FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 1003
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Polowanie Diamentowego Serca
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 651
Wyświetleń: 7348

PostForum: Polowania Ognia   Wysłany: Dzisiaj 19:13   Temat: Polowanie Diamentowego Serca
Pustynia wyglądała dziwnie w zimę. Choć może nie było na niej śniegu, to wydawała się być jakoś tak mniej martwa niż zwykle. W każdym razie Morze udało się znaleźć szlachetny kamyk. Lśniący tęczowo ulubiony kamień smoczycy dość dobrze wyróżniał się na tle bezkresnego piachu.

+ diament

Gobliny okazały się być znacznie lepiej przygotowane na ten pojedynek, niż Granica się spodziewała. Trzeci z procarzy zręcznie uniknął tylnej łapy wojowniczki, przy czym udało mu się nawet zadrapać ją pazurami w skrzydło. Drugi zaś schylił się szybko przed strumieniem płomieni, przez co przypalił sobie jedynie szubek głowy. Falco w tym czasie nie dał rady drasnąć pierwszego z procarzy, gdy ten szybko odgonił go mocnymi machnięciami swojej procy.

Gobliny szybko zmieniły wyposażenie, przygotowując się na poważniejszą walkę. Pierwszy z procarzy został przy swojej ulubionej procy i ładując do niej kamień wycelował nim w stronę ptaka. Pocisk, opuszczając proce, miał przywalić Falco prosto w brzuch i strącić go z nieba.

Drugi z goblinów miał podobny pomysł, jednak on był znacznie silniejszy i preferował ręczne ciskanie kamieniami. Wziął więc spory głaz w łapy i miotnął nim z całej siły w stronę ptaka. Celował w jego głowę, chcąc ją roztrzaskać.

Trzeci goblin złapał gałęź i ułamał jej końcówkę, tworząc prowizoryczny zaostrzony patyk. Odskakując od Granicy stanął na jednej łapie, po czym opadł na obie i rzucił z całej siły w smoczycę. Włócznia miała trafić jej prawe oko.

Czwarty z goblinów wziął ciężki drewniany konar w obie łapy i zaszarżował w stronę wojowniczki. Będąc przed smoczycą, podskoczył w powietrze, a opadając, chciał przywalić jej z pełną mocą w łepetynę. Celował w jej lewe oko, chcąc rozkwasić je na kwaśne jabłko a także połamać czaszkę w okolicy.

Falco - nic

Granica Wybuchu - nic
A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1
U: MA,MO: 1| O: 2| A: 3
Atuty: Trudny Cel, Czempion[uż], Poświęcenie
Głód do 31.01
Rany: 1x lekka [przecięta skóra lewego skrzydła, krwawienie, ból]

Goblin procarz [1/4]
S: 2| W: 1| Z: 2| M: 0| P: 1
A:1, O:1

Goblin miotacz [1/4]
S: 2| W: 1| Z: 2| M: 0| P: 1
A:1, O:1

Goblin oszczepnik [1/4]
S: 2| W: 1| Z: 2| M: 0| P: 1
A:1, O:1

Goblin pałkarz [1/4] - 1x lekka
S: 2| W: 1| Z: 2| M: 0| P: 1
A:1, O:1
  Temat: Polowanie Granicy Wybuchu
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 2116

PostForum: Polowania Ognia   Wysłany: Dzisiaj 18:45   Temat: Polowanie Granicy Wybuchu
Rozglądają się uważnie po okolicy, Granica zauważyła coś żółtego. Jednak po dokładnym wywąchaniu i przyjrzeniu się kwiatkom, okazało się, że był to podeptany mniszek lekarski. Mimo swojej nazwy smoki nie znały dla niego żadnego zastosowania. Zwykle mijały go jak każdy inny chwast i udawały się w dalszą drogę.

Ślady na śniegu były dość wyraźne i w tym zakresie Serce nie miała większego problemu z dotarciem do stada zwierzyny. Po krótszej wędrówce, po części prowadzona zapachem, dotarła do małej polanki na której siedziały cztery masywne tury. Najwyraźniej odpoczywały po jakiejś długiej wyprawie.

ZP: 0/6
  Temat: Polowanie Jasnej Łuski
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 223

PostForum: Polowania Ognia   Wysłany: Dzisiaj 18:36   Temat: Polowanie Jasnej Łuski
Tym razem w krzakach nie znalazła niczego ciekawego. Tak samo było z korzeniami drzew i śniegiem. Jedyne co było godne uwagi to mała kępa łycznika ochrowego, porastająca pień starego cisu. Znany był z delikatnego świecenia na zielono w ciemnościach, choć poza tym nie miał żadnego zastosowania. Większość smoków zwykle mijała go obojętnie, nie zwracając na niego większej uwagi.

Pechowiec: -1ST do następnej akcji

ZP: 0/4
  Temat: Szalej Jadowity
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 247

PostForum: Walki   Wysłany: Dzisiaj 18:14   Temat: Szalej Jadowity
Z opatrunkiem do tej rany było troszkę prościej. Przybyła smoczyca wyciągnęła z torby liście ślazu i nawłoci, po czym utarła je do miski, rwąc przez dłuższy czas pazurami w łapach. Tak przygotowaną maź rozsmarowała na pociętą lewą pachę i wniknęła maddarą w głąb przytrzymując tam opatrunek.
    Usunęła zanieczyszczenia z rany, pozbywając się wszelkich infekcji. Pozbyła się też resztek kwasu jak i maddary, które mogły tam pozostać. Zregenerowała poparzone miejsce, odnawiając zniszczone tkanki oraz zasklepiła ślad po cięciu. Wspomogła odrost łusek i futra w zranionym miejscu, po czym puściła łapę i wycofała maddarę.

//średnia - 1x ślaz, 1x nawłoć
  Temat: Polowanie Oddanego Kolca
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 88

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: Wczoraj 18:48   Temat: Polowanie Oddanego Kolca
Khart nie zauważył żadnych śladów, jednak w oko wpadły mu orzechy laskowe leżące na śniegu. Było ich całkiem sporo pod drzewkiem leszczyny, a jeszcze więcej na samym drzewie. Nie były to może zwierzaki, jednak potrafiły zaspokoić po części głód. No i oczywiście nie trzeba się było do nich skradać, a po prostu nie być zachłannym.

ZP: 0/4
  Temat: Wyprawa Sekcji Zwłok
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 464
Wyświetleń: 7141

PostForum: Wyprawy   Wysłany: Wczoraj 18:40   Temat: Wyprawa Sekcji Zwłok
-- Maddara jest tak samo naturalna jak inne boskie moce -- skomentowała, skupiając się teraz na swoim przeciwniku. Był on niemal identyczną kopią jej samej, co wydawało się jej trochę niepokojące. Czy to tak się czuli wojownicy przy Lustrze Katamu? Chyba nie chciałaby często coś takiego uprawiać.

Poza tym, Duch sam powiedział, że ma walczyć z nim, a nie z jakimś konstruktem.

-- W takim razie broń się.

Smoczyca sięgnęła do źródła maddary i tchnęła ją w sporej wielkości metalową kulę. Była ona ciężka i wykonana z żelaza o podobnych właściwościach co oryginał. Tak przygotowany pocisk miał pojawić się nad dziwnym olbrzymim kotem i spaść na podstawę jego ogona, ściągany na ziemie siłą grawitacji. Poza połamaniem zadu stworzenia, siła uderzenia powinna też roztrzaskać gałąź na której leżał sobie wygodnie.
  Temat: Polowanie Szczerozłotej
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 502

PostForum: Polowania Plagi   Wysłany: Wczoraj 18:13   Temat: Polowanie Szczerozłotej
Do nozdrzy samicy, wymieszany z lekką stęchlizną bagna, dobiegła woń sarniny. Na zmrożonej ziemi, pomiędzy grubymi pniami drzew, widoczne były odciski pozostawione przez racice. Przyglądając się im uważniej i obwąchując, można było stwierdzić, że należały one do tylko jednej sarny, która podróżowała na południe w stronę granicy.

Kaszmir przez chwilę zauważył coś dziwnego, ale potem postanowił to zignorować. Wrócił więc do zaglądania pod krzewy, próbując znaleźć jakieś rosnące pod nimi zioła. Jak na razie nic nie znalazł.
  Temat: Jasna Łuska
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 28

PostForum: Walki   Wysłany: Wczoraj 17:52   Temat: Jasna Łuska
Tego dnia miska była jednak pusta. Było tak już od pewnego czasu, choć dopiero Jasna była pierwszą, która to zauważyła. Niestety, oznaczało to, że Lustro Katamu przez jeszcze jakiś czas nie będzie dostępne dla smoków, a sam duszek zajęty był uporaniem się z wandalem. Póki co smoki musiały zadowolić się zwykłymi pojedynkami, gdyż na walkę ze swoimi odbiciami nadejdzie jeszcze czas.

// Lustro Katamu jest chwilowo niedostępne, z powodu wylania wody z misy przez jednego ze smoków
  Temat: Sekcja Zwłok vs Ścigająca Burzę
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 232

PostForum: Walki   Wysłany: Wczoraj 17:01   Temat: Sekcja Zwłok vs Ścigająca Burzę
Była to już raczej końcówka walki, chociaż nigdy nie wiadomo. Ona sama zwykle kończyła walki gdy była dostatecznie ranna, wiedząc, że przegrała, choć w tym wypadku nigdy nie wiadomo.

-- Naucz się cieszyć z walki samej w sobie, bo inaczej szybko się wypalisz przegrywając często. Uzdrowiciele nigdy nie będą walczyć tak dobrze jak wojownicy i z tym trzeba się pogodzić.

Sięgnęła do źródła maddary i tchnęła ją w magiczny twór. Był nim płynny metal, który formując się obok lewej łapy młodszej uzdrowicielki i miał oblać tą kończynę u podstawy. Nie był on gorący, jednak po zalaniu łapy miał stwardnieć w grubą, ciężką bryłę, która nie pozwoliłaby podnieść kończyny. A przynajmniej nie na tyle szybko by wykonać jakieś zwinne ciosy.
  Temat: Matka Ziemi vs Sekcja Zwłok
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 193

PostForum: Walki   Wysłany: Wczoraj 8:05   Temat: Matka Ziemi vs Sekcja Zwłok
W sumie to normalne, że nie szło jej tak dobrze jak wojownikowi. Wszakże była jedynie uzdrowicielką. Kto wie, może jeszcze wygra, ale będzie musiała ponownie zranić Mango, żeby do tego doszło.

Sięgnęła do źródła maddary i tchnęła ją w twór mający znaleźć się na końcówce jej ogona. Metalowe ostrze wykonane z wytrzymałego zaostrzonego metalu, miało nadać siłę uderzeniu jej ogona, gdy Sekcja obróciła się wokół przednich łap tyłem do przywódcy. Ogon machnął w stronę smoka, a magiczne ostrze kierowało nim, by trafiło prosto w prawe skrzydło Łupieżcy jednym głębokim cięciem.
  Temat: Polowanie Pogoni Brzasku
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 648
Wyświetleń: 7111

PostForum: Polowania Ziemi   Wysłany: 2022-01-17, 22:49   Temat: Polowanie Pogoni Brzasku
Hviske i Hradi przemierzali gęsty półmrok puszczy, szukając w nim kamieni szlachetnych i się to opłaciło. Hviske wydłubał z jednej z norek pokaźny diament oszlifowany najklasyczniejszym szlifem dla tego kamienia. Hradi zaś wyciągnął z małego wąwozu zieloną sześcienną kostkę wykonaną z malachitu.

Gałąź ze świstem przecięła powietrze i przywaliła jak z bicza w pysk węża, odrzucając go na bok. Gdy ten odwrócił się rozwścieczony w stronę młodszego smoka, odsunął się lekko, zniechęcony postawą młodzika. W końcu, pod naporem gróźb piastuna, drapieżnik powrócił do wody, zostawiając rodzinkę w spokoju.

+ diament, malachit
  Temat: Polowanie Szaleju Jadowitego
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 658

PostForum: Polowania Ziemi   Wysłany: 2022-01-17, 22:30   Temat: Polowanie Szaleju Jadowitego
Herman zachowywał się głośno, trochę za głośno. Po klangorze, gdy przegrzebywał nogami śnieg, usłyszał głośne syczenie. Gdy się odwrócił w stronę dźwięków, zauważył parę kokatrysów łypiących na niego spode łba. Jedne wygiął szyję do tyłu i z całej siły splunął jadowitym pociskiem w stronę lewego skrzydła żurawia.

Masywny Kokatrys [2/4]
S: 2| W: 1| Z: 1| M: 0| P: 2
A,O: 1

Gibki Kokatrys [2/4]
S: 1| W: 1| Z: 2| M: 0| P: 2
A,O: 1

Grot grzebał w różnych dziurach w drzewie, wydłubując z nich różne śmieci, liście i łupiny. Jedno z wgłębień okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż po podziabaniu badylem w tamto miejsce, kawałek kory odpadł z drzewa ujawniając pod nim kolonię jadalnych ślimaków.

//niespodzianka
Idąc lasem i szukając kolejnych kamieni szlachetnych, Szalej zauważył coś... nietypowego. Była to dwunożna istota, wyglądająca trochę jak samica, jednak jakby była zrobiona z drewna. Swym wyglądem przypominała też co nieco drzewo lipy. Opierała się teraz o jedno z mniejszych drzew, jakby się za nim kryła i zerkała podstępnie w stronę położonego niedaleko zagajnika.

ZP: 1/8
  Temat: Zgłoszenia
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 3442
Wyświetleń: 48982

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2022-01-17, 18:00   Temat: Zgłoszenia
-=≡ Aktualizacja Zielnika ≡=-
  Temat: Matka Ziemi vs Sekcja Zwłok
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 193

PostForum: Walki   Wysłany: 2022-01-16, 19:07   Temat: Matka Ziemi vs Sekcja Zwłok
Odskakując do tyłu po odepchnięciu, utrzymała się na czterech łapach, mimo że jej skrzydło zwisało bezwładnie u jej boku i bolało okropnie. Przez cały czas obserwowała uważnie przywódczynię, próbując dostrzec jej kolejny ruch. Gdy była już pewna, sięgnęła do źródła maddary i tchnęła ją w barierę, która miała ją ochronić. Przybrała ona formę wielkiego półmiska, obróconego obłą stroną w kierunku wojowniczki. Była ona przezroczysta i wyglądem przypominała szkło, jednak strukturą bardziej podobna była do twardego, wytrzymałego metalu. Wyrzucona przez przeciwniczkę płonąca ciecz miała rozprysnąć się na szklanej tarczy. Jej strumień miał uderzyć w barierę uformowaną przed smoczycą na wysokości klatki piersiowej i odbić się, spływając po boku misy. Misa była szeroka na ćwierć ogona więc zasłaniała jej prawe przedramię, gdzie właśnie celowała Mango.
  Temat: Polowanie Pogoni Brzasku
Sekcja Zwłok

Odpowiedzi: 648
Wyświetleń: 7111

PostForum: Polowania Ziemi   Wysłany: 2022-01-16, 13:40   Temat: Polowanie Pogoni Brzasku
Wąż jednak był całkiem spostrzegawczy i zauważył zbliżającego się do niego piastuna. Z sykiem wyskoczył z wody i rzucił się swoim masywnym cielskiem w stronę Gwaru. Zaczął owijać się wokół jego prawej przedniej łapy, naprężając mięśnie i zaciskając się coraz mocniej na kończynie smoka. Nadzwyczajna siła i rozmiar drapieżnika mogły z łatwością rozkruszyć kości łapy, o ile Gwar nie postanowi jakoś temu zaradzić.

Hradi przeszukując krzewy, odnalazł jedynie rosnące pomiędzy nimi kwiatki mniszka lekarskiego. Jednak mimo swej nazwy ta roślina nie miała zastosowania u uzdrowicieli, ani nie była jadalna. Większość smoków przechodziła obok nich, uważając je za zwykły bezużyteczny kwiatek.

Hviske, gdy odsłaniał korzenie drzew, usłyszał nad sobą huczenie. Na jednej z wyższych gałęzi siedziała sowa, choć dość ciężko było ją dostrzec w panującym w puszczy półmroku. Sowa też najwyraźniej jeszcze nie zauważyła gryfa, więc miał szanse się jeszcze wycofać.

Wąż błotny [1/4]
S: 3| W: 2| Z: 2| M: 0| P: 1
A,O: 1
 
Strona 1 z 67
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15