FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja
Znalezionych wyników: 59
~ Smoki Wolnych Stad Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Buczyna
Zutto

Odpowiedzi: 466
Wyświetleń: 47650

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-09-01, 11:31   Temat: Buczyna
Na pewno! Rav ugięła tylne łapy i szybko je wyprostowała odbijając się tym samym od podłoża. Uważnie skupiła się na miejscu, gdzie miała zamiar wylądować. Wyciągnęła przed siebie łapy i wystawiła pazury ku sarnie. Następnie niezbyt zgrabnie zamachnęła się łapą celując w jej krtań. Nie umiała co prawda jeszcze atakować ale wiedziała, że celowanie w to miejsce w rzeczywistości spowodować by mogło śmierć zwierzęcia. Rav kłapnęła paszczą lądując miękko na ziemi po wykonanym ataku. Następnie spojrzała się na wichurę pytającym wzrokiem. Dosłownie jakby chciała powiedzieć: "Udało się?" Tyle, że bez użycia słów.
  Temat: Buczyna
Zutto

Odpowiedzi: 466
Wyświetleń: 47650

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-29, 17:03   Temat: Buczyna
Huh... mało brakowało! Musiała się lepiej i bardziej skupić na tym gdzie stawiała łapy. Chyba. Jej ruchy były szybkie choć o dziwo poruszała się dość wolno. Starała się nie zawracać sobie łebka tym jednym błędem i pilnowała oddechu. Miał być spokojny i łagodny. Jej wzrok uważnie wpatrywał się w sarnę, a samica rozglądała się za nowymi kryjówkami. Starała się chować za rożnymi rzeczami typu kamienie czy krzaki uważając jednak, by ich nie dotknąć wydając podejrzane dźwięki. Pilnowała wiatru. Nie chciała, by zmienił się na jej niekorzyść dlatego cały czas szła w taki sposób, by móc jakby co przejść po okręgu wokół ofiary tak, by wiatr wiał znów zza niej. Nie zapominała o staniu w bezruchu jeżeli sarna się na nią spojrzy chociaż szczerze to Rav miała nadzieję, że do tego nie dojdzie i tym razem spokojnie uda jej się podejść do iluzji.
  Temat: Co mówi avatar?
Zutto

Odpowiedzi: 1172
Wyświetleń: 125467

PostForum: Gry   Wysłany: 2015-08-26, 19:50   Temat: Co mówi avatar?
"- Ależ oczywiście!"
  Temat: Buczyna
Zutto

Odpowiedzi: 466
Wyświetleń: 47650

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-26, 08:09   Temat: Buczyna
Ojej! Sarenka! Rav powolutku ruszyła w jej stronę bacznie ją obserwując. Jeśli zaszła taka potrzeba - przeszła wokół niej, po okręgu, by ustawić się tak, żeby wiatr wiał zza sarny w jej stronę. Jeśli nie było to potrzebne - jej kroki skierowane były prosto w stronę sarny. Jej kroki były szybkie jednakże przemyślane. Uważała co ma pod łapami, by nie stanąć przypadkiem na jakiejś gałązce, liściach czy kałuży. Pilnowała oddechu, który miał być spokojny i równomierny. Jeśli sarna się na nią spojrzała - Rav stanęła w bezruchu. Nie zwracała uwagi na pozycję w jakiej aktualnie się znajdowała. Czy już postawiła łapę, czy miała ją dopiero uniesioną ku górze. Nie ważne. Obchodziło ją tylko to, by natychmiastowo przestać się ruszać na czas aż zwierze będzie na nią patrzyło. Gdy tylko przyszła(być może) ofiara znów zabrała się za skubanie trawy, adeptka ruszyła dalej dokładnie tak samo jak wcześniej.
  Temat: Memownia SWS
Zutto

Odpowiedzi: 162
Wyświetleń: 34507

PostForum: Inne   Wysłany: 2015-08-17, 11:33   Temat: Memownia SWS
Brak pomysłu? ;P  Temat: Buczyna
Zutto

Odpowiedzi: 466
Wyświetleń: 47650

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-16, 21:32   Temat: Buczyna
- Taka pozycja. - Powiedziała odpowiednio się ustawiając. Rozstawiła i ugięła łapki. Nieco bardziej niż podczas biegania jednakże nie tak, by brzuch szurał po ziemi. Łeb obniżyła, a ogon uniosła, by wraz z kręgosłupem tworzyło to wszystko prostą linię. Skrzydła przycisnęła do siała. Nie za mocno aby nie krępowały jej ruchów i nie za lekko, by nie nie przeszkadzały podczas skradania się. Westchnęła cicho, by móc po chwili kontynuować.
- Uważać musieć na wiele różnych rzeczy. Między innymi na wiatr, to co mieć pod łapami czyli gałęzie, liście, skały, kałuże. Trzeba również uspokoić oddech i starać się nie wydawać żadnych podejrzanych dźwięków. Gdy coś nas zauważyć trzeba stanąć w bezruchu i czekać aż odwrócić wzrok. Potem móc ruszać dalej. - Mówiła ruszając jedynie pyszczkiem. Nie zmieniała pozycji. Była już gotowa do skradania się o ile nie zostało im jeszcze coś z teorii do przerobienia.
  Temat: Liga SWS!
Zutto

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 12628

PostForum: Gry   Wysłany: 2015-08-16, 09:41   Temat: Liga SWS!
// Nwm czy dobrze to zrozumiałam xd

Wild Rav used Dig!
  Temat: Liga SWS!
Zutto

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 12628

PostForum: Gry   Wysłany: 2015-08-15, 20:17   Temat: Liga SWS!
Oke. Tylko nie wiem co mam po tym zgłoszeniu robić dalej xd

  TYP:
  Grass(tylko xd)

  HP: 126
  Atak: 178
  Obrona: 154
  Atak specjalny: 107
  Obrona specjalna: 5
  Szybkość: 30

  Ataki: Dig, Shadow Ball, Solar Beam, Sunny Day


MY NAME IS LEAFEON!
  Temat: Smocza Wylęgarnia
Zutto

Odpowiedzi: 417
Wyświetleń: 49228

PostForum: Dyskusje   Wysłany: 2015-08-09, 17:09   Temat: Smocza Wylęgarnia
OMG Miedziak! Też kce :< Ja mam tylko trzy złote wyverny xd
  Temat: Smocza Wylęgarnia
Zutto

Odpowiedzi: 417
Wyświetleń: 49228

PostForum: Dyskusje   Wysłany: 2015-08-09, 13:56   Temat: Smocza Wylęgarnia
Ojoj! Avatar of Change! Mój drugi ulubiony *^* Brałabym gdybym mogła xD
  Temat: Wypalona plaża
Zutto

Odpowiedzi: 634
Wyświetleń: 61042

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-08-06, 15:34   Temat: Wypalona plaża
// O ja głupia na złym koncie wysłałam odp xD

W oczkach Rav pojawiły się małe łezki. Ona nie miała rodziców. Co prawda opiekuna, który był dla niej jak rodzina lecz nigdy by nawet nie pomyślała, że trzeba by się spytać o jego zgodę. No cóż... Miała nadzieję, że poprze ją i Tygrysiego i pozwoli jej pójść do wody. Była co prawda jeszcze mała ale rozumiała więcej niż te świeżo wyklute pisklęta. W końcu jeszcze księżyc lub trochę więcej i stanie się adeptem...
- Aż taka mała to ja nie jestem. - Naburmuszyła się wypowiadając te słowa cichutko tak jakby mówiła to do siebie samej. No ale cóż. Jako morska była naprawdę mała. Miała więc nadzieję, że Leśnemu chodziło o jej wygląd, nie wiek. Po chwili poczuła jednak jak samiec przenosi ja na grzbiet. Usiadła wygodnie i złapała się mchu. To wszystko bardzo się jej nie podobało. Jeszcze usłyszała jakieś głosy w głowie. Bardziej to ona się ich wystraszyła i nie wysłuchała żadnego słowa. Co tu się u licha dzieje? Gdy odlatywali Rav odwróciła się wpatrując się w Tygrysiego. I co teraz będzie? Jak to się skończy i kiedy? Oby jak najszybciej i najlepiej dla samiczki.
  Temat: Wypalona plaża
Zutto

Odpowiedzi: 634
Wyświetleń: 61042

PostForum: Zimne Jezioro   Wysłany: 2015-08-06, 09:48   Temat: Wypalona plaża
Rav natychmiastowo skinęła łbem na przywitanie przywódcy. Może i była młoda ale to nie oznaczało, że nie umiała się zachować w takiej sytuacji. Po chwili poczuła skrzydło Leśnego Życia. Co prawdę żaden z tych zapachów, które wydzielało nawet w połowie nie dorównywał pięknej woni ryb jednakże i tak był całkiem niezły. Młoda chwilowo wtuliła się w skrzydło jednakże już po chwili. Przestała i wychyliła się zza niego patrząc swoimi wielkimi oczami na Leśnego swoimi dużymi, bursztynowymi ślepiami.
- Bo ja... ja chcieć... - Zaczęła niepewnie. On był taki duży i mądry. Nie wiedziała jak to wszystko ubrać w słowa. Czuła się trochę nieswojo w towarzystwie smoka tak wysokiego rangą. Nawet jeśli był to przywódca jej stada. W tym momencie młoda zwróciła łeb w stronę Tygrysiego. Miała nadzieję, że jakoś jej pomoże. Ona, mały pisklak, nie mogła dać sobie z tym rady. Wiedziała jaka to ważna sprawa. Nie chciała jednak wszystkiego od razu zepsuć wypowiadając jakieś głupie pisklęce teksty.
  Temat: Buczyna
Zutto

Odpowiedzi: 466
Wyświetleń: 47650

PostForum: Dzika Puszcza   Wysłany: 2015-08-05, 22:15   Temat: Buczyna
Rav za to sama się domyśliła, że jest adoptowana. Głupia nie była. Bezchmurny - przybrany tata był co prawda w pewnym stopniu morskim, ale przybrana mama była tylko futerkowo-dużoskrzydlasta jak to nazywała Rav. Gdyby była ich dzieckiem - musiałaby mieć w sobie coś z futerkowego lub dużoskrzydlastego smoka, a przecież nie miała! Proste i logiczne. Co prawda całe to wymyślała i łączyła przez jakieś trzy księżyce, a profesjonalnych nazw tych smoczych ras jeszcze nie znała. W końcu nigdy się o nic nie uczyła. niestety.
Na wieść o tym, że ma przybraną siostrę Rav się jedynie uśmiechnęła. Nic nie mówiła, ponieważ była bardzo skupiona na nauce.
- Dzięki skradaniu móc bezszelestnie podkraść się do smoka lub innej istoty. Na przykład zwierzyny bądź ryby. Jeśli ktoś dobrze się podkraść to smok bądź zwierzyna go nie zobaczyć, nie usłyszeć i nie wyczuć. - Odezwała się po krótkiej chwili myślenia - Mi, jako przyszłemu łowcy... ta umiejętność przydać się właśnie do tego. Bym móc podejść blisko jedzenia, a potem z bliska je zaatakować. - Wyszczerzyła ząbki. Czuła się taka mądra, bo tyle powiedziała o skradaniu. Nie wiedziała co prawda czy odpowiedź ta była poprawna ale od kiedy się wykluła... niestety tylko tyle dowiedziała się o tej przydatnej umiejętności.
  Temat: Smocza Wylęgarnia
Zutto

Odpowiedzi: 417
Wyświetleń: 49228

PostForum: Dyskusje   Wysłany: 2015-08-05, 21:12   Temat: Smocza Wylęgarnia
Ojej. Kolejne piękne mordki do kolekcji <3
i
Oba chyba czerfone będą. Chociaż mam nadzieję, że to jednak dwa różne :<

EDIT.
I tutaj kolejny xD
Będzie chyba fioletowy ;P
  Temat: Smocza Wylęgarnia
Zutto

Odpowiedzi: 417
Wyświetleń: 49228

PostForum: Dyskusje   Wysłany: 2015-08-05, 20:48   Temat: Smocza Wylęgarnia
polubiłam te smoczki. Bardzo lubię ich sksydełka :v
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15