FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Administrator
2019-08-25, 09:04
Infamia Nieumarłych
Autor Wiadomość
Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran ChimerycznaStado: Plagi
Płeć: Samica.
Księżyce: 34
Rasa: Wywernowa x pustynna.
Opiekun: Mroczne elfy & Uśmiech Szydercy.
Wiek: 20
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 2579
Skąd: Otchłań Sopocka.
Wysłany: 2019-05-14, 20:43   Infamia Nieumarłych
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| L,MP,MO: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Retoryka; Niestabilna; Nieugięta; Nieulękła; Gojenie ran; Zdrów jak ryba;


  IMIĘ
  Vanlanthiriel Mahvran D'Yahvrol >> Infamia Nieumarłych >> Mahvran >> Infamia Nieumarłych.

  STADO
  Cienia >> Ziemi >> Plagi.

  RANGA
  Pisklę >> Uzdrowicielka >> Czarodziejka >> Smok >> Czarodziejka.

  WIEK
  3 księżyce.

  RASA
  Skrajna [Wywernowa x Pustynna], z domieszkami drzewnej i górskiej po przodkach.

  PŁEĆ
  Samica.

   NAJWAŻNIEJSZE CECHY WYGLĄDU
   ≈ Łuski,
   ≈ Skrzydła błoniaste,
   ≈ Jedna para łap,
   ≈ Ciemnobrązowe ślepia z czarną źrenicą - ledwie widoczne, sprawiają wrażenie absolutnie czarnych.
   ≈ Dominujący kolor: Beżowy brąz.
   ≈ Znaki szczególne: Chude ciało, korona owijających się wokół własnej osi rogów (8 par), czarna ślina, kły i język. Cały łeb pokryty jest obsydianową łuską (czerń z brązowymi i fioletowymi refleksami), czarne jest także lewe skrzydło od zewnętrznej strony.
   ≈ Zieje czarno-złotym ogniem.


  WYGLĄD
  Mahvran zmieniła się na przestrzeni księżyców. Jest dosyć spora, ale przy tym chuda. Łuski pokrywające jej ciało są w większości barwy, którą można określić jako beżowy brąz. Głowa ma szlachetny, trójkątny kształt. Wnętrze pyska skrywa czarną gardziel, czarny, rozwidlony jęzor oraz uzębienie, które także ma barwę onyksu. Ślepia są ciemnobrązowe, przecięte czarną źrenicą, ale ich barwa jest tak ciemna że bez dokładnego przyjrzenia się zdają się być barwy kruczych piór. Szlachetną głowę otacza istna korona ośmiu par owijających się wokół własnej osi, czarnych rogów. Łuski na spodzie ciała są czarne, każda z nich obramowana złotem. Pokrywają się świecącą siatką gdy samica zieje ogniem - barwa tych wzorów zależy od barwy wyczarowanego ognia - co jednak wymaga od niej użycia magii, a nie faktycznej siły gruczołów. Zadnie łapy są długie i silne, a pokrywające je łuski przybierają barwę ciemnego brązu, zdobione też tygrysimi pasami, zaś cztery palce zwieńczone są złotymi, zakrzywionymi szponami. Od czoła, przez szyję, grzbiet i aż do jednej czwartej ogona ciągną się cztery pasma ciemnych błon. Łuski te unoszą się w momencie rozdrażnienia, szału lub wzmożonej czujności. Ogon sam w sobie jest nieproporcjonalnie wręcz długi, na końcu również mieniący się ciemniejszym odcieniem łusek niż reszta ciała, zaś przez końcową część jego długości ciągnie się rząd wąskich, czarnych kolców. Mahvran nie posiada przednich łap, jednak skutecznie zastępują je skrzydła - niezwykle duże (raczej dłuższe niż szersze), które z wierzchu mają, tak jak większość ciała, barwę brązowego beżu, od spodu zaś mienią się ciemnym brązem z cienką, złotą obwódką. Błony dodatkowo mają falowany kształt, a za palcami nadgarstków znajdują się dwa dodatkowe, chociaż nie będące właściwie palcami, a przedłużeniami błon. Infamia posiada trzy palce na nadgarstkach skrzydeł, jeden większy i dwa mniejsze. Wszystkie palce skrzydeł przyprószone są też odrobiną białych łusek. Porusza się dosyć nisko przy ziemi, kołysząc ciałem jak wąż, zwinnie niczym jedwabna wstęga. Wybitnie radzi sobie z lataniem, ale ma poważne trudności w wodzie. Dodatkową cechą charakterystyczną jest czarna ślina - przypominająca kwas, który intensywnie wylewał się z pyska jej matki.


  CHARAKTER
  Mahvran jest tak łagodna jak wygłodzony wilk, tak bezinteresowna jak niegdysiejszy Kaltarel i dysponuje mądrością typową dla szaleńca. Nigdy nie zapomina zniewagi, prawdziwej bądź wyimaginowanej. Widzi ostrożność jako tchórzostwo, a odmienne poglądy za sprzeciw. Jest też chciwa potęgi i szacunku. Jej przodkinie trzy pokolenia wstecz były nieustępliwe i nieprzejednane niczym lodowiec, zaś Mahvran jest nieprzewidywalnym ogniem. Jest zabójczo sprytna, ale nie posiada ani przesadnej cierpliwości i ma trudności z obiektywną oceną sytuacji. Ma skłonności do niesubordynacji, jeżeli jakiś rozkaz uzna za bezsensowny. Łączy w sobie umiłowanie do intryg i spisków z brakiem jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego, co przekłada się na sięganie po brutalność bez wzdrygnięcia. Z reguły jednak to nie ona wykonuje pierwszy krok w tym kierunku; stara się wpierw przeanalizować oponenta i przewidzieć jego ruchy, a następnie wbić nóż w plecy, chociaż nie zawsze udaje jej się to zrobić skutecznie. Jest dosyć drażliwa, a jakikolwiek dłuższy kontakt z drugim smokiem zdaje się ją męczyć. Nie kryje pogardy, jeżeli ją odczuwa. Zna jednak pojęcie empatii i nie jest złem absolutnym - potrafi wyrazić swego rodzaju współczucie i jest w pewien sposób wrażliwa.

  HISTORIA
  Magia mrocznych elfów wtłoczona w jajo, z którego potem się wykluła wyraźnie ją naznaczyła, w znacznie głębszym stopniu niż Delirium Obłąkanych. Młoda przejęła wiedzę na temat rytuałów i obrzędów tych istotnych dla jej przodków istot, a także informacje na temat przeszłości swojej rodziny dzięki kamiennym tabliczkom pozostawionym w jaskini.
  PUNKTY HONORU: 4 (48 + 45 za nagrody)

  Punkty Leczenia zebrane podczas bycia uzdrowicielem: 50 + 5 za nagrody

  ATUTY:
  I: Ostry Wzrok;
  II: Retoryka [loteria];
  III: Niestabilna;
  IV: Nieugięta;
  V: Nieulękła;
  VI: Zdrów jak ryba [loteria];
  VII: Gojenie ran [loteria];
  VIII: -

  ATRYBUTY
  Siła: 2
  Wytrzymałość: 3
  Zręczność: 3
  Moc: 5
  Percepcja: 3
  Aparycja: 4

  UMIEJĘTNOŚCI
  Bieg 1
  Lot 2
  Pływanie 1
  Obrona 1
  Atak 1

  Leczenie 0
  Wiedza 1
  Magia:
  > obronna 2
  > ataku 3
  > precyzyjna 2
  Kamuflaż 1
  Skradanie 1
  Śledzenie 1

  Mediacja 1

  Umiejętności Specjalne
  Warzenie eliksirów:
  > leczących 0
  > ochronnych 0
  > wspomagających 1
  Tworzenie run:
  > ochronnych 1
  > ataku 0
  Błysk Przyszłości 1


   PRZEDMIOTY POSIADANE
   Pożywienie: 3/4 mięsa, 2/4 owoców;

   Kamienie: Czarny opal, opal, bursztyn, onyks, granat, różowy kwarc, szafir, rubin
   Kryształy:
   Szczodrobliwego [nieaktywny];
   Szamana [aktywny];
   Kolekcjonera [aktywny];
   Gladiatora [zawsze aktywny];
   Nieśmiertelnego [aktywny];
   Gwiazdy Śmierci [aktywny];
   Obieżyświata [aktywny];
   Doświadczonego [zawsze aktywny];

   ---

   Runy: 4x chroniąca przed pazurem, 3x chroniąca przed magią

   Eliksiry: nieznany leczący, 4x leczący rany ciężkie, 2x chroniący przed atakiem fizycznym i magicznym, usprawniający moc

   Inne bonusy: czapka firmy "Chochlik Miłości" [jednorazowo chroni łeb przed smoczym oddechem], dodatkowe wskrzeszenie [w momencie wskrzeszenia umiera wybrany kompan Infamii - razem z nim przepada jedno miejsce na kompana], 3x Szczęście Katamu [jednorazowe usunięcie wszystkich jedynek z rzutu], szczęściarz na nieudany rzut na przeżycie po 105 księżycu, darmowa proteza z montażem łapy/skrzydła/ogona, 2x mocny napar z melisy [do końca walki niepowodzenia smoka z Niestabilnym zadają tylko rany lekkie],czterolistna koniczyna (jednorazowy Szczęściarz) (do końca '22), mocny napar z melisy (do końca walki niepowodzenia smoka z Adrenaliną lub Niestabilnym zadają tylko rany lekkie) (do końca '22)
   ---

   Fabularne: Koncha Trytonów, 4x miedziana moneta, 1x złota moneta, naramiennica-smok, kolia-pająk, mała złota rzeźba smoczej czaszki, flakonik jaśminowych perfum, duża butelka waniliowych perfum, pukiel białych elfich włosów [Fhuilteach], imienny sztylet mrocznego elfa [Ghuasad, wojownik], imienny sztylet mrocznego elfa z herbem kasty [Fhuilteach, skrytobójczyni], puszka z resztkami tabaki, skóra z królika, części magicznej klatki [3 stalowe pręciki], roztrzaskana butelka z napisem "Szpritus", 3x ceramiczna miseczka z uszkami, złoty wiszący kolczyk, 3x książka kucharska, 2x fiolka z wonią mchu, dzbanek gnomów, biała torba z wydry, spuszczony jad węża w szklanym pojemniczku, wianek z magnolii, pukiel czarnych elfich włosów [Fighraenran], wężowy sztylet Fighraenrana, 2x fiolka jadu skorpiona, koraliki do grzywy, mini notatka, tajemnicza sakwa, 4x karta tarota, uszczerbiony kielich, tajemniczy dziennik, złoty pierścionek, koszula mrocznego elfa, bloczek mydła miodowego, 2x bloczek mydła lawendowego, królicza łapka, stare pudełko po kartach tarota, komplet strzał, list do Przywódczyni Białych Wilków, 2x szalik z grzywy smoka północnego (różowy, żółty), złoty kieł, 2x relikwia nieznanego bożka, pierścień z cennym kamieniem, 4x sukno, kielich, dziwna księga, złoty gwizdek, kryształowy różaniec, kilka kolorowych odłamków szkła, sztabka złota, kilka srebrnych łyżeczek, dwa naszyjniki z krzyżykiem, złoty pierścień z grawerem i datą, 3x czarne róże, 2x białe róże, kwietny pierścień, metalowy shuriken, złoty pierścionek, królik szarak (będzie żył 8 księżyców od momentu wpisania do KP - do 15.02.2022), talon na wieczór z wybranym pracownikiem festiwalu, kawa ziarnista  Stan głodu - kliknij

  Stan zdrowia - kliknij

  Karta Osiągnięć - kliknij
_________________

I ~ OSTRY WZROK | Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

II ~ RETORYKA | Stałe -2 do ST przy testach na perswazję.

III ~ NIESTABILNA | Dodatkowa kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje Infamii ranę ciężką.

IV ~ NIEUGIĘTA | Na chwilę przed omdleniem Mahvran jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

V ~ NIEULĘKŁA | Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

VI ~ GOJENIE RAN | Raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi jednej rany średniej/ciężkiej. Nie można użyć w czasie walki.
Ostatnie użycie: 01.01.


VII ~ ZDRÓW JAK RYBA | Zwiększona odporność na choroby - o ich pojawieniu się świadczy tylko wynik 1 z rzutu k10.

Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020
Kalectwa: +1 ST do akcji fizycznych i magicznych, +1 ST do Percepcji opartej na wzroku;
Rzeczywisty wiek Mahvran: 135 księżyców.

Ostatnio zmieniony przez Ryk Plagi 2022-01-27, 20:23, w całości zmieniany 669 razy  
  Niespodziewajki: nie
 
Tejfe 
Gracz


Stado: Ognia
Płeć: Samica
Wiek: 20
Dołączyła: 28 Sie 2014
Posty: 2998
Wysłany: 2019-05-15, 12:36   
   A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3


  Witaj w stadzie Cienia.
  Życzę satysfakcjonującej gry!

  + 1x Percepcja (bonus stadny)
  + 2x Aparycja (początek gry)
  +1x Moc po Nieskalanej Grzechem
  + 1x Wytrzymałość po Szyderczym Lichu
  + Wiedza 1(stara dusza)
  + 59/4 mięsa; 4/4 owoców, onyks, diament, topaz, opal, runa chroniąca przed pazurem, Runa chroniąca przed maddarą, 2x Meteoryt (spadek po Nieskalanej Grzechem)
_________________
Konto aktywne od 2014 do 2019, na którym prowadzone były postacie:

Tehanu - Hipnotyzująca Łuska - Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn - Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon - Strzaskany Kolec - Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe - Wyśniony Kolec - Rozświetlający Cienie - Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat


W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! <3
 
 
Tejfe 
Gracz


Stado: Ognia
Płeć: Samica
Wiek: 20
Dołączyła: 28 Sie 2014
Posty: 2998
Wysłany: 2019-05-18, 14:42   
   A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3


+ 1 Bieganie
+ 1 Pływanie (stara dusza)
_________________
Konto aktywne od 2014 do 2019, na którym prowadzone były postacie:

Tehanu - Hipnotyzująca Łuska - Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn - Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon - Strzaskany Kolec - Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe - Wyśniony Kolec - Rozświetlający Cienie - Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat


W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! <3
 
 
Tejfe 
Gracz


Stado: Ognia
Płeć: Samica
Wiek: 20
Dołączyła: 28 Sie 2014
Posty: 2998
Wysłany: 2019-05-28, 11:00   
   A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3


- 2x meteoryt (dawno zużyte)
_________________
Konto aktywne od 2014 do 2019, na którym prowadzone były postacie:

Tehanu - Hipnotyzująca Łuska - Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn - Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon - Strzaskany Kolec - Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe - Wyśniony Kolec - Rozświetlający Cienie - Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat


W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! <3
 
 
Miraż Snów 
Gracz
Sylmare UłudnaPłeć: Samica
Księżyce: 35
Rasa: Wężowy
Opiekun: Merialeth
Mistrz: Lisia Kita
Dołączyła: 17 Sty 2019
Posty: 309
Wysłany: 2019-06-07, 11:05   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| M: 3| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,M,Śl,Skr,Kż,A,O,MA,MO: 1| W,Lecz,MP: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Szczęściarz; Zielarz


- 4/4 mięsa (Dla Tonącego)
_________________

A T U T Y

~ Ostry Wzrok ~
Wszystkie testy percepcji na wyprawie oparte na danym zmyśle (wzrok [kamienie szlachetne]), mają dodatkową kość.

~ Szczęściarz ~
W przypadku akcji rozsądzonej niepowodzeniem (lub akcji utrudnionej) Atut daje automatyczny 1 sukces.
Do użycia w pojedynczej akcji raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/jednym z etapów leczenia lub raz na pojedynek.
Nast. użycie: 17.06.19


~ Zielarz~
Każde zioło znalezione i zebrane przez Zielarza daje o 2 sztuki więcej niż standardowo

Airin | Kruk
S: 1 | W: 1 | Z: 1 | P: 2 | A:1
A:1 | O: 1


[color=#FFE4E1] [color=#FCDDCF]
MOTYW MUZYCZNY | GŁOS POSTACI
 
 
Tejfe 
Gracz


Stado: Ognia
Płeć: Samica
Wiek: 20
Dołączyła: 28 Sie 2014
Posty: 2998
Wysłany: 2019-06-08, 10:50   
   A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3


+ Latanie 1 (Stara dusza)
_________________
Konto aktywne od 2014 do 2019, na którym prowadzone były postacie:

Tehanu - Hipnotyzująca Łuska - Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn - Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon - Strzaskany Kolec - Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe - Wyśniony Kolec - Rozświetlający Cienie - Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat


W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! <3
 
 
Tejfe 
Gracz


Stado: Ognia
Płeć: Samica
Wiek: 20
Dołączyła: 28 Sie 2014
Posty: 2998
Wysłany: 2019-06-09, 18:36   
   A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3


- 8/4 mięsa
_________________
Konto aktywne od 2014 do 2019, na którym prowadzone były postacie:

Tehanu - Hipnotyzująca Łuska - Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn - Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon - Strzaskany Kolec - Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe - Wyśniony Kolec - Rozświetlający Cienie - Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat


W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! <3
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 28
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1143
Wysłany: 2019-06-17, 17:33   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Atut I

+ Atak I
+ Obrona I
+ MP I
+ MA I
+ MO I
+ Kamuflaż I
+ Śledzenie I
+ Leczenie I
+ Skradanie I
+ Mediacja I
(Stara dusza)
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 28
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1143
Wysłany: 2019-06-21, 21:52   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


Aparycja -1 | Moc +1
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 28
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1143
Wysłany: 2019-06-22, 16:48   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


- 1/4 mięcha dla Yrmy
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 28
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1143
Wysłany: 2019-06-22, 18:45   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ 2/4 owoców, granat
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 28
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1143
Wysłany: 2019-06-24, 00:54   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+2/4 mięcha
+ 4x jemioła, 5x owoc kaliny, 5x korzeń kaliny
_________________
Ostatnio zmieniony przez Uśmiech Szydercy 2019-06-24, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 28
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1143
Wysłany: 2019-06-24, 18:34   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ jaspis
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 28
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1143
Wysłany: 2019-06-27, 17:36   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ diament, bursztyn
+ 1 PL
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 28
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1143
Wysłany: 2019-07-02, 09:47   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,Prs: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ 1/4 owoców, opal
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12