FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 115
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: BAN!!!
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 416
Wyświetleń: 41422

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-08-14, 19:16   Temat: BAN!!!
Ban za danie mi bana, za zadanie bana za bana przez niedanie bana!
  Temat: BAN!!!
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 416
Wyświetleń: 41422

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-08-14, 19:12   Temat: BAN!!!
//Oj Sumienny, a ja myślałem że będziesz się najbardziej cieszył :P

Ban za niedanie bana :0
  Temat: BAN!!!
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 416
Wyświetleń: 41422

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-08-14, 18:20   Temat: BAN!!!
Ban za przekroczenie poziomu fioletu zaleconego przez lekarzy.
  Temat: Co mówi avatar?
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 1173
Wyświetleń: 137626

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-08-14, 15:16   Temat: Co mówi avatar?
Mam coś na zębach?
  Temat: Grupa wsparcia
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 7159

PostForum: Inne   Wysłany: 2014-08-12, 10:51   Temat: Grupa wsparcia
Co ja czytam .-. ?
  Temat: Co mówi avatar?
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 1173
Wyświetleń: 137626

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-08-12, 10:11   Temat: Co mówi avatar?
"Hej Bejbe"
  Temat: Zaproponuj imię
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 1184
Wyświetleń: 120313

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-08-12, 10:06   Temat: Zaproponuj imię
Pieśń Feniksa
  Temat: Smoki
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 17458

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-08-12, 10:02   Temat: Smoki
17. Lubił kuchnie na niby
  Temat: Zaproponuj imię
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 1184
Wyświetleń: 120313

PostForum: Gry   Wysłany: 2014-06-23, 19:10   Temat: Zaproponuj imię
Nieprzychylne Spojrzenie
  Temat: Mały Wodospad
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 649
Wyświetleń: 65917

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2014-06-21, 18:02   Temat: Mały Wodospad
Hm, tego jeszcze nie widział. Później pewnie w jakieś walce zapożyczy ten pomysł od Jadowitego, ale na razie skupił się na obronie. Wyobraził sobie przezroczysty śluz z bliżej nieokreślonej cieczy, który miał go pokryć calutkiego. Nawet osadzić się na powiekach ślepi, które na ten moment zamknął choć na wypadek przypilnował by śluz nie posiadał jakikolwiek właściwości, która mogła by zaszkodzić narządom wzroku. W każdym razie jego solidna warstwa miała przyjąć na siebie piasek, ewentualnie przylepiać go do siebie i zneutralizować kwas. Na czas ataku jego postać miała być gęsta i stabilna, a po nim na tyle się rozcieńczyć by spłynąć gwałtowniej po Dębowym niczym woda. Tchnął więc maddare, a gdy całkiem się już uwolnił od swej obrony przytknął tylko w stronę Jada w oczekiwaniu na kolejny atak. Ta akcja poszedł mu dobrze, nie potrzebny był więc komentarz.
  Temat: Mały Wodospad
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 649
Wyświetleń: 65917

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2014-06-18, 20:05   Temat: Mały Wodospad
Na wiele możliwości się Jadowity się przygotował, ale jednak Dębowy nie zamierzał stworzyć skomplikowanych tarcz o wymyślnych właściwościach. Otóż zamiast tego przeprowadził "kontratak" - na wierzch łba ognistego miała delikatnie opaść rozmokła śnieżka. Nie czyniąca większej szkody oprócz, że samo to nieprzyjemne i raczej niespodziewane uczucie powinno rozproszyć drzewnego i przeszkodzić w ataku. -Poczekaj proszę- rzucił i skierował spokojne kroki w stronę Jadu.
-Popełniłeś sporą błędów choć na tym etapie to całkiem normalne. Poza tym nie jestem tu bez powodu- odparł stając przed ognistym, Wziął też głębszy oddech spodziewając się swojego rozgadania - Na początek nie sprecyzowałeś co postrzegasz jako cień co jest potrzebne jeśli tradycyjna definicja nie pasuje do tworu. Cytując "im więcej uda się określić, tym efektywniej zostanie wykorzystany potencjał mocy i wykonywana przez ciebie czynność ma większe szanse na sukces." Ogólnie sam pomysł zły nie jest, a uproszczenia w stworzeniu magicznej kukiełki do fizycznego ataku w postaci bardziej eterycznej zamiast z krwi i kości, sprawdziłby się, ale jednak bardziej dopracowany. Poza tym zastanów się: po co coś tworzyć, co ma stworzyć jakiś magiczny atak skoro będzie i tak to twoja robota i wyobrażenie? Dało by się pominąć pierwszy krok i zaoszczędzić sobie trudu oraz zasobów maddary. Ataki mógłbyś stworzyć osobno, a jeśli już tworzyć kombinacje to rozsądnie. Ogień i wiatr - to mogło być świetne, ale podpalenie po oblaniu wodą jeszcze o lodowatych właściwościach nie zbyt ze sobą się grają. Poza tym nawet najzdolniejsi magowie nie obronią się przed wszystkim i lepiej jeśli skupią się na największym zagrożeniu dla swojego ataku, jak odporność na płomienie dla lodowego kolca.
-W jednym akcji próbowałeś zmieścić iluzje ataku fizycznego, atak termiczny i jedną kombinacje. Rozłożona tak mana dałaby bardzo mizerne skutki i nie skutkowała by znaczącymi obrażeniami. Pod sumując: masz pomysły, a największa dokładność tego nie zastąpi. Jednak mimo wszystko musisz się nad nimi bardziej rozwinąć i kombinować w umiarkowany stopniu. Te pną i trucizna czy ogień z wiatrem były dobre. Więc śmiało, ale za szczegółami-
tymi oto słowami zakończył przydługą tyradę, kończąc świadomy jej długość przepraszającym uśmiechem. Również tego, że dość dużo czasu zmarnował zaraz się odwrócił i ponownie zwiększył dystans potrzebny do walki by móc ją wznowić. Szybko też stał gotowy i skinął łbem na znak, że mogą kontynuować o ile sam Jad był już przygotowany do następnego ataku.
  Temat: Mały Wodospad
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 649
Wyświetleń: 65917

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2014-06-18, 17:45   Temat: Mały Wodospad
Prawie niezauważalne odetchnął z ulgą widząc, że Jad nie ma nic mu za ten błąd. Sam nie wiedział, że może być taki delikatny... Choć łuskę to zdecydowanie miał twardą jednak nie na tyle by samą nią się obronić przed atakiem ognistego. Czując maddare powędrował spojrzeniem to przepuszczalnego źródła w tym przypadku ku dole, a dostrzegając ślady w podłożu nie zwlekając utworzył powłokę rozmieszczoną na powierzchni skóry. Jej główną właściwością było to, że twarda jak kamień miała być głownie dla działań z zewnątrz - pod wpływem ruchów swojego twórcy miała się dostosować niczym plastelina nie czyniąc oporów do jakikolwiek fizycznych działań. Dodał tylko możliwość przepuszczania tlenu by sam się nie udusić - już śmierć głodowa byłaby bardziej godna.
-Bardzo dobrze. Miło że nie ograniczyłeś się to zwykłej siły pnączy- odparł z zadowoleniem i po prostu oczekiwał na kolejny atak.
  Temat: Mały Wodospad
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 649
Wyświetleń: 65917

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2014-06-17, 17:28   Temat: Mały Wodospad
//Nie wiem jak wytłumaczyć to, że Dębowy znał właściwość przenikania w wnętrze iluzji. Mam nadzieje, że to nieobjaśnienie nie będzie problemem...

Niestety sam Dębowy nie był zbytnio kreatywny choć doceniał tą cechę u Jadowitego. Szybka ocena jego tworu i już nastąpiło zastosowanie prostej obrony jaką była kula zimnej wody nad nim. A przynajmniej była, bo w kontakcie z łbem szybko straciła swoją formę rozlewając się po cały przodzie smoka choć nie wyglądał na specjalnie przejętego tym faktem, z podkreśleniem tego dotyczącego przemoczenia na mrozie. Ignorując to, na pysku było widać skruchę.
-Przepraszam cię, zapomniałem jeszcze o jednym wspomnieć. Smoki dzięki magii posiadają barierę na powierzchni skóry, która nie pozwala na bezpośrednią ingerencje maddarą na nasze ciało. Chyba że zostanie przerwana ona z zewnątrz choć samo to jest możliwe jedynie na krótko. Uzdrowiciele właśnie nas dotykając podczas leczenia mogą użyć magii aby sobie pomóc w pracy...- przerwał potrząsając łbem by pozbyć się wilgoci.
-Sam jednak atak był dopracowany, a ten błąd z mojej winy więc nie mam zastrzeżeń. Jeszcze raz cię przepraszam cię za problem. Teraz jednak proszę byś zaatakował ponownie- odparł starając się odzyskać skupienie by móc się obronić.
  Temat: Mały Wodospad
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 649
Wyświetleń: 65917

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2014-06-16, 19:19   Temat: Mały Wodospad
Zastukał szponem w spód pyska w zastanowieniu.
-Chodziło mi bardziej o coś takiego jak kwas, powietrze... Choć w sumie masz racje i właściwie bardzo dobrze się wypowiedziałeś. Jednak osobiście nie polecam takiego liścia, gdyż im bardziej skomplikowana forma ataku, tym słabsza jego siła. Czarodzieje teoretycznie mogą wymyślać kolec o dziesiątkach zabójczych właściwości, ale powstałe z tym trudności w wyobrażaniu sprawiają, że słabsze jest jego odbicie w rzeczywistości i cechy o ile w ogóle się ono pojawi. Jednocześnie ten pomysł można wykorzystać bazując bardziej na zaskoczeniu... To już zależy od preferencji: prostota czy przechytrzenie. To drugi w ataku może być równie lub bardziej skuteczne co pierwsze, ale nie radzę stosować tego w obronie. Tam trzeba reagować szybko i odruchowo - rada na przyszłość- dodał choć dopiero zaraz zajmą się trzecią dziedziną magii. Nie zmienia faktu, że był przygotowany do przyjęcia ataku.
-Mogę cię pocieszyć lub zasmucić, że możesz mnie atakować bez obawy na zranienie. No to dalej!- rzucił i pochylił łeb wpatrując się w Jadowitego z czujnym oczekiwaniem. I ciekawością, bo jak na razie ognisty go dość zaskakiwał.
  Temat: Mały Wodospad
Złamany Kolec

Odpowiedzi: 649
Wyświetleń: 65917

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2014-06-15, 18:35   Temat: Mały Wodospad
-Chętnie też się zajmę magię obronną, ale to później...- odparł z wesołą nutą podnosząc się na łapy. Wyprężył grzbiet dla rozruszania i zaraz stał zwarty oraz gotowy choć jeszcze nie nadszedł czas praktyki.
-Zanim zaczniemy powiedz czym możemy atakować? Przykładowo taki ogień choć wybór nie ogranicza się tylko to żywiołów- rzekł trochę zwiększając dystans do Jadowitego. Gdy zaczną będzie im on potrzebny do swobodnego tworzenia ataków.
 
Strona 1 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15