FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
List
Autor Wiadomość
Milknący Szept 
Starszy Ognia
Babcia Wszystkiego

Stado: Ognia
Rasa: Skrajny
Księżyce: 96
Opiekun: Wirtuoz Szeptów
Mistrz: Stada
Wysłany: 2018-08-04, 21:23   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 1| P: 4| A: 5
   U: Pł,B,Skr,Śl,Kż,MP,A,O,MA,MO:1|W,L:2|M:3
   Atuty: Kruszyna; Szczęściarz, Mentor, Magiczny Śpiew, Znawca terenów

Najmilszy tato

Chcę Ci z wściekłością wyznać, że zamieszkałam z twoją japońską wazą. To się stało w dniu Ogólnoludzkiej Tolerancji nad torami i moje oczy ujrzały jak Ty spaliłeś stado Dzikich Szynszyli w chwili, kiedy zdechł twój szczur. Na dzień dzisiejszy wiem, że twoja fredka dziwnie na mnie patrzy. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć gniew Muminka. Najwyższa pora zakończyć już nasz bal charytatywny, jednak twoja czapka z pomponem pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy rozwalę twoją rakietę do tenisa.

Łap buziaka, Twoja Miss Ognia.

Galeria; Głos; Motywy Muzyczne Teczka; Osiągnięcia;
Żetony Złoty: 08; Srebrny: 07 nagroda
Drzewo genealogiczne

Wirtuoz Szeptów 
Starszy Ognia
Słowa obcej pieśni

Księżyce: 95
Opiekun: Nie był potrzebny
Mistrz: Teraz on nim będzie.
Partner: Wieczorna Aura
Wysłany: 2018-08-04, 23:45   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
   U: MA,MO,B,L,Pł,A,O,Kż,MP:1|Śl,Skr,W:2
   Atuty: Spostrzegawczy; Pamięć przodka; Lekkostopy; Znawca Terenów; Zdrów jak Ryba

Najmilsza Umbro

Chcę Ci z wściekłości wyznać, że rzuciłem twoją japońską wazą. To się stało w czasie Święta Rozbitej Butelki w kinie i moje oczy ujrzały jak Ty zabiłeś stado dzikich szynszyli w chwili, kiedy zdechł twój szczur. Na dzień dzisiejszy wiem, że podnieca mnie twoja poduszka (<3)Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć czym jest pokój bez klamek. Najwyższa pora zakończyć już nasz romans, jednak twoja czapka z pomponem pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy spalę twoją ocenę z testu.

Na razie.

Vozu :3

Spokój jest największym szaleństwem naszych czasów.
    Atuty:
    ~ Spostrzegawczy ~
    Jednorazowo +1 do percepcji.
    ~Pamięć Przodka ~
    Minus 2ST na A i O przeciwko drapieżnikom.
    ~ Lekkostopy ~ Smok ma automatyczny sukces przy teście na podkradanie się do zwierzyny łownej. Do użycia raz na dwa tygodnie w polowaniu. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona. Zużyty: Do 20.03.2018
    ~ Znawca Terenów~ Raz na dwa tygodnie smok napotyka na polowaniu/wyprawie dodatkową zdobycz (dającą 4/4 mięsa), kamień czy dorodne zioło (w zależności od tego czego akurat szukał). Zużyty: Do 23.10.2018
    ~ Zdrów jak ryba ~
    Szansa na wystąpienie chorób i powikłań spada. O pojawieniu się ich świadczy tylko wynik 9 z rzutu k10.
Posiadane:
~ Mięso/Owoce: 0/4 | 0/4
~ Kamienie: ---
~ Inne: duża perłowa łuska smoka górskiego, dwa szmaragdowe pióra wczepione za uchem. Dialogi: #66FF66

Sosnowe Zacisze 
Czarodziej Ognia
Przyjaciel drzew

Rasa: Drzewny
Księżyce: 43
Opiekun: Tembr Ognia*
Mistrz: Wiele smoków go uczyło
Partner: Ktoś chętny ?
Wysłany: 2018-11-04, 16:20   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,A,O,MP,Skr,Śl,Kż,M:1|MA,MO:2
   Atuty: Mocarny, Chytry przeciwnik, Mistyk

Najmilszy Carethu

Chcę Ci z wściekłością wyznać, że goniłam twoją japońską wazę. To się stało w czasie Święta Rozbitej Butelki obok McDonalda i moje oczy ujrzały jak Ty zabiłeś stado dzikich szynszyli w chwili, kiedy zdechł Twój szczur. Na dzień dzisiejszy wiem, że podnieca mnie Twoja poduszka. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć proces fotosyntezy. Najwyższa pora zakończyć już nasz interes, jednak Twoja czapka z pomponem pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy uduszę Twoją rakietę do tenisa.

chwała mrówkom,

Perełka
W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST.
Grupa III: Mistyk
Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Ekwipunek:
Pożywienie: 15/4 owoców
Kamienie: nefryt, szafir
Inne: meteoryt
Głos ( tak dla jasności chodzi o głos Dippera)
Ryk

Art od Echa Istnienia

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Księżyce: 39
Opiekun: Nanti, Eliane
Mistrz: Aenkryntith, Eliane, Aerthas
Wysłany: 2019-06-21, 13:20   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
   U: Pł,B,L,M,O, A, W,Skr,Śl,MP: 1| MA, MO: 2
   Atuty: Kruszyna; Niezdarny Wojownik;

Najmilsza Presjo

Chcę Ci z wściekłością wyznać, że zasnęłam z twoją japońską wazą. To się stało w czasie święta Rozbitej Butelki obok McDonalda i moje oczy ujrzały jak Ty dotknęłaś stado dzikich szynszyli w chwili, kiedy zdechł twój szczur. Na dzień dzisiejszy wiem, że podnieca mnie Twoja poduszka. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć proces fotosyntezy. Najwyższa pora zakończyć już nasz bankiet, jednak gulasz z much pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy dotknę Twoją rakietę do tenisa.

Strzeż się topielców,

Tejfe.

Światło istnieje tylko dzięki cieniowi, na które może padać.

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Sztorm Stulecia 
Wojownik Wody
Paladyn Pospólstwa

Stado: Wody
Księżyce: 27
Opiekun: Kaskada Kości
Mistrz: Iluzja Piękna
Partner: legenda głosi...

Wysłany: 2019-06-21, 13:34   
   A: S: 1| W: 4| Z: 5| M: 2| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,Skr,Śl,Kż,MP,MA,MO: 1| A,O: 2
   Atuty: Wytrwały, Adrenalina

Najmilszy Dymku

Chcę Ci z wściekłością wyznać, że rzuciłam hulajnogę. To się stało podczas podwieczorku z siostrą nad torami i moje oczy ujrzały jak Ty dotknąłeś stado dzikich szynszyli w chwili, kiedy wyszła następna seria książek o kocich wojownikach. Na dzień dzisiejszy wiem, że trzeba było zabrać ci tę trawkę. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć ósme wcielenie Twojej teściowej. Najwyższa pora zakończyć już nasz pojedynek na spojrzenia, jednak Twoja czapka z pomponem pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy zapamiętam Twoją prawą nogę.

Trzymaj za kilof,

Sztorm

Droga występku, choć wygodna i szeroka, kończy się śmiercią. Zaś
ścieżka cnoty,
wąska i uciążliwa, kończy się życiem - i to
nie
życiem, co przemija, ale takim, które nie będzie miało końca.

Atut II Adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.

Awantura, klacz Kelpie - 12 ks młodsza od Sztormu
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 2| A: 1
U: B,Pł,Śl,Skr,MP: 1| MA,MO: 2

Kalectwo : czupryna jasnych włosów na łbie, przechodząca w grzywę na karku i barkach. Efekt wpływu trzeciej rasy, smoków wężowych. Związane z tym dodatkowe ryzyko przegrzewania się i zwiększone ryzyko bólów głowy z tytułu udarów słonecznych.

Full size Artwork : Inurta | Burzowa | Awantura | Sztorm

Dyskretny Sztych
Wojownik Wody

Stado: Wody
Rasa: Powietrzny
Księżyce: 25
Mistrz: Sztorm Stulecia
Wysłany: 2019-06-21, 14:10   
   A: S: 4| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Skr,Śl,Kż,M,MA,MO,MP: 1| A,O: 2
   Atuty: Wytrwały; Szczęściarz

Najmilsza Mahvran,

Chcę Ci z wściekłością wyznać, że zamieszkałem z kanibalem. To się stało w Halloween przed apteką i moje oczy ujrzały jak Ty biegłaś nago z moją figurką księżniczki Celestii w chwili, kiedy zdechł Twój szczur. Na dzień dzisiejszy wiem, że dentysta wyrwał mi niewłaściwy ząb. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć gniew Muminka. Najwyższa pora zakończyć już nasz bal charytatywny, jednak Twoja czapka z pomponem pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy przytulę Twoją rakietę do tenisa.

Twój cichy wielbiciel,

Nepharrar

✪ szczęściarz: 1 sukces zamiast porażki raz na walkę/polowanie
    ....
    ........I survived the thunder and escaped the hunger. And sometimes I wonder how I got through?
    ....
    » karta kompana + galeria
    ....
    ........• a b r a x x a s •
    ........S: 1| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1 + B,Skr,Śl:1 | MA,MO:2
       #bcbae9

Mahvran
Pisklę
Toxic fucker

Stado: Cienia
Księżyce: 21
Opiekun: Mhroczne elfy.
Mistrz: Voices in her head.
Partner: *hysterical laugh*

Wysłany: 2019-06-21, 17:46   
   A: S: 1| W: 3| Z: 2| M: 3| P: 1| A: 1
   U: B,L,Pł,O,A,W,MO,MA,Kż,Skr,Śl,M: 1 Lecz,MP: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Niestabilna;

Kocham, Neph. <3

Najmilszy Nepharrarze,

Chcę Ci z wściekłością wyznać, że rzuciłam twoją japońską wazę. To się stało w czasie Święta Rozbitej Butelki obok McDonalda i moje oczy ujrzały jak Ty dotknąłeś stado dzikich szynszyli w chwili, kiedy zdech Twój szczur. Na dzień dzisiejszy wiem, że masz różowy dywanik. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć jak dziwny jesteś. Najwyższa pora zakończyć już nasz kiermasz ku czci "Gwiezdnych Wojen", jednak przeterminowany Stoperan pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy zapamiętam Twoją glebogryzarkę.

Chwała mrówkom,

Mahvran.

Pacyfikacja Pamięci 
Łowca Ognia
killer whale

Księżyce: 30
Opiekun: -
Mistrz: -
Partner: kuhu mój monsz wonsz
Wysłany: 2019-06-21, 17:59   
   A: S: 3| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 4| A: 2
   U: Pł,M,B,W,Kż,L,O:1|A,Skr,Śl:2
   Atuty: Ostry wzrok, Adrenalina, Poszukiwacz,

Najmilszy Śpiewie Szkarłatu

Chcę Ci z wściekłością wyznać, że zamieszkałam z twoją japońską wazą. To się stało przy łupaniu orzeszków w rowie i moje oczy ujrzały jak Ty dotknąłeś stado dzikich szynszyli w chwili, kiedy zdechł twój szczur. Na dzień dzisiejszy wiem, że jestem o 20% fajniejsza od Rainbow Dash. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć proces fotosyntezy. Najwyższa pora zakończyć już nasz romans, jednak srebrna siekiera pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy wyśmieję Twoją prawą nogę.

Trzymaj za kilof, Pacyfikacja Pamięci

-------
| wszystkie obrazki tu |
-------

ostry wzrok - dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku [kamienie szlachetne]
adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne [bieg, atak, obrona], w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję.
poszukiwacz - +1 sukces do Percepcji (szukanie czegoś, bez Śl) raz na tydzień.
następne użycie: 23.08.19
Piętno Kaltarela - dopóki nie nauczy trzech różnych smoków trzech umiejętności nie jest w stanie znaleźć kamieni szlachetnych na swoim polowaniu w żaden sposób.

//notka do fabuł: proszę nie używać imienia "Wronka" w słowach postaci, Pacyfikacja nigdy się nikomu nie przedstawiała tym imieniem bo sama nigdy go nie poznała - matka zabrała jej imię ze sobą do grobu :p pierwszym więc imieniem Wronki było adepckie - Łapczywa. z góry dziękuję!

Śpiew Szkarłatu 
Zastępca Ognia
Fresh Static Snow

Księżyce: 26
Opiekun: Wziął i umarł
Mistrz: Sosnowe Zacisze
Partner: Legal now
Wysłany: 2019-06-21, 22:58   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: W,Pł,B,L,M,Skr,Kż,Śl,A,O,MP:1|MA,MO:2
   Atuty: Boski ulubieniec, Szczęściarz

Najmilsza Perspektywo Oposa

Chcę Ci z wściekłością wyznać, że rozwaliłem twoją japońską wazę
. To się stało w czasie Święta Rozbitej Butelki obok McDonalda i moje oczy ujrzały jak Ty usiadłaś na stadzie dzikich szynszyli w chwili, kiedy zdechł twój szczur ;-; . Na dzień dzisiejszy wiem, że twoja teściowa hoduje krosty w nosie. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć pokój bez klamek. Najwyższa pora zakończyć już nasz bankiet, jednak Kermit żaba pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy opluję twoją rakietę do tenisa.

Strzeż się topielców,

Fernon Roche

I'll make sure you crack and fall...

Atuty:
    ~ Boski ulubieniec ~
    Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego". Ponadto, na modlitwy smoka w Świątyni bogowie zawsze odpowiadają. Następne użycie: (15.07)
    ~ Szczęściarz ~
    W przypadku braku sukcesów podczas rozsądzania akcji, Atut zamienia ten wynik na 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
    ~ brak ~
    ...
    ~ brak~
    ...
    ~ brak ~
    ...
Posiadane:
~ Mięso/Owoce: 0/4 | 0/4
~ Kamienie: 2x onyks
~ Inne: runa ataku pazura, eliksir chroniący przed Maddarą//
Dialogi: #e32626 Motyw muzyczny

Szydercze Licho
Wojownik Ziemi
Plaga SWS! <3

Stado: Cienia
Rasa: Pustynny
Księżyce: 71
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Pod pantoflem Dzikusa
Wysłany: 2019-06-22, 00:16   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3
   U: B,Pł,L,W,MP,MA,MO,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Nieugięty; Furia Niebios; Magiczny Śpiew

Najmilsza Ymro,

Chcę Ci ze wściekłością wyznać, że rzuciłem twoją japońską wazą. To się stało w czasie Święta Rozbitej Butelki obok McDonalda i moje oczy ujrzały jak Ty zwymiotowałaś stadem dzikich szynszyli w chwili, kiedy zdechł twój szczur. Na dzień dzisiejszy wiem, że Twoja teściowa hoduje krosty na nosie. Rozumiem także, że brakuje Ci nocnika, aby pojąć gniew Muminka. Najwyższa pora zakończyć już nasz bal charytatywny, jednak gulasz z much pozostanie w moim sercu na wieki. Kiedy znów się zobaczymy kupię Twoją rakietę do tenisa.

Pozdrów ode mnie kucyki,

Szydź.

Ostatnio zmieniony przez Szydercze Licho 2019-06-22, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu