FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 755
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pokaż się!
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 31231

PostForum: O nas   Wysłany: 2018-09-02, 19:56   Temat: Pokaż się!
Włosy farbowane, naturalnie mam ciemne :'D

AAAAAA więc to tak wygląda prawilna ruska dilerka grahamek! Nice * - *
  Temat: Pokaż się!
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 235
Wyświetleń: 31231

PostForum: O nas   Wysłany: 2018-09-02, 19:43   Temat: Pokaż się!
https://www.dropbox.com/s...143021.jpg?dl=0

Nie odpowiadam za pęknięte ekrany, niech wasze oczy spłoną!
  Temat: Ciemna Grota
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 24445

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2018-07-26, 21:16   Temat: Ciemna Grota
Skinęła łbem słysząc jego słowa. Szanowała jego zdanie. Jeżeli sam woli szkolić adeptów (Zmierzch nie miała przecież na myśli jedynie łowców), to pozostawi to jemu. W razie potrzeby, wiedział gdzie jej szukać, może bez wahania prosić ją o pomoc.
Zmrużyła nieco oczy słysząc kolejne słowa Szlachetnego Nurta. Jakby tak na to spojrzeć... Musiała się z nim zgodzić. Zabawne, jakie ścieżki wytyczają im bogowie. Prawda, czuła się dziwnie w tej sytuacji, ale przecież, przeżywała gorsze...
- Wyklułam się na terenach waszego stada, mimo tego, że pochodzę ze stada Ziemi, samo w sobie jest to dziwne, nieprawdaż? Jednak muszę przyznać ci rację, po tym wszystkim, co się stało... Czuję się dość nieswojo, prosząc cię o to. - Powiedziała zgodnie z prawdą- Dziękuję ci, Szlachetny Nurcie. Wzywaj mnie, jeżeli będziesz czegoś potrzebował.
Z jej strony było to już wszystko, pytanie tylko, czy Wodnisty jeszcze nie chciał o czymś porozmawiać? Spojrzała się na niego pytająco.
- To już wszystko. Nie będę zajmować ci wiécej czasu. Żegnaj, Szlachetny Nurcie.
Skinęła mu lekko głową na pożegnanie po czym wyszła z jaskini. Wodnisty pewnie ma sporo obowiązków. Smoczyca udała się do swojej groty, odleciała.

//zt
  Temat: Grota pod Skałą
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 337
Wyświetleń: 30595

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2018-07-26, 04:34   Temat: Grota pod Skałą
Oj, Khagar kusił, kusił ją tym całym winem. Uśmiechnęła się półgębkiem, nieco chytro w jego kierunku. Szkoda, że w najbliższym czasie nie planowała go odwiedzać.
- Bardzo je sobie zachwalasz.
Nie skomentowała jego kolejnych słów, odnośnie niedawnego komplementu. Już jej się cisnęło na język, że pewnie gdy Bogowie cofną swój dar, ona zginie, jednak się powstrzymała. Jej komentarz był tutaj zbędny, samiec i tak ma swój tok myślenia, a Gwiazda nie miała prawa go zmieniać. Zresztą, chciała, żeby Szyderczy pozostał taki szelmowski jak najdłużej, bo rzadko spotyka się takiego samca jak on. Po cóż smoki miałyby tracić?
Zmrużyła nieco oczy słysząc jego kolejne słowa. Otwarcie obraził bogów. Tego się po nim nie spodziewała. Myślała, że ma jakiś szacunek do nich, ale najwyraźniej się myliła. Prychnęła nieco kpiąco w jego stronę, po czym ruszyła w stronę wyjścia z groty.
- Przekażę...
O ile Cienisty jej nie zatrzymywał, wyszła z jaskini i ruszyła w swoją stronę.

// zt?
  Temat: Cicha Jaskinia
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 28450

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2018-07-23, 02:24   Temat: Cicha Jaskinia
Uniosła delikatnie jeden kącik pyska. Cóż, trudno było tego nie zauważyć... Veles nigdy nie przywiązywała zbyt wielkiej wagi do imion.
- Prawda... Ta tradycja trwała bardzo długo, przyzwyczaiłam się do niej, można powiedzieć, że nagłe rozstanie się z nią byłoby dla mnie... Niekomfortowe? Tak, to chyba odpowiednie słowo... Po prostu po tylu księżycach nie wyobrażam sobie, żeby prorok nie był "gwiazdą".
Wyjaśniła krótko i szczerze. Nic na to nie mogła poradzić, praktycznie od zawsze była "ziemią", to było całe jej życie. Ta tradycja była silnie obecna w jej życiu, więc musiała ją polubić i się dostosować do niej, tak jak ją uczyli... Przywiązała się do niej.
- Hm, a więc to Żar cię wybrał. Rozumiem. Nie mam prawa cię pouczać ani dawać ci rad, jednak... Nie sądzisz, że to Przywódca powinien rozmawiać o tak ważnych sprawach z innym Przywódcą? Jeżeli boisz się o to, że rozmowa może przebiec niepomyślnie, możecie oboje wziąć ze sobą kogoś, kto będzie takim jakby... drugim głosem? Cóż, ostateczna decyzja odnośnie sojuszu i tak zawsze należy do Przywódcy, nie jego zastępcy, uważam jednak, że powinnaś sama z nim porozmawiać... Skoro nie zerwał jeszcze sojuszu, to znaczy, że jest otwarty na wszelkie propozycje i nie chce tego robić. Wybacz mi, że się wtrąciłam...
Chyba trochę za bardzo zaczęła ingerować w to wszystko... Nie to było jej celem, ale wypowiedzianych słów już nie cofnie. Nic na to nie poradzi.
- Dziękuję.
Jej ton głosu był ciepły, miły, spokojny, aż dziw pomyśleć, że ma na karku prawie sto dwadzieścia księżyców, gdy wygląda na młódkę tryskającą energią.
  Temat: Grota pod Skałą
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 337
Wyświetleń: 30595

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2018-06-25, 23:43   Temat: Grota pod Skałą
No proszę, proszę, a już myślała, że to będzie zwykła, nudna rozmowa. Myliła się, przecież z tym samcem zawsze jest ciekawie. Prychnęła na jego kolejne słowa.
- Dziękuję, kiedyś chętnie skosztuję tego wina, o którym mówisz. To musi być naprawdę dobry trunek, czy się mylę? - zapytała nieco ciekawa.
Pierwszy raz słyszała o czymś takim, może to jakiś sekretny przepis autorstwa Szyderczego Licha? Albo nektar zza bariery? Kiedyś musi spróbować tego całego wina.
Zaśmiała się cicho gdy usłyszała komplement.
- Gdybyś widział mnie parę księżyców temu, cofnąłbyś te słowa.
Zanim została prorokiem była babcią jak wszyscy inni. Nieco pomarszczona, nieco podstarzała, nic wyjątkowego. Jednak fakt, że Przywódca lubił starsze smoczyce wcale nie był zaskakujący, w końcu Khagar sam miał już sporo księżyców na karku.
- Masz jakąś sprawę czy prośbę do mnie, jako do proroka? - zapytała.
  Temat: Cicha Jaskinia
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 28450

PostForum: Czarne Wzgórza   Wysłany: 2018-06-25, 02:32   Temat: Cicha Jaskinia
Ogon smoczycy poruszał się delikatnie z boku na bok. Zmrużyła oczy słysząc imię smoczycy. Pióro Ognia? Naprawdę? Wszyscy aż tak się przywiązali do tradycji?
- Kontynuujesz tradycję nazywania się od nazwy stada? -zapytała wprost.
Przysłuchiwała się uważnie jej słowom. Wypadek w stadzie, do tego dwa razy, czyżby smoczyca była aż tak nieuważna? Cóż, nie mogła wpływać nijak na decyzję stada, chociaż pewnie Ogniści nie podjęli tej decyzji z łatwością, prawda?
- Skoro twoje stado wybrało cię na przywódcę, to znaczy, że ci ufają. Rozumiem, że chcesz dbać o sojusz, jednak co jest dla ciebie ważniejsze - zdanie Wodnych czy Ognistych? Stosunki z Nurtem możesz odbudować, próbowałaś już w jakiś sposób to zrobić? Rozmawiałaś z nim?
Wprawne oko łowczyni oczywiście zauważyło nerwowe gesty przywódczyni, jednak Gwiazda nijak nie skomentowała tego.
- Może przejdziemy to przyjemniejszej części naszej rozmowy? Chciałabym polować na waszych terenach oraz ogólnie mieć na nie wstęp. W zamian mogę pomagać wam ze szkoleniami najmłodszych oraz adeptów. Możecie również wzywać mnie do pomocy z drapieżnikami.
Czekała na jej słowa.
  Temat: Ciemna Grota
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 230
Wyświetleń: 24445

PostForum: Błękitna Skała   Wysłany: 2018-06-24, 16:51   Temat: Ciemna Grota
Cóż, od czasów feralnej wojny terenowej oraz zebrania na ich terenach, smoczyca nie miała żadnych informacji co działo się w drugim stadzie. Ale czy to dziwne? Przecież nie wysyłała żadnych szpiegów, nie robiła wszystkiego, aby wyciągnąć informacje na ten temat od innych smoków, a przecież jako prorok powinna coś wiedzieć, nawet podstawy na temat drugiego stada. Sporo się pewnie u nich zmieniło, od kiedy rozpadł się ich sojusz i zawiązali kolejny.
- A więc rozumiem, że jesteś jednym z niewielu dorosłych smoków w swoim stadzie, którzy są w stanie uczyć młodszych? To rzeczywiście jest problem, skoro jednak o to dbasz, to wierzę, że twoje stado wyjdzie na prostą. Gdybyś jednak nie dawał rady, bądź był zmęczony, pamiętaj, że masz jeszcze swojego sojusznika, Ogień. Nie musisz się obawiać ich prosić o pomoc, skoro łączą was bliskie stosunki. - tutaj na moment przerwała - Również ja jestem do twojej dyspozycji. Mogę uczyć wasze pisklęta oraz adeptów, wystarczy, że dasz jakiś znak.
Jej ogon powoli poruszał się z boku na bok. Zielone ślepia nieustannie wpatrywały się w pysk Wodnistego. Jego obojętny wyraz...
- Tak, twoja odpowiedź jest zadowalająca, teraz możemy przejść do nieco... Innych spraw. Otóż chciałabym mieć wstęp na wasze tereny, chodzi mi nie tylko o polowania.
Jak na to zareaguje Szlachetny Nurt?
  Temat: Grota pod Skałą
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 337
Wyświetleń: 30595

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2018-06-24, 16:16   Temat: Grota pod Skałą
Odwzajemniła uśmiech, uśmiechając się półgębkiem.
- Nie wszyscy życzą sobie, aby prorok bez powodu chodził po ich ziemiach. Równie dobrze mogłeś zabronić mi wstępu na nie, z wyjątkiem polowań, miałeś do tego prawo. Skoro jednak tego nie zrobiłeś... Cóż, kiedyś na pewno odwiedzę twoją grotę.
Ta dwuznaczność w jego głosie... Tak, właśnie tak go zapamiętała. Dawno temu również taki był. Minęły księżyce, a on pozostał taki sam.
- Miło mi to słyszeć.
Była dla niego Ziemistą... Czy właśnie tak ją wszyscy pamiętali? Czy wciąż była dla nich w jakimś stopniu członkinią tego stada?
- Nie wszystko co dzieje się pod barierą, jest za sprawą boskiej ingerencji. Powinieneś być świadomy, że wszystko się zmienia. To, co było kiedyś, nie jest takie samo dzisiaj.
Jej głos był spokojny. Końcówka ogona smoczycy leniwie poruszała się na boki. Zmierzch przycisnęła wygodniej skrzydła do boków i czekała na odpowiedź samca.
  Temat: Grota pod Skałą
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 337
Wyświetleń: 30595

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2018-06-24, 01:09   Temat: Grota pod Skałą
Chyba trafiła na bardzo złą porę, skoro wyrwała Cienistego ze snu. W jej łbie zrodziła się myśl, że przez to nie do końca wie co mówi, jednak szybko ją odrzuciła. Samiec nie był głupi, a ona nie zamierzała wykorzystywać jego stanu do manipulowania nim. Nie miała w tym żadnego celu. Dobrze, że Szydercze Licho myślał trzeźwo, pomimo niewyspania.
- Oczywiście, jednak nie miałam na myśli samego polowania, a również wstęp na wasze tereny... W zamian będę pomagać Cienistym w szkoleniach, nie tylko pisklętom, ale też łowcom, którzy pragnęliby osiągnąć mistrzostwo w swej dziedzinie bez płacenia Nauczycielowi. Gdyby ktoś potrzebował pomocy z drapieżnikiem, również jestem do dyspozycji. Możecie na mnie liczyć, wystarczy, że dacie znać. Nie będę się jednak narzucać i szwendać po waszych terenach bez potrzeby, zapewniam ci to. Rozumiem, że to byłoby dla was... kłopotliwe.
Zmrużyła nieco oczy, gdy usłyszała o problemach nękających stado skąpanych w cieniu. Zwierzyna jest u nich wyjątkowo słaba, ciekawe...
- Rozumiem. Wiecie, co jest przyczyną jej wychudzenia?
  Temat: Skalno - Brutusowo - Carethowe Cosie
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 246
Wyświetleń: 24481

PostForum: Galeria   Wysłany: 2018-06-20, 16:32   Temat: Skalno - Brutusowo - Carethowe Cosie
Dopiero teraz zauważyłam, że narysowałaś Veles :0 Rys bardzo mi się podoba, przedstawiłaś ją w dosyć ciekawy sposób, dziękuję <3 Skąd wzięłaś inspiracje?

Rys z Maestro i Eli też jest cudowny * _ * Ich wyrazy pysków podbiły moje serce
  Temat: Bujne zarośla
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 420
Wyświetleń: 35758

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2018-06-19, 01:21   Temat: Bujne zarośla
Kurzy Kolec nie był jedynym, który kręcił się akurat po okolicy. Prorokini również akurat przedzierała się przez Bujne Zarośla, gdy nagle do jej nozdrzy doszedł dość... Nietypowy zapach. Woń ta nie przypominała jej woni żadnego ze stad, była całkowicie odmienna.
Uniosła łeb w górę, podążając za zapachem, aż w końcu jej oczom ukazał się on... Smok, który prawdopodobnie nie był tutejszy lub też używał naprawdę znakomitego kamuflażu, który zmylił nawet tak wprawną łowczynię jak ona.
Wolnym krokiem ruszyła w stronę nieznajomego, obserwując jego ruchy. Przecież mógł być nieprzyjaźnie nastawiony lub obłąkany.
- Witaj, zgubiłeś się?
Stanęła w odległości jakiegoś ogona od niego, patrząc w jego ślepia, uważnie badając jego zachowanie. Tym razem w okolicy nie było jej kompana.
  Temat: Skalna Polanka
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 364
Wyświetleń: 32848

PostForum: Bliźniacze Skały   Wysłany: 2018-06-19, 01:05   Temat: Skalna Polanka
Również przywitała się krótkim skinięciem łbem z uzdrowicielką stada Ziemi. Cieszyła się, że Feeria odpowiedziała na jej wezwanie oraz, że zdecydowała się przybyć. Przecież Elesair nie miała obowiązku, równie dobrze mogła ją zignorować.
Przeniosła wzrok na kruka, który wygłosił komunikat. Starsza smoczyca mimowolnie się uśmiechnęła i krótko zaśmiała na słowa ptaka. Pierwszy raz spotkała się z takim kompanem, z gadającym krukiem, a z kompanem, który wygłasza zasady bhp, to tym bardziej się nie spotkała.
Żbik natomiast posłusznie dał się wyleczyć, gdy tylko zaznał ulgi, gdy po ranie nie pozostało ani śladu, podniósł się na równe łapy, spoglądając na Kerrigana. Kot był wyraźnie zainteresowany ptakiem, korzystając więc z tego, że siedział na jednej ze skał, wyciągnął łapkę w górę, zamierzając pacnąć kruka po skrzydełku, dotknąć go, trącić delikatnie.
Zmierzch natomiast uśmiechnęła się pogodnie do smoczycy.
- Dziękuję, że po raz kolejny pomogłaś mi... Mam u ciebie dług. Może mogłabym w ramach podzięki oddać ci nieco ziół, w zamian za twą pomoc?
Prorokini przeniosła wzrok na kruka.
- Tobie też dziękuję, ptaszyno, za dbanie o bezpieczeństwo na górskich szlakach!
Uśmiechnęła się szczerze rozbawiona. Musiała przyznać, że kruk miał ciekawe poczucie humoru, nazywając Feerię pogotowiem. Tylko sygnału brakowało... Może następnym razem Kerrigan będzie robił za syrenę?
  Temat: Sosnowy Bór
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 12712

PostForum: Szklisty Zagajnik   Wysłany: 2018-06-19, 00:21   Temat: Sosnowy Bór
Pierwszy raz widziała smoczycę na oczy, jednak jako prorokini czuła się w jakiś sposób z nią związana. Zmierzch opiekowała się w jakiś sposób wszystkimi stadami pod barierą, dlaczego więc miałaby nie pomóc tej dopiero co spotkanej smoczycy?
- Trenować można nie tylko ze smokami z własnego stada. Na terenach wspólnych pełno jest dobrych dusz, które nie odmówią pomocy. Od tego również są granice. Gdy nie możesz znaleźć nauczyciela wśród swych pobratymców, musisz poszukać pomocy u obcych.
Żbik stracił zainteresowanie szponami Ognistej Łuski, podszedł więc do Zmierzchu i położył się u jej łap, zwijając w kłębek, licząc na pieszczochy.
- Jak ci na imię?
Zapytała delikatnie przeczesując futro kotowatego prawą, okaleczoną łapą.
  Temat: Czego teraz słuchasz?
Zmierzch Gwiazd

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 7267

PostForum: Gry   Wysłany: 2018-06-13, 21:43   Temat: Czego teraz słuchasz?
Piękna * - *
 
Strona 1 z 51
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 15