FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Popioły Jutra 
Przywódca Wody
daddiest of issues

Stado: Wody
Rasa: Skrajny
Księżyce: 30
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Wysłany: 2019-07-07, 22:06   
   A: S: 5| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| A,O: 2
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament;

Nick: Bardzo mi się podoba to imię. Jest łatwo zapamiętywalne i bardzo ładnie brzmi, plus podobają mi się imiona na T. No i ładnie wygląda w pomarańczu^^
T: Definitywnie wariat!
A: Śliczny! Wygląda jak ilustracja z książki dla dzieci, ewentualnie obrazek pod hasłem "cierpienie" w encyklopedii. Podoba mi się zwłaszcza ta krew pod oczami.
S: Nie mogę się dopatrzeć, czy tekst jest na biało czy na jasnożółto, either way, gołe to takie. Czytelne i proste, ale jakieś za gołe, no i ten cytat... Ładny, ale nie jakiś porywający w sumie, jak tak go czytam. Wolałabym też, żeby linki były w jakimś kolorku.
OOP: Bardzo mi się kojarzy z moim Tiernanem. Taki tragiczny bohater. Szkoda, że nasza fabuła się tak urwała (z mojej winy), bo poznałabym Zgliszczami Tejfe bliżej. Fajnie, że hermafrodytyzm nie jest najciekawszą rzeczą w Tejfiku, że bardziej ciekawa jest jego historia, przywództwo, poświęcenie itd.
OOU: Nie znam jakos super blisko, ale wydajesz się bardzo miłą, kontaktową osobą.

#bd2121 | #445a80
W posiadaniu: żeton srebrny x3, żeton brązowy x2, pojedyncza szara łuska (fab.)
Art by Szkarłatna: [1] [2]

Świadek Puszczy 
Starszy Ziemi
Smocze drzewo

Stado: Ziemi
Rasa: Drzewny
Księżyce: 82
Partner: Jakiś dąb *sad violin*
Wysłany: 2019-07-07, 22:36   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,L,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1 | A,O: 2
   Atuty: Silny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Pojemne płuca, Znawca terenów

Hello there, znów się spotykamy >:3

Nick: Z Ognistym imieniem mi się bardzo kojarzy, ale ponieważ nikt imion do stada raczej nie dopasowuje (no zazwyczaj nie), to czepiać się nie powinnam. Ogólnie z brzmienia bardzo mi się podoba i ciekawa jestem skąd akurat taki zamysł, w sensie czy z charakteru jakoś wynika. Swoją drogą uwielbiam pisklęce z jakiegoś powodu, kojarzy mi się z jakimś fancy magikiem xD
T: Po Zdradliwym nawet mi się kojarzy, choć nie w negatywnym sensie, po prostu nie wstrzelił się z rycerzowaniem w poglądy reszty grupy xD
A: Jedna z moich ulubionych prac Szkarłatu. Z daleka prezentuje się nawet lepiej bo uwielbiam te przejścia z ciemnych w jasne łuseczki i białawe refleksy. Nie mogę przestać patrzeć na "przysmaloną" końcówkę pyska i nie myśleć o imieniu xD
S: Coś więcej by się przydało, bo kolorów wydaje mi sie za dużo, przez co jakoś mało tematycznie jest. Wygodne podsumowanie tak czy siak, no i przynajmniej wiadomo jakie stado Zgliszcza będzie łoić najbardziej
OOP: Wielu postów nie czytałam, bo tylko te na Urwisku, ale ziomek mnie zainteresował, tym bardziej że tak samo on, jak Sztorm są świetnie prowadzeni i jakąkolwiek mają relację, chętnie bym się jej przyjrzała w przyszłości. Strażnik mógł się na niego podenerwować, ale i tak uwielbiam wkład czerwonego w zebranie, tym bardziej, że z narracji ziomek wydaje się takim praworządnym typem, który stara się postąpić słusznie, ale ma też swoje granice cierpliwości. No i szacunek, damn moja postać na mnie wpływa teraz intensywnie, ale lubię smoki które wypowiadają się kulturalnie i biorą pod uwagę czyjąś rangę x'D
OOU: W sumie omk, chcę fabułę z tobą kiedyś, bo uwielbiam jak piszesz. Dobrze, że się odnalazłaś xD
[color=#946b6b] [color=#7b8f9d] [color=#e0dc6d]

» s z c z ę ś c i a r z :..........................................................................
..odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na 2 tygodnie w misji.
» t w a r d y...j a k...d i a m e n t :......................................................
stałe -1 ST do testów na Wytrzymałość........................................................
» p o j e m n e...p ł u c a :..................................................................
.........raz na walkę -2 ST do ataku smoczego oddechu. -1 ST do obron przed smoczym oddechem.
....» z n a w c a...t e r e n ó w :..................................................................
znalezienie zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła
.... raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie
.....................................................
.

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Mahvran Chimeryczna

Stado: Plagi
Opiekun: Mhroczne elfy, potem Kheldar [3ks^]
Mistrz: Voices in her head.
Partner: Czeka aż diabeł ją skusi.
Wysłany: 2019-07-07, 23:18   
   A: S: 1| W: 3| Z: 3| M: 4| P: 2| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,M,Kż,Skr,Śl,MO: 1 | L,MP,MA,Lecz: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Niestabilna; Niesprawiedliwa;

Hello there, you probably thought you've seen the last of me

Nick: Zmarnowana okazja do nazwania się Szyszką Ziemi, 2/10 I don't approve. A tak na poważnie, to człon Opiekun moim zdaniem jest oklepany ;_; Z tym że ja mam jazdę na nietypowe imiona, więc ciężko mi przełknąć coś bardziej down to earth.
Tytuł: Pasuje do postaci, no, co tu dużo mówić.
Avatar: Bardzo lubię twój styl, a i design Szyszka jest jednym z lepszych obecnie na forum, imo. Jest ładne tło, smok też wygląda zacnie, nie mogę się do niczego przyczepić. Wyraz pyska ma może trochę zdałniony, ale to moje subiektywne odczucie. Co ja gadam, dobrze jest. xD
Sygnaturka: Absolutnie kocham tego piksela i po prostu kolorystykę. Wszystko jest ładne, proste, estetyczne, nie ma powciskanego chaosu jak u mnie, bardzo przyjemne dla oka. Jeden z ładniejszych podpisów.
Ogólnie o użytkowniku: Na żywo się żeśmy spotkały, lubiem. W ogóle lubiem.
Ogólnie o postaci:: Nietypowa i to cenię. Dziwna, często irytująca do tego stopnia, że muszę na chwilę odejść od laptopa, ale doceniam umiejętność wzbudzania takich emocji w człowieku. xD Podoba mi się, w pewien sposób. W ogóle ty masz tę niezwykłą umiejętność do grania czymś innym za każdym razem; ja jestem prostym człekiem, widzę szansę na wbicie postaci do evil moral alignment, to tak robię.

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Rasa: Olbrzymi
Księżyce: 16
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Uśmiech Szydercy
Wysłany: 2019-07-08, 12:06   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
   U: M,Skr,A,O,L,B,Pł,W,Kż,Śl,MA,MO,MP: 1
   Atuty: Silny; Chytry przeciwnik;

Nick: Fajnie brzmi, tak idealnie do zamysłu postaci mam wrażenie. Tak wężowato, twardo, a jednak melodyjnie. Ciekaw jestem dalszych rozwinięć.
Tytuł: Haha :D Marvel wtłoczony do Cienia? Czemu nie? Niestety nie mam dobrych skojarzeń z niemieckim uwielbieniem do danego "lidera".
Avatar: Zawsze zastanawiałem się skąd bierzesz pomysły na desing nowej postaci. Każda jest bowiem coraz lepsza. Mahvran wygląda na pustynną żmiję, która jeszcze pokaże jak jadowita potrafi być ;)
Sygnaturka: Wiesz, że jestem od dawien dawna fanem twoich sygnatur i być może ponownie się do ciebie uśmiechnę :D A co do twojej: jak zwykle ładny cytat otoczony grafiką idealnie wpasowującą się w kolorystykę postaci. Atuty, wiadomo, no i coś, co widzę staje się coraz bardziej popularne - a więc smaczki poszerzające postrzeganie postaci wykreowanej przez użytkownika :) Wszystko ładnie ułożone, skomponowane, no cóż więcej dodać?
Ogólnie o użytkowniku: W sumie nie wiem czy miałem kiedyś okazję tak dłużej pogadać o nie sprawach związanych z forum. Wydajesz się być osobą mądrą, nieco szaloną, tak czy owak, ciekawą ;)
Ogólnie o postaci:: Dopiero poznaję, moja siostra taka opiekuńcza <3

Trzęsienie Ziemi
Przywódca Ziemi
Chichot

Rasa: Morski
Księżyce: 65
Opiekun: Gonitwa Myśli
Mistrz: s z a b l a shhhhh
Partner: Feeria Ciszy
Wysłany: 2019-07-31, 14:41   
   A: S: 5| W: 4| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
   U: Pł,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,Kż: 1| O,M,B: 2| A: 3
   Atuty: Silny, Adrenalina, Nieugięty, Magiczny śpiew, Poświęcenie

Nick: Hmm ładne, takie gładkie ... i najwyraźniej znaczy ciemny w baskijskim xD gratuluje kreatywności
Tytuł: edgy I see
Avatar: Bardzo ładny art, uwielbiam to delikatne światło na łuseczkach. Śliczny obrazek, śliczniutkie pisklę <3
Sygnaturka: Prosta, ładna sygnaturka. Wygląda na Zmorkową lub inspirowaną Zmorką. Podoba mi się cytat to takie *wink wink* Cień, no wiecie, żyjemy *wink wink*
Ogólnie o użytkowniku: Cichy! ... yeah no w sumie nie wiem co za bardzo o tobie powiedzieć? Ciesze się, że adminowałeś gdy Naomi nie było bo by nam się forum rozpadło :"D
Ogólnie o postaci:: Jak na razie thicc boi uroczy pisklaczek. Uwielbiam jak się wykluł, kisłam mocno xD

> adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia akcji ciężka
> nieugięty - mdlejąc, smok może zaatakować przeciwnika, który ma +4 ST do akcji.
> magiczny śpiew - raz na walkę/polowanie, odejmuje sukces przeciwnika
>poświęcenie - raz na atak +1 sukces, ale + rana lekka dla atakującego.

Nawojka - Cień
||S:1|Z:1|M:1|W:1|P:3|A:1| ||MA, MO, L, Skr: 1||
|| Żetony:Brąz x0 (...), Srebro x4 (przesilenie x2)(05.08.19),(5.8.19 test zwiadu)Złoto x1 (wym kompan)Platyna x1 (kroniki)|| Theme ||

Morska Bryza 
Łowca Ziemi
chromka kleba

Księżyce: 29
Opiekun: Żer Zwierząt
Partner: Płomienny Kolec
Wysłany: 2019-08-03, 02:31   
   A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 1| P: 4| A: 1
   U: B,L,Pł,W,Skr,M,MA,MO,MP,A,O,Śl: 1| Kż: 2
   Atuty: Spostrzegawcza, Szczęściara

Nick: Oł je bycie ostatnim na liście xD Ale tak na poważnie, podoba mi się. Trochę dziwne, trochę z charakterem, mocne w wymowie. Mniam.
    Tytuł: Oj tak. Na moje oko jeszcze trochę można by było tam dopisać, ale mało miejsca. Pasuje do postaci, może do jeszcze czegoś o czym nie wiemy? :o
    Avatar: Ejjj wolałam ten old, podczas którego Chromka się rodziła i wygyly. Ale no nie powiem że ten brzydki, bo przecież jest genialny! Od świetnego forumowego artysty, szczegółowy, pasujący i ogólnie sztynksik.
    Sygnaturka: Jakas przydługa mi się wydaje. No i niepokolorowana końcówka :< Ale no nadal jest gut. Dobrze dobrane kolorki, bo pomimo długości zwracają uwagę gdzie co jest, na czym skupic wzrok c;
    Ogólnie o użytkowniku: Pierwszy raz w historii tej gry mogę się pochwalić że pisałam z użytkownikiem! Haha! I to bardzo miłym użytkownikiem!
    Lubię bardzo osobę i gdyby mieszkała obok to bym jej spokoju nie dała. Znaczy.. to chętnie bym poznała! o/
    Ogólnie o postaci:: Ojoj tak strasznie lubię charakter Żerka, jego śmiechowość taką niby za bardzo, ale jednak nie przesadną. Uwielbiam ogólnie wszystkie posty tatki i chcę kiedyś jeszcze fabułkę jedną albo siedem :v

Bern Aarg Rhon Urus Silos
~ KK Hydry/Barus ~
S: 1| W: 1| Zr: 1| M: 1| P: 3| A: 1
B, Pł, A, O, Skr: 1

#ed9c9c #aa8bcd #79b5d7 #9acb79 #b59879

#50a0ea (mowa) #4e4ecc (mentalki)

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2019-08-03, 08:28   

Nick: Żeby jakieś adepckie było dobre... Takich to było naprawdę mało, takie, które ja lubiłam jeszcze mniej. Na palcach jednej ręki mogę zliczyć. Narzucanie tego członu z Kolcem i Łuską totalnie psuje efekt, więc tutaj też nie powiem, by mi się przyjemnie czytało, ale członu Tradycyjna jeszcze nie widziałam, więc plus za oryginalność.
Tytuł: I like.
Avatar: Ładny, pasuje do młodego smoka. Podobają mi się kolory, oczy mają ten cudny błysk. Z charakterem, niemonotonny. Very nice.
Sygnaturka: Obrazek cudny, ale zmieniłabym czcionkę do atutów, bo ta obecna wygląda na rozpikselizowaną i nieprzyjemnie się na to patrzy. ;c Ten ciemny granat na dole jest nieco za ciemny, ale ujdzie.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam, chyba, że jesteś jakimś starym wyjadaczem forumowego chleba i po prostu ja o tym nie wiem. :0
Ogólnie o postaci: Nie znam, not yet at least.
Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2019-08-03, 08:29, w całości zmieniany 1 raz  

Puryfikacja Piromancji 
Zastępca Ognia
eh

Stado: Ognia
Księżyce: 38
Opiekun: -
Mistrz: -
Partner: Insygnium Żywiołów
Wysłany: 2019-08-18, 21:11   
   A: S: 4| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 4| A: 2
   U: Pł,M,W,Kż,L,O:1|A,Śl,B:2|Skr:3
   Atuty: Ostry wzrok, Adrenalina, Poszukiwacz,

reaktywacja, woo

Nick: Całkiem niedawno spostrzegłam się, że jest to Mahvran a nie Mavhran, także plus dla mnie xD nie brzmi źle, jednak jeśli mam porównać do takiego imienia jak Vidblain które absolutnie ubóstwiam, jest takie eh ok.
Tytuł: niestety jakiekolwiek ukryte tu odniesienie kompletnie przelatuje mi nad głową
Avatar: przyjemny, bardzo lubię to, że kończy się plackiem czerni i tym fancy zawijaskiem - pasuje i do postaci, i ładnie scala z sygnaturką!
Sygnaturka: mmmm kolorki, ja ogólnie lubię brązy, ale to taka barwa, którą ciężko fajnie dobrać. obrazek jest, zawijaski są, dark brotherhood jest - a wisienką na torcie jest oczywiście ostatnie spojrzenie na spaleńca - Asdfsjshasdjahgsaafsddgajjags (przepraszam, musiałam xD no shade, nie pocieszyliśmy się pumką, ale mega bym szanowała za normalne używanie tego w postach. What a power move. u cant spell my familiar's name? u cant speak with me)
Ogólnie o użytkowniku: wciąż piąte przez dziesiąte mogę powiedzieć, jednak z pewnością nic złego :p
Ogólnie o postaci: też mało wiem, ale jak szpiegnę raz na ruski rok to całkiem lubię, wyróżnia się z obecnego tłumu kobitka

ostry wzrok - dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku kamienie szlachetne]
adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne [bieg, atak, obrona], w przypadku niepowodzenia akcji = rana ciężka
poszukiwacz - +1 sukces do Percepcji (szukanie czegoś, bez Śl) raz na tydzień.
następne użycie: 21.10

//notka do fabuł: proszę nie używać imienia "Wronka" w słowach postaci, Pacyfikacja nigdy się nikomu nie przedstawiała tym imieniem bo sama nigdy go nie poznała - matka zabrała jej imię ze sobą do grobu :p pierwszym więc imieniem Wronki było adepckie - Łapczywa. z góry dziękuję!

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Rasa: Olbrzymi
Księżyce: 16
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Uśmiech Szydercy
Wysłany: 2019-08-23, 12:02   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
   U: M,Skr,A,O,L,B,Pł,W,Kż,Śl,MA,MO,MP: 1
   Atuty: Silny; Chytry przeciwnik;

Nick: Wyuzdane. Tak dosłownie :D Ale lubię brzmienie tych słów. Tak więc chociaż dziwne i na wyrost trochę, to jak najbardziej mi się podoba.
Tytuł: No z taką masą...jak usiądziesz na głowie, to po kimś, zdecydowanie!
Avatar: Spodobało mi się określenie tłuściutka foczka. Tak, zdecydowanie tak mi się kojarzy. Wykon - piękny!
Sygnaturka: Cytat mocno nieczytelny, zbyt ciemny, to samo link do obrazków. Na czarnym tle mało widoczne, gdyby nie ramka to bym nie wiedział, że coś tam jest. Atuty mocno kontrastowe co do opisu, ale kolorystyka i tak ładna (może ciut rozjaśnij te opisy? zyska mocno sygnaturka na tym). Ach, no i ten miłosny art! Piękne! Zmysłowe! No po prostu cud, miód i orzeszki :D
Ogólnie o użytkowniku: Wydaje się być przyjemna, ale...jak to kobieta - zmienną jest!
Ogólnie o postaci:: Nie znam niestety, ale wydaje się być uroczą foczą mamą.
Ostatnio zmieniony przez Czarnoskrzydły 2019-08-23, 12:02, w całości zmieniany 1 raz  

Eskalacja Konfliktu 
Wojownik Plagi
Eurith Zawzięta

Księżyce: 15
Opiekun: Uśmiech Szydercy
Mistrz: Nocny Tropiciel
Wysłany: 2019-08-23, 12:11   
   A: S: 1| W: 4| Z: 5| M: 1| P: 2| A: 1
   U: M,Skr,Śl,L,B,Pł,W,A,O,MA,MO,MP,Kż:1
   Atuty: Zwinna; Chytry przeciwnik;

Nick: Zastanawiam się czy to od baskijskiego, czy jednak losowy zlepek liter. Tak czy owak, podoba mi się brzmienie, łatwe do spamiętania i nie łamie języka.
Tytuł: Ciężko cokolwiek powiedzieć xD
Avatar: Uroczy, chociaż czekam z niecierpliwością aż ubierzesz ten dorosły!
Sygnaturka: Cytat jak cytat, poza tym niewiele jest bo brakuje atutów i innych rzeczy. Płomyczki fajne. Nie ma się czego przyczepić.
Ogólnie o użytkowniku: Dojrzały, rzeczowy człek, takich ze świecą szukać w internetach. Przyjemnie się rozmawia na poważne tematy, z mniej poważnych fajnie żartuje. Lubię bardzo!
Ogólnie o postaci:: Najlepiej odgrywany brat ever, a naprawdę miałam już sporo relacji brat-siostra na forach. Uwielbiam i ubóstwiam, chcę więcej. Ciekawi mnie jaki stanie się później!

Weak or strong, carry on. Show no mercy to them all.
Let our hunger never end. Let my savage brethren r i s e again.
.
➷ chytry przeciwnik
+2 ST do akcji przeciwnika raz na pojedynek/polowanie/raz na dwa tygodnie w misji.

xxx
wygląd głos rodzina

#d5a048

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2019-08-23, 19:10   

I have 4 of those frickin avatar things, so just... Oceniajcie ten, który akurat wam się wyświetli.

Nick: Proste, cieniste, i z "h". Zauważyłam, że większość Szpanuję angielskim, ale mam kłopoty z gramatyką. z naszej rodziny ma tę literkę w imieniu (Ilun jest adoptowany, so we can forgive him). Nie no, nice, just nice. Plus.
Tytuł: I like English titles as well, high five.
Avatar: Bardzo go lubię, jeden z lepszych avatarów pisklęcych. Ma swój urok, widać, że dzieciak planuje coś zbroić, ku wielkiej uciesze starszej siostry. I po prostu ładnie wykonany, nawet, jeżeli na szybko, to nadal wygląda very nice!
Sygnaturka: Simple and pleasant to the eye. Co prawda to pierwsze zdanie na samej górze jest z lekka nieczytelne, ale czcionka i tak mi się podoba, więc zignoruję te dodatkowe 5 sekund jakie potrzebuję na wczytanie się. x>
Ogólnie o użytkowniku: W realu nie znam, but you're fine.
Ogólnie o postaci:: Co tu dużo mówić, pisklę, normalne pisklę. Nie lubię piskląt i niestety nie podbijają mojego serca, ale bardzo lubię to w jaki sposób opisałaś "totosie" na spotkaniu, that was freaking amazing. xD
Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2019-08-23, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  

Popioły Jutra 
Przywódca Wody
daddiest of issues

Stado: Wody
Opiekun: Iluzja Piękna
Mistrz: Iluzja Piękna
Wysłany: 2019-08-29, 13:40   
   A: S: 5| W: 2| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,M,MP,MO,MA,Skr,Śl,Kż: 1| A,O: 2
   Atuty: Wytrwały, Szczęściarz, Twardy jak diament;

Nick: Zdecydowanie oryginalne, jak zwykle przy Twoich postaciach. O ile średnio leży mi drugi człon, to pierwszy jest baardzo fajny, chociażby ze względu na to, że jest kobiecy. Całość wymawia się dobrze, pasuje ładnie do konwencji Plagi (wszyscy jesteście tak edgy, smh :P ) i morderczo uroczo wygląda w czerwonym.
Tytuł: Powrót do cieniowych członów też mi się podoba (w ogóle fakt, że Cienie i Plaga teraz mają swoje zwyczaje, które przechodzą nawet w czysto forumowe rzeczy jest super, uważam, że każde stado powinno mieć coś takiego) i człon Chimeryczna jest bardzo wdzięczny, zapewne wiele mówi o postaci, ale trudno mi to stwierdzić, bo dawno nie miałam przyjemności z Tobą pisać.
Avatar: oh gurl, you have a lot of 'em. O ile design Mah jest mało żywy, co pasuje do postaci, talent, jaki widać w twoich artach jest niesamowity. Ciekawe, o ile bardziej konsekwentny w relacji z charakterem postaci jest jej wygląd, jeśli tworzyła go osoba, która postać prowadzi. Zawsze, przy każdym z Twoich potworków, przyjemnie mi się patrzyło na avatary, które były zazwyczaj gustownie połączone z sygnaturą. 10/10
Sygnatura: Kocham, że cała Mah sobie na niej dumnie siedzi, cudowne jest to fullbody. Kolorki pasuja do siebie i do avka, doceniam też żywszy akcent obrazka kompana i fiolety na dole. Cudo.
OOP: Z Mah miałam styczność raz osobiście i gdzieśtam przelotem w jakichś zbiorowiskach i dużo o niej powiedzieć nie mogę, oprócz tego, że podziwiam, że jesteś w stanie konsekwentnie prowadzić takie postaci już tyle czasu. Chciałabym w sumie poprowadzić jakieś fabu z nią teraz, jak już powstała Plaga, to mogłoby być ciekawe.
OOU: Wciąż nie znam bliżej, ale z disco i sb wnoszę, że jesteś ciekawa osobą z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Widać też w Tobie dużo pasji, po tym choćby jak podchodzisz do swoich postaci i do obu stad, które współtworzyłaś. Zdecydowanie odczulibyśmy wielki brak, gdybyś odeszła z forum.

#bd2121 | #445a80
W posiadaniu: żeton srebrny x3, żeton brązowy x2, pojedyncza szara łuska (fab.)
Art by Szkarłatna: [1] [2]

Trzęsienie Ziemi
Przywódca Ziemi
Chichot

Księżyce: 65
Opiekun: Gonitwa Myśli
Mistrz: s z a b l a shhhhh
Partner: Feeria Ciszy
Wysłany: 2019-09-18, 23:43   
   A: S: 5| W: 4| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
   U: Pł,W,MO,MA,MP,Skr,Śl,Kż: 1| O,M,B: 2| A: 3
   Atuty: Silny, Adrenalina, Nieugięty, Magiczny śpiew, Poświęcenie

Nick: mmmmmmmmmmm nie podoba mi się. Ani nie brzmi to jakoś super ładnie, ani człony nie są oryginalne no i no... to taki dziki downgrade po Dymiących Zgliszczach, które są jednymi z moich ulubionych imion :")
ale samo znaczenie mi się podoba! Bardzo edgy i pasujące do tego co sie dzieje w Wodzie >D
Tytuł: call me daddy :3c
(czyli bardzo popieram tytuł, zabawny żarcik i pasuje do postaci... co jest smutne)
Avatar: klsjfahkjls cudny cudny, szczególnie te ciemniejsze łuseczki. Szakrłacik <3
Sygnaturka:
ładna, prosta, podoba mi się cytacik jest taki... śpiewny

Ogólnie o użytkowniku: lmao głównie z wami pisałam jak wam groził najazd Ziemią i powiem, bardzo miło się z tobą memuje, nawet pod presją xD

Ogólnie o postaci:: Bardzo lubie Dymka, taki wybuchowy i teraz na maksa zrozpaczony <3
I to jak opisywałaś, że traci grunt pod łapami i całe jego życie się rozpada
<333

> adrenalina - dodatkowa kość w testach na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia akcji ciężka
> nieugięty - mdlejąc, smok może zaatakować przeciwnika, który ma +4 ST do akcji.
> magiczny śpiew - raz na walkę/polowanie, odejmuje sukces przeciwnika
>poświęcenie - raz na atak +1 sukces, ale + rana lekka dla atakującego.

Nawojka - Cień
||S:1|Z:1|M:1|W:1|P:3|A:1| ||MA, MO, L, Skr: 1||
|| Żetony:Brąz x0 (...), Srebro x4 (przesilenie x2)(05.08.19),(5.8.19 test zwiadu)Złoto x1 (wym kompan)Platyna x1 (kroniki)|| Theme ||

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2019-09-20, 15:14   

Nick: Jest... Banalne, ale to nadaje mu, o dziwo, charakteru. Aż dziw bierze, że w ciągu tylu lat istnienia stada nikt inny nie wpadł na ten pomysł - czy też, może wpadł, ale po prostu nie wcielono go w życie. Podoba mi się, tak w miarę. Nie kocham ani nic, ale nie chwyta mnie cringe jak je czytam.

Tytuł: <laughs in hyena>.

Avatar: Bardzo fajnie oddany kształt łusek, ta biała pośrodku czoła naprawdę przykuwa wzrok i wygląda jak kamień szlachetny. To, co mnie trochę drażni to ta idealnie prosta linia warg, jak od linijki, imo powinna być bardziej kształtna. But it's still good.

Sygnaturka: Z jakiegoś powodu mam Cyberpunk vibes. Anyway, jest nietypowa i całkiem niezła. Dosyć ładnie wykonana, ale drażnią mnie strasznie atuty - są zbyt jaskrawe i moim zdaniem powinny być o jedno size (przynajmniej) mniejsze.

Ogólnie o użytkowniku: You're really fine, takie odnoszę wrażenie po tym jak spotkałyśmy się na zlocie (może nawet na dwóch, nie pamiętam dokładnie).

Ogólnie o postaci: ... Hmm, specyficzna i przyznam - strasznie mnie drażni, niejednokrotnie miałam ochotę wgryźć się w monitor. A to niezły achmievment, bo mało która postać na tym forum mnie aż tak wzburza. xP Ale doceniam konsekwentność w prowadzeniu.
Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2019-09-20, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  

Teza Obłędu
Wojownik Ziemi
emocje soł mucz

Księżyce: 25
Opiekun: Żer i Feeria
Mistrz: Nikt, bo to zdolne dziecko
Partner: Nah która by go chciała..
Wysłany: 2019-09-23, 01:14   
   A: S: 3| W: 4| Z: 2| M: 1| P: 1| A: 1
   U: M,MA,MO,MP,Skr,Kż,Śl,W,B,Pł,L: 1 | A,O: 2
   Atuty: Silny, Szczęściarz

Nick: Nie znałam słowa Infamia. Poważnie. Dlatego musiałam użyć wujka Google :p Imię jest ciekawe i oryginalne, chociaż jak na uzdrowiciela jest ono dość nietypowe

Tytuł; klasyczny wśród Cienia aka Plagi

Avatar: Zmieniające się arty w avatarze zawsze mi się podobały. I sama chciałabym tak mieć. Ogólnie mega mi się podoba, do tego ten ładny ozdobnik pod avatarem *-*

Sygnatura: jak na mój gust trochę za dużo w niej wszystkiego co mógłby być w teczce, ale wiem że każde twoje sygnaturki takie są i szanuję za chęci do robienia jej. Jestem serio zdziwiona dlaczego masz Niestanilnego na uzdro O.o

OOU; Nie za dobrze cię znam ale bardzo lubie twoje poczucie humoru i uwielbiam obserwować (i nie tylko ja) jak rozwijasz swoje umiejętności w digitalu. A na zlocie w Wawie byłaś otoczona fanami i nie było okazji pogadać x]

OOP; hm... Nie przedapadam za smoka i które widzą świat na czarno i wprowadzają chaos. Z drugiej strony podziwiam za prowadzenie takiej postaci no i nie ukrywam że takie smoki jednak czynią świat ciekawszy ;)

A.:Atuty:.
..I Silny - jednorazowo +1 do Siły
AII Szczęściarz - odwrócenie porażki akcji na 1 sukces (raz na dwa tyg.)
AIII ---
AIV ----

..:. [Głos Tweeda] .:. [Pełna Refka] .:. [Jaskinia].:. [Bardzo ciekawa Teczka Postaci] .:.

A
A

Odpowiedz do tematu