FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Zaranna Iskra 
Łowca Ziemi
Dzicza Wiedźma

Stado: Ziemi
Rasa: Górski
Księżyce: 78
Opiekun: Gonitwa Myśli
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Partner: ojej dziękuję Mysiu
Wysłany: 2018-07-13, 10:23   
   A: S: 1| W: 4| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,Pł,O,W,MO,MA,MP,Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Szczęściarz, Poszukiwacz, Wybraniec Bogów, Nieulękły

Nick: Imię pisklęce bardzo mi się podobało, było takie miękkie, delikatne, pasujące do młodziutkiego pisklęcia. Błyszcząca również jest imieniem ładnym, estetycznym, chociaż tyłka nie urywa. Wolę jednak tak niż zbędne ekscesy!
Tytuł: nope!
Avatar: Okropnie mi się podoba! Bardzo lubię te geometryczne tła, dobrze kontrastujące z kolorem łusek oraz to, że widać najważniejsze szczegół, czyli czerwone ślepka *.*
Sygnaturka: Deliryczne dzieło - jak zwykle prosto i elegancko. Nie wiem czy nie lepiej byłoby dać odrobinę mniej nasycone kolory do sygnaturki, żeby pasowały do cienistego kolorku stadnego.
Ogólnie o użytkowniku: Bardzo pozytywne! Pisze bardzo ciekawe posty, do których można napisać długie, dobre fabularnie odpowiedzi, komunikatywna i uprzejma!
Ogólnie o postaci:: Ciekawa jestem co z Eliany wyrośnie? Na razie jest słodka i urocza, a jak poradzi sobie, gdy stanie przed jakimś konfliktem lub trudnością? Czy gdy dorośnie będzie równie radosna i beztroska? Mam nadzieję, że dostaniesz sporo okazji, żeby ją rozwinąć! c:
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji lub raz na pojedynek. Ostatnie użycie: ---
Poszukiwacz
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie: 07.10
Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie). Następne użycie: 26.10
Nieulękły
Do smoka należy pierwszy ruch w walce, a przeciwnik ma +1 ST w pierwszej turze.
Ostatnio zmieniony przez Zaranna Iskra 2018-07-13, 10:24, w całości zmieniany 1 raz  

Syreni Śpiew 
Łowca Wody
Sir Dziadke *^*

Stado: Wody
Rasa: Morski
Księżyce: 13
Opiekun: Nazuz
Wysłany: 2018-08-18, 11:21   
   A: S: 1| W: 1| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,P,A,O,MA,MO,MP: 1| Śl,Skr,Kż: 2|
   Atuty: Spostrzegawczy, Pamięć Przodka, Przyjaciel Natury

Nick: Niestety nie podoba mi się. Trochę przypomina mi to moje nieudane miano z czasów rządów w stadzie Życia :<
Tytuł: Czy tym tytułem sugerujesz, że powinienem się bardziej przykładać do śmieszkowania z Twojej osoby na SB? *^* Przepraszam i obiecuję poprawę.
Avatar: W przeciwieństwie do imienia postaci, jest piękny. Ten monokl robi robotę <3 podoba mi się kontrast między zielenią a brązem tego smoka.
Sygnaturka: Sygnatura to coś, co sam zwykle zaniedbuję i co mam totalnie w rzyci, więc doceniam jeśli ktoś się stara pokazać w swojej coś ładnego. Tutaj nie mam zastrzeżeń. Jest godnie.
Ogólnie o użytkowniku: Znam stanowczo za słabo żeby się móc wypowiedzieć, ale wydaje się być miłą osobą. Chyba *^*
Ogólnie o postaci:: Niestety również nie znam, jednak na potrzeby tej zabawy specjalnie obczaiłem KP i stwierdzam, że jest na tyle ciekawa, że niechybnie musimy kiedyś ogarnąć jakąś fabułke, nawet jeśli nasze stada nie bardzo się kochajo *^*
III- Przyjaciel natury (drapieżniki nie atakują smoka jako pierwsze.)
IV- Znawca terenów (znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachentego/dorodnego zioła raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie)

"Come seek us where our voices sound
We cannot sing above the ground
An hour long you'll have to look
To recover what we took..."

Chcesz żreć= piszesz pierwszy/a *^*
Syreni z racji na swoją naturę, karmi tylko nad wodą!

Dar Tdary
Uzdrowiciel Ziemi
Chmielnicki

Rasa: Skrajny
Księżyce: 44
Opiekun: Zaranna Iskra
Mistrz: Feeria i Żar
Wysłany: 2018-08-20, 01:41   
   A: S: 1| W: 2| Zr: 3| M: 4| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,A,O,MA,MO,Śl,Skr,Kż: 1 | W,MP: 2 | Lecz: 3
   Atuty: Ostry Węch, Szczęściarz, Zielarz

Nick: Intrygujący, można niemal pomyśleć że samiczy, ale mnie się podoba
Tytuł: Chyba mówi sam przez się, dziadke był, dziadke będzie i dziadkiem umrze
Avatar: Strasznie mi się podoba. Już nawet nie chodzi o kolory ale o design postaci i glony w tle. Słodziak z Syrenki i tyle o,o
Sygnaturka: Olewka, brzydal, ić stond >_>
Ogólnie o użytkowniku: Niestety nie znam, ale może kiedyś w końcu podjadę nad to wybrzeże i obali się razem z nim i Delirką jakiś browar *-*
Ogólnie o postaci:: Rybke! Moja postać niestety szybko by się zirytowała dziadke, ale mnie jako userowi się podoba. Oryginalne słownictwo, super napisana historia postaci i w ogóle taka mała morska gadzinka :D

# Ostry węch #
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na węchu [zdobycz i zioła]
# Szczęściarz #
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/1 etapie leczenia [--]
# Zielarz #
+2 sztuki do zbieranych ziół

~ Lothric KK ~
S: 1| W: 1| Zr: 2| I: 2| P: 1| A: 1
MA, MO, Skr: 1

Głos dorosłego Yi || Music-kiedy Dar wkracza na scenę || MG #4A736F || Dialogi #789aa0
Ostatnio zmieniony przez Dar Tdary 2018-08-20, 01:42, w całości zmieniany 2 razy  

Arkana Nekromancji
Przywódca Cienia
Plugawa Wiedźma

Stado: Cienia
Księżyce: 53
Opiekun: Zmora Opętanych*
Mistrz: Vr'Kirth (mroczny elf).
Partner: Dziękuję, nie piję.
Wysłany: 2018-08-24, 13:11   
   A: S: 1| W: 4| Z: 1| M: 5| P: 2| A: 2
   U: B,L,Pł,O,A,W,Skr,Śl,Kż,M: 1| MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Wytrwała; Niestabilna; Nieugięta; Furia Niebios;

Nick: Takie oryginalne zapożyczenia prosto z forum mi się podobają. Maddara, Tdara. Interesujące i raczej niepowtarzalne, a i samo imię ma sens. Plus.
Tytuł: Z chmielem mam nieciekawe wspomnienia *cough*, ale podejrzewam, że tutaj chodzi o jakieś ciekawsze nawiązanie do postaci. Z którego ja, osoba niezbyt obeznana w świecie, nie zdaje sobie niestety sprawy.
Avatar: Świetny. Podoba mi się wyraz pyska i te cudne zęby. Drażni mnie jednak nieco styl wykonania, czyli taki a'la paintowy... Jak mu tam było... "Spryskiwacz" (xD). Nie mniej jednak, wygląda bardzo ciekawie.
Sygnaturka: Prosta, czytelna, bardzo ładnie wykonane smoczydło, podoba mi się, mogłabym szarpać. Wszystko co powinno być tu jest, więc nie ma się do czego przeczepić *saddery*.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam zbyt dobrze.
Ogólnie o postaci: W sumie to jak wyżej. Powinnam to nadrobić i zaciągnąć ciebie na jakąś bułkę fabułkę.

Głos Aenkryntith | Drzewo genealogiczne Arkan (nie całego Cienia) | Motyw muzyczny | Karta kompana.
Wizerunki smoczych kapłanów, czyli częsty twór tworzony przez Nekromancję:
[1] [2] [3] [4]

Śliski Kolec
Adept Ziemi
PLUS ULTRA!

Rasa: Morski
Księżyce: 24
Mistrz: mame

Wysłany: 2018-09-24, 19:05   
   A: S: 5| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: Pł,B,W,MO,MA,MP,Skr,Śl: 1| A,O: 2
   Atuty: Silny, Adrenalina

Nick: cóż podoba mi się i myśle że już to wcześniej mówiłam. Delirium to bardzo ładne słowo które sama chciałam ukraść ale nie umiałam dopasować żadnego drugiego członu więc propsy za znalezienie czegoś co brzmi fajnie
Tytuł: Powiem ci że bardzo mi się podoba fakt że używasz swojego cienistego tytułu w postach bo zwykle istnieją i to tyle. Tak samo tutaj go uwzględnłaś jeszcze ładnie opisując Delirke
Avatar: ładny, taki pastelowo malarski jak to zwykle mają obrazki od Ivary
Sygnaturka: ah jakaś taka pusta się wydaje, teraz z przypinkową Delirką jest lepiej ale ehh, tęsknie za poprzednią sygnaturą bo była śliczna. Szczególnie teraz to czerwone "blood" takie z dupy jest a wczesniej to sie tak ładnie zgrywało z obrazkiem v.v Ale zgaduje że atuty zajmują za dużo miejsca
Ogólnie o użytkowniku: Poznałam na żywo OwO idk co mam mówić o ludziach... lubie. x) May the Mother Russia bless you
Ogólnie o postaci:: ??? szczerze to jakoś mało co wiem o jej charakterze poza tym że jest... typową twoją postacią xP Ta postać ma bardzo głośne osiągnięcia mechaniczne a nie fabularne, (które propsuje całym serduszkiem). Żyje wśród krytów, swoich lub innych <3

|| Żetony:Brąz x2 (27.05.18) (03.06.18), Srebro x1 (23.09.14), Platyna x1 (kroniki) ||

Reokhandrathell 
Pisklę

Księżyce: 35
Wysłany: 2018-09-25, 11:33   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 2| A: 1
   U: P,O,MA,MO,MP,Skr: 1

Zanim skomentuję, chcę powiedzieć że mnie strasznie zaciekawił ten smok i musiałem koniecznie przeczytać kp. Chciałbym przyznać dodatkowego plusa za twórczość :)

Nick: Bardzo mi się podoba i bardzo skojarzył mi się w zestawieniu z wyglądem z jakimś płazem ogoniastym typu traszka lub salamandra. Bardzo ładne imię pasujące do postaci, jej rasy, wyglądu itp.
Tytuł: niestety nie znam genezy, jednakże samo brzmienie mi się nie podoba. Może miało być humorystyczne, ale klimatem mocno odstaje w moim odczuciu od tego świata.
Avatar: widzę że Hienka wciąż ma wielkie wzięcie :) przyznam czytałem opis postaci za sprawką zaciekawienia wyglądem. Bardzo mi się podoba w nim wszystko. Kolory, kształt ciała, jego długość, krótkie kończyny... wszystko tutaj świetnie współgra. Ja bym jedynie uszy zewnętrzne usunął, bo bardzo ssaczy jest ten smok przez tak mały drobiazg. Ale to kwestia gustu. W końcu miał być jak wydra, a nie jak kumak czy traszka :)
Sygnaturka: prosta, czytelna, schludna. Tylko zawsze wolałem teksty tylko polskie gdyż angielski, niemiecki itp. są oderwane od tutejszego świata. Ale to też kwestia podejścia. Dla mnie po prostu polski tutaj to wspólny, a angielski to angielski itp.
Ogólnie o użytkowniku: niestety nie znam, ale jeśli umie tworzyć takie ślicznotki to może poznam prędzej czy później.
Ogólnie o postaci:: także nie znam. Czytałem kp i fajnie że nie jest w pełni biała czy czarna, aczkolwiek chyba zbyt biała by kiedykolwiek nasze postacie się polubiły ;)

Reok! Reok! Reokhandrathell! Nawet w najciemniejszej grocie padają cienie. Krzycz. On to uwielbia!

Zaranna Iskra 
Łowca Ziemi
Dzicza Wiedźma

Rasa: Górski
Księżyce: 78
Mistrz: Zmierzch Gwiazd
Partner: ojej dziękuję Mysiu
Wysłany: 2018-09-25, 14:08   
   A: S: 1| W: 4| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,Pł,O,W,MO,MA,MP,Kż,M: 1| Śl,A: 2| Skr: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Szczęściarz, Poszukiwacz, Wybraniec Bogów, Nieulękły

Nick: Nie przepadam za długimi imionami typu Burgaragrabathor, bo jestem leniwą bułą i zazwyczaj od razu skracam je do kilku pierwszych liter, stosując to także w postach. Tutaj ma to chociaż cel - postać jest (była |D ) jakby z zupełnie innego, podziemnego świata, gdzie smoki mogły porozumiewać się właśnie takimi charknięciami i chrząknięciami.
Tytuł: Nope!
Avatar: Nie mam już dostępu do kp, ale z tego co pamiętam to chyba pasował do postaci, aczkolwiek łuski na pysku tego smoka kojarzą mi się bardziej z blizną po oparzeniu. Podziemno-jaskiniowe klimaty potrzebowałyby czegoś bardziej gładkiego, śliskiego, błyszczącego.
Sygnaturka: Cytacik spoko i w klimat, trudno żeby wysilać się na coś więcej dla truposza.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam zbytnio, zdaje się że ktoś ze starej gwardii. Może za 500 lat Ziemia zostanie otwarta i lepiej poznam c:
Ogólnie o postaci:: Generalnie nie jestem zbyt wielką fanką udziwnionych postaci. Gra na forum sama w sobie posiada parę żmudnych elementów, a Reokh miał po górkę jeszcze ze względu na swoje backstory (brak zdolności mowy, nieprzystosowanie do życia na powierzchni). Najczęściej efekt tego jest taki, że po paru postach się odechciewa (bo potrzeba dużo wysiłku, żeby utrzymać klimat i cokolwiek osiągnąć fabularnie/mechanicznie), albo nie ma zbytnio chętnych na rozgrywkę z cudakiem (nie nie wiedzą jak się zachować, nie chcą ryzykować swojej postaci lub wywołania międzystadnego konfliktu) i wszystko szlag trafia. Reokh był skazany na śmierć w momencie składania karty, bo ilość czasu i wysiłku potrzebna do prowadzenia takie postaci skutecznie wyklucza jakiekolwiek inne aktywności w wolnym czasie, a i tego zapewne nie ma się zbyt wiele, więc prędzej czy później taka taka postać trafia do piachu. Na razie jedynie Obiekt się trzyma. Czekam na kolejną postać i trzymam kciuki za to, żeby pożyła dłużej i rozwinęła skrzydła c:
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces. Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji lub raz na pojedynek. Ostatnie użycie: ---
Poszukiwacz
Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie: 07.10
Wybraniec Bogów
Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie (w polowaniu łowcy raz na dwa tygodnie). Następne użycie: 26.10
Nieulękły
Do smoka należy pierwszy ruch w walce, a przeciwnik ma +1 ST w pierwszej turze.

Maestria Kreacji 
Czarodziej Ziemi
Nucąca Wierzba

Księżyce: 41
Opiekun: Zaranna Iskra
Partner: Strażnik Ostępów
Wysłany: 2018-10-07, 22:25   
   A: S: 1| W: 4| Z: 2| M: 5| P: 2| A: 3
   U: B,L,Pł,A,O,W,MP,Kż,Skr,Śl: 1| MP,MA: 2| MO: 3
   Atuty: Atrakcyjna, Szczęściarz, Mistyk

Nick: Lepszy niż dziczek i już! 10/10.
Tytuł: Wcale nie, najwyżej wróżka ;c
Avatar: Nie oceniam, bo częściowo ode mnie. Ale uważam, że monokl wyszedł mi zacnie.
Sygnaturka: Kiedyś chyba pisałam, że ładna, przejrzysta, może zbyt bliskie odcienie zieleni, ale komponuje się dobrze.
Ogólnie o użytkowniku: Ubóstwiam, cudowna osoba, pomocna, kochana, przyjazna i otwarta na ludzi! Byle wszyscy tacy byli jak ty!
Ogólnie o postaci:: Mama. Kochana, stanowcza, i muszę koniecznie popisać w najbliższym czasie o:
xxxxxxxxxxxxx▶ ▷ szczęściarz
xxxxxxxxxxxxx» w przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem atut daje automatyczny 1 sukces.
xxxxxxxxxxxxx▶ ▷ mistyk
xxxxxxxxxxxxx» +1 sukces do ataku magicznego raz na walkę.
xxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxx[Ziemniak] to energiczny żywiołak ziemi pod postacią dzika, nieodzowny kompan Sayperith.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxS: 1 | W: 1 | Z: 2 | I: 3 | P:1 | A: 1xxx Skr: 1 | MA, MO: 2

xxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxDialogi #3a9147 | MG #b98780 | KK

Błyszcząca Łuska 
Adept Cienia
Szczere serce

Księżyce: 24
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Zaranna Iskra
Partner: Khuran
Wysłany: 2018-11-07, 16:26   
   A: S: 1| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,A,O,W,Kż,MP,MA,MO: 1| Śl,Skr: 2
   Atuty: Ostry Słuch; Pamięć Przodka

Nick: Bardzo mi się podoba, uwielbiam fabularne imiona określające postać, jej profesję, w ogóle związane z samą postacią, jej specyfiką! Jest śliczne. 10/10
Tytuł: Ah, jak fajnie się patrzy na coś innego, niż cieniste imiona xD 7/10
Avatar: Cudeńko do kwadratu, podoba mi się jego styl, ale i sam design Wierzby. Jest taka urocza, niewinna. I te kolce, rogi przypominające drewno, śliczne. Za taki avek można się bić 10/10
Sygnatura: Ładna, prosta, schludna i czytelna. Podoba mi się gif, ma coś z delikatnej, ulotnej natury samej Maestrii, do tego te słowa, zapewne odnoszące się do Strażnika? A może ogólnie, ale piękne i trzymające całokształt 8/10
OOU: No lubię, no, jak miałabym nie lubić. ;)
OOP: Lubię Twoje postaci, uwielbiam emocjonalność, którą kreujesz, prawdziwość. Każda postać jest nieco inna, specyficzna, ale sama Maestria jest bliska mojemu sercu. Przypomina mi nieco Mistyczną, może dlatego. Jest też skomplikowana, naiwna i pragnąca miłości. Relacja z Szyszkiem bardzo dodaje pikanterii całej aszej fabule, uwielbiam tą spójność. MAsz ode mnie 100 ;)

Atuty

Odpowiedz do tematu