały nieco wolniej. Podpłynęła do brzegu i wyszła z wody na tyle, by woda była po kostki... Po czym się otrzepała jak pies i kilka razy prychnęła, wyrzucajłc wodę z nozdrzy.
-Takie bieganie... Tylko nie masz podłoża. - Skomentowała pływanie.
  Temat: Mała plaża
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 830
Wyświetleń: 93451

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-02-06, 08:31   Temat: Mała plaża
Etna była jednak lekko zdziwiona prośbą cioci. Ale jak to, jak ona czuje się już pewnie. Ale nic to, nie będzie kłócić się z osobą, która może ją zjeść na dwa... Rozłożyła skrzydła, tak jak prosiła ciocia i teraz bardziej odpychała się swoimi nóżkami nie do dożu, ale do tyłu, co uważała za swoisty idiotyzm, ale... Faktycznie, czuła się zdecydowanie pewniej oraz płynęła szybciej. Lecz jej skrzydła działały inaczej niż w powietrzu. Tutaj ją wyrażnie hamowały, jakby coś było dowiązane do jej ogonka.
  Temat: Mała plaża
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 830
Wyświetleń: 93451

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-27, 23:28   Temat: Mała plaża
Etna powoli obserwowała, co i jak. Zauważyła także, że najprawdopodobniej przez przypadek jej ogon był strasznie spięty, a przez to zachowywał się jak kłoda wrzucona do rzeki. Ale także zauważyła fakt, iż płynąc za siostrami jest nieco mniejszy opór niż mogło się to zdawać. Już jednak po chwili oprzytomniała, lecz była na końcu, co nie do końca się jej podobało, ale co poradzisz? Zaczęła płynąć zgodnie z instrukcjami Rek i, o dziwo, nie było aż tak źle, ba, było o wiele lepiej,, a przede wszystkim mniej się męczyła. Głowa wysoko, nogi zagarniające w dół i w tył. Zakręt wykonała zgodnie z zaleceniami cioci, czyli lewe łapki na pocxątku pracowały wolniej, a potem ta tendencja zmieniła się i to prawe pracowały wolniej, lecz nieznacznie. Uważała jednak, by zachować odpowiedni dystans od końcówki ogona Lily, a przy okazji przy skręcie lekko się przechylała w celu zachowania równowagi. Łapki natomiast zagarnały wodę w przeciwną stronę, do której chciała płynąć, czyli w tym wypadku zagarniała w prawo. Oczyeiście uważała, jak tylko mogła, ale wiadomo, nie od razu z jajka się coś wykluło.
  Temat: Księżycowa łąka
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 624
Wyświetleń: 74287

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-24, 07:33   Temat: Księżycowa łąka
Etna słuchała swojego tatę zaciekawiona. Że ma biegać oraz jednocześnie machać skrzydłami? No cóż, jak mus, to widać mus. Najpierw wolnymi krokami zaczęła chodzić, tak, by się dostosować. Potem jednak zaczęła coraz szybciej biegać i machać skrzydłami. Nie przekroczyła jednak swoich trzech długości na jedno bicie serca. Po prostyu nie chce skończyć z obolałym pyszczkiem. I tyle.
  Temat: Mała plaża
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 830
Wyświetleń: 93451

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-22, 18:27   Temat: Mała plaża
Etna spojrzała się na swoją ciocię lekko zdziwionym wzrokiem. Wiadomo była, że jest jednak osobą, która wolo jednak zawsze być teraz hopla do przodu, ale teraz... Zanurzyła spowrotem swoje małe nóżki w tym jeziorku i spojrzała się na ciocię.
-Mokro. - Odpowiedziała i lekko się przy okazji zaśmiała. Obserwowała spokojnie ciocię oraz ruchy, które prezentowała. To było takie różne, takie dziwne...
-‎Dobrze... No to siup. - I skoczyła delikatnie do toni jeziprka, rozpluskując nieco wodę. Skrzydła przy bokach, łapki jak u pieska. Machała też początkowo ogonem, by utrzymać sobie łepek nad powierzchnią wody. A teraz po prostu zaprzestała jego używania, tylko był na wodzie dosyć sztywno. Jej ruchy z początku były dosyć chaotyczne, dopóki nie zauważyła podobieństwq do biegania. Teraz to przypominało coś w stylu pospiesznego truchtu. Zagarniała wodę do dołu, by potem wypchnąć ją do tyłu.
  Temat: Księżycowa łąka
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 624
Wyświetleń: 74287

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-20, 22:45   Temat: Księżycowa łąka
Etna od początku uważnie obserwowala swojego ojca starając się spijać każde słówko z jego ust. Obejrzała się spokojnie na swoje skrzydla. Zaczęła nimi ruszać na kształt ósemki. Na początku było to spokojnie i wopno, ale po chwili dalo sie zauważyć coraz szybsze ruchy. W szczytowym momencie udało się jej uzyskać póltora machnięcia na jedno uderdenie serca spokojnego tempa. Utrzymywała to tempo.
  Temat: Mała plaża
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 830
Wyświetleń: 93451

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-20, 22:35   Temat: Mała plaża
Etna spojrzała się na ciocię i patrzyła na wszystkie elementy otoxzenia, jakie jej wpadły w ślepka, ale to nie było wqżne. Wkroczyła do tego jeziorka spokojnie tak, by drugie zgięcia od dołu były w zanurzeniu. Ogon też jakimś cudem był w wodzie.
-Ej, to nawet przyjemne... - Powiedziała jakby z uśmiechem. I nagle coś capnęło ją za ogon, a sama podskoczyła jak oparzona. Za jej ogon chwyciła młody szczupak, ale o tym nie wiedziała.
-Zdejmijcie mi to!!! Zdejmijcie, zdejmijcie!!!
  Temat: Mała plaża
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 830
Wyświetleń: 93451

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-18, 14:31   Temat: Mała plaża
Etna usłyszała wołanie cioci do siebie i wraz z Valerią, będąc koło niej ruszyła na spotkanie. O matko... Musi się jeszcze wiele nauczyć.
-Siostra... Powiedz... Co zamierzasz robić? - Zapytała się swojej nastarszej siostry z miotu (Lyra).
-No wiesz, jak już podrośniemy...
  Temat: Księżycowa łąka
Obsydianowa Łuska

Odpowiedzi: 624
Wyświetleń: 74287

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-16, 20:36   Temat: Księżycowa łąka
Etna porozgladała się po okolicy zaciekawienie, ale nawet jesli tak to było widać, wyglądało to zupelnie inaczej niż jej normalne zapatrzenia, a więc nie było tego dziwnego błysku w oku. Spojrzała się na tatę.
-A więc raczej nie odgryzę sobie skrzydeł na śniadanie. - Powiedziała lekko żartując, a zachowując śmiertepny wyraz pyszczka. Tak, to bylo to.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15