FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Histeryjka
Autor Wiadomość
Wirtuoz Iluzji 
Gracz
Kravsax Krwawiący

Rasa: Drzewny
Księżyce: 63
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska
Wysłany: 2015-10-31, 16:15   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna:

Żetoniki :3 - Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)

Śnieżna Łuska
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-02, 20:53   

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny

Chłodny Obrońca
Czarodziej Ziemi
Zwiastun

Stado: Ziemi
Rasa: Północny
Księżyce: 72
Opiekun: Jesień+ i Kaszmir+
Mistrz: Cichy Potok
Wysłany: 2015-11-03, 15:21   
   A: S: 1| W: 2| Z: 3| I: 5| P: 2| A: 2
   U: Pł: 1| O,A: 2| B,L,S,W,MP,Skr,Śl,M: 3| MO: 5| MA: 6
   Atuty: Inteligentny, Niezdarny Wojownik, Mistyk, Utalentowany

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot

~ Drzewo genealogiczne by Dynamika ~

Nauki 2/1
Fabuły 4/2
Walki 0/2

#088A4B

Zdumiewający Kolec 
Adept Ziemi
Kurcze pióro!

Rasa: Skrajny
Księżyce: 7
Opiekun: Światokrążca
Mistrz: Za młody
Wysłany: 2015-11-03, 17:43   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 2| P: 2| A:3
   U: W,B,Pł,L,M,Skr,A,O: 1
   Atuty: Mocarny

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z ...

W drobiu siła!

Przedmioty Posiadane:
Pożywienie: ---
Kamienie: ---
Inne: ---

Atuty:
I: Mocarny
II:
III:
IV:

Śnieżna Łuska
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-03, 19:11   

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych ...

Wirtuoz Iluzji 
Gracz
Kravsax Krwawiący

Księżyce: 63
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska
Wysłany: 2015-11-03, 21:54   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek

Żetoniki :3 - Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)

Zdumiewający Kolec 
Adept Ziemi
Kurcze pióro!

Księżyce: 7
Opiekun: Światokrążca
Mistrz: Za młody
Wysłany: 2015-11-04, 11:15   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 2| P: 2| A:3
   U: W,B,Pł,L,M,Skr,A,O: 1
   Atuty: Mocarny

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie ...

W drobiu siła!

Przedmioty Posiadane:
Pożywienie: ---
Kamienie: ---
Inne: ---

Atuty:
I: Mocarny
II:
III:
IV:

Chłodny Obrońca
Czarodziej Ziemi
Zwiastun

Rasa: Północny
Księżyce: 72
Opiekun: Jesień+ i Kaszmir+
Mistrz: Cichy Potok
Wysłany: 2015-11-04, 11:17   
   A: S: 1| W: 2| Z: 3| I: 5| P: 2| A: 2
   U: Pł: 1| O,A: 2| B,L,S,W,MP,Skr,Śl,M: 3| MO: 5| MA: 6
   Atuty: Inteligentny, Niezdarny Wojownik, Mistyk, Utalentowany

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę.

~ Drzewo genealogiczne by Dynamika ~

Nauki 2/1
Fabuły 4/2
Walki 0/2

#088A4B

Śnieżna Łuska
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-04, 16:41   

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była...

Piórko Nadziei 
Łowca Ognia
Piórko

Stado: Ognia
Księżyce: 78
Opiekun: Płomień Pustyni
Partner: Opoka Ziemi
Wysłany: 2016-02-02, 12:23   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 1
   U: A,O,MP,Śl,W,L,Pł,B,Kż,M,MA,MO:1| Skr:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Tropiciel; Znawca terenów; Wybraniec bogów

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo

Brak Słów 
Gracz
Kivuli Lekkoduszna

Księżyce: 23
Opiekun: Jeździec Apokalipsy
Mistrz: Przedwieczna Siła
Wysłany: 2016-02-02, 19:45   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO: 2| B,S,Pł,A,O,W,MP,Skr,Kż: 3| Śl: 4
   Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu

1. Ostry węch: +1 kość do testów na Percepcję przy użyciu węchu.
2. Pamięć przodka: -1ST do Ataku i Obrony w walce z drapieżnikami.

Posiadane: 2x perła, 4/4 mięsa, 2/4 owoców, kryształ Nenyi (do 8.05.16)
Fabularne: pióra sroki, bażanta i harpii, skóra lisa

by Szkarłatny
Ostatnio zmieniony przez Brak Słów 2016-02-02, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  

Piórko Nadziei 
Łowca Ognia
Piórko

Stado: Ognia
Księżyce: 78
Opiekun: Płomień Pustyni
Partner: Opoka Ziemi
Wysłany: 2016-02-03, 03:13   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 1
   U: A,O,MP,Śl,W,L,Pł,B,Kż,M,MA,MO:1| Skr:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Tropiciel; Znawca terenów; Wybraniec bogów

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie

Obgryziony Kolec 
Adept Plagi

Stado: Plagi
Księżyce: 20
Opiekun: Spuścizna Krwi, Poszept Nocy
Wysłany: 2016-02-10, 16:42   
   A: S: 5| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,W,L,Pł,M,A,O,Śl,Skr,MP,MA,MO,Kż: 1
   Atuty: Ostry wzrok; Chytry przeciwnik;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies

Klucha
S: 1| W: 1| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 1
B,A,O,Skr: 1

Brak Słów 
Gracz
Kivuli Lekkoduszna

Księżyce: 23
Opiekun: Jeździec Apokalipsy
Mistrz: Przedwieczna Siła
Wysłany: 2016-02-14, 16:07   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO: 2| B,S,Pł,A,O,W,MP,Skr,Kż: 3| Śl: 4
   Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies go kopał.

1. Ostry węch: +1 kość do testów na Percepcję przy użyciu węchu.
2. Pamięć przodka: -1ST do Ataku i Obrony w walce z drapieżnikami.

Posiadane: 2x perła, 4/4 mięsa, 2/4 owoców, kryształ Nenyi (do 8.05.16)
Fabularne: pióra sroki, bażanta i harpii, skóra lisa

by Szkarłatny

Obgryziony Kolec 
Adept Plagi

Stado: Plagi
Księżyce: 20
Opiekun: Spuścizna Krwi, Poszept Nocy
Wysłany: 2016-02-15, 20:09   
   A: S: 5| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
   U: B,W,L,Pł,M,A,O,Śl,Skr,MP,MA,MO,Kż: 1
   Atuty: Ostry wzrok; Chytry przeciwnik;

Co mam na nosie, to strasznie swędzi. Oddaj mi mojego kucyka! Jej sierść jest niesamowicie antyalergiczna, ponieważ ulubionym jej pożywieniem jest gruz i glinka. Cygan płakał nad swoim gruzowiskiem gruzu. Oczywiście wcześniej jadł ananasa z majonezem posypanym chomikiem i kamieniami nerkowymi wydobytymi z nerek jego psa, który lubił sobie niespodziewanie zdechnąć. A wszystko to stało się kiedy inteligentny inaczej nauczyciel spróbował wyleczyć swoje kapcie chore na jadowite obcasy. Od dekady jego najnowszy but pachniał miękkim, gumowym łososiem, który został wydobyty z czeluści niebieskich migdałów walenia. Między innymi kopnął starą, drobiazgową szmatkę dla odświeżenia oddechu. Kapibara zdechła by osiągnąć najwyższy poziom wtajemniczenia po czym niespodziewanie zmieniła się w małą toaletę, która miała błyszczące kropeczki na lustrze. Zamglona wizja była straszna: waleczny kot oskubał złotą gęś z szkarłatnych jajek z których szalony osioł zrobił sobie jajecznicę. Która była bardzo nie na miejscu w tym czasie pies go kopał. JEGO

Klucha
S: 1| W: 1| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 1
B,A,O,Skr: 1

Odpowiedz do tematu