FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 26
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wyzwanie
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 3982

PostForum: 5/2019   Wysłany: 2019-05-11, 21:10   Temat: Wyzwanie
Przybyła tu wraz z matką może nie jako czynny uczestnik, ale całkiem podekscytowany obserwator. Stojąc kilka kroków za Kaskadą, złotymi ślepiami obserwowała przybycie coraz to kolejnych smoków z Ognia. Och, na bogów, dużo ich. Na ten jeden moment Szachrajkę opanowało zwątpienie, które jednakże szybko zwalczyła. Oni nie dadzą rady? No już bez przesady. Dadzą.
Wyprostowała dumnie szyję i uniosła brodę, patrząc na obce stado z szelmowskim uśmiechem. Jej wąsy pozostawały zawadiacko nastroszone, dygocząc lekko w pełnym napięcia oczekiwaniu.
  Temat: Zgłoszenia
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 1451
Wyświetleń: 94939

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2019-05-05, 11:28   Temat: Zgłoszenia
Przypominam o odjęciu mi 8/4 mięsa za 2 PZ!
  Temat: Sitowie
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 41593

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2019-04-09, 20:24   Temat: Sitowie
Szachrajka prychnęła, rozbawiona. Tak, ani Sosnowy do mięśniaków nie należał, ani przecież ona sama!
- A widzisz, też rozpoczynałam życie kleryka, a jednak koniec końców zdecydowała się zostać Łowczynią mojego stada, bo w sumie do tego nadaję się najbardziej. Magia nie jest moją stroną, chociaż moja matka jest czarodziejką i bardzo próbowała mi ją wbić do głowy - wzruszyła ramionami z lekkim zażenowaniem. - Niektóre tematy jednak ciężko mi przychodzą, natomiast spacerowanie po lasach i równinach w poszukiwaniu smakowitych kąsków i skarbów... Jest czymś, co mnie bardzo uspokaja i dzięki czemu z radością zasypiam i z podekscytowaniem się budzę. Więc w sumie przypadkiem trafiłam na mój sens życia.
Końcówka jej ogona drgnęła lekko, jakby zdradzając pewne nie-pozytywne uczucia, które Szachrajka miała związane z tym tematem. Nie wszystko było tak radosne i beztroskie jak Wodna to teraz zaprezentowała. Ale przecież życie nigdy nie jest proste...
  Temat: Zagajnik
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 451
Wyświetleń: 40720

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2019-04-08, 21:14   Temat: Zagajnik
Szachrajka pokiwała łbem z zadowoleniem.
- Dlatego podczas podkradania się do kogokolwiek musisz wiedzieć, że rywalizujesz z czasem. Czy zdążysz podejść do celu zanim ten ktoś całkiem przypadkiem spojrzy na ciebie? Czy zdążysz go zaskoczyć nim zmieni się kierunek wiania wiatru? Nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości, dlatego zawsze lepiej jest zakładac najgorsze i działać tak, jakby wszystko miało się sprzymierzyć przeciwko nam - zmarszczyła nos znacząco, rozglądając sie po Zagajniku z uwagą. - To teraz tak. Spróbuj, używając wszystkich dostępnych tu metod, zakamuflować swój zapach i siebie samą. A następnie podkraść się do mnie stamtąd tak, bym cię nie usłyszała.
Wskazała łapą krawędź Zagajnika, po czym do tego kierunku odwróciła się zadkiem, planując jednoczesnie od czasu do czasu kiwać łbem, zupełnie jakby miała zamiar spojrzeć na Wronkę katem oka.

//po twoim poście raport z Kamuflażu i Skradania.
  Temat: Seriale
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 9574

PostForum: Muzyka, film, telewizja   Wysłany: 2019-04-08, 21:00   Temat: Seriale
Spamię w tym temacie wszędzie, to przespamię i tutaj.
Polecam Our Planet.

Bo sir David Attenborough.
Bo piękny obraz.
Bo śmieszne sceny przekomicznych zwierzątek.
Bo inspirujący soundtrack.
Bo to było pierwsze 8 godzin których na pewno nie zmarnowałam w ciągu paru ostatnich miesięcy! :)
  Temat: Sitowie
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 41593

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2019-04-06, 17:03   Temat: Sitowie
Szachrajka zmarszczyła pysk, popatrując na smoka ze zdziwieniem. Zdawał sobie sprawę z tego gdzie był, prawda? Tereny Wspólne wszystkim stadom nie sprzyjały specjalnie prywatności.
- Spaceruję sobie - odrzekła, ewidentnie tym razem skąpiąc słowa z jakiegoś sobie tylko znanego powodu. - Często sobie opisujesz tak roślinki? Jesteś uzdrowicielem czy po prostu cię to ciekawi?
I to w zasadzie było bardzo interesującym pomysłem. Może ona także powinna coś takiego robić? Spisywać obserwacje, czego doświadcza, co przeżywa? Tylko czy ktokolwiek by to potem czytał.
Prychnęła do siebie drwiąco.
Oczywiście że nie. Nie była nikim ważnym. Ale już historię jej matki pewnie by rozchwytywano. W końcu ta była przywódczynią stada, a nie pochodziła nawet spod bariery.
  Temat: Zagajnik
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 451
Wyświetleń: 40720

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2019-04-06, 10:18   Temat: Zagajnik
Pchła prychnęła cichutko, rozbawiona. Wąsy zadygotały złowróżbnie.
- O nie. Jako nauczycielka lubię sobie siedzieć na zadku i komentować. A ty będziesz myśleć i pracować - wyszczerzyła do Wronki zęby w czymś, co można było opisać jako złośliwo-sympatyczny uśmiech. - Więc zacznijmy! Powiedz mi w jaki sposób możesz przed kimś zdradzić swoją obecność, więc na co powinnaś uważać, kiedy próbujesz poruszać się niepostrzeżenie! Jeśli nie wiesz od czego zacząć, to spróbuj zacząć wyliczankę od zmysłów - mrugnęła znacząco do Wronki.
Czekając na odpowiedź młodej uniosła swój ogon do pyska i jego białą końcówką zaczęła sobie dłubać w zębach. Niby była juz dorosła smoczycą, jednak ewidentnie na dorosłą i poważną się nie czuła. No bo po co. Zachowywanie się tak, jak się chciało zachowywać, było znacznie dużo fajniejsze niż silenie się na powagę i dystyngowność, o!
  Temat: Zgłoszenia
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 1451
Wyświetleń: 94939

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2019-04-06, 10:10   Temat: Zgłoszenia
4/4 mięska z nagrody
http://dorlana.webd.pl/sw...p=281770#281770
  Temat: Zagajnik
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 451
Wyświetleń: 40720

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2019-04-04, 22:52   Temat: Zagajnik
Pchła zmarszczyła nos, nieco zdegustowana.
- To byłoby mi bardzo ciebie żal, bo Stado Żubrów to dość trudne do przetrwania imię. - powiedziała szczerze.
Usiadła sobie wygodnie, popatrując na Wronkę czujnym spojrzeniem złotych ślepi. Młode, ogniste, brawurowe i bezczelne. Ostatnio takich było dużo, i to najwyraźniej nie tylko w Stadzie Wody.
- Jeśli się podkradłam, to zrobiłam to na tyle cicho, że mnie nie zauważyłaś. Jeśli już tu byłam, to ukryłam się na tyle dobrze, że twoje zmysły pozostały na mnie ślepe. Fajne sztuczki, nie uważasz? - uśmiechnęła się chytrze do Wronki, by zaraz znowu spoważnieć i oblizać długim niebieskawym jęzorem prawy wąs. - Nie chciałabyś się którejś nauczyć może?
Pchła ostatnio miała humor na uczenie innych. Może matka ją skrzyczy za uczenie piskląt z obcych stad, ale z drugiej strony czego Kaskada się nie dowie to jej nie zaboli. Prawda?
  Temat: Sitowie
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 41593

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2019-04-03, 22:52   Temat: Sitowie
Spomiędzy Sitowia wychynęła Szachrajka, gapiąc się z zaciekawieniem na Sosnowego Kolca i próbując się domyślić co takiego niezwykle istotnego pochłaniało całą jego uwagę.
- Czeeeść - powiedziała, przeciągając samogłoski i powoli, kroczek za kroczkiem, zbliżając się do Ognistego. - Co tam masz ciekawego?
Przechyliła łeb na bok w geście zaciekawienia, zatrzymując się parę kroków od Sosnowego. Nie chciała w końcu zbliżyć się do niego tak zupełnie. Nie wiadomo co mu do głowy przyjdzie. Ze smokami z obcych stad nigdy nie było nic wiadomo. Może ją zaatakuje. Może na nią kichnie jakąś straszną chorobą.
Tak więc ograniczyła się do obserwowania Sosnowego mniej-więcej z taką samą intensywnością, z jaką on obserwował swój wcześniejszy obiekt fascynacji.
  Temat: Zagajnik
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 451
Wyświetleń: 40720

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2019-04-03, 22:45   Temat: Zagajnik
Za Wronką szła spokojnym krokiem Szachrajka, zaciekawiona tym obco pachnącym osobnikiem. Białe wąsy łagodnie kołysały się na wietrze, kiedy niczego nieświadoma młoda smoczyca dała się w zasadzie podkraść na dość bliską odległość.
- Cześć. Jestem Pchła. Hałasujesz jak stado żubrów - skomentowała Szachrajka beztroskim głosem, w końcu stając na równe łapy na krawędzi polany i podchodząc do nieznajomej smoczycy.
Pociągnęła nosem.
Ta druga pachniała Ogniem. No ale może to była jedyna jej wada? To znaczy to i hałas. Ewidentnie.
Pokiwała do swoich myśli z niezwykle mądrą miną.
  Temat: Rzeka Falar
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4573

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-03-28, 19:51   Temat: Rzeka Falar
Roześmiała się na głos, kiedy zobaczyła jak jej ambitna siostra skacze do rzeki i płynie za koszykiem. Po chwili sama dźwignęła się na równe łapy i, powstrzymując ten wybuch wesołości, z krzywym uśmieszkiem skinęła łbem wszystkim tu zgromadzonym. Czas się rozejść. Fajnie było. Ciekawe czy jakieś istoty wyższe spojrzą na nich przychylniej. Kto wie, kto wie. Może raptem sypną zdobyczą w jej polowaniach?
Ruszyła spokojnym krokiem w kierunku Obozu Wody, rozmyślając po drodze o bogach. Białe wąsy kołysały się w rytm jej ruchów.
  Temat: Rzeka Falar
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4573

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-03-25, 20:56   Temat: Rzeka Falar
Szachrajka zamrugała ślepiami, słysząc słowa Syreniego Śpiewu, i reakcję na te słowa Kaskady Kości. Miała wrażenie, że rozgrywa się przed nią coś ważnego, coś kluczowego, a jednak jednocześnie stała zupełnie z zewnątrz, ledwo zerkając do środka. Nie widziała tu niczego zabawnego, ani też niczego podniosłego. Nic.
Odchrząknęła. Nie czuła co prawda związku z tym rytuałem, czuła jednak związek ze swoim stadem, a dla nich było to ważne. A więc proszę.
- Immanorze - powiedziała, rzucając na wiatr imię najwyższego z bogów. - Dziękuję za stado Wody - dokończyła, patrząc w rzekę Falar i czując zimno spływające po jej duszy.
Ten pierwszy raz w życiu czuła, jakby udawała. Ciekawość ją tu zaprowadziła, ale chyba potrzebaby jej było czegoś poza tą ciekawością, by to zrozumieć.
Spojrzała w kierunku Terenów Wspólnych. Może powinna odwiedzić Świątynie i bliżej zapoznać się z misteriami?
  Temat: Zgłoszenia
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 1451
Wyświetleń: 94939

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2019-03-24, 09:11   Temat: Zgłoszenia
- 4/4m na karmienie Remedium
- 4/4m do Skarbca Wody, zwrot pożyczki z tytułu opóźnionej wymiany.

Dzięki ;)

Aktualizacja
  Temat: Rzeka Falar
Pchła Szachrajka

Odpowiedzi: 329
Wyświetleń: 4573

PostForum: Woda   Wysłany: 2019-03-19, 19:31   Temat: Rzeka Falar
//Zakładam że Szabla jednak opuściła te tereny miesiąc temu xD

Pchła Szachrajka przyszła na kolejne nieformalne zgromadzenie Wodników, nieustająco zaciekawiona tym, co się dzisiaj będzie tu działo. W końcu nie mogła niczego niecodziennego przegapić. Po co komu sen!
Przydreptała nad Rzekę Falar spokojnym krokiem, witając się z każdym znajomym jej Wodnikiem kiwnięciem łba, by koniec końców usiąśc koło ociekającej rzeką Inurty. Obdarzyła ją nieco sceptycznym uśmiechem, jakby zainteresowana obecnym stanem rzeczy, ale nie na tyle by zapytać czy zaburzyć skupienie Syreniego Śpiewu. Bo to na niego spojrzała w następnej kolejności. Na niego i jego węgielki. Czyżby mieli poznać kolejne rytuały jego klanu morskich?
Zmrużyła ślepia i uniosła łapę do wąsów, by je sobie zakręcić teraz zawadiacko w trakcie oczekiwania.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15