FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 6
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Polana
Szlachetny Kolec

Odpowiedzi: 630
Wyświetleń: 74338

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2021-07-13, 15:36   Temat: Polana
Niektóre miejsca są bardziej podatne na zranienie i uszkodzenie? zanotował wszystko w pamięci mając na uwadze to że kiedyś w obronie stada może stanąć na przeciwko smoka tak niebezpiecznego że uśmiercenie go lub poważne zranienie było by jedynym wyjściem. Skłonił głową na znak że zrozumiał polecenie i następnie ułożył sobie w głowie plan idealny. nie chciał zranic smoczycy dlatego nie zamierzał wyciągać szponów ale że był dość silnym młodzikiem postanowił postawić na surową siłę. Wyrwał do przodu celując w jej lewy bark swoją prawą łapą.
zamierzał zamachnąć się nią tak mocno jak tylko mu na to ciało pozwoli. następnie gdy uderzy w bark smoczyczy zamierza zrobić taki ruch jak by wbijał głęboko w mięso swoje szpony a następnie z ogromną siłą wyrywał ogromny kawał mięsa otwierając przy tym naczynia krwionośne i powodując przeszywający ból.
oczywście wszystko na nby nie miał zamiaru ranić drugiego smoka
  Temat: Polana
Szlachetny Kolec

Odpowiedzi: 630
Wyświetleń: 74338

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2021-07-13, 13:39   Temat: Polana
Fascynujące! wygrać pojedynek na arene... marzenie! Wspaniały test! ale walka z drapieżnikiem też brzmi ekscytująco. Potrząsnął łbem by ogonić natrętne myśli. będzie mógł zadawać pytania podczas nauki!
- A więc tak wygląda pozycja do walki? bardzo fajowa! Oczywiście że spróbuję! Nie zawiedziesz się na mnie! - Zaskrzeczał z ogromnym entuzjazmem po czym ustawił swoje ciało przodem do smoczycy.
Ugiął łapy rozstawiając je nieco szerzej, następnie uniusł ogon i lekko go usztywnił by nie zaplątał mu się w łapy. Skrzydła trzymał przy bokach, nie były one ani mocno przyciśnięte ani luźne, utrzymywały się jędrnie na napiętych mięśniach. Uniósł głowę wykrzywiając szyję coś na styl łabędzia jednak miał ją zbyt krótką by zrobic tak jak nauczycielka.
Myśl Riocie myśl! jak jeszcze możesz ułożyć głowę by było poprawnie?
Ach tak! Postanowił pochylić łeb by szyja była na równi z barkami. Była to chyba dla niego najlepsza opcja z racji takiej że jego krótka szyja była wtedy osłonięta, szyja i gardło. Wyszczerzył zębiska patrząc prosto w oczy swojej nauczycielce jego wymarzonego fachu.
- mam nadzieję że tak jest dobrze, moja szyja nie jest tak giętka jak twoja... sprawiło by mi to trudność w poruszaniu się. - Zrelacjonował maluch mając nadzieję że Wojowniczka nie będzie na niego zła.
  Temat: Zgłoszenia
Szlachetny Kolec

Odpowiedzi: 3444
Wyświetleń: 49201

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2021-07-13, 10:56   Temat: Zgłoszenia
Mogła bym pożyczyć 4 kamienie ze skarbca? Potrzebuje na nauke AiO 👉👈🥺

akt.
  Temat: Polana
Szlachetny Kolec

Odpowiedzi: 630
Wyświetleń: 74338

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2021-07-08, 18:30   Temat: Polana
oczy młodzika zaświeciły się z ekscytacji. czyli była wojownikiem! wspaniale! będzie mógł się jej dopytać parę rzeczy i może nauczy go jak walczyć! ale czy ona może mu zdradzić tajniki walki kiedy jest jeszcze tylko pisklęciem? oh co za rozterka.
Nagle wpadł na genialny pomysł więc zaczął nerwowo przebierać łapami.
-To niesamowite spotkać kogoś z Wojowników! Musisz być bardzo silna! - zaczął aż podskakiwać z radości
- ciężko było? Jakie miałaś zadanie adepta? nauczyła byś mnie jak walczyć?- to były najbardziej nurtujące pytania. zwyczajnie w głębi serca młody smok bał się tego co go czeka na ścieżce życia którą wybrał. Jego emocje sięgały aż samego błoniastego grzebienia który zaczął falować składać się i rozkładać. to była jego szansa na nauczenie się czegoś nowego!
  Temat: Polana
Szlachetny Kolec

Odpowiedzi: 630
Wyświetleń: 74338

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2021-06-30, 21:35   Temat: Polana
Podskoczył zdziwiony. Rozejrzał się ale nim zauważył smoczycę zdążyło mu przejść przez myśli że zwariował i słyszy drzewa. Zmierzył ją przenikliwym spojrzeniem miętowych oczu. Nie czuł jej zapachu więc nie potrafił stwierdzić z jakiego jest stada. Po chwili jednak się odezwał. Nie boję się bo jeżeli stanie mi się krzywda to moj tata tego nie popuści. - wyprostował się i wygładził sierść na grzbiecie. Płoniasty wachlarz zafalował lekko na miękkich chrząstkach. Zrobił krok do nieznanej smoczycy. Echo kiedyś wspominał że należy się orzedstawić jak spotyka się kogoś nowego.
-Jestem Riot, Smok ze Stada Ziemi. Będę się szkolić na wojownika ! - powiedział z dumą wyoinając młodą cherlawą pierś.
  Temat: Polana
Szlachetny Kolec

Odpowiedzi: 630
Wyświetleń: 74338

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2021-06-30, 20:47   Temat: Polana
Wspaniałe miejsce! Rozejrzał się do okoła. Polana była dość spora, do okoła wyrastały stare drzewa które wyciągały swe gałęzie aż do błękitnego nieba. Wciągnął w nozdrza ogromny chaust powietrza wyczuwając... właściwie chyba nic. Wygląda na to że jedyne stworzenia w ostatnich czasach które tu przebywały to sarny i zające... nie wyczuwał zapachu innego smoka. Czy to miejsce było opuszczone przez stada?
Ta myśl zjeżyła mu sierść na karku i grzbiecie. Historie zapisane w pniach i źdźbłach trawy zdawały się tak odległe.
Przysiadł więc i zamknął oczy nasłuchując szumu wiatru, orzeciskającego się między drzewami.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15