FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana kartkami
Autor Wiadomość
Brak Słów 
Gracz
Kivuli Lekkoduszna

Księżyce: 23
Rasa: Samica
Opiekun: Jeździec Apokalipsy
Mistrz: Przedwieczna Siła
Wysłany: 2016-01-28, 17:57   Wymiana kartkami
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO: 2| B,S,Pł,A,O,W,MP,Skr,Kż: 3| Śl: 4
   Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;

Witam!
Już wcześniej powstał podobny temat, jednak dotyczył on tylko kartek świątecznych. Słyszałam jednak kilka głosów za tym, aby odbywało się to bez okazji - dlatego zakładam ten temat.

Jak miałoby to przebiegać?
Otóż w temacie piszą osoby, które są chętne do wymiany. Inna osoba chętna może na PW podać danej osobie swój adres oraz spytać o ich adres - proponuję PW, ponieważ jest to informacja dość kluczowa, a nie każdy chce, żeby była wystawiona na golasa do wglądu wszystkich. Osoby, które się wymieniły adresami, mogą dowolnie słać sobie wszelką korespondencję: listy, pocztówki, kartki itd.

Chciałabym jednak wprowadzić kilka krótkich zasad:
- Nie możemy w żaden sposób przekazywać dalej ani rozpowszechniać otrzymanego na PW adresu.
- Nie wysyłamy sobie treści obraźliwych.
- Nie wymagamy odpowiedzi! (Odpowiedzi są dobrowolne.)

Jeśli macie coś do dodania lub chcecie się zgłosić, proszę pisać tutaj.
Mogę też zrobić w tym poście listę linków do profilów graczy, którzy są zainteresowani wymianą, jeśli uważacie to za dobrą opcję.

1. Ostry węch: +1 kość do testów na Percepcję przy użyciu węchu.
2. Pamięć przodka: -1ST do Ataku i Obrony w walce z drapieżnikami.

Posiadane: 2x perła, 4/4 mięsa, 2/4 owoców, kryształ Nenyi (do 8.05.16)
Fabularne: pióra sroki, bażanta i harpii, skóra lisa

by Szkarłatny

~ Administrator 
Smoków Wolnych Stad

Wysłany: 2016-01-28, 18:33   

Ja mogę chętnym powysyłać kartki z Norwegii, bo jadę na trzy tygodnie niedługo :o

Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady, zauważyłeś jakieś nieprawidłowości - sprawdź do kogo najlepiej się zwrócić!

Czasami lawina uzależniona jest od pojedynczego płatka śniegu. Czasami kamyk zyskuje szansę odkrycia, co mogłoby się stać, gdyby tylko odbił się w innym kierunku.

Szaleństwo Cieni
Gracz
Kerrenthar Obłąkany

Księżyce: 41
Rasa: Samiec
Opiekun: Oprawca Gwiazd
Mistrz: Ankaa
Partner: Gorączka x)
Wysłany: 2016-01-28, 18:37   
   A: S: 5| W: 2| Z: 1| I: 1| P: 2| A: 1
   U: Skr,Kż,MO,W: 1| B,S,P,L,M,MP,MA: 2| Śl: 3| A,O: 4
   Atuty: Silny; Chytry Przeciwnik; Czempion;

Ja chcę z Norwegii, omg! <3 Z wikingiem jakimś sexy!

"[...] szaleństwo, prawdziwe szaleństwo zdolne jest przebić pięścią mur." Terry Pratchett

Atuty:
~ Silny
(jednorazowo +1 do Siły)
~ Chytry przeciwnik (w czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST)
~ Czempion (Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.)

Jeśli nie odpisałam komuś przez 3 dni, proszę pisać na PW, bo być może zapomniałam.

Avatar wykonany przez Siostrzyczkę Kózkę <3 | Wszystkie arty przedstawiające Kerrenthara
Ostatnio zmieniony przez Szaleństwo Cieni 2016-01-28, 18:37, w całości zmieniany 1 raz  

Wirtuoz Iluzji 
Gracz
Kravsax Krwawiący

Księżyce: 63
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska
Wysłany: 2016-01-28, 18:44   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
   U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
   Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;

Ja bym z chęcią dostał kartkę, ale sam nie wyśle z tych powodów że mam ubogie wiadomości o wysyłaniu.
I nie wiem gdzie jest poczta u mnie .-.

Żetoniki :3 - Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)

~ Administrator 
Smoków Wolnych Stad

Wysłany: 2016-01-28, 21:04   

To chętnych zapraszam - wystarczy PW z adresem osoby chętnej do mnie o tytule Kartka z Norwegii ;)

Jeżeli potrzebujesz pomocy, rady, zauważyłeś jakieś nieprawidłowości - sprawdź do kogo najlepiej się zwrócić!

Czasami lawina uzależniona jest od pojedynczego płatka śniegu. Czasami kamyk zyskuje szansę odkrycia, co mogłoby się stać, gdyby tylko odbił się w innym kierunku.
Ostatnio zmieniony przez Administrator 2016-01-28, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  

Oddech Pustyni 
Starszy Ognia
Spalona Pustułka

Stado: Ognia
Księżyce: 97
Opiekun: Jad Duszy
Mistrz: Wizja Zniszczenia [*]
Partner: Absuu-ooolutnie nikt
Wysłany: 2016-01-28, 21:22   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 2
   U: Pł: 1| MO,MA,L,W: 2| M,MP,B,Śl,Kż,Skr,S: 3| A,O: 4
   Atuty: Wytrwały; Chytry Przeciwnik; Czempion; Utalentowany

Chcę, chcę, korespondecja taka super :D

Atuty:

Wytrwały
Chytry przeciwnik | (+ 1 ST dla przeciwnika)
Czempion | (+ 1 sukces do ataku fizycznego)

Piaskowa w wykonaniu innych <3
[color=#977048]

Pożar 
Gracz

Księżyce: 15
Opiekun: Nadciągająca Wichura
Wysłany: 2016-01-29, 20:54   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 1| A: 1
   U: W: 1

Chętnie wyślę komuś kartkę, jak również taką z chęcią otrzymam ;)

Piórko Nadziei 
Łowca Ognia
Piórko

Księżyce: 78
Opiekun: Płomień Pustyni
Partner: Opoka Ziemi
Wysłany: 2016-01-30, 03:23   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 1
   U: A,O,MP,Śl,W,L,Pł,B,Kż,M,MA,MO:1| Skr:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Tropiciel; Znawca terenów; Wybraniec bogów

Piękna idea. Fajnie jest powymieniać się kartkami. Ja jednak ponawiam swoją propozycję, oczywiście nie oznacza że musicie. Jeśli kto woli kupić kartkę i ją wysłać, to też fajnie. Miło jest dostać na poczcie coś innego niż rachunek, lub wezwanie do zapłaty.

Moja propozycja o której wspomniałem w poprzednim temacie o kartkach świątecznych, jest by w miarę możliwości zrobić taką kartkę ręcznie. Taki prezent to dopiero jest coś. Oczywiście kartka z zagranicy, z takim unikalnym znaczkiem pocztowym to też jest odlotowo.

Widzę po Waszych avatarach (czy jak to się zwie) że macie przepiękne grafiki. Wielu graczy ma niezły talent manualny (co widać na devianart).
Ja tam bym chciał dostać pocztówkę ze smokiem z gry, albo inne rękodzielnictwo. Sam jestem gotów wysłać każdemu kto poprosi, pocztówkę z Piórkiem lub coś jeszcze. Nie mam za wiele wolnego czasu ale co mi tam. Zrobię i wyślę.

A kartkę z Norwegii też bym chciał, a co.

~ Administrator 
Smoków Wolnych Stad

Wysłany: 2016-01-30, 16:05   

Powiedzmy, że wyślę ograniczoną ilość kartek. Więc zostały jeszcze 4 miejsca - Piórko, wyślij mi PW z adresem, na który chcesz otrzymać Kartkę :)

Tejfe 
Gracz

Wysłany: 2016-01-31, 18:17   
   A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3

Do kartki z Norwegii ja też się zgłaszam, jeśli można. ^^ Będzie mi się z SoLL kojarzyć.

Tehanu - Hipnotyzująca Łuska - Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn - Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon - Strzaskany Kolec - Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe - Wyśniony Kolec - Rozświetlający Cienie - Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat

W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! <3

~ Administrator 
Smoków Wolnych Stad

Wysłany: 2016-02-23, 09:27   

Niestety kartki ode mnie zostaną wysłane jak wrócę do polski dopiero :)

Odpowiedz do tematu