FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Grota pod Skałą
Autor Wiadomość
Płomień Wiary 
Przywódca Ognia
Kłapouszek

Stado: Ognia
Rasa: Północny
Księżyce: 43
Opiekun: Milknący Szept* Światłość Erycala*
Mistrz: Nierozważny Duch
Wysłany: 2020-02-24, 21:16   
   A: S: 2| W: 3| Z: 1| M: 5| P: 3| A: 4
   U: W,B,M,Pł,L,Skr,A,O,Kż,Śl,MP: 1|MA,MO: 2
   Atuty: Atrakcyjny, Szczęściarz, Twardy jak diament, Magiczny Śpiew

Odetchnął głębiej przez nozdrza gdy Kuszenie zwróciła mu uwagę o charakterze tej rozmowy. W rzeczywistości, nie mogli wiele ustalić we dwoje. Ostateczne zdanie należało do jej przywódcy o czym zapomniał. Na śmiech lekko uniósł kąciki warg, odwzajemniając chwilowo żywszą sympatię.
- Masz rację, tą rozmową muszę przeprowadzić z nim osobiście. Kilka dni będzie mi wystarczyć by powiadomić stado, przyjąć nową rolę i przejąć wszystkie obowiązki. - Odpowiedział po chwili, powoli skinąwszy łbem. Pewne rzeczy należało wykonać w pierwszej kolejności. Jeżeli sojusz miał powstać, wszystko musiało przejść bez zakłóceń.
- Możemy, oczywiście chętnie przyjmę twoją pomoc. I.. również dziękuję. - Dodał na koniec, po czym wstał z miejsca sugerując zebranie się w celu przetransportowania ciała byłego przywódcy. Weszła pierwsza, grota zaś nie była duża. Zamiast więc przeciskać się, pozwolił jej pierwszej ją opuścić, zaś on wyruszył zaraz za nią.
Pozostało więc tylko się zebrać, rozłożyć skrzydła i wrócić w miejsce gdzie Zew Płomieni zakończył swój żywot.

// zapomniane z/t

Atuty:
Atrakcyjny
Jednorazowo + 1 do Aparycji
Szczęściarz
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na dwa tygodnie
Twardy jak diament
-1 ST do testów na Wytrz.
Magiczny Śpiew
raz na walkę/polowanie, obniżenie liczby sukcesów przeciwnika: A 1-2 - -1 sukces, A 3-4 - -2 sukcesy, A 5 - -3 sukcesy.

CD Szczęściarz: 21.04.2020
CD Błysk Przyszłości: -

Chytrusek - Lis
S:1| W:1| Z:1| M:1| P:1| A:1
B,A,O,Skr: 1

Liquire - Żywiołak Wody
S:1| W:1| Z:1| M:3| P:2| A:1
B,Pł,MA,MO,Skr: 1

Ostatnio zmieniony przez Płomień Wiary 2020-02-27, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Stado: Waham się
Rasa: Powietrzny
Księżyce: 78
Mistrz: Błąd życiowy
Partner: Ktoś, kogo nie znacie
Wysłany: 2020-03-13, 00:35   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
   U: Pł,O,A,W,MO,Skr: 1| B,MA,MP: 2
   Atuty: ostry wzrok, chytry przeciwnik, przyjaciel, regeneracja, utalentowany

Ooooh! Grota! Jak miło! Idealne miejsce, aby sobie poczekać w spokoju od wszystkiego.
    Ktoś mógłby się zapytać "poczekać na co?", a Torvihraak mogłaby mu odpowiedzieć "Na czarne ptaki, które obrzucą ziemię złotem, a następnie zaleją krwią", chociaż to nie byłoby tym, na co czekała! Ah, jakże niecnie. Bo tak naprawdę to czekała na smoka. Przedstawiciel trzeciego z czeterech Wolnych Stad - Stada Plagi. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to najczyłby ją śledzenia, co jest samo w sobie bardzo przydatną umiejętnością, której Kupczyni z jakiegoś powodu jeszcze nie posiadała.
    Ale lepiej późno niż wcale, jak to mówią, prawda?

Ostry Wzrok
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku [kamienie szlachetne]
Chytry Przeciwnik
+2 ST do akcji przeciwnika raz na pojedynek/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy.
Przyjaciel
raz na polowanie smok może zmusić drapieżnika do oddalenia się bez atakowania smoka lub jego towarzyszy.
Regeneracja
raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi cięższych ran
Utalentowany
Smok może nauczyć się dwóch umiejętności na poziom 3, ale wtedy może mieć tylko jedną umiejętność na poziomie 2. Atut nie ma wpływu na niższe poziomy U.

takie w sumie fullbody

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Stado: Plagi
Rasa: Olbrzymi
Księżyce: 49
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Uśmiech Szydercy
Wysłany: 2020-03-16, 18:40   
   A: S: 5| W: 4| Z: 2| M: 2| P: 3| A: 3
   U: M,Skr,L,B,Pł,W,Kż,MA,MO,MP: 1| O,Śl: 2| A: 3
   Atuty: Silny; Chytry przeciwnik; Czempion; Magiczny Śpiew;

Podczas licznych swoich podróżny poza stado Plagi, poza tereny Wolnych Stad...otrzymał interesujące zaproszenie. I zamierzał zobaczyć cóż to za samica zdołała sięgnąć jego umysłu i poprosić o naukę. Być może widziała, jak śledzi, jak tropi i zainteresowało ją to? Być może.
Olbrzym w końcu dotarł na miejsce wezwania i nie zajęło mu dużo czasu, by znaleźć adresatkę prośby.
A znalazł równie czarną, jak on samicę, której przydałoby się nieco więcej posiłku, bo była chuda...jak...nikt kogo znał.
Posiadała też liczne blizny, włącznie z tymi, które pokrywały jej boki, zapewne kiedyś posiadała skrzydła i albo jej je amputowano, albo wyrwano.
Błękitne ślepia spojrzały w te złote nieznajomej, a nozdrza samca wyraźnie się rozszerzyły.
Nic.
Brak zapachu konkretnego stada. A więc samotniczka. Interesujące.
Ilun w końcu odezwał się pierwszy.
- Interesujący sposób komunikacji...tutaj, na tych terenach zazwyczaj ktoś się przedstawia, nim prosi o cokolwiek - rzekł na "dzień dobry".

KK Banyu (żywiołak wody - płaszczka)
S: 1| W: 2| Z: 1| M: 3| P: 2| A: 1
U: Pł,MA,MO,Skr: 1

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Wysłany: 2020-03-16, 19:59   

Gdyby miała zwykłe uszy, zastrzygła by nimi. Oho, ktoś się zbliżał.
    Czyżby?
    Wstała i się przeciągnęła, a gdy smok przyszedł przywitała go szerokim uśmiechem, ogarniając go całego przy okazji wzrokiem. Olbrzymi. Biorąc pod uwagę sposób w jaki chodził siłowy wojownik. Ah, gdyby tylko zamienić cały ten błekit na złoto...
    -Ah, no tak, na innych terenach zazwyczaj też, tylko ja nigdy nie jestem pewna, co robić gdy przesyła się wiadomości maddarą. Czy przedstawienie się od razu nie jest takim przechwalaniem się, w pewnym sensie? Takie "OTO JA, nie znasz mnie, ale oto JA, proszę ciebie o... i tak dalej i tak dalej". No, ale teraz mogę powiedzieć bez żądnych oporów, że nazywam się Torvihraak- pokłoniła się teatralnie -oraz że jesteś zabójczo wręcz przystojny. Nie mówię tego często, więc to jest całkiem spory komplement. Ale wiesz co jest jeszcze lepsze od twojej urody? Twoje umiejętności, dokadniej mówiąc to jak śledzisz- zmrużyła oczy i płynnym ruchem zbliżyła się do smoka Plagi -Więc...- wymruczała niskim głosem, pokazując też swoje gardło... aby nagle usiąść, wręcz opaść na ziemię. -Nauczysz mnie ploseeeeeeeee-

Ostry Wzrok
Chytry Przeciwnik
+2 ST do akcji przeciwnika raz na pojedynek/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy.
Przyjaciel
raz na polowanie smok może zmusić drapieżnika do oddalenia się bez atakowania smoka lub jego towarzyszy.
Regeneracja
Utalentowany
Smok może nauczyć się dwóch umiejętności na poziom 3, ale wtedy może mieć tylko jedną umiejętność na poziomie 2. Atut nie ma wpływu na niższe poziomy U.

takie w sumie fullbody

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Wysłany: 2020-03-17, 16:52   

Uniósł nieco łuk brwiowy ku górze, gdy ta zaczęła prawić mu komplementy. Cóż, rozgadała się niemiłosiernie, ale to dobrze. Nie czuła się skrępowana, a to już dobra cecha ucznia. Zaśmiał się lekko, gdy skończyła.
- Wystarczyło po prostu podać swoje miano, tyle. Tak nawet nie wiedziałem z kim mam do czynienia i przyleciałem tutaj w zasadzie nie wiedząc na co się piszę i z kim - odparł z lekkim rozbawieniem.
Komplementy na temat swojej osoby zostawił bez odzewu. Nie przywykł do nich, w zasadzie nigdy nikt go nie komplementował i nie wiedział jak zareagować, dlatego porzucił ten temat.
- Czarnoskrzydły - przedstawił się także, chociaż nie wiedział czy ta bezskrzydła już zrobiła na jego temat jakieś śledztwo, czy też po prostu zaczepiła pierwszego, lepszego smoka. Jej zachowanie było iście dziwne, niespotykane, zwłaszcza ze strony smoków bez protekcji żadnego stada. A to jeszcze bardziej spodobało się Ilunowi. Wyszczerzył kły w drapieżnym, lecz przyjemnym uśmiechu.
- A więc śledzenie cię interesuje...Powiedz mi, do czego ci się ta umiejętność przyda, hm? - zagadnął.
Tak, to był też początek nauki, ale przy okazji chciał poznać motywację samicy.

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Wysłany: 2020-03-17, 20:03   

Wyszczerzyła zębiska w umiechu. No proszę, nie gbur. Ah, chyba się jej te nauki podobały, oczywiście jeśli się odbędą.
    Machnęła łapą -No, ja w sumie też, ale jakoś to wyszło, prawda? Ale następnym razem będę już przedstawiać się od razu, nawet jeśli pewnie to nic nie znaczy- odparła z uśmiechem.
    Skinęła lekko łbem, gdy się przedstawił. Pojedyńcze imię. Tak jak Światokrążca, chociaż on wcześniej miał podwójne. Może Czarnoskrzydły też tak miał?

Pokiwała entuzjastycznie głową, tak, interesowało ją. A dlaczego?
    -No wiesz, gdybym kiedyś zgubiła toważysza w lesie, to mogłabym jakoś go odnaleźć idąc sprytnie po śladach. Albo gdyby było tak, że ktoś byłby ukradziony i wszyscy by panikowali, bo nikt by nie umiał śledzić i nagle pojawiam się ja, SMOK ŚLEDZĄCY, i mówię, że spokojnie, spokojnie i moim bystrym okiem wypatruję wszystko, co może doprowadzić mnie do złodziei i odzyskuję ukradzionego przyjaciela. No a potem wszyscy się cieszą i ogólnie jest fajnie.
    Albo gdyby jakiś smok, bez żadnego powodu, naprawdę, by mnie unikał, no, a ja bym bardzo chciała się z nim spotkać, więc dzięki umiejętności śledzenia mogłabym go znaleźć i zawracać mu dupę ile dusza zapragnie!
    ....
    ...
    W sumie do polowań też może się przydać, że zwierzyna i takie tam... gdyby się polowało... Ale tak.-
    wystarczająco dobra odpowiedź? Całe życie dała radę bez tej umiejętności, ale jednak bardzo chętnie by się jej nauczyła. Lepiej umieć więcej niż mniej, nawet w tamim wieku. Tym bardziej w takim wieku.

Ostry Wzrok
Chytry Przeciwnik
Przyjaciel
Regeneracja
Utalentowany

takie w sumie fullbody
Ostatnio zmieniony przez Torvihraak 2020-03-17, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Wysłany: 2020-03-17, 21:43   

Ilun wysłuchał słów już nie tak obcej samicy i pokiwał łbem. Gdzieś w kącikach gadzich warg błąkał się delikatny uśmiech. Ta samica zdecydowanie wiele w swoim życiu przeszła i zachowywała się specyficznie, wręcz infantylnie, beztrosko. Podobało mu się to. Zawsze podziwiał takie osoby. Teraz jednak nauczał i na tym wolał się skupić, więc co jakiś czas po prostu kiwał łbem, gdy doszła do fragmentu o niedawaniu spokojem, podrapał się teatralnie po łbie w geście zamyślenia.
- No to ja chyba się jeszcze zastanowię, czy cię uczyć, bo jeszcze nie dasz mi spokoju, co? - powiedział z lekkim uśmiechem, po czym pokiwał łbem.
- O zostawaniu bohaterką pomyślimy później. Zacznijmy od zwierząt. Mamy trzy rodzaje tropów - te widoczne na ziemi, ślady racic, łap. Mamy ślady zapachowe - wszelkie wonie, jakie wyczujemy. Mamy też dźwięki, którymi możemy kierować się w poszukiwaniu zwierzyny, czy drapieżnika. A dotyk? Masz pomysł, jak można wykorzystać dotyk? - zapytał, wpatrując się wprost w złote ślepia samicy, jakby rzucając jej wyzwanie.
Mimo to w jego postawie i błękitnych ślepiach nie było widać cienia agresji, ani złych intencji. Ot, chciał zobaczyć, czy samica potrafi ruszyć głową.

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Wysłany: 2020-03-18, 16:14   

Chwyciła się za serce w przesadzonym szoku -O nie! To powiedzmy, że jeśli mnie nauczysz, to dostaniesz ode mnie immunitet na zawracanie dupy. Albo nie, nie immunitet, tylko taką.... możliwość odwołania. O!- uśmiechnęła się, a jej ogon tradycyjnie wywijał z tyłu zawijasy.
    Zaśmiała się, ona bohaterką? No, niby coś w tym stylu mówiła, ale dalej ciężko było jej to sobie wyobrazić. Jednak kiedy nauka została zaczęła na dobre, wyproatowała się, a jej pysk przyjął spokojny, lekko rozbawiony wygląd.
    Wzrok, zapach, słuch i... dotyk? Jak korzystać z dotyku?
    Szczerze to nie wiedziała. Nawet nigdy nie kojarzyła dotyku ze śledzeniem.
    Przekrzywiła łeb - Może gdy coś się znajdzie, nie wiem, chociażby jakieś futro, to dałoby się ocenić tego teksturę i stwierdzić, czyje to? Albo coś w tym stylu.
    Może też ocena ciepła? Że jak ciepłe, to bardzo świeże?
    Albo, nie wiem, ocena głębokości, czy dokładniejsza ocena śladów, że chropowate, czy coś? Chociaż to chyba wzrok.-
    zmruczała - Nie wiem.-

Ostry Wzrok
Chytry Przeciwnik
Przyjaciel
Regeneracja
Utalentowany

takie w sumie fullbody

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Wysłany: 2020-03-18, 16:44   

Ilun zaśmiał się na jej propozycję.
- Zobaczymy, może wcale nie będę chciał, byś mnie zostawiła w spokoju - rzekł i puścił do niej wesołe oczko.
Zaraz jednak potem spoważniał i słuchał uważnie tego, co wymyśliła na odpowiedź na jego pytanie. Nie dał po sobie poznać, czy zgadza się z tym, co mówi, czy też nie. A gdy już skończyła, wypowiedział się, prostując jej wypowiedź.
- Dobrze kombinujesz. Bardzo dobrze. Ciepłota. To jest główne zadanie dotyku podczas śledzenia. Znalezione tropy mogą być jeszcze ciepłe, co by oznaczało, że poszukiwany ktoś lub coś jest blisko, zimne tropy nie powiedzą nam zbyt wiele, prócz tego, że minęła chwila od tego, jak poszukiwany był w tym miejscu, w którym my - wyjaśnił, po czym rozejrzał się i wziął głębszy wdech, by potem otworzyć lekko paszczę i wypuścić powietrze.
- Dobrze...a teraz...rozejrzyj się. Poszukaj czegoś. Pamiętaj o nasłuchiwaniu i węszeniu - powiedział i czekał, aż samica ruszy na swoje pierwsze łowy, na których będzie faktycznie szukała.

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Wysłany: 2020-03-18, 19:22   

Wyszczerzyła zęby, niby groźnie, ale w jej oczach skrzyły wesołe ogniki -Uważaj, bo jeszcze poczuję się zachęcona-

Skinęła łbem. Nie za bardzo wiedziała czego ma szukać, ale szukała. Powoli wyszła z groty rozglądając się za czymkolwiek tak naprawdę. Jakiś ślad w ziemi, jakieś połamane gałązki, przygnieciona trawa. Probowała znaleźć może jakieś zgubione futro, łuski i mimo że głównie polegała na wzroku, bo to uważała to za swój najlepiej rozwinięty zmysł nie pomijała innych. Węszyła i nasłuchiwała cały czas. Bardzo czesto przystawała w jednym miejscu i wręcz smakowała powietrze, otwierając pysk i po prostu skupiając się na węchu. Czuła... smoki. Tak, smoki czuła. I w sumie niestety tyle...
    Cholera. Nic ani nie widziała, ani nie czuła, ani nie słyszała. Tylko smoki i drzewa. Jeśli jakieś wgniecenie w ziemi to smocze, przynajmniej jej się tak wydawało.
    Popatrzyła na Czarnoskrzydłego i wykonała gest łapami, który miał znaczyć, że nic, a potem spróbowała znów powęszyć. Może akurat?

Ostry Wzrok
Chytry Przeciwnik
Przyjaciel
Regeneracja
Utalentowany

takie w sumie fullbody

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Wysłany: 2020-03-19, 16:20   

Już nie komentował wypowiedzi samicy, puszczając ją mimo uszu. Wydawała się naprawdę w porządku osobowością.
Gdy ruszyła poza jaskinię, niczym cień, poszedł za nią. Patrzył, co robi, przyglądał się, póki co nie komentował. W pewnym momencie w akcie bezradności Torvihraak popatrzyła na niego. Skinął jej głową.
- Dobrze. Używasz głównie dwóch zmysłów. Próbuj jednak też nasłuchiwać. Dźwięk czasem może być tym bodźcem, który wskaże ci drogę - podpowiedział.
A gdy samica znów zaczęła węszyć, wyczuła coś, poza smokami...a mianowicie wyczuła cierpki, nieco nieprzyjemny odór. Jeśli kiedykolwiek miała styczność z rybą, mogła sądzić, że gdzieś tutaj...jest jakaś nadpsuta rybka.

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Wysłany: 2020-03-20, 00:07   

Wzięła pożądny wdech, tym razem nie aby węszyć, ale bardziej aby dać upust.... frustracji? Nie, to zbyt mocne słowo. Zawodowi? To już bliżej. Wdech miał po prostu posłużyć jako pewnego rodzaju westchnięcie.
    Dźwięki, dźwięki. No słuchała, słuchała, ale nic nie słyszała. Przeczesywała okolicę w poszukiwaniu jakiś śladów czegokolwiek, węszyła i rozglądała się, ale jakoś tak jej nie wychodziło. Wszędzie tylko smoki... a może by tak spróbować pójść jakimś starym tropem właśnie smoka? To w końcu nauka, nie musiała od razu znajdować niewiadomo co?
    Kupczyni spodobał się ten plan, i nawet już chciała wziąść się za jego wykonywanie, gdy na czubku języka poczuła woń starej ryby. Fuj!
    Lekko jej powieka zadrżała. Ona miała teraz za tym iść, prawda?... W miarę zbliżania się, odór będzie rósł w siłe, prawda?
    Znaczy, nie miała aż tak bardzo czegoś przeciwko, ale miała złe wspomnienia dotyczące starych ryb, ale to chyba każdy miał. Albo nie? Nie wszyscy koniecznie muszą znać ryby... hmm...

Otwarła ponownie pysk i skupiła się na zapachu. Wiatr przywiał go jakby.... stamtąd. Obróciła się i zaczęła powoli podąrzać za tropem zapachowym. Idąc szukała jakichkolwiek znaków, które mogły by być tropem - śmieci, wgniecenia, zadrapania, odciski. Krok za krokiem zbliżała się do źródła zapachu nie zapominając o nasłuchwianiu. Może jakieś piski? Mlaskanie? A może cisza? Kto wie, póki co się po prostu koncentrowała.

Ostry Wzrok
Chytry Przeciwnik
Przyjaciel
Regeneracja
Utalentowany

takie w sumie fullbody

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Wysłany: 2020-03-20, 16:24   

Idąc tak za znalezionym zapachem, otrzymywałaś coraz więcej informacji. Smród się nie zwiększał, był stały, tak więc ryba nie była zepsuta, dopiero co musiała się rozkładać. Ale skąd tu ryba? Odpowiedź miała przyjść po paru kolejnych krokach.
Ilun podążał za tobą, tylko kontrolując to, co robisz.
- Dobrze, bardzo dobrze. Niech wszystkie zmysły szukają - podpowiedział cichym, spokojny głosem, który nijak nie miał wyrwać ze skupienia samicy.
W pewnym momencie złote oczy samotniczki dostrzegły ślady ptaka. Dużego, drapieżnego.
- Jaki to ptak, domyślasz się? Przyjrzyj się śladom, odpowiedz i ruszaj dalej - ślady, jakie znalazła miały charakterystyczne, jak na ptaki wodne błony - ale niepełne, jak te należące do kaczek, bardziej krótkie, z widocznymi śladami pazurów.
Zapach był wyraźniejszy i prowadził tam, gdzie prowadziły ślady.
Póki co, niczego charakterystycznego Torvihraak nie usłyszała.

Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiec

Wysłany: 2020-03-21, 10:17   

Zamruczała. Widziała ślady. Ale jaki to mógł być ptak? Kupczyni nie za bardzo znała się na gatunkach ptaków. Cóż, zwierzę na pewno było rybożerne. A jakie znała rybożerne ptaki, które jednak miały błony między palcami....
    ... coś.... mewopodobnego? Macie tu albatrosy? Może coś albatrosopodobnego?- wzruszyła barkami, po czym wróciła do śladów.
    Węszyła dalej, i przyglądała się śladom. Szukała wgnieceń w ziemi albo innych tropów, typu zgubione pióro, ości lub cokolwiek innego, co nie do końca pasowało. Szła powoli i uchylonym pyskiem oraz nasłuchiwała oczywiście.

Ostry Wzrok
Chytry Przeciwnik
Przyjaciel
Regeneracja
Utalentowany

takie w sumie fullbody

Czarnoskrzydły
Wojownik Plagi
Ilun Cichy

Wysłany: 2020-03-21, 17:23   

Zaśmiał się i pokiwał łbem.
- Tak, masz rację, to ptak drapieżny, wodny. O to mi chodziło, a nie konkretny gatunek, tego raczej nie da się po samych śladach powiedzieć, zbyt mało danych - oznajmił i czekał na to, co zrobi dalej.
Szukając dalej tropów samotniczka w końcu znalazła...łuski ryby. Od nich uderzył dość mocny zapach, który czuła już wcześniej. Po jej lewej stronie zaś dało się usłyszeć szelest w krzakach. Zapach ryby jednak prowadził w prawą stronę. Który z tropów obierze więc Torvihraak?
- Zastanów się, który z tych tropów jest...pewniejszy - podpowiedział jej jeszcze.

Odpowiedz do tematu