FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 3
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podnóże Skał
Spectria

Odpowiedzi: 423
Wyświetleń: 43354

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2020-01-13, 19:09   Temat: Podnóże Skał
Spectria nadal ze strachem patrzyła na drugiego smoka. Trochę ją przestraszyło to, co powiedział na początku. Później padło pytanie, jak ma na imię. Mimo że Spectria się bała, to lepiej powiedzieć coś, niż nie mówić nic.
-J-jestem Spectria- powiedziała w końcu mała smoczyca. Czuła się już trochę pewniej, ale nadal się bała. Może i ten smok wydawał się miły, ale to nie oznaczało, że nie jest niebezpieczny. Nadal nie odważyła się poruszyć.
  Temat: Podnóże Skał
Spectria

Odpowiedzi: 423
Wyświetleń: 43354

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2020-01-12, 18:56   Temat: Podnóże Skał
Gdy jakiś smok do niej podszedł, to Spectria gwałtownie podniosła głowę, a gdy zobaczyła jakiegoś obcego smoka, to znieruchomiaał ze strachu. Nie była w stanie nic powiedzieć. Tylko leżała i patrzyła. Nie była w stanie nawet uciec. Gdy smok zaczął mówić, to słuchaał go uważnie... Nie wyglądał na wrogo nastawionego do niej. Jednak Spectria nadal się bała. A co jeśli ten smok ją zabije? Albo zrani? Spectria wyobrażała sobie najgorsze scenariusze.
  Temat: Podnóże Skał
Spectria

Odpowiedzi: 423
Wyświetleń: 43354

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2020-01-12, 17:31   Temat: Podnóże Skał
Małe pisklę leżało gdzieś tam, w zacienionym miejscu u podnóża skał. Imię tego małego pisklęcia brzmiało Spectria. Już od księżyca nie widziało swojej matki. Gdzieś poszła i nie wróciła. Czy zostawiła Spectrię, by ta umarła? A może sama umarła? To pytanie Spectria zadawała sobię na codzień. Próbowała już odnaleźć matkę, ale na próżno. Nie ma jej. Gdy na Spectrię padał cień, to wydaje się, jakby jej blado niebieskie łuski były szare. Jednak przez ciemno niebieski, błoniasty grzebień i tak ją widać. Przez ostatni księżyc Spectria żywiła się jedzeniem które zostawiła jej mama w jej dawnym domu... Ale jedzenie się skończyło. Spectria chciała znaleźć coś do jedzenia, więc wyszła... I dotarła tutaj. Zgubiła się. Nie umiała wrócić.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15