FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 204
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiadomienia
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 3037
Wyświetleń: 33580

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2015-10-09, 18:25   Temat: Powiadomienia
- 2x opal, szafir
( wydane u Nauczyciela)
  Temat: Ukryty zagajnik
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 57985

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-10-05, 20:38   Temat: Ukryty zagajnik
Samiec prawie zapomniał że to wszystko to iluzja. Tak się niemalże wciągnął w to, że naprawdę o tym zapomniał. Prawie zapomniał, że Bezchmurny tutaj jest i to jego sprawka. Postanowił więc, trzymając się porady łowcy, podejść jedną z wader. Pozostając w przybranej pozycji, postanowił podkraść się do najbliższej wadery. Zaczął poruszać się powoli by zajść od tyłu waderę. Stawiał łapy ostrożnie, obserwując całą okolicę ; uważał na zachowanie wilków, uważał teraz też na ptaki. Trzymał przy ciele skrzydła, ogon był uniesiony i nieruchomy. Kontrolował ciało i zamierał w bezruchu gdyby wilki patrzyły w jego stronę. Tak powoli się przemieszczał, bez pośpiechu. Oddychał spokojnie aż chciał zbliżyć się na około ogon od swojego celu.
  Temat: Ukryty zagajnik
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 57985

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-10-02, 22:43   Temat: Ukryty zagajnik
//Te "popatrzyły w kierunku źródła hałasu" to mam rozumieć że w stronę ptaków tak?

Odcień ponownie zatrzymał się w bezruchu. Znowu zapomniał o tych ptakach. Ale musiał wykorzystać fakt, że wilki patrzą w górę. Nadal utrzymując przyjętą wcześniej pozycję pozwalającą na skradanie, powoli się poruszył. Poruszał się lekko bokiem, obserwując wilki i uważając aby nie wydawać swoim ciałem dodatkowego hałasu i pozostać w ukryciu. Kontrolował skrzydła, łapy, ogon i swój oddech. Wiedział że wilki mają dobry słuch. Celem tego "tour the" było ustawienie się bokiem do wilków i jak najcichsze podejście do wilka który był najbliżej niego i zatrzymanie się dając tym samym znak, że tutaj jest gotowy do ataku.
  Temat: Ukryty zagajnik
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 57985

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-09-25, 17:04   Temat: Ukryty zagajnik
Wylądował zgrabnie na ziemi. Od razu ocenił sytuację. Przypadł nisko do ziemi, rozstawił łapy pod sobą aby lepiej mu się kroczyło. Od razu pamiętał o swoim "manewrze" aby łapy wpierw stawiać palcami delikatnie i dopiero po upewnieniu się, że nic pod nimi nie ma coby zdradziło jego obecność. Ogon wyprostował, łeb obniżył wraz z szyją a skrzydła przycisnął równo do ciała. Tak przygotowany musiał jakoś spróbować podkraść się do nich. Postanowił podejść do pierwszej z wader. A więc miał już cel. Teraz musiał rozdwoić swoje skupienie bo i musiał zwracać uwagę na basiora i na to co ma pod łapami. A więc ruszył powoli. Ostrożnie przeciskał się między drzewami, czuł swoje ciało, baczył by niczym nie szurać. Często się zatrzymywał. Badał bardzo uważnie samym dotykiem łap grunt. Ogon pozostawał nieruchomy. Obserwował basiora i za każdym razem gdy ten zwrócił się głową w jego stronę chował się ostrożnie ale zwinnie za jakimś drzewem czy krzewem. Pewnie trwało to strasznie długo. Oczywiście nie ignorował pozostałych samic, na nie też zerkał czy aby się nie odwracają w jego stronę. Z racji że wiatr mu nie przeszkadzał nie zwracał aż tak wielkiej uwagi chociaż na wszelki wypadek go kontrolował. Chciał się zbliżyć na odległość ogona do wadery najbliżej niego.
  Temat: Powiadomienia
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 3037
Wyświetleń: 33580

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2015-08-30, 22:25   Temat: Powiadomienia
1x rana lekka [płytkie poparzenie lewego polika, zaczerwieniona, pomarszczona skóra, uszkodzone łuski, pieczenie, ból, w połączeniu z poprzednim oparzeniem trudności z jedzeniem i mówieniem]- z polowania.
  Temat: Ukryty zagajnik
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 57985

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-30, 14:39   Temat: Ukryty zagajnik
Oh! Odcień stracił koncentrację, wszystko robił chaotycznie i nie przemyślał chociażby tych piskląt (o którym nigdzie userka nie znalazła wzmianki...) Odcień zatrząsł łbem jakby chcąc się otrząsnąć. Odwrócił się więc i znikł gdzieś między drzewami. Poruszał się na ugiętych łapach, palce stawiając cicho i ostrożnie. Kontrolował ciało aby nie hałasować. Znalazł jakąś wyrwę w koronach drzew na tyle dużą aby znowu się nie poharatać. Wybił się i po chwilo był już w powietrzu. Widział ptaka. Wzbił się wyżej i sprawdził gdzie ma swój cień. Ustawił się tak aby móc lecieć na ptaka a jednocześnie mając cień tak by po zbliżeniu się nie padł na ptaka. Zawisł nad ptakiem prawie w cale nie machając skrzydłami. Ptak latał po jakimś szlaku. W odpowiednim momencie Odcień złożył skrzydła i spadł na ptaka, atakując go kolczastym ogonem. A przynajmniej tak miało się stać. Był dobrym lotnikiem i miał nadzieję że to mu pomoże.
  Temat: Powiadomienia
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 3037
Wyświetleń: 33580

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2015-08-24, 19:54   Temat: Powiadomienia
Trzy Odcienie: 1x lekka [płytkie poparzenie prawego polika, zaczerwieniona, tkliwa skóra, jeden większy pęcherz wypełniony płynem surowiczym, pieczenie, ból]

(z polowania-duszek)
  Temat: Powiadomienia
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 3037
Wyświetleń: 33580

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2015-08-21, 19:41   Temat: Powiadomienia
Proszę o dodanie Słodyczy Zbawienia kamienia szlachetnego szafir a mi o odjęcie go.
  Temat: Powiadomienia
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 3037
Wyświetleń: 33580

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2015-08-16, 21:59   Temat: Powiadomienia
-Kwarcowy kryształ Nenyi (zużyte na polowaniu, a właściwie zmarnowane bo i tak nic nie złapał -.-)
  Temat: Ukryty zagajnik
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 57985

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-15, 19:30   Temat: Ukryty zagajnik
- Przepraszam, nie zrozumiałem z początku zadania - przeprosił go Odcień, odruchowo i z szacunku. No cóż, taki był, nie zawsze łapał od razu o co chodzi. A nawet częściej niż "nie zawsze". Mniejsza z tym. Nie ruszał się z miejsca, nadal był przyczajony za osłoną. Kiedy iluzja ponownie się pojawiła Odcień zastanowił się. Skorzystał z pomysłu Bezchmurnego. Oczyścił umysł i zaczął wyobrażać sobie wiatr. Czystą energię, niewidoczną, strącającą gniazdo z gałęzi. Kiedy to się stało, Odcień przypadł do ziemi i kontrolował ciało, by nie hałasowało. Kroki stawiał szybkie, jednak uważał na każdą z możliwych przeszkód. Korzystając z tego, że ptak musiał zorientować co się stało, chciał się zbliżyć na odległość ogona, od tyłu do ptaka uważając na wiatr. Jeżeli się udało i osiągnął odpowiednią odległość, zatrzyma się i tak da znak Bezchmurnemu.
  Temat: Polana
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 622
Wyświetleń: 70573

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-15, 12:57   Temat: Polana
//No nareszcie odpisałeś..

Obrona się udała, Odcień trafi w nicość. Spojrzał znudzony na adepta i powiedział - Nie stostuj ciągle tych samych ruchów. Dobrze ci idzie, ćwicz dalej. Na fdzisiaj to wszystko. Wracam do polowań- Shiro był trochę dziwnym smokiem z charakteru, przypominał mu wiecznego dzieciaka. Ciekawe kim chce być dla stada. Ale co go to obchodzi. Odcień bez porzegnania wzbił się w powietrze i odleciał.

//Raport Atak i Obrona l i ll
  Temat: Ukryty zagajnik
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 57985

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-14, 20:54   Temat: Ukryty zagajnik
No, Odcień nie był pewny. Nie lubił mardary i bogowie wiedzą, czy go jeszcze słucha - Ciekawa forma nauki skradania..- Powiedział Odcień, chociaż nie była to jakaś zgryźliwa uwaga czy coś w tym stylu. Naprawdę, dziwnie się czuł no ale.. Wiedział dość szybko, co zrobić. Przesunął się w miarę bezszelestnie tak, aby widzieć ptaka. Schował się za jakimś krzakiem. Wbił wzrok w ptaka. Oczyścił umysł. Wyobraził sobie brązowy, szorstki sznur, gruby na pazur. Pojawił się na szyi ptaka, bardzo mocno zaciśnięty. Na drugim jego końcu pojawił się średniej wielkości kamień, taki zwykły, szary, cięższy dwa razy od ptaka. Cel był jasny- poddusić ptaka a kamień miał ściągnąć go na dół. Przelał maddarę ..
  Temat: Powiadomienia
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 3037
Wyświetleń: 33580

PostForum: Ogólne   Wysłany: 2015-08-13, 23:22   Temat: Powiadomienia
Zapomniałam ;)
  Temat: Ukryty zagajnik
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 57985

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-12, 00:04   Temat: Ukryty zagajnik
Odcień ponownie zamyślił się... Postanowił, że wymieni wszystko co przyszło mu na myśl. Obszedł drzewo i oparł się na nim, patrząc w górę. Może te zadanie go przerośnie? Odcień czasem czuł się jak jakiś idiota - Spróbowałbym doskoczył, spalić je ogniem, strącić jakimś przedmiotem lub samym uderzeniem w drzewo....jest jeszcze maddara..- No co jeszcze. Nie chciał kolejnego smoka zniechęcić, bo znowu źle odpowiedział - Można podlecieć, jeżeli drzewa nie zawadzają...- Koniec, cały czas patrzył na okolice i na ptasie gniazdo.
  Temat: Ukryty zagajnik
Trzy Odcienie

Odpowiedzi: 487
Wyświetleń: 57985

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-11, 22:05   Temat: Ukryty zagajnik
Odcień wstał i nawet nie zdążył się ruszyć, kiedy pojawiło się kolejne zadanie. Gniazdo? Na drzewie, ma się podkraść. Patrzył tak na to, jakby nigdy nie widział tego zjawiska. Ptak ma dobry wzrok, nawet słuch czasem.. Iść dookoła? Wiatr tak szybko nie dociera do góry? No Odcień, wysil mózgownicę!
- Jeżeli chodzi o skradanie do tego gniazda... Obejść je tak, by pień zasłaniał ptakowi widok?... Szczerze? Nie mam pojęcia, nigdy nie polowałem na ptaki...
 
Strona 1 z 14
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15