FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Szumiąca polana
Autor Wiadomość
Grzmot 
Pisklę
Ten, który przeżył

Stado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 44
Opiekun: Opoka Ziemi
Mistrz: Gonitwa Myśli (Zwolniony)
Partner: Alone
Wysłany: 2018-03-25, 22:41   
   A: S: 5| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 2
   Atuty: Szczęściarz; Chytry Przeciwnik

Jej matka była uznana w cieniu za zdrajcę. Ciekawe co takiego zrobiła, że zdenerwowała cień, chociaż to pewnie musiało być łatwe, pamiętajmy, że mówimy o cieniu.
~ Dobrze zrobiła, twoja mama musiała być mądrym smokiem. Mimo, że została zdrajczynią, chociaż pewnie to było łatwe, to wciąż cień ~ uśmiechnąłem się przypominając sobie, że poprzednia przywódczyni też mnie nie lubiła. Co z tego, że nic nie zrobiłem tak już było.
Tak jak myślałem, woda nie liczyła za dużo smoków, więc obawa Szlachetnego była uzasadniona. Pogadam z nim jeszcze raz, ale i tak pewnie nie zmieni zdania, zawsze był ostrożny i rozważny.
~ Niestety Erycal nie leczy za darmo ostatnio chciał sześć szmaragdów, ciekawe co tym razem wymyśli. Pozostając już przy bogach to czasami opowiadają w świątyni jeśli jeszcze nie byłaś możesz się tam udać. Jest też Ateral, z którym spotkałem się dwa razy. Jest to Bóg śmierci, który co jakiś czas zwołuje wszystkie pisklaki i uczy je, wtedy zobaczyłem go pierwszy raz, a drugi widziałem go jak umarłem. Walczyłem z jedną z wojowniczek wody, zwykła walka i nie było to planowane. Uzdrowiciel nie dał rady, umarłem i wtedy to przyleciał Ateral i znowu zacząłem żyć ~ to było tak dawno, teraz patrząc na to widzę jak bardzo jestem chaotyczny w tym co robię. Nie myślę tylko od razu przechodzę do działania, pora to zmienić i zmądrzeć.

Fabularne: Naszyjnik z rogową łuską Przeklętej
Mechaniczne: Kryształ Nieśmiertelnego , Złoty Żeton (20.02)
Głos Grzmota
Ostatnio zmieniony przez Grzmot 2018-03-25, 22:43, w całości zmieniany 1 raz  

Pozłacana Łuska
Kleryk Wody

Stado: Wody
Księżyce: 35
Mistrz: Płomień Świtu
Wysłany: 2018-05-02, 15:44   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 1| A: 1
   U: B,A,O,MO,MA,Skr,Śl,W,L,P: 1| MP: 2|
   Atuty: Inteligentny, Niezdarny Wojownik

Odeszła bez słowa do Wody, do swojego partnera Cichego. Na szczęście Cień nigdy nie miał okazji się zemścić, wojowniczka była również zbyt silna aby byle jaki smok mógł jej zaszkodzić. Pozłacana jednak była inna i niekoniecznie się z tego faktu cieszyła. Kto ją obroni, jak sama nie potrafiła?
- Wciąż jest. - Uśmiechnęła się lekko. W końcu Apokalipsa żyła i miała się całkiem dobrze. Za jakiś czas ją odwiedzi, aby sprawdzić jak ma się fioletowołuska. Potem z uwagą słuchała jego słów i pochyliła nieco głowę, a więc bogowie nie pomagali ze swojej dobrej woli?
- Oh.. mogę Ci pomóc w poszukiwaniach! - Sapnęła, a potem otworzyła szerzej oczy. Grzmot.. umarł? I mówił to z taką swobodą? Aż musiała zamrugać i uważnie zaczęła mu się przyglądać. Nie chciała być natrętna, a jednak ciekawość robiła swoje.
- Umarłeś..? Ale jak to.. co czułeś? - Była ciekawa, gdyż nie zawsze się słyszy o takich rzeczach. Złote oczy skupiły się na samcu. A więc bóg Śmierci nie pozwolił mu na nią.. i bardzo dobrze!

Atuty:
♣ Inteligenty - jednorazowo +1 do inteligencji
♣ Niezdarny wojownik - kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Posiadane:
♣ naszyjnik z szafirem od Jeźdźca Apokalipsy
♣ ametyst
♣ 1/4 mięsa (chochlik)
♣ wielobarwna chusta elfa (polowanie)
♣ Eliksir zwiększający inteligencję

Głos Hestii

Behemot
KK

S: 1| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 1| A: 0
A, O, Skr, MP: 1

Grzmot 
Pisklę
Ten, który przeżył

Stado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 44
Opiekun: Opoka Ziemi
Mistrz: Gonitwa Myśli (Zwolniony)
Partner: Alone
Wysłany: 2018-05-08, 17:45   
   A: S: 5| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| A,O: 2
   Atuty: Szczęściarz; Chytry Przeciwnik

Ciekawe czy smoczyca kiedykolwiek ją jeszcze odwiedzi poza barierą, a co najważniejsze czy w ogóle z tej wyprawy wróci. Z opowieści słyszałem, że jest tam naprawdę niebezpiecznie, ale nie wszystkim historią można ufać, niektóre mogą być specjalnie wymyślone, żeby inni myśleli jakie to wspaniałe przygody ktoś miał poza terenami wolnych stad.
~ Powinienem sobie poradzić, no chyba, że znowu trafię na chochlika. Tyle razy walczyłem z tym stworzeniem i prawie za każdym razem mnie pokonuje, a potem znowu muszę dochodzić do siebie i to wszystko się tak przedłuża, naprawdę radzę ci uważać, no chyba, że tylko ja trafiam na te najlepiej wytrenowane przez naturę ~ uśmiechnąłem się i zastanowiłem nad kolejnym pytaniem.
~ Walczyłem z wojowniczką wody, teraz już jej nie ma pod barierą, nie wiem co się z nią stało. Cięła pazurami i rana, która powstała nie była zadowalająca. Potem pamiętam ból, ciemność, przez jakiś czas nie czułem nic, to było naprawdę dziwne. Po chwili przyszedł chłód, zawsze tak jest kiedy w pobliżu znajduje się Ateral - Bóg Śmierci. Minęło trochę czasu i znów się obudziłem, zobaczyłem zdenerwowaną na wojowniczkę Opokę, Płomienia, który próbował mnie ratować i Aterala. To było naprawdę dziwne i coś czuję, że drugiej szansy już od niego nie dostanę ~ nigdy nie sądziłem, że są Bogowie, którzy pomagają bezinteresownie, był tylko jeden, którego znałem, Pan Chłodu.

Fabularne: Naszyjnik z rogową łuską Przeklętej
Mechaniczne: Kryształ Nieśmiertelnego , Złoty Żeton (20.02)
Głos Grzmota

Odpowiedz do tematu