FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze pupile
Autor Wiadomość
Mistycznooka 
Łowca Wody
Żyje w sajgonie

Stado: Wody
Rasa: Górski
Księżyce: 55
Opiekun: Płacz Aniołów
Mistrz: Opoka Ziemi
Partner: Płomień Świtu
Wysłany: 2017-07-26, 20:18   
   A: S: 3| W: 3| Z: 5| I: 1| P: 4| A: 3
   U: MA,MO,MP,M,W,Pł,S,L,O,B: 1| Śl,Kż,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Zwinny, Pamięć przodków, Tropiciel, Znawca terenów

To też się pochwale hue.

Wpierw Zdzisław, koteł dostał imię po jednym z ulubionych artystów mojej mamy (Beksińskim). Jest przytulaśny i wdał się w mamuśkę z wielkością (Jest drobniutki w porównaniu do brata).

A teraz czas na braciszka - Fiodor, kot którego nazwałam po jednym z moich ulubionych pisarzy (Dostojewskim, tak). Dużo bardziej żywiołowy i dosyć trudno mu cyknąć fotę:

No i na koniec - moja 10-letnia sunia Ita (historia tego imienia jest śmieszna ale w skrócie takie imię dostała z hodowli i tak zostawiliśmy :v). Sznaucer Miniatura, który jak Fiodor nieuchwytny ale przez to że nie lubi zdjęć.

Hansel
Sowa

U: A,O: 3| Skr,Kż: 2 // A:W:1 Z:2 I:1 P:2 A:1

KP
Umiejętności magiczne/fizyczne: +4ST
Śledzenie/MP: +1ST
-1ST po rzutach na "widzenie maddarą"
-2ST w przypadku poświęcenia tury kompana
(nie tyczy się śledzenia i MP)
~Atuty~
Pamięć Przodków
Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).
Zwinny
Jednorazowo +1 do Zręczności
Tropiciel
Raz na dwa tygodnie smok znajduje na polowaniu zwierzę dające 4/4 mięsa, niezależnie od tego czy go szuka. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
Znawca Terenów
Raz na dwa tygodnie smok napotyka na polowaniu/wyprawie dodatkową zdobycz (dającą 4/4 mięsa), kamień czy dorodne zioło (w zależności od tego czego akurat szukał).

Senny Mech 
Pisklę

Stado: Waham się
Wysłany: 2017-10-06, 18:30   

W okresie wczesnego dzieciństwa miałem psa o bardzo dumnym mieniu "Brzydal", ale to było tak dawno, że nawet go nie pamiętam. Przez krótki czas też był jamnik, pospolicie nazwany Reksem, pamiętam, że zawsze się go bałem, bo był nieco agresywny. Później do rodziny dołączały już tylko drobne zwierzątka, począwszy od trzech chomików, gdzie jeden zastępował drugiego, kończąc na małej rybce, różowym bojowniku. Wtedy, blisko 9 lat temu przygarnęliśmy kota-przybłędę, a mama, nie wiedzieć w jaki sposób zainspirowana, nazwała ją Matylda. Kotka żyje ze mną po dziś dzień i choć już taka młoda nie jest, to wygląda dobrze i ma dużo energii, chociaż kiedyś to była bomba, a nie kot - bieganie po ścianach? Żaden problem. Spontaniczne skoki nawet na dwa metry wzwyż? Norma! Dzisiaj woli grzać tyłek na kaloryferze, ale uruchamia się, gdy tylko ktoś z poza rodziny wejdzie do mieszkania, wtedy zamienia się w psa obronnego, który nie odpuści. Na szczęście dla mojej mamy i mnie pozostaje bardzo przyjazna. Oto, jak wygląda:

https://i.imgur.com/xvSIirs.jpg

Zdjęcie z sierpnia 2016 roku, mogę jednak zapewnić, że ani trochę się nie zmieniła do tego czasu.

Odpowiedz do tematu