FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Prastare Drzewo
Autor Wiadomość
Znamię Burzy 
Czarodziej Wody
bóg prawdyStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 60
Płeć: Samiec
Opiekun: Ciche Wody
Mistrz: nikt i wszyscy zarazem
Partner: Tęcza
Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 2022
Wysłany: 2017-10-10, 21:54   
   A: S: 1| W: 4| Z: 2| I: 5| P: 2| A: 1
   U: S,A,O,L,Skr,Śl,B,Pł,MP,W,M: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny,Niezdarny Wojownik,Mistyk, Wybraniec Bogów, Magiczny Śpiew


Lekko pokręcił łbem, gdy smoczyca wspomniała o pupilu. Dla części smoków zapewne kompanem był po prostu pupilem, zresztą sam Wzburzony również łapał się na tym, że czasami był wobec swojej pumy zbyt ostry, zbyt decyzyjny. Jednak uważał, że żyli na równych prawach. W swego rodzaju symbiozie. Była to nieco wymuszona - z początku - przyjaźń, która z upływem księżyców przerodziła się w prawdziwą więź. I nie chodziło tu o słowo, używane do nazwania połączenia pomiędzy smokiem a kompanem.
Góry, Ziemia. W Wolnych Stadach znajdowały się dwa pasy górskie, na granicy Bariery, w Ziemi, oraz ten pas w Cieniu, który był nawiasem mówiąc sporo mniejszy. Chyba że z terenów Wody nie było go widać w pełnej okazałości.
Czyli zapach miał okazać się jedynie złudzeniem? Smoczyca znalazła swój dom w Ziemi...?
- Za pomocą więzi. To nie działa w jedną stronę - rozpoczął odpowiedź na pytania samicy dotyczące kompana. - Niektóre zwierzęta są zdolne do nawiązania więzi ze smokiem. Jest to specjalne... połączenie umysłów. Ja mogę widzieć to, co on widzi i na odwrót. Znam te myśli, które chce mi przekazać, a on może poznać moje, gdy mu je... wyślę. Działa to na zasadzie raczej symbiozy, czy nawet przyjaźni. Gdybym potrzebował pomocy, Deimos raczej by mi pomógł... przynajmniej mam nadzieję. Bo ja na pewno dla niego bym to zrobił - wzruszył barkami. Związanie emocjonalne z pumą. Kto by pomyślał. - Podobno jest szansa, że znajdziesz odpowiedniego... kandydata na kompana na polowaniu. Ale zwykle smoki zdobywają je u Nauczyciela - spojrzał teraz uważnie na jaskiniową. Wiedziała, kim jest Mistrz?
Przed odpowiedzią na kolejne pytanie przymknął na moment oczy i wziął głębszy wdech.
- Woń Wody. Moje miano to Znamię Burzy - uważnie obserwował reakcję smoczycy, mimo że nie wyglądał na szczególnie przejętego. - Cztery stada, cztery zapachy. Należysz do Ziemi? - rzucił. Była tutaj bardzo niedługo. Do któregokolwiek ze stad by nie należała, raczej nie pałała nienawiścią do pozostałych. Cóż za przyjemna odmiana.
_________________
Inteligentny
Jednorazowo +1 do Inteligencji

Niezdarny wojownik
Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Mistyk
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Wybraniec bogów
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie.

Deimos | puma
KP
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 0| P: 2| A: 1
A, O, Skr: 1

Avatar od Bzu Imiennego
Avatar od Szkarłatnej
Avatar od Łzawego

#0066ff
 
 
 
Bursztynowe Zwierciadło 
Uzdrowiciel Cienia
Amarilla NieskalanaStado: Cienia
Rasa: Jaskiniowy
Księżyce: 34
Płeć: Samica
Mistrz: Krew Mandragory
Wiek: 24
Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 5585
Wysłany: 2017-10-10, 22:10   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 3| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,S,A,O,M,MA,MO,Kż,Śl,Skr,W: 1| MP,Lecz: 2
   Atuty: Ostry Węch; Chytry Przeciwnik; Skupiony;


Amarilla wracała czasami spojrzeniem do pumy, ale nieufność już zupełnie z nich zniknęła. Wyglądała na zafascynowaną tym zwierzęciem, przypominało nieco te skalne górskie koty, było tylko nieco mniejsze.
Przekrzywiła w zaciekawieniu kanciasty łeb okryty grubą łuską, która sprawiała, że ciężko czytało się emocje z jej pyska.
Uśmiechnęła się jednak na tyle, na ile potrafiła, zatem raczej dosyć mgliście, w stronę kota.
- Piękne stworzenie. Wiesz, nie wiedziałam, że legendy mówią prawdę. Po Plemionach krążyły opowieści o mistycznej więzi ze zwierzętami, które nie są smokami. Jednak od setek księżyców nikt tego nie uświadczył, a przynajmniej do czasu, aż pojawiła się u nas Karminowa Negita, myśleliśmy jednak, że to... swego rodzaju duch opiekun, gdyż ten ptak... płonął.
Mówisz, że to więź, czyli jesteście połączeni umysłami? Mistrz, kim jest?
- na koniec jej chrapliwy głos przeszedł w pytającą nutę, gdy skierowała oczy na samca.
- Dobrze cię poznać, Znamię Burzy. Ja jestem Negita zwana Amarillą z Plemienia... - urwała nagle, marszcząc nos. Westchnęła. - Teraz każą na mnie mówić Łagodząca Łuska, na modłę waszych zwyczajów, jestem... jak wy na to mówicie? Leczącym, Klerykiem - z zakłopotaniem przymrużyła powieki.
Wiele się uczyła o Wolnych Stadach, gdy spotykała się z babką, ale nadal miała rażące braki w edukacji.
Było to niekomfortowe uczucie, nie nawykła do niego.
- Zatem to jest zapach Wody, dobrze będzie o tym pamiętać, aby nie wyjść na nieuka w przyszłości. Nie, nie jestem w Ziemi, chociaż słyszałam, że moje nowe Plemię ma z nim sojusznicze relacje? Tam, gdzie zamieszkałam, zwą się Cieniem, zawsze zastanawiałam się dlaczego, i chyba mam pewne pierwsze teorie - zaśmiała się cicho, a był to wbrew pozorom całkiem przyjemny dźwięk, niski, cichy, lekko ochrypły, jednak na pewno nie uroczy.
- Może chciałbyś mi opowiedzieć, Znamię Burzy, nieco o twoim Plemieniu, Stadzie? Chciałabym wiedzieć w jakim świecie przyszło mi żyć, wszystko tutaj jest takie... inne, te otwarte przestrzenie... - wzdrygnęła się lekko.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Bursztynowe Zwierciadło 2017-10-10, 22:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Znamię Burzy 
Czarodziej Wody
bóg prawdyStado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 60
Płeć: Samiec
Opiekun: Ciche Wody
Mistrz: nikt i wszyscy zarazem
Partner: Tęcza
Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 2022
Wysłany: 2017-10-12, 22:05   
   A: S: 1| W: 4| Z: 2| I: 5| P: 2| A: 1
   U: S,A,O,L,Skr,Śl,B,Pł,MP,W,M: 1| MO: 2| MA: 3
   Atuty: Inteligentny,Niezdarny Wojownik,Mistyk, Wybraniec Bogów, Magiczny Śpiew


Zmarszczył brwi, gdy smoczyca użyła nieznanych mu słów. Na pewno były to jakieś wyrażenia pochodzące z języka, którym posługiwała się przed przybyciem, do Wolnych. Albo nie, nie języka - dialektu.
- Karminowa... Negita? Płonący ptak? - zapytał, z niejakim zdziwieniem. - Płonący ptak to feniks - dodał po krótkiej przerwie, bardziej dla siebie, niż dla samicy. Widział feniksa raz w życiu. I to nie w warunkach naturalnych, a właśnie jako kompana...
- Dokładnie, jest to połączenie umysłów. Nauczyciel natomiast jest... bogiem. Bogiem zaklętym w smoczej skórze, jeżeli mogę się tak wyrazić. Został zrzucony na ziemię przez resztę naszego panteonu i zmuszony do nauczania wszelkich umiejętności zwykłe smoki. Między innymi pomaga założyć więź, oczywiście za odpowiednią opłatą w postaci kamieni szlachetnych - powiedział. - Mieszka w jaskini na terenach wspólnych, w tamtym kierunku - wskazał łbem odpowiednią stronę.
Amarilla, Łagodząca Łuska. Kleryk. Skinął łbem, gdy smoczyca wypowiedziała nieznane jej słowo. Widział też, że przyszła uzdrowicielka bardziej utożsamia się z imieniem, którego używała dotychczas, nie było to zresztą nic nadzwyczajnego. Adepckie imiona zresztą zawsze pozostawiały pewien... niedosyt.
Jednak Cień. Nie Ziemia, a Cień. Właściwie... co za różnica?
- Otwarte przestrzenie? - znów zmarszczył brwi, słysząc ostatnie słowa Łagodzącej. W końcu dla Znamienia były one czymś oczywistym. Szczerze powiedziawszy... niespecjalnie rozumiał, o co mogło chodzić kleryczce.
Historia. Poczuł lekkie ukłucie. Bliżej nieokreślone, ale znajome. Nawet nie wiedział, gdzie dokładnie poczuł ból. Ale on tam był.
- Tak, obecnie Cień jest w sojuszu z Ziemią - w ślepiach Znamienia pojawiła się drobna iskierka rozbawienia. - Wiesz cokolwiek więcej o relacjach pomiędzy stadami? Woda... ma dość napięte stosunki z twoją nową rodziną - do czego to dochodziło, aby to on musiał tłumaczyć takie rzeczy. Nie Cieniści, tylko on. - Z bardziej lub mniej błahych powodów, często jednak dochodzi do sprzeczek. Które potrafią kończyć się tragicznie - dodał. Iskierki dawno zniknęły, pozostał już tylko spokojny wyraz pyska. Przy ostatnich słowach zabarwił się lekko przygnębieniem. - Woda natomiast... cóż mogę powiedzieć. Stado, plemię, jak zapewne wiele innych. Jest wśród nas wiele smoków stąd, ale też wiele zza Bariery. Często różnimy się poglądami, zdaniami, charakterami, ale uważam, że jest to akurat dość zdrowe - wzruszył znów barkami. Ciężko było mu sformułować coś więcej. Dla niego stadne życie było czymś normalnym... było oczywistością. - Oprócz trójki stad, które już znasz... na zachód stąd leży Ogień. To stado jest w sojuszu z nami - zrobił znów krótką pauzę. - Cień był twoim wyborem, przybyłaś tutaj znając to stado, czy po prostu trafiłaś na jego tereny? - zagadnął. - I... jak żyją plemiona za Barierą? - chodziło mu zarówno o ogół, jak i o równinnych. Sam podczas swojego pobytu za bańką Naranlei widział bezskrzydłych, ale nie stanął z nimi do walki. Swoją obecność był w stanie ukryć, co jednak z całymi stadami...?
_________________
Inteligentny
Jednorazowo +1 do Inteligencji

Niezdarny wojownik
Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Mistyk
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Wybraniec bogów
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie.

Deimos | puma
KP
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 0| P: 2| A: 1
A, O, Skr: 1

Avatar od Bzu Imiennego
Avatar od Szkarłatnej
Avatar od Łzawego

#0066ff
 
 
 
Miedziana Łuska
Adept Cienia
popiół na szkleStado: Cienia
Rasa: Pustynny
Księżyce: 22
Płeć: Samica
Opiekun: Zorza Poranku
Wiek: 17
Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 218

Wysłany: 2017-12-03, 22:26   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| I: 3| P: 2| A: 1
   U: B,S,L,A,O,W,Śl,Skr,Kż: 1| MP,MA,MO: 2
   Atuty: Szczęściarz; Niezdarny Wojownik;


Przysiadła pod prastarym drzewem i oparła się o jego chropowaty pień, było coś na prawdę uspakajającego i pięknego w siedzeniu pod czymś tak wiekowym, wbrew temu co mogły myśleć inne smoki. Przymknęła oczy leniwie, było chłodno, zdecydowanie za chłodno dla kogoś wychowanego wśród piasków Pustyni jednak Dzika Puszcza stanowiła swojego rodzaju ochronę. Samica bawiła się złotym łańcuszkiem klepsydry i co jakiś czas stukała pazurem o szklaną półkule. Kiedy była młodsza nie rozumiała znaczenia tego daru Pustyni, ale teraz rozumiała już więcej, rozumiała jaka potężna moc się w niej kryła. Kto by pomyślał, zwykły przypadek. Tak pewnie działa większość odkryć. Wciąż jednak miała wiele do odkrycia. Chuchnęła gorącym oddechem na swoje łapy by się troszkę rozgrzać.
Wysłała mentalny impuls Gonitwie Myśli, zaproszenie do rozmowy. Teraz wystarczy poczekać.
_________________
Time's arrow neither stands still nor reverses. It merely marches forward.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Szczęściarz - W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST.


Posiadane:
Żeton: Srebrny x1 (23.09.14), Brązowy x1 (05.09.15)
 
 
Gonitwa Myśli 
Zastępca Ziemi
biased afStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 67
Płeć: Samica
Opiekun: Stado Ziemi
Mistrz: Stado Ziemi
Partner: Upiorny Rytuał
Dołączyła: 15 Sie 2016
Posty: 1540
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-05, 17:47   
   A: S: 2| W: 4| Z: 5| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO,M,B,Kż,L,S,Skr,MP,Pł,Śl: 1| A,O,W: 2
   Atuty: Zwinny, Odporny magik, Twardy jak diament, Poświęcenie, Regeneracja


Wkrótce uszu adeptki mógł dojść póki co odległy, ale wyraźny szelest kroków. Gonitwa nigdy nie przejmowała się dyskretnością czy zachowaniem ciszy, z wyjątkiem polowania. Nie miała potrzeby, czy też nie chciała ukrywać swojej obecności.
Smoczyca wyszła na polanę, unosząc nieco łeb, by spojrzeć wpierw na drzewo. Zawsze czuła jakiś nienazwany respekt i fascynację wobec najstarszych, najbardziej majestatycznych drzew. Niby drzewa jak drzewa, oczu, uszu, języka nie miały, ale było w nich coś... urzekająco świadomego.
Albo to tylko w tym drzewie.
Nieważne, przyszła na czyjąś prośbę. Skierowała spojrzenie szafirowego ślepia na młodszą smoczycą, mrugając z zainteresowaniem.
Podeszła bliżej, kiwając delikatnie łbem.
- Córka Zorzy - stwierdziła mało błyskotliwie, ale z miękkością w głosie odpowiednią dla, nawet nie za dobrze znanych, członków rodziny. Nie była pewna, czy pod tym raczej mało przyjemnym spotkaniem pod białym drzewkiem imię smoczycy padło... nawet jeśli, to zdążyło już ulec z pamięci o tamtym wydarzeniu, wyparte przez ówczesne zmartwienia.
_________________
« « » »

• oporny magik • kiedy smok jest atakowany magią, atakujący ma dodatkowe +1 do ST
• twardy jak diament • smok ma -1 do ST we wszystkich rzutach na Wytrzymałość; dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
• poświęcenie • raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej; musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
• regeneracja • po 24 godzinach od walki smok samoistnie leczy jedną ranę lekką.

Reia Karta Kompana
Atrybuty: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 0| P: 1| A: 0
Umiejętności: A,O,Skr: 1| Śl: 2


« « » »

Dziękuję Astralna *^*
Awatar od Mówiącej
Od Brutusa: to i to
osiągnięcia adopcje teczka drzewko genealogiczne
 
 
 
Miedziana Łuska
Adept Cienia
popiół na szkleStado: Cienia
Rasa: Pustynny
Księżyce: 22
Płeć: Samica
Opiekun: Zorza Poranku
Wiek: 17
Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 218

Wysłany: 2017-12-06, 09:45   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| I: 3| P: 2| A: 1
   U: B,S,L,A,O,W,Śl,Skr,Kż: 1| MP,MA,MO: 2
   Atuty: Szczęściarz; Niezdarny Wojownik;


Drgnęła jakby obudzona z transu kiedy usłyszała zbliżające się kroki. Wzięła głęboki wdech i podeszła kilka kroków do przodu, nie była pewna jak potoczy się ta rozmowa. Obserwowała jak Gonitwa pojawią się przed jej oczami. Z rozbawieniem zauważyła że... była wyższa od starszej smoczycy, szkoda tylko że nie umiała zapanować nad swoimi dlugaśnymi łapami i zdarzało jej się wywalić na prostej drodze. No cóż na łowce to się nie nadaje.
Kiwneła głową potwierdzając słowa Gonitwy. I blep.
- Epilleth z Pustyni! czy tam.. Miedziana Łuska. Ale no nawet nie muszisz tego pamiętać bo za kilka wschodow dostanę nowe... "imię". -przedstawiła sie energicznie, a już w tych pierwszych słowach można było się dowiedzieć kilku rzeczy o Cienistej. Uśmiechnęła się dość... niepewnie. - Więc jesteś moją ciocią, tak? ..dobrze mieć jednak kogoś.. - głos trochę jej przycichl. Poruszyła skrzydłami i uderzyła biczowatym ogonem o ziemię.
- Chciałam się wcześniej spotkać na.. spokojnie .. No wiesz nie jak tam ale.. nie wiem.. czy.. czy wiesz? - zaczynała się plątać. Klapnęła zadkiem o ziemię i wpatrywala się w ziemię przez kilka chwil po czym podniosła łeb i spojrzała Gonitwie w oczy.
- Czy wiesz że moja mama, Etain, poszła za barierę... na stałe? Jakieś pięć Przejść temu.- Epilleth wyglądała na wyjątkowo zawiedzioną.
_________________
Time's arrow neither stands still nor reverses. It merely marches forward.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Szczęściarz - W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST.


Posiadane:
Żeton: Srebrny x1 (23.09.14), Brązowy x1 (05.09.15)
 
 
Gonitwa Myśli 
Zastępca Ziemi
biased afStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 67
Płeć: Samica
Opiekun: Stado Ziemi
Mistrz: Stado Ziemi
Partner: Upiorny Rytuał
Dołączyła: 15 Sie 2016
Posty: 1540
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-11, 17:21   
   A: S: 2| W: 4| Z: 5| I: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO,M,B,Kż,L,S,Skr,MP,Pł,Śl: 1| A,O,W: 2
   Atuty: Zwinny, Odporny magik, Twardy jak diament, Poświęcenie, Regeneracja


Z Pustyni... nie mówiło jej dużo więcej niż zwyczajne "zza bariery". Nie znała pustyń poza barierą, jak i zresztą całej reszty terenów innych, niż te Wolnych Stad. Tutaj nie przywiązywano się do lasów, gór, dolin, bagien czy pustyń, raczej stad.
Nie myślała długo o tych rozdźwiękach, a imię i tak mimo słów Miedzianej odnotowała w pamięci. Co przypomniało jej, że sama Miedziana nie musiała koniecznie wiedzieć, jak nazywa się Ziemna.
- Ja Gonitwa Myśli - wtrąciła szybko, trochę niezgrabnie, między słowa cienistej, ponownie kiwając łbem.
Przekrzywiła go zaraz, z zaciekawieniem podszytym ponurością, gdy usłyszała. Jednak kogoś mieć?
- ...oh - odezwała się cicho po przekazaniu przez Miedzianą wieści, odchodząc wzrokiem gdzieś w bok. Ślepie zmrużyła, zacisnęła kły. Pięć przejść temu... czy miała na myśli księżyce? Nieważne, nieważne ile to czasu temu miało miejsce. Ważne, że się zdarzyło, a nie powinno było. Nie chciała już więcej musieć przeżywać czyjegoś odejścia. Nawet nie z żywych, po prostu... odejścia. Bo Zorza odeszła na stałe, jak wcześniej bracia. Niby był komfort w wiedzy, że faktycznie nadal żyli, dużo dalej stąd, ale... Nudził się jej już ten komfort, nie wystarczał. Na co jej wiara w ich szczęście gdzieś indziej, skoro nigdy już ich nie zobaczy, by przekonać się o tym we własnej osobie. Na co jej ta świadomość, która martwiła i męczyła sumienie.
Westchnęła ciężko i odchrząknęła po dłuższej pauzie, wracając wzrokiem do Miedzianej.
- Nie wiedziałam - wyjaśniła swoją reakcję, ponownie odchrząkując. - Czy miało to związek z tą... Feridą? - spytała, mrużąc delikatnie ślepie.
_________________
« « » »

• oporny magik • kiedy smok jest atakowany magią, atakujący ma dodatkowe +1 do ST
• twardy jak diament • smok ma -1 do ST we wszystkich rzutach na Wytrzymałość; dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
• poświęcenie • raz na atak smok może dodać jeden sukces kosztem rany lekkiej; musi jednak określić użycie atutu przed atakiem.
• regeneracja • po 24 godzinach od walki smok samoistnie leczy jedną ranę lekką.

Reia Karta Kompana
Atrybuty: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 0| P: 1| A: 0
Umiejętności: A,O,Skr: 1| Śl: 2


« « » »

Dziękuję Astralna *^*
Awatar od Mówiącej
Od Brutusa: to i to
osiągnięcia adopcje teczka drzewko genealogiczne
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2016).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!


Wymiana bannerami: KLIK!


KrĂłl Lew
SnM
Strona wygenerowana w 0,47 sekundy. Zapytań do SQL: 11