FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Stara brzoza
Autor Wiadomość
Blizny Wiatru
Wojownik Ognia
Podrapany Pysk

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Opiekun: Zapomniany Rytm
Mistrz: Pióro Ognia
Partner: Opalowa Łuska
Wysłany: 2017-12-26, 18:57   
   A: S: 5| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,Śl,Skr,MP,W,MO,MA,M:1| A,O: 2
   Atuty: Silny; Szczęściarz; Twardy jak Diament

Szeroko się uśmiechnął na widok matki. - Cześć mamo!-wykrzyknął i przytulił się do niej mocno, kochał ją i bardzo za nią tęsknił. -Tak jestem już adeptem! mam na imię Prędki Kolec!
- odsunął sie od niej i dumnie wyprostował grzbiet i dimnie wypiął pierś. - Będę wojownikiem.
Zabije w myślach
Zobaczysz we mnie
Więcej niż słowa
Poczujesz ciernie
I miękkość w nogach

Głos
ATUTY
I ->
II -> ZAJME SIĘ TYM PÓŹNIEJ
III ->
IV -> Brak

Posiadane:
Kamienie: ---
Owoce: 2/4
Mięso: 8/4
inne: Runa Pazura, Eliksir chroniący(AF)

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Stado: Ziemi
Księżyce: 92
Opiekun: Zmierzch Gwiazd
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Partner: Wirtuoz Szeptów
Wysłany: 2017-12-31, 17:51   
   A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 1| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,O,A,W,MO,MA,MP,Kż,M: 1| Śl: 2| Skr: 3
   Atuty: Kruszyna, Pamięć Przodka, Tropiciel, Znawca Terenów, Opiekun

Czyli miała racje, jej syn dostał już nowe imię i szkoli się na wojownika. Trochę żałowała, że nie wykluł się w stadzie Ziemi. Mogłaby wtedy mieć pewność, iż nigdy nie stanie z nim do walki, ale tak to jest szansa, iż w czasie wojny wpadną na siebie nawzajem. Jak na razie nie angażowała się w tego typu rzeczy, bo była za słaba, jednak teraz kiedy jest starsza to po części jej obowiązek. Tym będzie się martwić później, gdy taka sytuacja nadejdzie.
Pokiwała głową na słowa Prędkiego i posłała mu ciepły uśmiech. -No, no, to teraz będę do ciebie mówić Prędki. Cóż, ja nie jestem wojownikiem, ale myślę, że tego i owego bym cię nauczyła- powiedziała swoim zwykłym spokojnym głosem. Może i nie walczyła nigdy na arenie, ale przecież na polowaniu nie raz musiała używać kłów czy pazurów do obrony przed drapieżnikami. Nie popierała bezsensownej przemocy, jednak wiedziała, że w ten sposób czarodzieje oraz wojownicy polepszali swoje umiejętności. -Nie krępuj się pytać, jeśli coś chciałabyś wiedzieć- dodała po chwili.
Than peace and love on the planet Earth~

Atuty:
Kruszyna
-1/4 mięsa wymaganego do sytości.
Pamięć Przodka
-2 ST do walki z drapieżnikami na polowaniu/misji/wyprawie.
Tropiciel- Następne użycie: 16.10
+1 sukces do Śl raz na tydzień.
Znawca terenów- Następne użycie: 15.09
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie.
Opiekun
-2 ST dla kompana.

Toboe
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 0| P: 2| A: 1
A,O,Skr: 1
kk

#66CCCC #339900

Blizny Wiatru
Wojownik Ognia
Podrapany Pysk

Wysłany: 2018-01-01, 14:15   

Mały słuchał matki. Uśmiechając się życzliwie odpowiedział - JeDnak chciałem cię zapytać jak się używa madarry? Tyle smoków to potrafi a ja nie potrafię - Spojrzał w oczy matki których kolor odziedziczył po niej. Ciekawe czy było jej ciężko być w innym stadzie niż jej rodzina. Prędkiemu bardzo brakowało matki ale od kąt ma mentorke która również się o niego troszczy nie odczuwa tego braku aż tak bardzo
Zabije w myślach
Zobaczysz we mnie
Więcej niż słowa
Poczujesz ciernie
I miękkość w nogach

Głos
ATUTY
I ->
III ->
IV -> Brak

Posiadane:

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Wysłany: 2018-01-06, 00:49   

Czy Aurze było ciężko w innym stadzie? Szczerze nigdy o tym nie myślała. Co prawda jej partner oraz dzieci należały do teoretycznie wrogiego Ognia, jednak nigdy tak tego nie widziała. Jej ojciec także w nim jest, a nie znaczy to, że nie jest członkiem jej rodziny. Tęskniła za nimi, to oczywiste, ale dopóki byli cali i zdrowi to nie miała się o co martwić. W Ziemi też miała bliskich i nie zamierzała zmieniać miejsca zamieszkania ze względu na partnera, niezależnie od tego jak go kochała.Teraz miała okazje nacieszyć się towarzystwem syna i przekazać mu swoją wiedzę. Czyli magia, tak? Nie praktykowała tego często, ale na pewno potrafiła się nią posługiwać.
-Nie masz się czym martwić. Jestem pewna, że szybko się tego nauczysz- powiedziała pokrzepiająco na początek -Zacznijmy od wyciszenia. Usiądź i zrelaksuj się. Zamknij oczy, oczyszczając umysł z wszelkich zbędnych myśli. Żeby nauczyć się korzystać z magii trzeba być szczególnie skupionym, bo to bardzo precyzyjna dziedzina. Jeśli nie wyobrazisz sobie wszystkich detali to twór może nie wyjść taki jaki byś chciała, ale to później. Na razie skup się na swoim wnętrzu- mówiła cichym, spokojnym głosem, który w żaden sposób nie zakłócałby równowagi Prędkiego. -Kiedy już absolutnie się wyciszysz spróbuj znaleźć swoje źródło magii. Maddara znajduje się w całym twoim ciele tylko musisz ją poczuć, skup się na energii, która w tobie krąży i powoli nią podążając dojdziesz do celu, a gdy już go ujrzysz kiwnij głową- poinstruowała go dalej i zamilkła, czekając na znak. To może trochę potrwać, więc i ona przysiadła, owijając przednie łapy ogonem.

Atuty:
Kruszyna
Pamięć Przodka
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie.
Opiekun
-2 ST dla kompana.

Toboe
kk

#66CCCC #339900

Blizny Wiatru
Wojownik Ognia
Podrapany Pysk

Wysłany: 2018-01-07, 13:43   

Prędki zrobił tak jak prosiła go matka. Usiadł spokojnie i głęboko oddychając zaczął pozbywac się myśli jedna po drugiej, zbędne zmartwienia i troski nagle zniknęły a on sam poczuł że jego głowa i barki są z powrotem lekkie jak to było gdy był młodym pisklęciem. Wyciszenie zajeło mu dośc sporo czasu ponieważ co chwilę do głowy wpadała mu jakaś nowa myśl. miał nawet wrażenie że nie potrafi się uspokoić jednak w końcu mu się udało teraz nadszedł czas by poszukać w sobie madary...
zamknął oczy i wyobraził sobie że przeszukauje każdy kawałek jego ciała jednak nie potrafił nic znaleźć.
Przez myśli mu przebiegłyt stwierdzenia że w nim nie mieszka żadna magia. już miał sie poddac kiedy poczuł ucisk i rozkurcz... miłe łaskotanie i delikatne mrowienie w sercu...
Na początku myślał że to nerwoból go łapie ale po dłuższym czasie zorientował się że nie odczuwa bólu.
Zabije w myślach
Zobaczysz we mnie
Więcej niż słowa
Poczujesz ciernie
I miękkość w nogach

Głos
ATUTY
I ->
III ->
IV -> Brak

Posiadane:

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Wysłany: 2018-01-15, 20:01   

Aura w ciszy przyglądała się, jak jej syn uspokaja wnętrze oraz próbuje dotrzeć do pokładów maddary. Nie dostrzegła, żeby kiwnął głową, więc po prostu cierpliwie czekała aż ten w swoim tempie wykona pierwsze polecenie. Znalezienie własnego źródła dla jednego smoka może być absurdalnie łatwe, kiedy dla innego jest to dość ciężką sztuką. Pamiętała naukę magii, gdy w pierwszym odruchu lekko się wystraszyła, bo niczego nie wyczuwała. Dopiero po jakimś czasie odkryła drzemiącą w niej moc i dzięki temu mogła przejść dalej. Bez podstaw nigdzie się nie pójdzie. Tego etapu nie da się przeskoczyć. Po chwili postanowiła dodać coś jeszcze do aktualnego treningu Prędkiego. Małe wskazówki mogą pomóc mu rozpoznać poszukiwane źródło. Delikatnie dotknęła umysłu młodzika swoim i łagodnym niby szeptem przekazała mu swoje dalsze słowa ~Jak już dotrzesz do źródła magii, spróbuj się z nim jakoś połączyć. Nie wiem jak będzie wyglądało u ciebie, bo u każdego smoka źródło przybiera inną formę, jednak jeśli już je zobaczysz to na pewno będziesz wiedział, że to to. Kiedy już moc maddary podda się twojej woli przejdziemy do dalszej części nauki~. Starała się przekazać to zrozumiale i logicznie, aby ułatwić zadanie samczykowi. Teraz pozostało jej jedynie czekać.

Atuty:
Kruszyna
Pamięć Przodka
Opiekun
-2 ST dla kompana.

Toboe
kk

#66CCCC #339900

Blizny Wiatru
Wojownik Ognia
Podrapany Pysk

Wysłany: 2018-01-16, 14:43   

Wzdrygnąłsię słysząc głos matki w głowie jednak szybko sie opanował i wysłuchał jej słów. pokiwał głową na znak że znalazł swoją magię a teraz próbuje ją okiełznać. starał się delikatnie na nia napierać wydobyć ją jednak ona za karzdym razem się mu wyślizgiwała. w końcu wyobraził sobie że nabiera madarę łapą jak wodę. jak rozlewa się w kieszonkach międzu jego palcami które były połączone boną. poczuł jak nieznajoma energia go ogarnia aż w końcu otworzył o czy i spojrzał na matkę. nie był do końca pewien jak to zrobić ale chciał tego. wyobraził sobie że od jego głowy płynie nić do głowy jego matki lekko ją muska i przekazuje informacje. niestety tylko za pomocą obrazów. Przesłał jej obraz jak nabiera magię do łapy przesłał jej jego uczucia i doznania.
Zabije w myślach
Zobaczysz we mnie
Więcej niż słowa
Poczujesz ciernie
I miękkość w nogach

Głos
ATUTY
I ->
III ->
IV -> Brak

Posiadane:

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Wysłany: 2018-01-21, 17:09   

W końcu otrzymała od Prędkiego odpowiedź, chociaż nie w formie kiwnięcia głową, a obrazu jak łączy się ze swoim źródłem mocy. Nie przeszkadzało jej to, że postanowił to zrobić w ten sposób. Przecież w końcu na tym polegała ta nauka, aby wykorzystywać maddare w najróżniejszy sposób. -Dobrze, więc połączyłeś się już ze swoim źródłem mocy. Teraz możemy zacząć korzystać z magii, prawda?- zrobiła krótką przerwę, gdyż nie chciała rozpraszać spokoju syna, po kilku chwilach ponownie przemówiła. -Najpierw powinieneś postawić barierę, dzięki której tylko wybrane przez ciebie myśli będą przekazywane innym smokom. Bez niej wszystko o czym pomyślisz może być wysłane do kogoś z kim aktualnie rozmawiasz przez mentalne połączenie.- jeszcze raz się zatrzymała, przypominając sobie lekcje magii z Zapomnianym Rytmem. To on nauczył ją stawiać bariery w umyśle, więc tą samą wiedzę przekazuje ich synowi. Każdy chcę mieć pewność, że będzie mógł spokojnie myśleć co chcę, bez strachu że ktoś inny to usłyszy. -Nie martw się, nie podglądałam twoich myśli i od razu po daniu ci paru wskazówek, wycofywałam się do siebie. Wyobraź sobie barierę, która zatrzyma wewnątrz wszystko czym nie masz ochoty się z nikim dzielić. Dokładnie przemyśl to co tworzysz. W magii chodzi o precyzje, więc im więcej szczegółów tym większa szansa, że uda ci się stworzyć coś tak jak chcesz. Na końcu pamiętaj o tym, aby zaczerpnąć trochę mocy ze źródła. Ten twór będzie niewidoczny i jedynie powstanie w twoim umyślę, także skup się właśnie na tym- mówiła spokojnym, cichym głosem, który nie powinien zburzyć równowagi Prędkiego.

//jeśli będziesz miał problem z opisywaniem czegokolwiek to możesz zajrzeć do mojej nauki mp ^^

Atuty:
Kruszyna
Pamięć Przodka
Opiekun
-2 ST dla kompana.

Toboe
kk

#66CCCC #339900

Blizny Wiatru
Wojownik Ognia
Podrapany Pysk

Wysłany: 2018-01-28, 11:48   

Zacisnął powieki i zaczął sobie wyobrażać że stawia wokół siebie mur z kamieni. Wyobraża sobie jak przepuszcza pjedyncze myśli i potem całe zdania. miał małe zatrzaski przez które wychodziły na zewnątrz
spokojnie zaczął wyostrzać szczegóły i pracować nad kształtem. zjaęło mu to dużo czasu. kiedy jednak uznał że twór jest gotowy sięgnął po pokłady magii i ztarał się zmaterializować mur dookoła jego umysłu.
Zabije w myślach
Zobaczysz we mnie
Więcej niż słowa
Poczujesz ciernie
I miękkość w nogach

Głos
ATUTY
I ->
III ->
IV -> Brak

Posiadane:

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Wysłany: 2018-02-02, 14:10   

To zadanie także trochę zajęło Prędkiemu, jednak nie było się czemu dziwić. Magia to dość tajemnicza siła, więc żeby ją w pełni opanować trzeba poświęcić temu wiele czasu. Ona uczyła się jedynie podstaw i nie wykorzystywała jej tak często jak czarodzieje, którzy posługiwali się maddarą w walce. Nie otrzymała żadnego znaku od syna, że skończył, dlatego też co jakiś czas delikatnie łączyła się z jego umysłem, sprawdzając postępy tworzenia bariery. Robiła to bardzo szybko, jedynie zerkała i od razu się wycofywała, aby nie zakłócać jego działań. Sama nie pamiętała ile zajęło jej stworzenie własnego "muru", ale nigdzie jej się nie spieszyło, więc nie musiała i nie chciała poganiać Prędkiego. Podczas jednych z takich inspekcji natrafiła na niewidzialną przeszkodę, co oznaczało, iż młodemu udało się wykonać zadanie. Aura uśmiechnęła się do siebie i przystąpiła do omawiania kolejnego etapu.
-Wydaje mi się, że już stworzyłeś własną barierę. Jeśli jesteś gotowy to możemy przejść do kolejnego zadania. Jeśli jednak jesteś zmęczony to możemy chwilę zaczekać. Używanie maddary także zużywa naszą energie tylko inaczej niż ćwiczenia fizyczne, jak bieganie czy latanie.- zrobiła chwilę przerwy, by po chwili kontynuować.-Teraz chciałabym żebyś stworzyła kamień. Nie ważne jakiego koloru, kształtu czy wielkości. Ma się pojawić przed twoimi łapami. Pamiętaj jednak co ci mówiłam. Musisz wyobrazić sobie każdy szczegół. Najpierw zadaj sobie pytanie: Jaki jest kamień? Przypomnij sobie i wyobraź dokładnie wszystkie jego cechy. Nadaj kształt, barwę, fakturę, ciężkość...wszystko, co sprawi, że będzie naturalnie. Kiedy to wszystko będzie już w pełni opisane będziesz mogła zaczerpnąć trochę maddary ze źródła i jeśli zrobisz to dobrze to kamień się pojawi tam gdzie ty tego chcesz. Nie bierz dużo, wystarczy odrobina- skończyła tłumaczyć i czekała na wyniki zadania.

//Tym razem naprawdę się rozpisz ;)

Atuty:
Kruszyna
Pamięć Przodka
Opiekun
-2 ST dla kompana.

Toboe
kk

#66CCCC #339900

Blizny Wiatru
Wojownik Ognia
Podrapany Pysk

Wysłany: 2018-02-11, 17:13   

Pokiwał głową. nie był dość rozmowny podczas nauk wolał skupić się na wykonaniu zadania. skoro miał stworzyć kamień to może zrobi taki sam jaki dał Rek w prezencie kiedy miał 7 księżyców.
Więc zamknął oczy i starał się przypomnieć sobie wszystko.
Kamień był wyciągnięty z jeziora Więc był gładki i owalny nie miał ostrych krawędzi jedynie gładka powierzchnię. Był czarno granatowy z jasnymi drobinkami przez co wyglądał jak by miał w sobie zamknięty kawałek nieba był lekki i nieduży. Zaczął wszystko łączyć co chwilę przypominał sobie szczegół, tu małe uszczerbienie, tu ślady po zębach aro... Kiedy widział w wyobraźni kamień zasięgnął po skład Magii i wziął odrobinkę otworzył oczy ale jego wzrok był niewidzący. był skupiony na formowaniu Kształtu nadawaniu mu kolorów i zadrapań w końcu gdy uznał że jest dobrze wyobraził sobie że kamień pojawia sie u jego łap i tak też chyba się stało.
Zabije w myślach
Zobaczysz we mnie
Więcej niż słowa
Poczujesz ciernie
I miękkość w nogach

Głos
ATUTY
I ->
III ->
IV -> Brak

Posiadane:

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Wysłany: 2018-02-22, 18:09   

Jak zaplanował tak i się stało. Kamień stworzony przez Prędkiego pojawił się przed łapami adepta. Aura przyjrzała się tworowi, po czym powoli pokiwała głową. -Bardzo dobrze. Nie jest to zbyt skomplikowany twór, lecz idealny na początek.- pochwaliła syna i przerwała, zastanawiając się nad następnym zadaniem. Jej pierwszym tworem też był kamień, tylko że kompletnie inny. Sama go stworzyła i wyglądał dość niespotykanie. Samczyk zdecydował się wybrać coś co naturalnie występuje i co prawdopodobnie widział już na oczy. To dobrze, bo dzięki temu mógł bez problemu opisać szczegóły. Cisza nie trwała długo, bo Wieczorna nie potrzebowała zbyt wiele czasu na zaplanowanie kolejnego polecenia.
-Jeśli teraz pójdzie ci równie dobrze to myślę, że zakończymy te lekcje. Daje ci wolną łapę. Możesz stworzyć co tylko zechcesz. Kwiat, pióro, wielobarwny liść. Nie musi być to coś co już kiedyś widziałeś. Popuść wodzę fantazji. Ważne byś wyobraził to sobie ze wszelkimi szczegółami. Pamiętaj, precyzja jest w tym przypadku najważniejsza- przypomniała młodzikowi -Na końcu zrób to co poprzednio, czyli weź trochę maddary ze źródła i spraw aby twór pojawił się w wybranym przez ciebie miejscu- skończyła, przyglądając się Prędkiemu i sprawdzając tym samym czy zrozumiał polecenie. -Nie bój się pytać, jeśli nie będziesz czegoś wiedział- dodała jeszcze.

Atuty:
Kruszyna
Pamięć Przodka
Opiekun
-2 ST dla kompana.

Toboe
kk

#66CCCC #339900

Blizny Wiatru
Wojownik Ognia
Podrapany Pysk

Wysłany: 2018-03-29, 18:28   

Malec Zacisnał powieki na komędę i wyobraził sobie naszyjnik, na zielonkawej nitce i czterema białymi koralikami, zatrzymywały się one na supełkach a na dolę naszyjnika były trzy pióra, Pióro Białe i lśniące jak pióro Ojca, było największe. Następne piórko było mniejsze, lekko szarawe z szafirową końcówką pozbawione połysku, jak jego pióra. Trzecie było malutkie, białe jak śnieżny puch mięciutkie i mieniące sie na różne kolory, jak piórko z grzbietu rek. Uśmiechnął się i zasięgnął madary. energia wolno zaczęła płynąć z jego wnętrza, uniósł głowę i rozłożył lekko skrzydła i całą energię i miłość przelał w ten mały twór zaczął formować niteczkę i wiazać na niej węzełki, naplótł koraliki i nadał im piękny kryształowy połysk, Następnie całe swoje skupienie zatrzymał na piórku ojca, Delikatnie strzępił madarę i polerował, w końcu nawlókł piórko na nitkę, teraz stworzył mniejszy twór... podobny do piórka ojca jednak matowe z zabarwieniem na końcu, Najgorsze na koniec. Uformował malutkie puchowe piórko i nadał mu najbardziej mięciutki wyraz, białe i mieniące się malutkie piórko również nawlókł za raz po matowym.
Otworzył oczy a przed nim pojawił się naszyjnik. Specjalny naszyjnik.
Złapał go w zęby i potruchtał do matki. wdrapał się z trudem na smoczycę i zarzucił jej naszyjnik na szyję. -To dla ciebie mamusiu żebyś wiedziała że zawsze za tobą tęsknimy!
Zabije w myślach
Zobaczysz we mnie
Więcej niż słowa
Poczujesz ciernie
I miękkość w nogach

Głos
ATUTY
I ->
III ->
IV -> Brak

Posiadane:

Wieczorna Aura 
Łowca Ziemi

Wysłany: 2018-03-31, 23:38   

Przyglądała się wysiłkom syna, ciekawa cóż takiego stworzy. Ona po otrzymaniu takiego samego zadania wyczarowała wielobarwny kwiat lilii, którego w naturze nie zobaczyłaby nigdy. Dostrzegłszy ruch młodzika, smoczyca przechyliła głowę na bok, lecz nie przeszkodziła mu w żaden sposób. Musiał się teraz skupić, aby dobrze odwzorować swoje wyobrażenie i by później przenieść je w wybrane przez siebie miejsce. W końcu jednak przed Aurą pojawił się twór Prędkiego, a był nim naszyjnik złożony z zadziwiająco znajomych piór. Wieczorna nie potrzebowała dużo czasu, żeby domyślić się czyje one są. Nim zdążyła cokolwiek powiedzieć samczyk wziął akcesoria w zęby i założył ją na szyi matki. Smoczyca zamrugała zaskoczona, lecz już po chwili na jej pysku pojawił się uśmiech przepełniony miłością i wzruszeniem. Było to jedno z najmilszych wydarzeń jakie ją kiedykolwiek spotkały. W tym tworzę czuła potężne uczucie, które pozostanie z nią już na długo. Bez namysłu przytuliła syna, przyciągając go łbem do swej klatki piersiowej.
-Dziękuje Prędki to naprawdę wspaniały podarunek. Nigdy nie dostałam nic lepszego.- powiedziała głosem przepełnionym wzruszeniem, po czym odsunęła się, aby ponownie spojrzeć na syna -Na tym skończymy naukę podstaw magii. Jeśli chodzi o atak i obronę to wolałabym, żebyś zapytał o to czarodziejów. Sama znam ogólne zasady, ale chciałabym abyś dobrze poznał tajniki maddary- rzekła swym normalnym spokojnym tonem głosu.

/raport MP I

Atuty:
Kruszyna
Pamięć Przodka
Opiekun
-2 ST dla kompana.

Toboe
kk

#66CCCC #339900

Erupcja Epidemii 
Uzdrowiciel Cienia
Careth Wirulentny

Stado: Cienia
Księżyce: 32
Opiekun: Perlisty Śmiech
Mistrz: Popiół & Feeria & Kerrigan team
Partner: Kerrigan lover
Wysłany: 2018-06-04, 20:02   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 3| P: 3| A: 1
   U: B,Pl,L,W,M,A,O,Skr,Sl,Kz,MA,MO,Lecz: 1| MP: 2
   Atuty: Ostry węch; Szczęściarz; Niesprawiedliwy

Careth przydreptał do pierwszego lepszego wolnego od smoków miejsca. Nie miał pojęcia czemu przyszedł akurat tu. Dostrzegł jakąś charakterystyczniejszą brzozę i po prostu usiadł przy niej, rozglądając się wokoło. Całkiem ładna miejscówka, nie ma co. Nagle zgiął się wpół, dostając niespodziewanego ataku kaszlu. Rety, wypadałoby się tym zająć, pomyślał ze zgrozą. A co, jeśli ta chrypka zmieni się w coś znacznie, znacznie gorszego?
Wyobraził sobie Feerię Ciszy, pamiętając, jak piastun Ziemi poprosił go, aby sobie o nim pomyślał - wtedy to pomogło. Może i tym razem jak mocno się skupi, to jakoś wezwie do siebie Feerię? Mógł mieć tylko nadzieję, że albo jakoś go wyczuje, usłyszy, albo zwyczajnie przypadkiem na niego wpadnie.

♜♟♟♜
ᴀᴛᴜᴛʏ
ᴏꜱᴛʀʏ ᴡęᴄʜ..
Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte
na węchu [zdobycz i zioła] mają dodatkową kość.

sᴢᴄᴢęśᴄɪᴀʀᴢ
odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na
walkę/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/1
etapie leczenia.
Ostatnie użycie: 28.10.2018

ɴɪᴇꜱᴘʀᴀᴡɪᴇᴅʟɪᴡʏ.
raz na walkę atak bazujący na MP + M,
jeśli uzdrowiciel dotyka przeciwnika.

UCZĘ TYLKO CIENIE I ZIEMNIAKI
ɢŁᴏꜱ | ᴅɪᴀʟᴏɢɪ #95cacc | ᴍᴇɴᴛᴀʟᴋɪ #7d9e9f
od Błyszczącej Łuski od Sosny

Odpowiedz do tematu