FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 309
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Perłowa Galeria
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 6118

PostForum: Galeria   Wysłany: 2017-12-10, 18:17   Temat: Perłowa Galeria
Jasne, już zapomniałam jakiego smoka ci wysłałam, mozliwe ze tego takiego niebieskiego z piórami, ale jasne chętnie przyjmę art Zroszonego :)
  Temat: Wybij Rase
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 19681

PostForum: Gry   Wysłany: 2017-12-10, 18:15   Temat: Wybij Rase
Górskie [62]
Północne [162]
Morskie [77] +
Bezskrzydłe [32]
Powietrzne [29] -
  Temat: Wujek Google
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 5914

PostForum: Gry   Wysłany: 2017-12-10, 18:13   Temat: Wujek Google
Perlisty Smiech:
Ok spodziewałam się różnych śmiechów i uśmiechów ale nie koniecznie tego :)
  Temat: Co mówi avatar?
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 1121
Wyświetleń: 40744

PostForum: Gry   Wysłany: 2017-12-10, 18:06   Temat: Co mówi avatar?
Jestem taka piękna och tego nie da się opisać nawet tysiącem słów
  Temat: Perłowa Galeria
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 6118

PostForum: Galeria   Wysłany: 2017-12-10, 10:59   Temat: Perłowa Galeria
Ok to dorzucam, tylko tak jak pisałam, nie zrobię tego zanim nie dostanę nowego tabletu graficznego :) No i nie koniecznie po kolei, co do ciebie Feli to wolałabym Perlistego bo z Nockiem nie poszło tak jak miało wyjść niestety :(
  Temat: Perłowa Galeria
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 6118

PostForum: Galeria   Wysłany: 2017-12-09, 11:16   Temat: Perłowa Galeria
Ok rodzice potwierdzili że na święta lub przed świętami powinnam dostać nowy tablet graficzny, tak więc proszę o przypomnienie czy u kogoś mm jeszcze zaległy AT lub czy ktoś chciałby rysunek. Poniżej lista osób które pamiętam że na pewno im zalegam z rysunkiem.


- Bursztynowe Zwierciadło
- Szydercza Licho
- Fenile
-Ukryta Intencja
- Feli ( jako adept)
  Temat: Muzeum Osobliwości
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 1558

PostForum: Galeria   Wysłany: 2017-12-09, 10:23   Temat: Muzeum Osobliwości
Hmm ciekawe ale moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie) lepiej ci wychodzą rysunki ołówkiem są takie bardziej szczegółowe mimo wszystko, no ale w sumie im wiecej będziesz rysować tym lepiej ci to powinno wychodzić :)
  Temat: Błękitna Rzeczka
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 404
Wyświetleń: 14635

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2017-12-06, 19:47   Temat: Błękitna Rzeczka
Koza stała jeszcze przez chwile, gapiąc się na nowego smoka ale w końcu ostrożnie zaczęła zbliżać sie do niego, krok po kroku gotowa uciec kiedy tylko będzie taka potrzeba. W połowie drogi zatrzymała się i dalej się nie ruszyła, mimo wszystko jej natura stworzenia uciekającego nakazywała jej zachowanie ostrożności przy dużych drapieznikach, zwłaszcza smokach. Tymczasem Perlisty przekrzywił lekko łepetynę w lewo ( znowu) przysłuchując się słowom tamtego. Było ciekawym to co tamten mówił o tym innym smoku, pisklaku czy adepcie...szczerze mówiąc Biały nie przywiązał wagi do tego w jakim wieku był wspomniany ktoś, wcześniej przeoczył też temat waśnienia stad i wyciągnął z tego zdania tylko to co mu się podobało. Może tak to u niego wyglądało ? Słyszał tylko to co chciał słyszeć ?
- Jej poznanie nowego, małego smoka ?! To by było doskonałe ! Tyle zabawy, mozan się bawić i bawić i...a właściwie czemu mi to proponujesz ? I co mi właściwie proponujesz ? Chyba nie chcesz żebym zakradł się na ziemię Ziemi i przekroczył granicę nieprzekraczalną !? Bo tego nie mogę zrobić...raczej, chyba - powiedział. Szczerze kiedy się go słuchało, można było odnieść wrażenie że on sam nie pamięta co przed momentem powiedział
  Temat: Arkowe twory
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 298
Wyświetleń: 13432

PostForum: Galeria   Wysłany: 2017-12-06, 19:35   Temat: Arkowe twory
Jejku jakie cudowne :) Takie idealne smoczki na avatar tobie to zawsze fajnie wychodzi, ale chyba najbardziej podoba mi się jak robisz białe smoki ;)
  Temat: Warsztat pod Spadającymi Gwiazdami [zawieszony]
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 6151

PostForum: Galeria   Wysłany: 2017-12-04, 16:39   Temat: Warsztat pod Spadającymi Gwiazdami [zawieszony]
Jak pisałam na PW, jest ekstra ! szczerze nie umiem zdecydować czy z tłem czy bez jest lepszy :)
  Temat: Jezioro
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 500
Wyświetleń: 18637

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2017-12-03, 11:53   Temat: Jezioro
Młody smok wraz ze swoją kompanką, kozą Hederą ścigał się po terenach wspólnych i póki co wygrywał choć od czasu do czasu zwalniał by dać kózce zludzenie wygranej. Biegli tak i biegli aż Zroszony nieuważnie nie zdołał się zatrzymać i z poślizgiem i wrzaskiem wpadł do lodowatej wody po czym wyskoczył z niej z głośnym sykiem jak wściekły kot. Otrzepał się i zaczął się śmiać, a śmiał się tak że aż padł na ziemię i zaczął się turlać a Hedera przekrzywiła łepetynę i zameczała zdziwiona widząc poczynania swojego smoka. W końcu kiedy wstał omal nie strzasnął się z rogatym łbem kozy która pobiegła w jego stronę.
  Temat: Błękitna Rzeczka
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 404
Wyświetleń: 14635

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2017-12-03, 09:34   Temat: Błękitna Rzeczka
Usiadł wreszcie na zadku i zaczął słuchać co jego nowy znajomy ma do powiedzenia, a miał same ciekawe rzeczy
- To co mówisz jest ciekawe. O wyobraź sobie taki świat w którym wszyscy się kochają i pletą sobie wianki przyjaźni !!- zawołał po czym wstał, zakręcił się w koło jak rozradowany psiak i ponownie usiadł z głuchym tąpnięciem na zimnej ziemi.
Kiedy tamten wyciągnął do niego skrzydło, Śmiech na moment zastanowił się czy też podać mu skrzydło, ale po chwili zorientował się że przecież tamten nie ma przednich łap i podał mu swoją łapę.
- Masz ciekawe pomysły, takie nowatorskie takie oryginalne ! Swoją drogą bycie piastunem musi być dość interesujące, no i odpowiedzialne ! Ja zawsze chciałem mieć pisklaka którym mógłbym się zająć i z którym mógłbym się bawić ! Póki co mam tylko kompankę, ale z nią więź jest inna taka…inna.- powiedział to niezmiernie odkrywcze zdanie a jakby na zawołanie zza pobliskich krzewów wychynęła jasnobrązowa koza ale kiedy spostrzegła drugiego smoka, zaczęła się zachowywać tak jakby miała zamiar uciec i tylko więziowe, umysłowe zapewnienia Perlistego sprawiały że dalej tkwiła tam mimo iż obecnośc drugiego gada była dla niej dość niekomfortowa.
  Temat: Perlisty Śmiech
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 94

PostForum: Adopcje   Wysłany: 2017-10-17, 20:09   Temat: Perlisty Śmiech
Imiona: Chalcedon -> Zroszony Kolec -> Perlisty Śmiech
Rasa: Skrajny ( Pustynny-górski)
Czy może być biologicznym rodzicem? Tak
Stały partner: Póki co brak
Dziedziczone Atrybuty: Zręczność, percepcja
Wygląd (cechy szczególne): Śnieżnobiałe łuski, ściśle przylegające do ciała, błękitne ślepia z ciemnoszarą otoczką, niestandardowy wygląd skrzydeł - zdjęcie 1, zdjęcie 2

Jak widzi swoje i przygarnięte pisklęta? Chalcedon to smok który tryska pozytywną energią, niekoniecznie jest świadom jaka to odpowiedzialnośc wychować pisklaka bo sam jest spisklęcony i zachowuje sie jak dzieciak. Ni mniej nie wyrzuci żadnej istoty ze swojej jaskini, wszystkimi pisklakami świata by się zaopiekował jakby mógł pod jednym warunkiem ! Że nie będą mu wynosiły z jaskini jego "skarbów" w postaci kości, patyków, zasuszonych żab...bo zbieractwo jest jego ulubionym zajeciem a swoich "skarbów" nie ma zamiaru oddawać nikomu
Poza tym charakter piskląt czy wygląd jest obojętny.
Zroszony oczywiście będzie starał się wychowywać pisklaki ale czasem (ehm często) on jest bardziej jak pisklę niż niejeden pisklak.

Coś od siebie: Chętnie zaopiekuję się piskletami bez rodziców ale chętniej przyjmę biologiczne :) W razie gdyby miał być jakiś miot z konkretnym smokiem, postaram się to ogłaszać w tym temacie
Pomogę nowym graczom jeśli będzie taka potrzeba


Chętnych proszę o zgłaszanie się na PW

[ Dodano: 2017-11-17, 20:19 ]
Od jutra (18.11.17) przyjmuję pisklęta biologiczne bo Chalcedon wreszcie będzie miał 25 księżyców :D

Póki co brak miotów z konkretnymi smoczycami

[ Dodano: 2017-12-02, 14:00 ]
Śmiech otrzymał od Feridy trzy jaja, o których wie tylko ona i Perlisty ( pochodzenie jajek jest ukryte przed Cienistymi).

Po Feridzie można odziedziczyć siłę, ojcem jest natomiast Równinny więc dostępne rasy to Skrajny: Górski- bezskrzydły lub północny-bezskrzydły


Gdyby ktoś był chętny grać adoptowanym pół Równinnym to proszę o wiadomość na PW :)
  Temat: Błękitna Rzeczka
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 404
Wyświetleń: 14635

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2017-12-02, 13:15   Temat: Błękitna Rzeczka
Biały dosć długo nie wiedział o obecności innego smoka, przynajmniej do chwili w której poczuł jego charakterystyczny zapach, woń stada związanego z ziemią i naturą. Odwrócił się machinalnie i przekrzywił łepetynę jak zainteresowany kociak. Przez moment przypatrywał sie z zaciekawieniem nieznajomemu, trzymajac w pysku przed momentem wygrzebany z wody kawałek śliskiego, wypolerowanego przez wodę konaru, wypluł go dopiero po chwili po czym uśmiechnął sie szeroko ukazując rządek ostrych, białych zębów które zresztą zlewały się z całością jego ciała.
Nieznajomy smok zawsze oznaczał że zaraz stanie się znajomym, a im więcej kolegów tym lepiej, przynajmniej dla smoka z mózgiem pisklęcia. Podskoczył do niego ( tak idealny sposób na zawarcie znajomości z nieznajomym, podejrzliwym gadem) po czym zaczęła się zwyczajowa litania na powitanie
- Cześć nieznajomy, albo raczej nowy znajomy ! Bo skoro ze sobą rozmawiamy to już się znamy, a to znaczy że od teraz możemy ze sobą rozmawiać i tak dalej ! Ja mam na imię Perlisty Smiech, bo wiesz niedawno zostałem łowcą w Cieniu, och to takie fajne stado, chociaż czasami trochę dziwne...co tam u ciebie ? Jak ci na imię ? Masz imię ? A kim ty właściwie jesteś ? Dobrze rozpoznaję ze pachniesz jak Ziemia ? Jak tam jest ? Też fajnie ? - pytał bez opamiętania jakby dostał jakiegoś słowotoku, którego nie mógł w żaden sposób zatrzymać kiedy już zaczął.
  Temat: Błękitna Rzeczka
Perlisty Śmiech

Odpowiedzi: 404
Wyświetleń: 14635

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2017-12-02, 12:42   Temat: Błękitna Rzeczka
Młody Łowca ruszył wreszcie swój rozleniwiony ostatnio zadek z jaskini i ruszył w podskokach na tereny wspólne. Widząc z jakim entuzjazmem ten białołuski smok biega sobie po krainie w czasie tej niemiłej, zimnej pory gdzie wciąż jeszcze pada deszcz ale jest zimno i gdzie każdy woli siedzieć w jaskini jeśli nie musi wychodzić, pewnie wziąłby go za wariata. Tak czy inaczej Śmiech skakał sobie to tu to tam więc droga nad Błękitną Rzeczkę zajęła mu pięć razy więcej czasu niż by mu na to zeszło gdyby szedł normalnie, ale od czasu do czasu Chalcedon wskoczył w jakąś mysią dziurę rozgrzebując ją jak nadpobudliwy pies po czym wydmuchiwał z nosa mokrą ziemię która mu do niego wpadła. Niewątpliwie miał przerośnięte instynkty łowcze albo po prostu tak bardzo lubił się bawić, no a poza tym był żarłokiem więc gdyby jeszcze wykopał jakąś mysz...
W końcu jednak dotarł nad rzekę i umył sobie w niej pokryty ziemią pysk, napił się i zaczął rozgrzebywać dno rzeki w jej najpłytszym miejscu sukając tam jakiś ciekawych kamieni, patyków czy innych "skarbów" którymi nawet mogły być rybie ości. Kompletnie nie zwracał uwagi na otoczenie ( no chyba że podświadomie) co było dość nierozważne biorąc pod uwagę grasujące to tu to tam głodne drapiezniki ale co tam on nie przejmował się drapieżnikami ! Jakby co to będzie pierwszym który zwieje stąd z prędkością dźwięku. Tak czy inaczej wyciągał z wody każdy "skarb" i oglądał uważnie jakby oceniał jego wartość.
 
Strona 1 z 21
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2016).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!


Wymiana bannerami: KLIK!


KrĂłl Lew
SnM
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15