FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 37
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 7561

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: Dzisiaj 16:08   Temat: Podziemna Jaskinia
- Wiem tato. Ja przy tobie też jestem bardzo szczęśliwa. Kocham cię ponad życie... Chodź poćwiczymy jeszcze, muszę w końcu nadrobić braki. Potem się pościgamy okey?

Wiedziałam jak lubi się ze mną bawić, uśmiechnęłam się do niego ciepło. Okrążyłam go, pobiegłam przed siebie jak mi mówił i... Potknęłam się. Przed okółkowa lam przez polanę i wylądowałam na grzbiecie śmiejąc się. Spojrzała w stronę ojca i usiadłam czekając na niego.

- Widziałeś? Pobiegłam!!!
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 7561

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: Dzisiaj 14:17   Temat: Podziemna Jaskinia
- Tato, w porządku? - zapytałam z troską, patrząc na niego.

Podeszłam do niego kładąc swoją łapę na jego, chciałam go wesprzeć. Usiadłam sobie obok opierając się o jego masywną, czarną łapę. Ocierałam się pyskiem, w końcu się przytuliłam. Chciałam go wesprzeć ale nie wiedziałam do końca jak. Kochałam go ale czulam się taka bezsilna. Znowu. Ale musiałam coś zrobić, cokolwiek. Tylko co.
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 7561

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: Wczoraj 17:20   Temat: Podziemna Jaskinia
Odwróciłam pysk zamyślona, wiedziałam że ojciec chce dobrze jednak zupełnie nie miałam humoru na takie rzeczy.

- Nie byłam nawet w stanie rozbić głupiego jaja...

Ukryłam pysk w łapach, myśląc co robić, dlaczego byłam taka słaba, dlaczego nie umiem się utrzymać na własnych łapach. Wprawdzie chodze w miarę normalnie ala cały czas drżę. Pamięć mam dobrą ale nie można być pewnym wszystkiego. Jednak tego że to ojciec pomógł mi się wykluć jestem pewna. Wszędzie rozpoznałabym ten błysk szponów. Wiedziałam że dla tego smoka chce walczyć. Spojrzałam na widok z góry, chciałam sobie coś udowodnić.

- Postaw mnie... Proszę, chce spróbować jeszcze raz.
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 7561

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: Wczoraj 15:29   Temat: Podziemna Jaskinia
Z początku powoli szlam przyzwyczajając łapy, potem coraz szybciej aż.... Padłam. Leżałam dając za wygraną, myśląc co robię nie tak, może jestem za słaba? Nie wiem. Postanowiłam trochę odpocząć. Potem wstałam, zrobiłam kilka kółek, oczywiście często upadałam. Podtrzymywana przez ojca jakoś szłam, jak zwykle bardzo pokracznie. Widząc jak ide usiadłam i spuściłam pysk.

- jak mam biec skoro łapy mam zbyt słabe na zwykły chód? - zaczęłam głośno myśleć. - To wygląda co najmniej śmiesznie, nikt nie potraktuje mnie poważnie...

Po pyszczku spłynęły mi łzy, jak miałam cokolwiek osiągnąć skoro nie umiałam nawet prosto iść, byłam coraz starsza a nadal szłam nieco chwiejnie
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 7561

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: Wczoraj 12:25   Temat: Podziemna Jaskinia
Wzięłam głębszy wdech, skinęłam łebkiem... Powoli zaczęłam iść. Jak to szło? Prawa przednia potem lewa tylnia... Zachwiałam się ale szybko odzyskałam równowagę... No dobrze trzeba było iść dalej. Co tam dalej było? Ah... No tak Lewa przednia i prawa tylnia... Chyba. Niby proste a jednak dla mniej w prawnego ciałka było to trudne. Mój chód wyglądał dość pokracznie nie do końca byłam w stanie utrzymać równowagę, w końcu potknęłam się o własne łapy i wywróciłam na pyszczek. No cóż nikt nie mówił że będzie łatwo. Wstałam, i ruszyłam dalej. Prawa przednia, tylnia lewa, przednia lewa i prawa tylnia. Co jakiś czas skończyłam z pyszczkiem w ziemi ale i tak wstawałam nawet pomimo bolących nozdrzy.

- Zobaczysz w końcu mi wyjdzie... Chyba
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 7561

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: Wczoraj 12:00   Temat: Podziemna Jaskinia
Jak wspaniale było go słyszeć. Być otulona jego silnymi skrzydłami, i te jego ciepłe słowa... łapką otarłam mu łzy, wywróciłam się przy tym na grzbiet, zaśmiałam się cicho i wstałam otrzepując się. Usiadłam przed nim, byłam już trochę większa niż ostatnio. Wiedziałam że cały zeszły księżyc przeleniuchowałam i teraz będę musiała to nadrobić. Ziewnęłam dyskretnie i spojrzałam na ojca.

- Zaczynamy naukę prawdą? - spytałam podekscytowana - od czego zaczniemy?
  Temat: Podziemna Jaskinia
Valeria

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 7561

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: Wczoraj 11:34   Temat: Podziemna Jaskinia
Wyciągnęłam się leniwie, poczułam łuski, znajome skrzydło otulała moje futrzaste ciało. Od razu rozpoznałam to ciepło. Tylko jeden smok mógł mnie tak delikatnie trzymać. Byłam objęciach ukochanego ojca. Mojej radości nie dało się opisać słowami. Od razu zeszłam do jego pyska i zaczęłam go lizać. Szczęśliwa machałam ogonem. Trącałam go łapką po pysku. Może to sen? Ale nie, pysk który dotykałam był prawdziwy! Usiadłam w końcu spokojnie wtulona w jego pysk wpatrzona w jego ślepia. Serce mi tak mocno biło... Ze szczęścia, tak bardzo tęskniłam... Brakowało mi go tak bardzo.

- Tak bardzo tęskniłam tato... - powiedziałam cicho uśmiechając się ze łzami w oczach.
  Temat: Kwiecista polanka
Valeria

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 12865

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: Wczoraj 10:06   Temat: Kwiecista polanka
Spędzony czas z ojcem był dla niej wspaniały, niestety, nic nie mogło wiecznie trwać. Trzeba było wracać do domu, do matki. Nie chciała. Na pewno będzie za nim bardzo tęsknić, na szczęście teraz będą spędzać ze sobą o wiele więcej czasu ucząc się. Mimo ze jeszcze była z ojcem nie mogła się doczekać następnego spotkania. Kochała go tak bardzo, chciała być z nim już do końca, tylko to chyba było ciut nierealne.

(zt)
  Temat: Łąka głazów
Valeria

Odpowiedzi: 282
Wyświetleń: 11455

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-08, 20:06   Temat: Łąka głazów
Wtuliła się w futro matki, wyciągnęła się i uniosła łebek leżąc. Była spokojna, mało się ruszała więc nie sprawiała kłopotów, I pewnie nie sprawi ale co będzie w przyszłości skoro prawie w ogóle się nie ruszała? Czy w ogóle sobie poradzi? Może to chwilowe, a może już tak zostanie, może faktycznie miała umrzeć w tym jaju... A może była zbyt nieśmiała? Kto wie? Ale na pewno trzeba będzie jej jakoś pomóc. Tylko jak?
  Temat: Łąka głazów
Valeria

Odpowiedzi: 282
Wyświetleń: 11455

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-05, 19:18   Temat: Łąka głazów
Lera oparła łapki o ciało matki przeciągając się i usiadła. Ziewnęła oblizując suchy pyszczek. Nie było co robić, łapy ułożyła na ciele matki, na nich głowę tak by widzieć obojga. Wiedziała że matka za niedługo ją zabierze. Spojrzała na ojca troskliwie i lekko już tesknie. Ułożyła się wygodniej na matce wtulając łapki i pyszczek. Spojrzała na niebo i się zapatrzyła w gwiazdy. Jakby coś czuła.
  Temat: Kwiecista polanka
Valeria

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 12865

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-12-05, 18:41   Temat: Kwiecista polanka
Valeria spojrzała na ojca, pisnęła zwracając na siebie uwagę ojca, chciała go pocieszyć. Spokojnie zmieściła się pod nim łaskotała skrzydłami, nie rozumiała dlaczego ojciec się zasmucił. Kochała go i chciała by był szczęśliwy, szkoda tylko że nie umiała mówić bo wtedy było by łatwiej. Ale trzeba było sobie inaczej poradzić...
  Temat: Kwiecista polanka
Valeria

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 12865

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-12-05, 16:31   Temat: Kwiecista polanka
Pisklak z dnia na dzień powoli rósł. Teraz, piątego dnia życia domagał się większej uwagi. Roznosiła ją energia. Poszła sobie przed siebie. chodziła sobie wokół ojca, gdyby umiała to by pewnie biegła. Albo chociaż gwizdała, czy cokolwiek innego, no musiała rozładować tą energie. No więc chodziła wokół ojca coraz dalej aż znikła mu z oczu a on jej.
  Temat: Kwiecista polanka
Valeria

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 12865

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-12-03, 22:07   Temat: Kwiecista polanka
Mała zaczęła go "podgryzać" chciała się bawić. No co zrobić maluch był pełen energii zwłaszcza w nocy. I jak by go teraz uspokoić. Może zmęczyć, może ukołysać. A może młodej było zimno. Kichnęła cicho, potem znowu. Może coś jej dolegało.
  Temat: Łąka głazów
Valeria

Odpowiedzi: 282
Wyświetleń: 11455

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2017-12-03, 14:28   Temat: Łąka głazów
Młoda samica przez sen zacisneła pyszczek na łapce wtulając się w matkę. Była taka ciepła a jej głos coś miał w sobie takiego że Valeria wtuliła się w jej ciepłe futro by być jej bliżej. Jednak drobny ogonek zacisnął się na łapie ojca jakby bała się że zniknie
  Temat: Kwiecista polanka
Valeria

Odpowiedzi: 330
Wyświetleń: 12865

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2017-12-03, 11:28   Temat: Kwiecista polanka
Wtuliła się w niego patrząc w oczy. Gdyby umiała zapewne powiedziała by jak bardzo go kocha. Ale są przecież inne sposoby, zwłaszcza jeśli chodzi o pisklaczka. Objęła jego pysk i Wtuliła się zamykając ślepka. Chyba czuła że z ojcem mają podobną historię. Chciałaby mu pokazać jak bardzo go kocha ale była taka mała i tak niewiele umiała.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2016).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!


Wymiana bannerami: KLIK!


KrĂłl Lew
SnM
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15