FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 70
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Srebrzysty staw
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 560
Wyświetleń: 54958

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2020-04-10, 23:56   Temat: Srebrzysty staw
Stanął twardo na ziemi i przycisnął do piersi swoją zabawkę, napinając mięśnie i jeżąc futro, jakby szykując się do ucieczki. Obejrzał się przez ramię i zlustrował wzrokiem nieznajomą mu smoczycę. Był dosyć zdziwiony że nie usłyszał jak podchodzi.
Zmarszczył skórę wokół nozdrzy i zaciągnął się dyskretnie jej zapachem, chcąc lepiej zanalizować jej pochodzenie. Pachniała.. domem - stadem Ognia, co nie zmieniało faktu że nie spodziewał się takiego pytania z ust kogoś obcego. Choć wszystko było możliwe, nawet to że mogli być ze sobą spokrewnieni.
- Ta. A kto pyta? - Spytał, mrużąc podejrzliwie oczy. Puchata końcówka ogona wywijała powolne ósemki, ni to ze zdenerwowania, ni to z przejęcia, być może i nawet z czystej gorliwości, bo jak wiadomo Vultor cierpliwością nie grzeszył. Póki co nie zamierzał się przedstawiać - wolał czekać aż adresatka zrobi to pierwsza.
  Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 1681

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-04-09, 00:09   Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Widząc rysia, Vultor nie pomyślał nawet o zabiciu go - wręcz przeciwnie, wyczuł tutaj okazję do zdobycia kompana, po nieudanej próbie z cieniem. Postawił dwa kroki przed siebie, upewniając się że ryś napewno go dostrzegł. Jeśli tak, to Vultor rozluźniłby mięśnie, nie okazując żadnych oznak stresu, bo w rzeczywistości takowych uczuć nie odczuwał, mógł przecież z łatwością zabić kota. Mruknął uspokajająco, rzucając w kierunku drapieżnika dwie sztuki mięsa.
- Ćśś.. nic ci nie chcę zrobić. Jedz, proszę bardzo. - Zaświergotał łagodnym tonem, obserwując co zrobi ryś.
  Temat: Srebrzysty staw
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 560
Wyświetleń: 54958

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2020-04-08, 00:50   Temat: Srebrzysty staw
Tak jak większość smoków, Vultor regularnie odwiedzał wspólne tereny. Każde wyjście tutaj było swoistą przerwą, podczas której miał nieco czasu dla siebie i mógł odpocząć od Plagi oraz zapachu padliny wiecznie górującego w jego grocie, który po dłuższym czasie stawał się nieco uciążliwy dla nozdrzy.
Nad staw przyleciał dumnie dzierżąc w dziobie zdobytą niedawno ludzką czaszkę, lecz niemniej by pochwalić się znaleziskiem, ale dlatego że wynalazł sobie dosyć.. ciekawy sposób na zabicie nudy, który dostarczał mu nieco rozrywki. Wylądował zgrabnie, wbijając lśniące pazury w podłoże. Po ostatnim spotkaniu z mamą był dosyć intensywnie pokryty jej zapachem, ale nie powinno to chyba nikomu przeszkadzać..
Chwycił lśniący bielą przedmiot w pazury i podrzucił go kilka razy w łapie.
- Piękny okaz.. przydasz mi się. - Mruknął sam do siebie, wziął zamach i rzucił czaszkę w pustą przestrzeń przed siebie. Następnie wybił się, zamachnął się skrzydłami by przedłużyć doskok i pochwycił ją w dziób. Potem wylądował i tak w kółko, bawił się w aportowanie. Dobry sposób na rozładowanie energii.
  Temat: Czarny Staw
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 735
Wyświetleń: 61150

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2020-04-07, 00:56   Temat: Czarny Staw
Mimo tego że czuł jak rwące strumienie słonych łez napływają mu do ślepi, to wiedział że nie może teraz się rozpłakać. Nie mógł się płakać, nie mógł pokazać że jest słaby, nie przed matką tak dumną ze swojego małego łowcy i z tego jak bardzo wyrósł, pomimo bycia owocem kazirodztwa. Słuchając słów mamy nie oderwał łba od jej piersi, a nawet wtulił się w nią jeszcze mocniej, tak mocno że zaczęły go boleć mięśnie skrzydeł od ciągłego obejmowania oposicy. Jednak.. wreszcie komuś na nim zależało. Po raz kolejny od tak dawna mógł poczuć matczyne ciepło. Chciał wtulić się w szarawy puch i przespać w nim następny księżyc, zacząć życie od nowa, w Ogniu, z tatą, z Junko i mamą - jak jedna, wielka, szczęśliwa rodzina. W końcu oderwał łeb od mamy, by spojrzeć jej szklistym spojrzeniem w oczy.
- Nie musisz przepraszać. Nie jestem zły, nie mogę być zły na kogoś kto dostrzega we mnie coś więcej niż tylko zwykłego ścierwojada, po prostu.. brakowało mi ciebie. Oprócz ciebie i Plagi nie mam przecież nikogo. - Wytłumaczył, oddychając miarowo, unosząc rytmicznie swoją ptasią klatkę piersiową.
- Tęskniłem, mamo. - Tak, wiedział co przydarzyło się Zewowi, ale nie chciał już poruszać tego tematu, nie teraz..
  Temat: Samotna Skała
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 40864

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2020-04-06, 23:26   Temat: Samotna Skała
- Wiesz co.. sam nie do końca wiem, bo nie widziałem co z nimi robią. Znalazłem to w jednym z ich wozów. To dosyć ładnie pachnie, więc może to coś do futra. Nasz stadny piastun takich używa, takich i jeszcze wielu innych. - Wyjaśnił i wskazał pazurem na perfumy. Uważał, że dla samicy o takiej urodzie był to wręcz idealny podarunek.
- Jak masz na imię? Ale tak naprawdę. Ja.. ja jestem Vultor. - Spytał, płosząc się momentalnie. Przywarł brzuchem do ziemi, jakby zaraz miał dostać za karę w pysk. Nie wiedział czy powinien pytać nieznajomych o imię, i jak zareagują na to inni plagijczycy.. ale właściwie to nie muszą o tym wiedzieć.
  Temat: Zgłoszenia
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 1381
Wyświetleń: 90964

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2020-04-03, 17:06   Temat: Zgłoszenia
perfumy jaśminowe i zestaw kolczyków odemnie dajcie filigranowej, thx

Aktualizacja
  Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 1681

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-04-03, 01:02   Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Wykrzywił niezadowolony kąciki ust. Łoś znikł bez śladu, ale trzeba było iść dalej. A szkoda, bo to dużo mięsa. Ruszył głębiej w dolinę. Wytężał wzrok, zaglądając w każdy zakamarek, za każdy krzak, chcąc znaleźć choć jeden ślad. Próbował wywęszyć odchody, lub znaleźć cokolwiek co mogło świadczyć o obecności zwierzyny, stąpał powoli, trzymając węszący intensywnie łeb przy ziemi nie chcąc przepłaszać zwierząt z tego regionu, to akurat ostatnie czego potrzebował.
  Temat: Samotna Skała
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 40864

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2020-04-02, 23:59   Temat: Samotna Skała
Ucieszył się że spodobały jej się jego skarby, choć prawdę mówiąc to były dla niego dosyć bezużyteczne, dlatego wolał jej oddać, lub może bardziej "podarować", i to płci przeciwnej w dodatku. Szarmancki był że nie ma co.
- Nie chcesz ich..? Oh.. weź je, proszę, nalegam wręcz. Nie musisz mi nic dawać, nigdy nic nie dostawałem i teraz też nie muszę. Tobie bardziej sie przydadzą. - Wybełkotał i przełknął ślinę. Nie wiedział czy tak powinno się rozmawiać z samicą, ale na dobrą sprawę to z żadną z innego stada nigdy się nie spotkał, oprócz mamy oczywiście. Stał tak w napięciu, czekając na reakcję wodnej. Będzie musiał zapytać się jak w ogóle ma na imię, ale czy wypada..?
  Temat: Samotna Skała
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 40864

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2020-04-02, 19:15   Temat: Samotna Skała
- I jedno, i drugie. Nie lubię harmidru, a pozatym mało osób chce, a już w szczególności lubi, spędzać ze mną czas, może oprócz mojej siostry. - Wyznał, marszcząc subtelnie skórę wokół nozdrzy. Uważał, że nie potrzebuje nikogo by być szczęśliwym, póki co wystarczyły mu kości i zgnilizna. - Hrrm.. dobrze. Gdzieś to miałem schowane w piórach.. - Mruknął, wyginając szyję i zaczął przeczesywać dziobem gęsty puch w którym ukryte była większość jego przedmiotów. Gdy już je znalazł, położył przed adeptką niewielką butelkę perfum jaśminowych i złote kolczyki.
- Proszę, wybierz coś sobie. Mi one nie są potrzebne, a dzięki temu będzie ci ładniej. Nie żebyś już wyglądała brzydko, wręcz przeciwnie.. po prostu wybierz. - Odwrócił chwilowo wzrok, po chwili wracając nim do lisiczki.
  Temat: Samotna Skała
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 40864

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2020-04-02, 18:27   Temat: Samotna Skała
Uniósł brew, powstrzymując się przed głośnym parsknięciem ze śmiechu, słysząc jak dwuznacznie brzmiało wypowiedziane przez wodną zdanie. Plagijski styl bycia wyraźnie spaczył mu myśli..
- Prawdę mówiąc, to.. nie potrafię sie bawić. Nigdy nie miałem z kim, bo większość czasu spędzam sam.. - Wyznał i podrapał się zakłopotany z tyłu głowy. Zbystrzał jednak słysząc o barierze. - Byłem raz za barierą. Widziałem nawet elfy. Podwędziłem im wraz z innymi plagijczykami kilka rzeczy, jeśli chcesz to mogę ci coś nawet dać.
  Temat: Opisz memem postać powyżej
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 8047

PostForum: Gry   Wysłany: 2020-04-02, 01:27   Temat: Opisz memem postać powyżej
  Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 1681

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-03-31, 17:01   Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Na ten moment zapomniał o wszystkim i skupił się na śladach łosia biegnących w stronę Pasma. Obwąchał je dokładnie, zaciągając się ich zapachem. Wyglądały na w miarę świeże, toteż zwierze musi być niedaleko. Ruszył za nimi, nie spuszczając z nich wzroku i węsząc, próbując złapać trop. Uważał by nie podeptać śladów kopyt, poruszał się ostrożnie i cicho.
  Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 1681

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-03-30, 13:30   Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Hrh.. biedna alpaka. Ale cóż, taki mamy klimat. Zebrał mięso i bez chwili zwłoki ruszył dalej, w kierunku doliny Yraio. Tamto miejsce powinno być obfite w jakąkolwiek zwierzynę. Po drodze szukał, jak zwykle, tropów. Śladów obecności zwierząt, odchodów, lub też ciekawych zapachów. Obserwował niebo, próbując dostrzec jakieś ptactwo.

//Las Ataiur ---> Dolina Yraio
  Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 1681

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: 2020-03-28, 18:31   Temat: Polowanie Pożeracza Serc
Oddalając się coraz bardziej od miejsca spotkania z cieniem, nagle przypomniał sobie o zastawionej jakiś czas temu pułapce. Może coś się w nią złapało..? Nie marnując czasu ruszył na miejsce w którym odbył długą i nudną walkę z kokatrysami. Gdy był na miejscu, zaglądnął do pułapki, pytanie tylko czy coś tam było, coś co można zjeść.

//link - http://dorlana.webd.pl/sw...p=344061#344061
  Temat: Swatanie
Pożeracz Serc

Odpowiedzi: 4161
Wyświetleń: 263587

PostForum: Gry   Wysłany: 2020-03-27, 23:22   Temat: Swatanie
your one and only kołderka for u
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,55 sekundy. Zapytań do SQL: 15