FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Diamentowy Strumień
Autor Wiadomość
Misterna Łuska 
Adept Ognia
Zakonnica Fluttershy

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 18
Opiekun: Zapomniany Rytm
Mistrz: Stado
Wysłany: 2018-01-06, 14:36   
   A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 4| A: 3
   U: S,Pł,B,L,Skr,Śl,Kż,MP,A,O,MA,MO,M,W:1
   Atuty: Wrodzony Talent; Kruszyna

Rek pokiwała głową, zgadzając się ze słowami Nocnego. Miał rację. Ale żeby wdrożyć w to Aterala? Musiała to przemyśleć. - Mam do niego bardzo ważna sprawę. Udam się do niego, więc możesz mi to zostawić. Skoro zajmujemy się nauczaniem, możemy poprosić go o zajęcie się smokami, które czekają na swoją kolej. Może spróbujemy wymyślić coś, by przedstawić mu gotową propozycję? Chociaż nie mam pojęcia czy zgodzi się na coś poza patronatem. Czym możemy zająć te smoki? Jeżeli Ateral się zgodzi, możemy go poprosić by zaopiekował się takim konkursem. Mógłby składać się z dwóch dziedzin. Magicznej i fizycznej. Pierwsza polegałaby na stworzeniu tworu, który podlegałby ocenie, a drugi na sporządzeniu czegoś. Od siatki do kamuflażu po zwykłe naszyjniki za pomocą własnych łap. Nie wiem czy to dobry pomysł... W końcu każdy smok czuje się lepiej w różnych dziedzinach. Łatwo jest wziąć pod uwagę magię i pokaz magiczny. Ale co z silniejszymi osobami? Nawet, jeśli Ateral się zgodzi, nie mam nic co mogłabym mu podarować dla przyszłych zwycięzców. - Zamilkła, spoglądając na Nocnego. Czy dopełni jej wizję? Czy ich pomysły zaczną tworzyć jeden dość dobrze zbudowany, aby spotkał się z aprobatą boga?
Informacje: Teczka; Osiągnięcia
Rodzina: Drzewo genealogiczne

Nocny Kolec 
Adept Ziemi
Zmiennoskrzydły

Stado: Ziemi
Księżyce: 37
Opiekun: Gonitwa Myśli
Partner: Krwawa Żądza
Wysłany: 2018-01-06, 14:58   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 3
   U: B,L,Pł,O,A,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,M: 1
   Atuty: Ostry Wzrok, Kruszyna

"Bogowie nie rządają od nas zapłaty, jeżeli pokażesz mu całą swoją dobroć to będzie dla niego największaa nagrodą. Nie ważne do którego boga pójdziesz, to zawsze będą dla nas jak rodzice. A co rodzice chcą dla swych dzieci? Dobra w sercach, jeżeli pokażemy im że nie zapomnieliśmy kim jesteśmy na prawdę to ten gniew przeminie z wiatrem. Nie wolni nam tylko zwątpić, ja sam długo tkwiłem w kłamstwie, że jestem nikim i nic nie umiem zrobić. To bogowie przemawiają większosciami moich gestów. Oddaje się im każdego dnia... " Smok usiadł, to juz tu. Granica z ogniem nie była już dla czarnego murem, to drzwi. Jeszcze nie miał do nich klucza, ale to się zmieni.

Atuty:
ostry wzrok - Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na danym zmyśle wzrok [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość)
kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu 3 jednostek mięsa zamiast 4. Polowanie jednak trwa normalnie, do zdobycia 4 jednostek mięsa.

Jeżeli w tym temacie nie ma (zt) to znaczy że fabuła nadal trwa więc napisz do mnie nim zaczniesz pisać pod moim wpisem.

Misterna Łuska 
Adept Ognia
Zakonnica Fluttershy

Stado: Ognia
Księżyce: 18
Opiekun: Zapomniany Rytm
Mistrz: Stado
Wysłany: 2018-01-06, 16:02   
   A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 4| A: 3
   U: S,Pł,B,L,Skr,Śl,Kż,MP,A,O,MA,MO,M,W:1
   Atuty: Wrodzony Talent; Kruszyna

Oby się to zmieniło. Zatrzymała się i spojrzała Nocnemu w oczy spokojnie. - Jeśli Ateral zgodzi się na coś takiego, chciałam, by mógł dać coś tym, którzy w jego oczach wykażą się najlepszą pomysłowością. Cieszę się, że teraz myślisz inaczej i jesteś sobą, którego znam. - Powiedziała cicho i objęła Nocnego ostatni raz na pożegnanie. - Pójdę na Skały gdy tylko zobaczę Aterala. - Obiecała mu, co przywróciło na jej pyszczek ożywienie. - Nie pożegnam się. To tylko przerwa w widzeniu! - Ostrzegła go, po czym pobiegła w stronę Ognia tak szybko jak potrafiła. Do domu. Do ojca. Przekazać wieści.

z/t
Informacje: Teczka; Osiągnięcia
Rodzina: Drzewo genealogiczne
Ostatnio zmieniony przez Misterna Łuska 2018-01-06, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  

Nocny Kolec 
Adept Ziemi
Zmiennoskrzydły

Stado: Ziemi
Księżyce: 37
Opiekun: Gonitwa Myśli
Partner: Krwawa Żądza
Wysłany: 2018-01-06, 16:06   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 3
   U: B,L,Pł,O,A,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,M: 1
   Atuty: Ostry Wzrok, Kruszyna

Nocny tylko potwierdził słowa ognistej i z lekkim uśmiechem odpowiedział nim ona zdążyła się ruszyć z miejsca. "Pewnie, spotkamy się na miejscu zebrania. Niech bogowie cie mają w opiece" Czarny trzepnął skrzydłami kiedy tylko adeptka zaczęła biec. Samiec wbił się szybko w powietrze, jeszcze chwilkę odprowadzał siostrę wzrokiem. Po chwili już szybował na miejsce spotkania, było tyle do nadrobienia. Czym szybciej tym lepiej...

///(zt)

Atuty:
ostry wzrok - Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na danym zmyśle wzrok [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość)
kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu 3 jednostek mięsa zamiast 4. Polowanie jednak trwa normalnie, do zdobycia 4 jednostek mięsa.

Jeżeli w tym temacie nie ma (zt) to znaczy że fabuła nadal trwa więc napisz do mnie nim zaczniesz pisać pod moim wpisem.

Odpowiedz do tematu