FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Nick, tytuł, avatar, sygnatura
Autor Wiadomość
Chochlik Miłości 
Piastun Plagi
Burdig Zmysłowy

Stado: Plagi
Rasa: Północny
Księżyce: 30
Opiekun: Fia
Partner: Szydzik, big lov
Wysłany: 2019-11-05, 21:05   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 5
   U: Pł,O,A,W,MP,MA,MO,Kż,Śl,Skr: 1| M,B,L: 2
   Atuty: Atrakcyjny; Szczęściarz; Altruista;

Nick: Imię mi się podoba, samo to że jest nawiązaniem do ładnego kwiatuszka <3
Tytuł: No już niedługo :>
Avatar: AAAAH kocham, jest prześliczna! To futerko i łebek od Kuszenia, jednak dalej z kokieteryjnym wzrokiem Chochlika no złoto <3 I jeszcze kolczyk z piórkiem <3
Sygnaturka: W porównaniu do Szeptuchowej bardzo fajna, wgl super że jest taka rozbieżność mimo że obie postaci są Twoje nawet w sygnaturkach :D
Ogólnie o użytkowniku: Awwwww uwielbiam, super mi się z Tobą piszę za każdym razem kim byśmy obie w danym czasie nie grały <3
Ogólnie o postaci:: Cóż, niby typowy pisklaczek a jednak.. Muszę przyznać że póki co to ulubione dziecko Burdiga. Samo to że łączy bardzo cechy rodziców to jeszcze zdaje się chłonąć te kokieteryjność.. Chociaż nie powiem, Burek się zapłacze na przyszłej cerce :'D

~Atrakcyjny~
+1 kość do aparycji

~Szczęściarz~
W przypadku braku sukcesów podczas rozsądzania akcji lub rzutu na Wytrzymałość Atut zamienia ten wynik na 1 sukces. Do użycia raz na dwa tygodnie.

~Altruista~
Jeśli Piastun towarzyszy innemu smokowi w polowaniu lub misji, ten smok otrzymuje stałe -2 ST do wszystkich akcji. Kiedy smoków na polowaniu/misji jest więcej, Piastun w musi wybrać, któremu chce pomóc i nie może zmienić tego wyboru do końca polowania/misji. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni Piastun może poprosić swojego patrona o dar dla innego smoka.

Berlinka - Hipogryf
S:1|W:1|Z:2|M:1|P:2|A:1
B,L,A,O,S:1

Godny Kolec 
Adept Ziemi
Godzien Imienia

Stado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 12
Opiekun: Dar Tdary i/lub Kirvoith
Wysłany: 2019-11-05, 21:13   
   A: S: 1| W: 2| Z: 3| M: 2| P: 2| A: 2
   U: W,B,L,Pł,Km,Śl,Skr,A,O,M,MP,MA,MO: 1

Nick:Chochelka ;P Swoją drogą ciekawi mnie geneza jak można połączyć te wredne istoty z miłością ^^
Tytuł: Typowo Cieniście, Twojej zmysłowości jeszcze nie widziałem i chyba nie jest ona przeznaczona dla nas, samców xD
Avatar: Zdecydowanie lubię kolorystykę czerwieni z żółcią. Przypomina mi Zwiastuna i Kalinkę, aż szkoda, że to nie możliwe, żebyś była ich potomkiem xD
Sygnaturka: Ładny styl czcionki przy ładnym kolorze. Błyszczący jak w piosence z vaiany :P
Ogólnie o użytkowniku: <3 Co ja Ci będę mówił no... Nie znamy się długo, ale wiem już doskonale, żeś wspaniała duszyczka! ^^
Ogólnie o postaci:: Bardzo, bardzo lubię jako nauczyciela. Szkoda, że czasu nie ma na zwykłe, luźne rozmowy, bo ciągle pisklęta uczy ;P

Głos Godnego

Bojkotujący Kolec 
Adept Wody
Vive la Révolution

Stado: Wody
Rasa: Bagienny
Księżyce: 14
Opiekun: Zatracony kolec
Partner: Jego druga osobowość:3
Wysłany: 2019-11-05, 22:18   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 2
   U: W,B,Pł,L,M,A,O,MP,Kż,Śl: 1

Nick: Bardziej powiedziałbym że pogodny niż godny, ale podoba mi się, ciekawi mnie twoje imię na dorosłą rangę.
Tytuł: bardziej godnego imienia, nie wsposób sobie wyobrazić.
Avatar: Pysk jest przecudny. Uwielbiam smoki z nietypowymi pyskami. Tylko szyja psuje cały wygląd smoka. Jak dla mnie jest stanowczo za chuda.
Sygnatura: Prosta, oraz nawiązująca do postaci, czyli tak jak lubię.
Oou: Jesteś spoko gość, co tu dużo mówić.
Oop: podoba mi się jej charakter. Jest raczej spokojnym smokiem, ale umię walczyć o swoje. Tak jak to było przy poglądach Mułka xd

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Mahvran Chimeryczna

Księżyce: 24
Opiekun: Mhroczne elfy, potem Kheldar [3ks^]
Mistrz: Voices in her head.
Partner: *hysterical laugh*

Wysłany: 2019-11-07, 22:06   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,M,Kż,Skr,Śl,MO: 1 | L,MP,MA,Lecz: 2
   Atuty: Ostry Wzrok; Niestabilna; Niesprawiedliwa;

Nick: No patrzcie, oryginalne imię adepckie, chylę czoła, bo w swojej 5 letniej karierze na tym forum Bojkotującego nie było, a i o żadnym wcześniej nigdy nie słyszałam. Imię nawet niezłe, ma jakiś tam swój wydźwięk.
Tytuł: Remember, No Russian.
Avatar: Hm... Nie przypadł mi za bardzo do gustu. Może to też nieco przez design (aczkolwiek mam flashbacki do swojej bardzo starej postaci, która miała identyczną budowę łba, szyi i też taki ciąg błon), ale no... No nie, nie kupuję tego. I, cholera, ostatnio mega się zrobiłam przewrażliwiona na punkcie prostej jak od linijki linii warg, która u gadów (zerk: aligatory, krokodyle etc.) jest nierówna, falista, you get my meaning. Poza tym smok nieco za bardzo zlewa się z tłem. Kamuflaż kamuflażem, ale still, it bothers me.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam.
Ogólnie o postaci: Nie wczytuję się za bardzo, ale z tego co słyszałam to strasznie ambitna. Aż za bardzo, bo plan w obecnej postaci jest nie do wykonania, but still, good luck. Rób zamieszanie, rób, Plaga z chęcią popatrzy. x)

Szuwarek
Pisklę
żabka

Księżyce: 3
Opiekun: Pnąca Łuska
Wysłany: 2019-11-07, 23:16   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| M: 1| P: 2| A: 3

Nick: Nie podoba mi się pierwszy człon i psuje mi imersje >> wiem, znam wytłumaczenie czemu taki i ok. Może mi się jednak nie podobać. Drugi człon pasuje do postaci, poza tym jest po prostu fajny. Nekromatyczne klimaty na mega plus!
Tytuł: Nein, nein, nein! Und Nein!
Avatar: Smutek bo wiem, że jesteś mistrzem łusek a moje smoki albo futro albo pióra.. jakbym celowo wymyślała coś czego raczej nie będziesz chciała narysować. Jednym słowem- bardzo podoba mi się twój awatar. Jest twój i jest estetyczny. Wygląda niemal jak kard z filmu.
Sygnatura: Jak zawsze wzór do naśladowania. Chciałabym... taka.. <3
OoU: Chciałabym jeszcze raz zobaczyć ten policzek.. w ogóle uwielbiam jak dostajesz na zlotach tematyczne fanty związane z Rosją. XD taki nasz prywatny fajny rusek z Ciebie!
OoP: Musiałabym poczytać więcej postów czy przypadkiem nie idziesz w stronę swoich bi,tch, wrednych postaci i coś w niej jest magicznego. Podczas leczeń wnioskuje że musi być coś innego dlatego z chęcią bym to zabrała na fabu puki jeszcze postacie mi żyją.. Nie konczenie Szuwarkiem tho..
Ostatnio zmieniony przez Szuwarek 2019-11-07, 23:19, w całości zmieniany 4 razy  

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2019-11-08, 08:35   

[widzę, że coraz więcej ludzi się w tym myli, więc się wcisnę, ale proszę oceniać Szuwarka - avatar nie jest mojego autorstwa, tylko Ryuhviel, a odnośnik do całości pracy mam w sygnaturze + teczce postaci. :v]

Szeptucha Roju 
Czarodziej Ziemi
Wiedźmi Jad

Księżyce: 31
Opiekun: Trzęsienie Ziemi; Feeria Ciszy
Wysłany: 2019-11-08, 12:44   
   A: S: 2| W: 4| Z: 1| M: 5 | P: 2| A: 1
   U: W,P,B,L,Skr,M,A,O,Śl,Kż: 1 | MA,MO,MP: 2
   Atuty: Boska ulubienica, Niezdarna wojowniczka, Twarda jak diament

N: Uwielbiam, jest taki klimatyczny, typowo pisklęcy, a mam słabość do różnych Chmuerek, Kwiatuszków, Kropelek, itd ^^
T: Kum kum
A: Jest przesłodki! Szuwarek w ogóle jest taką kluseczką makaronową, z piórkami i futerkiem. Uroczy, lubię ten styl. Wygląda tu po pisklęcemu, beztrosko i niewinnie. I jeszcze twoja praca, co jest mega na plus.
Sygnatura: Prosty bannerek, nawiązanie do rajskiego ptaszka?
OOU: Jejku, no ty wiesz, ty wiesz <3
OOP: Szuwarek jest kochana. Niewinna, pisklęca, czyli taka, jaka powinna być mała smocza osóbka. Szybko się zawstydza, gdy czegoś nie wie, ale robi minę do złej gry. Jestem ciekawa, co z niej wyrośnie.

KOSACZ: Błotnik
S:1|W:1|Z:1|M:1|P:1|A:1
Lot:1|Atk:1| Obr:1| Skr:1| Śl: 1

Bogowie niech mają w opiece samicę
Co powstawszy z morza i oddechu czaszy
Powraca w błoto, Życie, Ziemię, wytrwale, zawile
I patrzy, i mówi, prowadzi, i daje, w spokoju,
Jak śnienie; I dla rodziny tę całą ziemię poruszy
Wezwie tysiąc nóg, pancerzy, powoła ciemnicę
Ruchliwą i żywą, ale tylko na chwilę,
Tylko na moment, bo broni, nie straszy
Bogowie niech mają w opiece samicę
Co potrafi szeptać nie tylko do roju
Ale i przemawiać do najskrytszej duszy ~ Honi o Szeptusze

#00FF66

Atuty:
Boska Ulubienica ~ Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".
Niezdarna Wojowniczka ~ Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST
Twarda jak diament~ -1 do ST we wszystkich rzutach na Wytrzymałość

Pojedynki:
Lewa Łapa [Wygrane]: Dar Tdary, Śpiew Szkarłatu, Nierozważny Duch, Mahvran, Wieczorna Łuska, Nocny Tropiciel, Energiczny Kolec, Płomienny Kolec, Lustro Katamu, Insygnium Żywiołów, Goblin [Viliar], Koralowa Łuska;
Prawa Łapa [Przegrane]: Kryształowy Kolec, Dymiące Zgliszcza, Sztorm Stulecia, Chochlik [Viliar], Artenox, Żer Zwierząt [walkower], Kuszenie Diabła, Nocny Tropiciel;

Głos

Riavelo 
Pisklę
makaron dla żołądka

Księżyce: 4
Opiekun: Honi!!!
Wysłany: 2019-11-09, 01:06   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 2 | P: 1| A: 1
   U: B: 1

N: nie wiem dlaczego, ale samo słowo "Szeptucha" brzmi dla mnie całkiem uroczo i w ogóle mi się podoba, aw! Użycie Roju też było super pomysłem i jestem na tak, bo mi do niej pasuje
T: przez jej odzywki jak mniemam? :eyes emoji:
A: bardzo specyficzna aparycja Owadzika naprawdę ją wyróżnia i od początku coś czułam, że możliwe że zapadnie mi całkiem mocno w pamięć. W końcu to robota Szkarłat, czy dobrze kojarzę? Ma super styl
S: raczej widać po moich sygnach w czym gustuję i brakuje mi tu paru ozdobników czy formatowania, nie ukrywam :'> ale kolorki pasują do całokształtu, a wierszyk Honi jest super-duper urokliwy, więc fajno
Oou: co ja mogę powiedzieć, jesteś naprawdę w porządku przyjaznym userem, odpowiedzialnym i bardzo aktywnym! I przyjemnie się czyta twoje teksty, serio
Oop: okropnie lubię fakt, że zarówno Szeptucha, jak i Teza mają swój własny sposób mówienia. W ogóle dzieciaki Trzęsienia są A+, czasem zdarza mi się poczytać i ogólnie czekam na rozwój relacji Szeptucha-Honi wraz z ogólnym rozwojem po wskrzeszeniu *^*

𝖕𝖊𝖗 𝖆𝖘𝖕𝖊𝖗𝖆 𝖆𝖉 𝖆𝖘𝖙𝖗𝖆

#eac49e
by Honi | by Honi v2

Chochlik Miłości 
Piastun Plagi
Burdig Zmysłowy

Rasa: Północny
Księżyce: 30
Opiekun: Fia
Partner: Szydzik, big lov
Wysłany: 2019-11-10, 21:26   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 5
   U: Pł,O,A,W,MP,MA,MO,Kż,Śl,Skr: 1| M,B,L: 2
   Atuty: Atrakcyjny; Szczęściarz; Altruista;

Nick: Dla mnie zawsze będzie Ravioli, jakoś tak.. Nie umiem tego inaczej czytać.
Tytuł: A tytuł mnie utwierdza tylko w tym przekonaniu! Chociaż wyobrażam tu sobie bardziej spaghetti niż Ravioli XD
Avatar: Kocham tę kluskę z całego serca <3 Ten języczek! <3
Sygnaturka: Ogólnie pokazanie mamusiowato-syneczkowych vibes tutaj mnie mega rozczula i mimo że taka estetyczna i malutka to jejuuu strasznie mi się podoba!
Ogólnie o użytkowniku: Najwięcej pisałyśmy chyba jak miałaś Brutusa a ja Mistyka ale wciąż tak samo bardzo kochu, kochu z mojej strony <3
Ogólnie o postaci:: Lelo będzie uczniem Burka, choćbym miała całować Żerkę po łapach :V Nie ma że nie XD

~Atrakcyjny~
+1 kość do aparycji

~Szczęściarz~
W przypadku braku sukcesów podczas rozsądzania akcji lub rzutu na Wytrzymałość Atut zamienia ten wynik na 1 sukces. Do użycia raz na dwa tygodnie.

~Altruista~
Jeśli Piastun towarzyszy innemu smokowi w polowaniu lub misji, ten smok otrzymuje stałe -2 ST do wszystkich akcji. Kiedy smoków na polowaniu/misji jest więcej, Piastun w musi wybrać, któremu chce pomóc i nie może zmienić tego wyboru do końca polowania/misji. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni Piastun może poprosić swojego patrona o dar dla innego smoka.

Berlinka - Hipogryf
S:1|W:1|Z:2|M:1|P:2|A:1
B,L,A,O,S:1

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Stado: Ognia
Księżyce: 50
Opiekun: Nanti, Eliane*
Mistrz: Aenkryntith* Eliane* Aerthas*
Wysłany: 2019-11-11, 12:32   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
   U: Pł,B,L,M,O, A, W,Skr,Śl,MP: 1| MA, MO: 2
   Atuty: Kruszyna; Niezdarny Wojownik;

Nick: Kurczę, świetny jest. Gdy go czytam mam w myślach takiego niesfornego zawadiakę, który swoją obecnością rozluźnia nawet najbardziej spiętą atmosferę, choć czasem palnie coś głupiego. Kojarzy mi się z takim wiecznym dzieciakiem, którego każdy lubi, chociaż najodpowiedzialniejszy on nie jest. No i z Figlarnym Sercem, jej imię też wywoływało we mnie podobne skojarzenia.
Tytuł: No i imię i wygląd i piąteczka w aparycji raczej nie kłamią. xd
Avatar: Kocham go. Nie przypomina za bardzo smoka, bardziej jakiegoś zmutowanego fenka, ale i tak jest cudny. Przepiękne wykonanie i kolory. Wygląda tu na jakiegoś Don Juana czy innego lovelasa w świecie fantasy. xd
Sygnaturka: Zmysłowe różyczki, kolorystyka pasująca pod postać - no prawidłowo.
OOU: Nie znam albo nie wiem czy znam.
OOP: Wydaje się być mega ciekawą postacią, ale chyba niestety nie będę już miała okazji popisać. :<

Światło istnieje tylko dzięki cieniowi, na który może padać.

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Przebudzenie

S,W,Zr,M,P,A: 1 // B,A,O,Skr: 1

Melodyjny Kolec 
Adept Plagi
Czerwona zaraza

Księżyce: 10
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Spuścizna Krwi
Partner: Nie to mu w głowie
Wysłany: 2019-11-11, 13:17   
   A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 3
   U: W,B,P,L,Skr,M: 1
   Atuty: Silny;

Nick: Łatwy do zapamiętania, lubię go :) Nie sprawia kłopotów jak co poniektóre, które choć wyglądaj fajnie to nigdy nie umiem ich poprawnie przeczytać ;)
Tytuł: Uwielbiam ! Muszę mówić coś jeszcze ? Jest zabawny.
Avatar: Tak pół na pół. Ogólnie lubię, pokazuje stan postaci (nie wiem czy aktualny, ale kojarzę moment w życiu Tejfe gdy tak wyglądał) ale mimo to jest zbyt ponury jak dla mnie, mimo wszystko całkiem spoko. Zawsze lubiłam ten wielki "indiański" pióropusz na łbie Tejfe
Sygnaturka: Prosta, przejrzysta, jest w niej to co potrzeba, brak ozdobników, ale z drugiej strony wiem po sobie, że zdobienia czasami zawadzają :) Podoba mi się cytat o cieniu, podoba mi się zawarcie w podpisie motywu muzycznego, artów od innych osób itp.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam za dobrze, ale chyba spoko.
Ogólnie o postaci:: No od początku ta postać wydawała mi się szczególna, chaotyczna, ale w pozytywny sposób. Lubię czasami poczytać związane z Tejfe posty i raczej się przy tym nie nudzę także na plus :)

Przedmioty posiadane:

Pożywienie: 0/4
Kamienie: -
Inne: -
Żetony: srebrny x2

Atuty:
Grupa I: Silny
Grupa II:
Grupa III:
Grupa IV:

kolor wypowiedzi- firebrick/#B22222

Sometimes I need to apologize. Sometimes I need to admit that I ain't right. Sometimes I should just keep my mouth shut

Infamia Nieumarłych
Uzdrowiciel Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2019-11-11, 14:03   

Nick: Irokez. x"D Przez to kojarzy mi się z Soapem z CoDa, bo czasem w fandomie ma właśnie ksywkę Mohawk ze względu na fryzurę. Nie pasuje mi do smoka, nie lubię angielskich słów jako imiona, jakoś dziwnie to brzmi. Ale z perspektywy smoków Plagi, of course, jest normalne. Więc chociaż to na plus.
Tytuł: Nie wiem, czy do czegoś się odnosi, but there's nothing bad with it, so okay.
Avatar: Ładnie wykonany, nie lubię avatarów pisklęcych, ale widać że w ten włożono trochę pracy i naprawdę prezentuje się interesująco, podoba mi się ta aureola.
Sygnaturka: Prosta, klasyczna, ma w sobie to co być powinno. Kolor bym nieco zmieniła w bardziej Plagowy odcień może, bo ten jasnołososiowo-cosiowy jakoś tak nie do końca pasuje. Also, masz literówkę w wyrazie soldier w pierwszym cytacie.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam.
Ogólnie o postaci: Też nie znam, póki co to dzieciak, ale może wyrośnie z niego coś ciekawego, trzymam kciuki. No i nie było ciebie przez pewien czas, mam nadzieję że jak wrócisz, to ruszysz z grą fabularną.

Bojkotujący Kolec 
Adept Wody
Vive la Révolution

Księżyce: 14
Opiekun: Zatracony kolec
Partner: Jego druga osobowość:3
Wysłany: 2019-11-11, 14:46   
   A: S: 1| W: 1| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 2
   U: W,B,Pł,L,M,A,O,MP,Kż,Śl: 1

Nick: Jakoś do mnie nie przemawia. Mam namyśli infamie. Istnieją dużo lepsze słówa, które mogły by pasować z Nieumarłymi. Ta infamia trochę dla mnie jest taka na siłę
Tytuł: Ja, main Kamerad!
Avatar: desing smoka, jak i avatara bardzo mi się podoba. Uwielbiam smoki w odcieniach bieli.
Sygnaturka: Prosta i przejrzysta. Czyli taka jaka powinna być.
Ogólnie o użytkowniku: Nie znam, choć z przyjemnością poznam :)
Ogólnie o postaci:: Jakoś nie śledziłem, ale wywnioskowałem, że to taki typowy złol. Średnio mi podchodzą takie postacie. Rozumiem, że jest taka, ze względu na swoją przeszłość, ale oprócz tego, to chyba nic nie wnosi? Zdecydowanie wolę jak zła postać, obierze sobie jakiś cel i ze względu na niego, robi to co robi. Czyli na przykład fanatyk, jak to jest w przypadku mojego smoka. Bo dla mnie bycie złym, tylko dla bycia złym jest słabe. Ale jak pisałem, nie śledziłem za bardzo tej postaci i jeżeli się mylę, to proszę mię poprawić.

Tejfe 
Adept Ognia
Mały, ale wariat!

Stado: Ognia
Księżyce: 50
Opiekun: Nanti, Eliane*
Mistrz: Aenkryntith* Eliane* Aerthas*
Wysłany: 2019-11-12, 18:44   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
   U: Pł,B,L,M,O, A, W,Skr,Śl,MP: 1| MA, MO: 2
   Atuty: Kruszyna; Niezdarny Wojownik;

Nick: Mułek to takie śliczne, urocze, wodnisto-biagienne imię i pasuje do bardzo kochanego smoka. <3 Bojkotujący trochę psuje wrażenie tej miękkości i delikatności, ale jeżeli odnosi się do charakteru postaci, to czemu nie? Nie brzmi jakoś super ciekawie, ale nie było chyba jeszcze takiego na forum, więc plus za oryginalność. :>
Tytuł: Zawieje ode mnie hipokryzją, bo zawsze krytykuje napisy w obcym języku na polskim forum, ale kocham francuski, więc dla mnie jest świetny. I zdradza, że chyba szykuje się kolejny, wielki idealista.
Avatar: Zabrałam się za ocenianie przede wszystkim po to, by napisać, że wielbię twój avatar. Jak przeglądam wszystkie na forum i widzę Twój, to serio masz obecnie najpiękniejszego arta ze wszystkich. Przepiękne wykonanie, przepiękne cieniowanie, tło, mimika smoka sprawia, że nawet jeśli nie przepadałam za maskującym umaszczeniem smoków, to dzięki temu obrazkowi - zmieniam zdanie. Nie wiem kto go robił, podobny trochę to prac Echa, ale nie mam pewności, bo może to Twój, ale w każdym razie - robił to prawdziwy artysta.
Sygnaturka: Hue, hue. Tak czytam sobie i widzę swoją postać przed oczami. Życzę Mułkowi, cokolwiek będzie sobie w życiu robił, by jednak nie kończył jak Tejfe. xd
OOU: Nowy użytkownik, widzę że szybko się klimatyzujesz i mam nadzieję, że smoki będą dostarczać ci wiele godzin rozrywki. Nie znam, ale z góry zakładam, że wszyscy ludzie są dobrzy. :>
OOP: Nie czytałam postów specjalnie, więc nie mogę się wypowiedzieć za bardzo. Podoba mi się, że ma w partnerze wpisaną swoją drugą osobowość i zastanawiam się, czy rzeczywiście Mułek cierpi na jakieś zaburzenia psychiczne. xd

Światło istnieje tylko dzięki cieniowi, na który może padać.

Kruszyna - Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Niezdarny Wojownik - Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.

Motyw muzyczny postaci (adept) Motyw muzyczny postaci (dorosły) Tejfe od Szkarłat 1 i 2 Cała postać Tejfe Teczka postaci

Przebudzenie

S,W,Zr,M,P,A: 1 // B,A,O,Skr: 1
Ostatnio zmieniony przez Tejfe 2019-11-12, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu