FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 80
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mała plaża
Valeria

Odpowiedzi: 480
Wyświetleń: 20869

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-03-04, 19:49   Temat: Mała plaża
No dobrze. Skoro tak to złożyłam skrzydła z powrotem. Powoli, bo tak robiły też moje siostry i Rek. Poczułam się nieco niestabilnie, ale to tylko przez chwilę. Machałam łapami po kole, żeby spychać wodę bardziej w dół niż wcześniej. Wolałabym, żeby moja głowa nie wpadła do wody z takiego powodu. Ale i tak dość szybko płynęłam do przodu. Wolałam się do tego przyłożyć, żeby jak najszybciej dołączyć do sióstr na brzegu. Wygięłam ciało w łuk i zaczęłam się wypychać nieco pod kątem, żeby zatoczyć to koło, o które prosiła Misterna. Głowę podnosiłam wysoko, bo poczułam, że jakoś za mocno się przechyliłam. Patrzyłam w lewo, czyli do środka zakrętu. Ogon płynął za mną. Pamiętałam, żeby go nie spinać zupełnie. Machałam łapami i czułam, że robi się jakoś ciężej. Woda stawiała mi opór, ale ja już chciałam wyjść na brzeg do sióstr. Dlatego zawęziłam łuk mojego ciała. Tak, jak mówiła Rek, ze złożonymi skrzydłami było to trochę łatwiejsze. Nieco mocniej zaczęłam wiosłować prawymi łapami. Było jeszcze szybciej. W końcu zatoczyłam owe koło i mogłam wyjść z zakrętu. Zrobiłam to tak, żeby skierować się do brzegu. Kolejno wyprostowałam ciało i zaczęłam machać łapami w równym rytmie, żeby nic mnie nie zepchnęło w bok. Gdy mój ogon się wyprostował za mną, byłam już pewna, że wszystko jest w porządku. Płynęłam do przodu z suchym futrem na głowie i coraz bardziej zbliżałam się do sióstr. Im bliżej brzegu byłam tym bardziej odpychałam się do przodu i przyspieszałam. Moje łapy zataczały koła, więc wypychałam się trochę do góry też. Aż w końcu poczułam grunt i mogłam wyjść na ląd.
  Temat: Mała plaża
Valeria

Odpowiedzi: 480
Wyświetleń: 20869

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-02-13, 18:24   Temat: Mała plaża
Zdałam sobie sprawę że się gdzieś zacięłam... A może przysnęłam ze zmęczenia? Siostry już kończyły a mi było daleko do końca. No cóż trudno co się stało to się nie odstanie. "Dobra Valeria skup się chociaż teraz, potem odpoczniesz... A nie jednak nie." pomyślałam. Spojrzałam na Rek dobrze że chociaż słuchałam. No dobrze spróbujmy.
Uniosłam głowę nieco wyżej, jak kazała. Zaczęłam skręcać. Najpierw wygięłam szyję w lewą stronę, zaraz potem swoje ciało, na koniec ogon. Przechyliłam nieznacznie ciało w stronę w którą chcę skręcić - tak by nie stracić równowagi - energiczniej machając łapkami po prawej stronie ciała, a wolniej tymi po lewej stronie, powoli zatoczyłam koło spokojnie oddychając, nie powiem lekki stres był i trochę wstyd, że tak późno kończę naukę. Ale no cóż chyba niezbyt miałam na to wpływ.
  Temat: Ukryty zagajnik
Valeria

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 14941

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2018-02-13, 16:50   Temat: Ukryty zagajnik
- Maestu powiedział chyba wszytko. Resztki pożywienia, ślady łap, szponów, zębów... Zależy co to jest. Jakieś odgłosy charakterystyczne dla gatunku, czy na przykład odgłosy jedzenia... - ziewnęłam dyskretnie "no tak, padnij matka cie zbierać nie będzie Lera" pomyślałam - jakiś charakterystyczny zapach...
  Temat: Mała plaża
Valeria

Odpowiedzi: 480
Wyświetleń: 20869

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-23, 22:15   Temat: Mała plaża
Idąc za przykładem sióstr rozłożyłam skrzydła i weszłam głębiej dochodząc do Lyry i Lily. Łapkami machałam na przemian pamiętają były to ruch złączonymi palcami w W górę w dół, w przód i w tył trzymając ogon luźno Jakoś sunęłam, nie odzywałam się do sióstr, po części by ich nie rozpraszać ale też dlatego że czułam się zupełnie inna. Wolałam więc trzymać się nieco dalej by mogły spokojnie się uczyć. nie panikowałam gdy straciłam grunt. W sumie chyba nigdy nie panikowałam. Łepek starałam się trzymać wysoko. Przyznam że troche usypiałam ale zaraz sie wybudzałam.
  Temat: Ukryty zagajnik
Valeria

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 14941

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2018-01-23, 22:03   Temat: Ukryty zagajnik
Uznałam, że matce raczej nie muszę się przedstawiać ale dla świętego spokoju i dla drugiego ucznia to zrobię w razie gdyby mu się zapomniało.

- Valeria. Ogień - mówiąc bardziej do Maestu niż do Krwawej - śledzenie to zorganizowany sposób obserwacji, zwykle ciągły i długoterminowy stosowany najczęściej z ukrycia - powiedziałam już wprost do nauczycielki. W sumie zabawne nigdy nie myślałam że będę mieć nauki z matką. Mogłam w końcu zobaczyć jej sposób nauk.
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 10939

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2018-01-23, 21:25   Temat: Podziemna Jaskinia
- Moim obowiązkiem jest chronić słabszych. Wzięłabym go pod swoje skrzydła. Dopilnowała by nic mu się nie stało wzięła do siebie na ile by było trzeba, jeśli byłaby to sierota to zostałabym dla niego rodziną. W końcu tak mały pisklak nie powinien być sam, Co by było gdyby coś go znalazło? A pomoc słabszym nie ma granic. Czy się mylę?
  Temat: Srebrzysty staw
Valeria

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 19681

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2018-01-23, 21:15   Temat: Srebrzysty staw
- Może żadna z nas cię nie obroni. Ale zarówno ona jak i jak i ja dołożymy wszelkich starań. Wiemy co to poświęcenie. I że dla rodziny warto jest to zrobić. Mam rodzinę z dwóch stad Ojca z Ziemi a matkę i siostrę z ognia. Sam fakt pokazuje mi że rodzina wychodzi poza jedno stado. Oczywiście mogłabym powiedzieć że w moim wypadku rodzina to Ogień, ale wtedy wyrzekłabym się ojca. Mówisz że więzi rodzinne nic nie znaczą. A jeśli znaczą? Jeśli kiedyś tylko rodzina będzie mogła ci pomóc? Albo ty rodzinie? Ja nie wyobrażam sobie że coś mogłoby się stać moim siostrom, matce czy ojcu. Już gdy miałam może cztery księżyce powiedziałam że będę bronić sióstr. Co prawda nie rozmawiamy ze sobą z siostrami czy z matką. I chyba ostatnie o czym z nią rozmawiałam to czy jestem ich. Nie chwalę się tym ale byłam porzucona. Jestem znajdą. I gdyby nie smoki, które brały za rodzinę każdego jednego smoka to zapewne nie byłoby mnie tu. Nie poznałabym tylu wspaniałych smoków chociażby takich jak Rek, którą miałam okazje poznać gdy siedziałam z siostrami, a ona przyszła do nich, i mimo że wcale nie miała w planach czegokolwiek ze mną robić to wzięła mnie pod skrzydła, dzięki temu wiem że nie zostawi mnie na pastwę losu. Gdyby nie to że rodzina oznacza dużo więcej niż stado, to za pewne byłoby nas o wiele mniej. Wiem, może ci się wydawać że mówię bez sensu, że trzymam jej stronę no bo jesteśmy z jednego stada. Nie. Wiem co to znaczy kochać wszystkich. U każdego znajdziemy chociaż cząstkę siebie, lepszą lub gorszą. Na przykład Rek jest bardzo opiekuńcza i zna się na rzeczy. Ja też i mogę dzięki temu brać z niej przykład. Mój ojciec kocha dosłownie każdego, choć część działa mu czasem na nerwy. Dlaczego mielibyśmy się ograniczać do stada? Przecież jesteśmy jednym gatunkiem. Powinniśmy się wspierać a nie walczyć ze sobą. A dlaczego walczymy? By jesteśmy z innego stada? To nie ważne czy jesteśmy w Ogniu, Cieniu, Wodzie czy Ziemi, albo czy w ogóle jesteśmy samotnikami, nadal jesteśmy smokami, rodziną, a rodzinie się ufa. Ufam każdemu tak samo. Mógłbyś uciec gdyby nas zaatakowali, Rek też a mimo to nadal bym wam ufała. O ile wyszłabym z tego żywa.

Wow ale się rozgadałam ale byłam szczera, bardziej jak do tej pory. Nie kłamałam ale teram to naprawdę dałam z siebie chyba wszystko. Nie wiem czy stać mnie było na więcej ale co za dużo to nie zdrowo. Zakończę na tym najwyżej będę jeszcze dopowiadać.
  Temat: Dolina płaczących wierzb
Valeria

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 17473

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2018-01-23, 20:24   Temat: Dolina płaczących wierzb
- Używanie roślin, martwych zwierząt i stworzeń by się schować przed drapieżnikiem lub by upolować zwierzę. Używają go zarówno rośliny jak i zwierzęta. Maskować się można do całego otoczenia. Łatwiej to idzie mniejszym stworzeniom niż większym.

W sumie w większości to zmyśliłam ale może trafiłam w sedno? Może ale nie koniecznie. Najlepiej jest się uczyć na błędach. Co prawda lepiej na czyiś ale swoje lepiej się zapamiętuje.
  Temat: Mała plaża
Valeria

Odpowiedzi: 480
Wyświetleń: 20869

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-21, 13:46   Temat: Mała plaża
Weszlam do wody, powoli by nie płoszyć żyjątek, zdjęłam z ogona Etny szczupaka, lekko się usmiechajac do siostry, przez myśl mi przeszło czy w ogóle pamiętają to ciepło z okresu gdy były w jaju, ale nad tym zastanowie się w czasie wolnym, o ile taki znajde. No nic, weszlam nieco głębiej niż siostry bo byłam wyższa.

- jest całkiem nieźle... Trochę chłodno ale da się wytrzymać..
  Temat: Księżycowa łąka
Valeria

Odpowiedzi: 443
Wyświetleń: 19864

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2018-01-21, 11:47   Temat: Księżycowa łąka
Faktycznie trochę się zamyśliłam, a może zlękłam? W końcu nie należałam do najsilniejszych... Nie, nie myśl tak Lera, chcąc być wojownikiem, nie możesz tak myśleć. Trochę dziwnie to wyglądało, przy polizaniu, skuliłam się ze wstydem. Spojrzałam w oczy ojca jakby przepraszająco, jakoś nie mogłam się skupić. No nic... Trzeba zacząć się ogarniac. To fakt byłam zmęczona, ale musiałam wytrwać i dać przykład z młodych które nieświadomie teraz mi dawały przykład. Moje małe - uśmiechnęłam się lekko w duchu. Odsunęłam się od ojca by go nie uderzyć, zamachałam energicznie skrzydłami na ile mogłam i dołączyłam do sióstr.
  Temat: Srebrzysty staw
Valeria

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 19681

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2018-01-21, 11:24   Temat: Srebrzysty staw
// Sorka za zwłokę, dużo nauki z prawa

Podeszłam do Rek siadając tak by widzieć Maestu, nie dlatego że mu nie ufam ale dlatego, jeśli dobrze zrozumiałam samice, jest moim bratem jeśli chodzi o gatunek. Poza tym nie wydawał się zły. Dlaczego by miał być zły? Stado tego nie określa, to nasze wybory pokazują jacy jesteśmy, a i tak każdy ma tyle dobra ile zła. Otarłam się lekko o Rek, pokazując że rozumiem, jednak martwił mnie jej stan. Spojrzałam na Maestu.

- Nie wiem czego byłeś uczony w stadzie, jednak nie musisz się lękać. Nic ci nie zrobimy. W końcu jesteśmy rodziną a rodzina się wspiera. Nie ważne jaką ma profesje, rangę, ile ma księżycy, czy jest mniej czy bardziej pokraczny czy chory - powiedziałam trochę podchodząc może we dwie do niego trafimy? - rodzina to rodzina, i cieszę się że do niej należymy, że jesteś w niej ty. - wyciągnęłam do niego skrzydło by go objąć - może z siostrą będzie ci łatwiej podejść? - w końcu zagadnełam z lekkim uśmiechem.
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 10939

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2018-01-19, 12:19   Temat: Podziemna Jaskinia
Słysząc pytanie zlękłam się. Zadrżałam, zwinęłam. Wiedziałam że chce pomóc... Wtuliłam się w niego chwile myśląc... Łowca czy Wojownik... A może piastun, w końcu mało ich w ogniu... Oj Lera po co cie znajdowali... Nie no Nie myśl tak kochasz ich a oni ciebie. Pomyśl chwilke.
Wzięłam głębszy wdech i zamyśliłam się.

- chyba... Chyba będę wojownikiem. Żeby walczyć o to co słuszne. O pokój, może udało by się zebrać smoki i zakończyć wojnę. Przemówić przywódcom do rozsądku że to do niczego nie prowadzi. Że to tylko rozdziela rodziny. Że zamiast walczyć powinniśmy się wspierać...
  Temat: Ukryty zagajnik
Valeria

Odpowiedzi: 286
Wyświetleń: 14941

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2018-01-18, 23:08   Temat: Ukryty zagajnik
Przyszłam na nauki matki. Zapewne śledzenie bardzo mi się przyda, gdzieś w przyszłości na polowaniach czy gdzieś... No w każdym razie się przyda. Co prawda byłam już lekko zmęczona ale wiem że kiedyś mi się to odpłaci. Co to za cena za perę godzin czy dni nauk. Ważne są efekty. Oby były jak najlepsze. To się teraz liczyło, potem będę mogła w spokoju odetchnąć.
  Temat: Dolina płaczących wierzb
Valeria

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 17473

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2018-01-18, 22:46   Temat: Dolina płaczących wierzb
Co prawda nie miałam w planach zawitać na te tereny ale... Im więcej się nauczę tym lepiej. Będę więcej wiedziała i przyda mi się w przyszłości a ponadto wchodzi to w skład moich nauk a skoro mogę korzystać to czemu nie? Tak więc przyszłam na miejsce spotkania, mając nadzieję że nie będę zawadzać. w końcu z tego co wiedziałam to uczyły się tu już dwa inne smoki chociaż w sumie... trzy smoki to chyba nie jest jeszcze tak dużo?
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 10939

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2018-01-18, 22:17   Temat: Podziemna Jaskinia
- Powiedziałabym że ją kocham. Nauki nie trwają długo i czasem potrzebuję przerwy. I chcę wykorzystać ją by zobaczyć się z ojcem. Jeżeli nie jesteś dla niej ważny, spotkałabym się z tobą innego dnia. Poza tym powinna poświęcać więcej czasu siostrom, które muszą przecież uczyć się jeszcze więcej. I więcej potrzebują jej uwagi.

Nie zwątpiłam w siebie ale moja duma... na pewno zelżała. Gdzieś tam byłam z siebie dumna, że już tyle się nauczyłam. ale czeka mnie jeszcze więcej... i to mnie motywowało. jednak przerażało mnie zostanie adeptem. Coraz bardziej mnie to trapiło.
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2016).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!


Wymiana bannerami: KLIK!


KrĂłl Lew
SnM
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15