FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Moderator
2017-03-13, 17:45
Dolina płaczących wierzb
Autor Wiadomość
Tnący Kolec 
Adept Ognia
!!LOREM VADER!!

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 26
Opiekun: sam sobie opiekunem
Mistrz: Znamię Burzy
Wysłany: 2017-10-08, 22:33   
   A: S: 3| W: 3| Z: 1| I: 2| P: 1| A: 1
   U: B,S,L,W,Skr,Śl,A,O,MP,MA,MO:1
   Atuty: Wytrzymały; Chytry Przeciwnik

Lorem od dłuższego czasu szukał Zapomnianego Rytmu, przetrząsując dość duży kawałek terenów stada Ognia i wolnych terenów. Oczywiście leciał bo raczej nie wybierał na dłuższe dystanse innej opcji przemieszczania się. W końcu ujrzał tego futrzaka w towarzystwie drugiego futrzaka. Cień Tnącego Kolca musnął łowcę a po chwili smok wylądował jak to miał w zwyczaju, zatrzymując się nad ziemią i składając skrzydła, kilka ogonów za nim. Nie zwrócił uwagi na samicę, w ogóle nie lubił smoków posiadających pióra albo futro. Za bardzo kojarzyło mu się to z ssakami i ptakami które służyły za ofiary na polowaniu. Uniósł lekko swe kolce i zapytał bez zbędnych ceregieli
- Zapomniany Rytmie czy masz jakieś mięso?

Atuty:
I ~Wytrwały~Jednorazowo +1 do wytrzymałości
II ~Chytry przeciwnik~W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST

Zapomniany Rytm 
Łowca Ognia
Słowa obcej pieśni

Księżyce: 48
Opiekun: Nie był potrzebny
Mistrz: Teraz on nim będzie.
Partner: Wieczorna Aura
Wysłany: 2017-10-09, 17:28   
   A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO,B,S,L,Pł,A,O,Kż,MP:1|Śl,Skr,W:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Lekkostopy

Samica dłuższą chwilę się nie odzywała. Chociaż na pewno by się odezwała gdyby nie dołączył do nas Lorem jak dobrze pamiętam. Nie trafił tu przypadkiem oczywiście i ja dobrze o tym wiedziałem, więc jeszcze zanim zadał pytanie, które jestem pewny, że zada przywołałem z groty cztery równe kawałki mięsa [4/4] starannie podzielone i delikatnie osuszone tak by mogły zachować świeżość na dłużej.
Ciekawe czy zauważył, że ja też jestem smokiem futrzastym? Gdybym mógł mu czytać w myślach na pewno wywiązała by się pomiędzy nami dosyć nieprzyjemna dyskujsa... Jednak na szczęście dla nas tego nie potrafiłem.
~ Jedz śmiało... ~ Powiedziałem spokojnie wracając wzrokiem do samicy.

Spokój jest największym szaleństwem naszych czasów.
    Atuty:
    ~ Spostrzegawczy ~
    Jednorazowo +1 do percepcji.
    ~Pamięć Przodka ~
    Minus 2ST na A i O przeciwko drapieżnikom.
    ~ Lekkostopy ~ Smok ma automatyczny sukces przy teście na podkradanie się do zwierzyny łownej. Do użycia raz na dwa tygodnie w polowaniu. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona. Zużyty: ---
Posiadane:
~ Mięso/Owoce: 4/4 | 0/4
~ Kamienie: Diament, Opal, Szafir
~ Inne: duża perłowa łuska smoka górskiego, dwa szmaragdowe pióra wczepione za uchem. Dialogi: #66FF66

Tnący Kolec 
Adept Ognia
!!LOREM VADER!!

Księżyce: 26
Opiekun: sam sobie opiekunem
Mistrz: Znamię Burzy
Wysłany: 2017-10-09, 20:46   
   A: S: 3| W: 3| Z: 1| I: 2| P: 1| A: 1
   U: B,S,L,W,Skr,Śl,A,O,MP,MA,MO:1
   Atuty: Wytrzymały; Chytry Przeciwnik

Futro. Lorem zbyt długo nie patrzył na łowcę, nie chciał nawet czuć w nozdrzach futra. Kiedy pojawiło się mięso Lorem zjadł od razu [2/4] tylko jego część, po czym pochwycił pozostałe dwa kawałki w paszczę i wzbił się w powietrze. Dopiero bardzo wysoko przełożył je do łapy, znikł między chmurami i kiedy wiatry już sama go niosły, samiec zaczął szybować. Przełożył mięso do łapy, potem znowu do pyska i pochłonął w górze pozostałe mięso [2/4]. Odleciał na tereny stada Ognia.

//z.t

Atuty:
I ~Wytrwały~Jednorazowo +1 do wytrzymałości
II ~Chytry przeciwnik~W czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Stado: Ziemi
Księżyce: 44
Opiekun: Opoka Ziemi
Partner: Zapomniany Rytm
Wysłany: 2017-10-15, 13:46   
   A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 1| P: 3| A: 1
   U: M,MO,MA,L,A,O,S,Pł,Kż,B,Śl,W,MP: 1| Skr: 2|
   Atuty: Boski Ulubieniec, Pamięć Przodka, Tropiciel

Po tym napadzie ekscytacji przyszła fala opanowania. Wieść o dziecku ucieszyła ją do tego stopnia, że zapomniała o swojej spokojnej naturze i dała się ponieść emocją. Nie żałowała tego, lecz pomyślała, iż takie zachowanie w ogóle do niej nie pasuje. Przestała wariować i cierpliwie wysłuchała kolejnych słów Szmaragda. Poczuła lekki zawód, gdy dowiedziała się, iż żadne z ich jaj się nie wykluło. Uczucie to jednak szybko zniknęło, ponieważ nie ważne skąd jest to i tak będzie jej syn. Pokiwała głową na opis Aro i zaczęła go sobie powoli wyobrażać. Obraz był nie pełny, bo otrzymała za mało informacji, ale to nie miało znaczenia. Wkrótce i tak sama go zobaczy. Miała nadzieje, że przywódca Ognia zgodzi się na wpuszczenie jej na swoje tereny. Nie chciała przecież szpiegować czy coś, a jedynie poznać własne dziecko. Nigdy nawet nie myślała o wybieraniu się w odwiedziny do innych stad. Mogłoby być to ciekawe doświadczenie, ale i czuła, że niezbyt rozważne. Najbezpieczniej było w obozie Ziemi, gdzie miała pewność, iż nic jej się nie stanie. Tym razem nie bała się tej decyzji, bo idzie wraz z Rozdwojonym, przy którym było jej tak samo dobrze. Miała już coś odpowiedzieć, gdy znikąd pojawił się jakiś młodzik. Nawet nie raczył na nią spojrzeć, a jedynie zwrócił się niezbyt uprzejmie do fioletowookiego. Aura zmarszczyła nos niezadowolona. Nie oczekiwała, że się z nią powita. To nie tu był problem. Po prostu jego zachowanie sprawiało, że już od początku nie przypadł jej do gustu. Przyglądała się całej scenie z minimalnym zainteresowaniem i czekała, aż nieznajomy odleci w swoją stronę. Odprowadziła go wzrokiem, po czym powróciła do Szmaragda. -Hmm, czyli był z twojego stada?- zapytała w pierwszym odruchu. Ton wskazywał, że nie zrobił na niej zbyt dobrego wrażenia. -Co do odwiedzania terenów Ognia to bardzo chętnie bym to zrobiła. Nie mogę cię doczekać, aż zobaczę naszego syna.- powiedziała już zdecydowanie przyjemniejszym głosem, zdradzającym sporą ekscytacje.
Than peace and love on the planet Earth~

Atuty:
Boski Ulubieniec
W połowie polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. W przypadku polowań łowców/wypraw - raz na 2 tygodnie
Pamięć Przodka
Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).
Tropiciel-następne użycie: 29.10
Raz na dwa tygodnie smok znajduje na polowaniu zwierzę dające 4/4 mięsa Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Przedmioty fabularne:
-Wianek ze stokrotek i niebieskich bławatków z trzema białymi piórami z szmaragdowymi końcami

Toboe
S: 1| W: 1| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 1
A,O,Skr: 1
kk

#66CCCC #339900

Zapomniany Rytm 
Łowca Ognia
Słowa obcej pieśni

Wysłany: 2017-10-15, 20:47   

W końcu odleciał... Ukłuło mnie jego zachowanie. Tak jakbym był tylko mobilną spiżarnią. Chociaż powinienem się chyba godzić z takim spojrzeniem na mnie przez inne smoki. Oby ten był jedynym.
Aura najwyraźniej się uspokoiła... Choć mogła być to tylko próba ukrycia entuzjazmu, który po części sam odczuwałem. W końcu nie ma przecież nic lepszego niż własne piskle.
~ Cóż... Trafiają się tacy wszędzie. ~
Odpowiedziałem z delikatnie zmartwioną miną. Nie byłem do końca pewny czy Aura zostanie wpuszczona na nasze tereny, a tak całkiem szczerze nawet w to wątpiłem. Inaczej sprawa by się miała, gdybyśmy byli sojuszem, Ogień i Ziemia... Czasem chciałem by ten układ sił zastąpił dotychczasowy, lecz... Nic z tego. A przynajmniej nie w cieniu wojen, które się toczą, toczyły i toczyć będą.
~ A nawet jeśli byś nie mogła, możemy spotkać się na granicy prawda? I może do tego czasu rodzina nam się powiększy? ~
Zapytałem uśmiechnięty. Kolejne pisklęta byłyby czymś wspaniałym... Tylko czy nasza przynależność stadna ich nie skrzywdzi?

Atuty:
    ~ Spostrzegawczy ~
    ~Pamięć Przodka ~
    ~ Lekkostopy ~ Smok ma automatyczny sukces przy teście na podkradanie się do zwierzyny łownej. Do użycia raz na dwa tygodnie w polowaniu. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona. Zużyty: ---
Posiadane:
~ Inne: duża perłowa łuska smoka górskiego, dwa szmaragdowe pióra wczepione za uchem. Dialogi: #66FF66

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Stado: Ziemi
Księżyce: 44
Opiekun: Opoka Ziemi
Partner: Zapomniany Rytm
Wysłany: 2017-10-21, 20:59   
   A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 1| P: 3| A: 1
   U: M,MO,MA,L,A,O,S,Pł,Kż,B,Śl,W,MP: 1| Skr: 2|
   Atuty: Boski Ulubieniec, Pamięć Przodka, Tropiciel

Nadal była podekscytowana świadomością posiadania dziecka, jednak zdrowy rozsądek sprowadził ją na ziemię. Nasze stada nie były w sojuszu, a nawet gorzej prowadziłu ze sobą wojnę. Szansa na to, że Będzie mogła odwiedzić Aro jest dość niska, co nie oznacza, że już straciła nadzieje. Piórko Nadziei też jest z Ognia, a mógł do nich przyjść. Choć to inna sytuacja, bo to mama jest przywódcą, więc może wpuszczać kogo chcę. Przez tą aferę na Szczerbatej Skale posypały się stare związki, a utworzyły się nowe. Co prawda i wtedy Ziemia i Ogień nie były zbyt blisko, ale przynajmniej nie prowadziły konfliktu.
-Nie musimy spotykać się koniecznie na terenach Ognia. Granice to także dobre miejsce. Ważne bym mogła go zobaczyć.- powiedziała z uśmiechem i otarła się delikatnie o jego pysk swoim. -Mam nadzieje, że i z jaj coś zamierza się wykluć. I tych u ciebie, i tych u mnie. Im większa rodzina tym większa radość. Czyż nie Futrzany łowco?- szepnęła mu do ucha, po czym z powrotem odsunęła głowę.
Than peace and love on the planet Earth~

Atuty:
Boski Ulubieniec
W połowie polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. W przypadku polowań łowców/wypraw - raz na 2 tygodnie
Pamięć Przodka
Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -2 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).
Tropiciel-następne użycie: 29.10
Raz na dwa tygodnie smok znajduje na polowaniu zwierzę dające 4/4 mięsa Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Przedmioty fabularne:
-Wianek ze stokrotek i niebieskich bławatków z trzema białymi piórami z szmaragdowymi końcami

Toboe
S: 1| W: 1| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 1
A,O,Skr: 1
kk

#66CCCC #339900

Zapomniany Rytm 
Łowca Ognia
Słowa obcej pieśni

Wysłany: 2017-10-22, 20:33   

Co prawda to prawda... Ogien i Ziemia czy też Życie nigdy nie były bliżej niż neutralność z tego co mi wiadomo, więc mało możliwe jest by nagle teraz stada te zaczęły sobie ufać i wpuszczać smoki na swoje teren zwłaszcza w cieniu wojen. Spojrzałem na samicę wesoło. W końcu po co mamy martwić się tymi ważniejszymi? Skoro jeszcze nie każą nam rzucać się sobie do gardeł hmm?
~ Zobaczysz, zobaczysz... ~
Powiedziałem po czym odwzajemniłem w gest samicy mrucząc niczym kociak. Takie chwile bliskości były bardzo miłe i byłem trochę zawiedziony gdy ta dobiegła końca.
~ I odpowiedzialność, ale chyba damy sobie radę. Prawda Polująca Kulko?~

// Ciągniemy to jeszcze czy kończymy i czekamy na "zlot"? :3

Atuty:
    ~ Spostrzegawczy ~
    ~Pamięć Przodka ~
Posiadane:

Odpowiedz do tematu