FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 100
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pieśń Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 442

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-06-02, 10:00   Temat: Pieśń Apokalipsy
  Samicy udało sie lekko zranić przeciwnika. Skoncentrowała się i poczuła że obok jej lewego boku zaczęły gromadzić się cząsteczki maddary. Skupiła się na tym i wyobraziła sobie kamienną scianę, ktora stabilnie wyrasta po jej lewej stronie prosto z ziemi. Miała osłonić cały jej lewy bok i lewą część grzbietu, nie zapominając oczywiście o zadzie. Wyobraziła sobie że jest gładka w dotyku, chłodna i szarego koloru. Nie miała zapachu i smaku. Niesamowicie twarda miała nie pozwolć kolcowi na przebicie się na drugą stronę. Tchnęła w wyobrażenie maddarę i czekała.
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-06-01, 19:58   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Samica wróciła sie z owocami do miejsca gdzie ukryła mięso. Wyciągnęła je i oczyścieła dokładnie. Zaraz zaczęła je spożywać. Wpierw skonsumowała pół pełnej porcji owoców [2/4 owoców] by nastepnie zabrać się do mięsa [2/4 mięsa] Rozrywała je sobie na mniejsze kawałki i łykała jeden po drugim przy okazji oblizując swój pysk. Kiedy napełniła swój żołądek, rozłożyła skrzydła i udała się do swojej groty drogą powietrzną.
  Temat: Pieśń Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 442

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-28, 12:55   Temat: Pieśń Apokalipsy
  Smoczyca zareagowała natychmiast. Wyobraziła sobie, że nad łbem salamandry pojawił się kamień wielkości smoczego łba. O gładkiej powierzchni i szarej barwy z niewielkimi brązowymi plamkami. Był niezwykle twardy i ciężki. Smoczyca wyobraziła sobie jak pojawia się ćwierć ogona nad łbem salamandry i z dużą prędkością spada na łeb stworzenia. Miał rozbić jej czaszkę, zmiażdżyć oczy oraz mózg. Pozbawić życia niemalże od razu. Kamień miał nie mieć zapachu czy temperatury, nie było to potrzebne. Dokładnie wyobraziła sobie każdy aspekt i tchnęła w wyobrażenie maddarę.
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-28, 12:53   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Samica oblizała się kilka razy i zaczęła obchodzić krzaczki poziomek uważając by na nie nie nadepnąć. Sprawdzała co się dzieje na ziemi. Czy jakieś poziomki odpadły od gałązek i można je zbierać? Zbierała tylko te najbardziej dojrzałe i jadalne z ziemi. Kiedy to zrobiła, schowała je do niewielkiego worka na szyi.
  Następnie gdy w końcu dotarła do rozwidlenia, stanęła i zaczeła się rozglądać. Zaczęła węszyć i szukać śladów, ale nie zwierzyny łownej a drapieżników. Łapy ją świeżbiły a maddara to już w ogóle. Rozglądała się czujnie by nie dać się zaskoczyć. Może ma okazję nieco powalczyć lub zdobyć jakiegoś kompana?
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-25, 13:10   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Smoczyca jednak nie zamierzała się poddawać. Idąc dalej do rozwidlenia. Rozglądała się dokładnie, sprawdzając płyciznę. łapami rozgrzebywała muł. Dodatkowo sięgała ponownie do norek małych stworzeń bo może schowały jakieś kolorowe kamyczki? Tak. Bo szukała kamieni szlachetnych. Rozejrzała się kilka razy. Sprawdzała pod gałęziami i mniejszymi, szarymi kamieniami. Chciała znaleźć jakieś błyskotki
  Temat: Pieśń Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 442

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-22, 10:20   Temat: Pieśń Apokalipsy
  Smoczyca nie dała się jednak zwieść czując drgania maddary. Zamruczała cicho. Utworzyła tarcze z czystej energii. Miała ona osłaniać całe barki samicy, całą przestrzeń łopatek i między nimi. Lekko zaokrąglona, miała unosić się w jednym miejscu i być nie do przesunięcia. Na odległośc długości smoczego palca od jej ciała. Koloru przezroczystego błękitu. Miała grubość połowy pazura, bez smaku, temperatury czy zapachu. Miała ochronić przed atakiem Salamandry. Nie dopuścić do przepuszczenia skaly. Pewna siebie przelala maddarę w wyobrażenie.
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-20, 08:56   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Nie ma potrzeby by się jakoś przejmować sytuacją. Nie znalazła nic mimo że ubrudziła sobie przy tym łapy. Wytarła je dokładnie o trawe po czym poszła dalej. Dotarła do rzeki Tyral - była bowiem ona przy północnym krańcu lasu. Podeszła powolnym krokiem do rzeki i opłukała swoje łapy. Rozejrzała się czujnie i skierowała się w dół rzeki w stronę jej rozwidlenia. Szła spokojnie rozglądając się za kamieniami szlachetnymi. Rozgarniała łapami drobne kamienie oraz piach przy brzegu rzeki. Sprawdzała też dokładnie zwierzece nory w poszukiwaniu jakichś błyskotek.
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-18, 17:49   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Nawet dwa króliki to całkiem dobry łup. Schowała truchła w bezpiecznym miejscu by wrócić po nie później i ruszyła dalej. Wciąż szła w kierunku północnego końca Lasu Ataiur. Po drodze rozglądała się za kamieniami szlachetnymi. Zaglądała pod korzenie drzew oraz do niewielkich nor. Dodatkowo sprawdzała dziuple o których mogła dosięgnąć. Wszystko to aby sprawdzić czy nie ma tu gdzieś błyszczących kamyczków.
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-17, 10:31   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Samica spojrzała się na uciekające króliki i ruszyła biegiem za uciekającym królikiem. Kompanem tego którego już zabiła. Przebierała jak najszybciej łapami i biegła za królikiem. Chciała zbliżyć się jak najbardziej do stworzenia. Postanowiła jednak atakować za pomocą maddary kiedy zbliży się do ofiary. wyobraziła sobie jak na szyi królika pojawia się lina, gruba na grubość połowy smoczego palca. Była szorstka i niesamowicie trwała. Zacisnąć miała się na szyi stworzenia i złamać jego kręgi oraz odciąć dopływ tlenu. Zmiażdżyć szyję najlepiej jak się da. Zabić to stworzenie jednym czarem!
  Temat: Pieśń Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 442

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-16, 09:30   Temat: Pieśń Apokalipsy
  Samica nie zrażona swoimi poprzednimi porażkami po raz kolejny zjawiła się na arenie. Zdrowa i w pełni sił rozejrzała się po okolicy by sprawdzić czy jej przeciwnik tutaj jest. Zamruczała cicho pod nosem i otrzepała się. Przygotowała się na to co ją czeka. Ostatnio przegrała ale dość daleko zaszła. Nie mogła się teraz poddawac. Głęboki wdech i wydech. Czas zmierzyć się po raz kolejny!
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-16, 07:29   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Skupiła się na najbliżej położonej parce. Przyłożyła skrzydła do swojego ciała, ogon dała poniżej linii grzbietu, łeb i szyję również, nie spuszczała wzroku z podłoża przed sobą oraz z królików. Oddech miała spokojny, w miarę wolny, miarowy, by nie łapać szybko powietrza w pluca co zakończyloby się nieprzyjemnym odgłosem dla innych zwierząt. Szła łapa za łapą. Powoli. Cały czas starała się zachować wszystkie elementy potrzebne do podchodzenia ofiary. Pamiętała o tym by iśc pod wiatr oczywiście i zatrzymywać się gdy króliki wzmagały czujność.
  Nie polowała maddarą. Nie wiedziała czemu właściwie. Gdy była blisko ugięla swoje łapy powoli i wybiła się w stronę najbliżej położonego królika. Szybko zacisnęła szczęki na jego szyi i gardle chcąc je rozszarpać szybkim ruchem i rozerwać tchawicę. Pazurami prawej lapy sięgnęła do drugiego osobnika. Celowała nimi prosto w gardło i szyję ofiary by równie szybkim szarpnięciem łapy pozbawić go życia poprzez przerwanie tchawicy oraz życiodajnych tętnic.
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-15, 16:57   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Samica pociągnęła kilka razy nosem i postanowiła ruszyć za tropami. Dawno już nie trafiła na żadne zwierzę, więc z chęcią spróbuje swoich sił w polowaniu. Węszyła dokładnie chcąc podążać za zapachem królików. Rozglądała się też czujnie by zauważyć najdrobniejsze ślady bytności tych stworzeń. Szła powoli, skrzydła miała przy ciele, ogon nie wystawał ponad linię grzbietu. Szyja i leb też nieco pochylone do przodu i w dół. Szła powolnymi krokami ostrożnie stawiając łapy. Chciała się upewnić że nie spłoszy zwierzyny przez swoją nieuwagę. I chciała znaleźć te zwierzaki by móc zatopić w nich swoje kły.
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-05-09, 16:43   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Głód przycisnął po raz kolejny i zebrała się z obozu prosto gdzie? A prosto do Lasu Ataiur. Odetchnęła pełną piersią, podrapała sie łapą po swojej szyi i poszła powoli przed siebie, nieco na północ. Szła powoli na spokojnie, rozglądała się za kamieniami szlachetnymi. Sprawdzala pod kamieniami i między korzeniami. Zatrzymywała się też przy większych drzewach i zaglądała do dziupli. Sprawdzała także nory zwierząt wykopane w ziemi.
  Temat: Pieśń Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 442

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-04-17, 11:33   Temat: Pieśń Apokalipsy
  Koniec tego dobrego. Udało się pokonać przeciwnika, ale nie miała zamiaru teraz iść w pół środki. Jesli będzie się broniła, może nie dotrwać do kolejnego ataku. Postanowiła więc kontratakować skoro miała ku temu okazję. Wybrała sobie odpowiedni punkt ataku, jakim był sam środek łba stworzenia, tak od góry. Wyobraziła sobie jak ćwierć ogona nad łbem salamandry pojawia się kula zbudowana z zielonego, żrącego, śmierdzącego kwasu i niemalże natychmiast spada z dużą prędkością na łeb przeciwnika. W kontakcie z jego ciałem rozlewa się na cały łeb i parzy dotkliwie skórą łba, niszczy kości, dociera do mózgu oraz oczy by zrobić jak największe szkody. Kula miała być wielkości zaciśniętej smoczej pięści. Tchnęła w wyobrażenie maddarę.
  Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
Pieśń Apokalipsy

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 664

PostForum: Archiwum   Wysłany: 2019-04-17, 11:20   Temat: Polowanie Pieśni Apokalipsy
  Królik to raczej słaby rodzaj mięsa. Idąc dalej między drzewami lasu Ataiur rozglądała się za zwierzyną łowną. Weszyła dokładnie w powietrzu oraz sprawdzała na ziemi ślady pozostawione przez zwierzęta, próbując znaleźć coś co było stosunkowo zjadliwe. Nasłuchiwała w poszukiwaniu dźwięków należących do zwierzyny łownej. Robiła się coraz bardziej głodna więc nie chciała pominąć żadnego śladu ewentualnego posiłku. Szła powoli i stosunkowo cicho by nikogo nie spłoszyć.
 
Strona 1 z 7
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15