FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Las
Autor Wiadomość
Kwiecisty Rapsod
Czarodziej ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Feeria Ciszy i Trzęsienie Ziemi
Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 296
Wysłany: 2020-02-13, 01:48   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: W,B,Pł,L,M,Śl,Skr,Kż: 1 MP,MO,MA: 2
   Atuty: boski ulubieniec, niestabilny


Ech. Cudownie. Skradanie się. Nigdy tego nie lubił. Nie uważa by było mu to potrzebne. Jest czarodziejem! Nie jakimś tam tchórzem by się cho... Znaczy... Łowcą... Oni przecież się skradają... Ups.
Kwiecisty westchnął krótko i uśmiechnął się mimo lekkiej niechęci, gdy dostał polecenie powtórzenia pozy Rozrabiaki. Tej akurat czasami używał, chociażby tylko po to, by właśnie udawać wrednego, czyhającego na życie zwierzyny drapieżnika. Oczywiście jego wersja bardziej wyglądała niż była praktyczna, bo zwykle stawał na łapach za nisko, by po chwili wygiąć grzbiet w płynnym ruchu przypominającym wijącego się węża... No. Nieprzydatne. Dlatego Kwiecisty poświęcił wiele uwagi ustawiając się wedle poleceń. Ugiął łapy, starając się nie przesadzić z wysokością - w końcu szuranie brzuchem po ziemi mijało się z celem. Uniusł ogon ledwo ponad ziemię, więc Wyzwolony musiał go nieco pociągnąć do góry. Co poskutkowało tym, że ogon wystrzelił w odzewie i pacnął go lekko w szczękę zanim powrócił do wskazanej pozycji...
- Przepraszam. - No co. Odruch. Od drugiej strony znowuż trzeba było Kwiecistego poklepać by głowa zeszła niżej. Pamięć mechaniczna adepta całkiem mocno sprzeciwiała się takiej pozycji, w końcu zwykle mag chodził wśród smoków dumnie wyciągając swoją szyję.
Wszystkie poprawki wziął jednak na poważnie i po ogonie, już nie sprzeciwiał się tykaniu łowcy, nawet, gdy ten kombinował przy jego ukochanych skrzydłach, by nie były tak przyciśnięte do ciała... No nie można być we wszystkim dobrym dobrze?

Wysłuchując następnego polecenia wciąż pozostał sztywno w pozycji do skradania, aż Wyzwolony nie skończył mówić po czym bez słowa wystrzelił w powietrze omijając gałęzie gołych drzew. W końcu jego mięśnie odetchnęły na moment. Rozrabiaka oczywiście na tym etapie jeszcze słyszał adepta, ale to był dopiero początek zadania. Adept chciał się po prostu nieco oddalić, by od pewnego momentu zacząć się skradać.

Nie wylądował w sumie daleko od łowcy. Hiacynt nadal bez trudu widział swojego nauczyciela, gdy wylądował powracając do wymęczonej przed momentem pozycji.

Ugięte łapy.
Tułów nisko.
Ogon nieco wyżej, ale bez przesady.
Głowa na poziomie ciała.
Skrzydła przy ciele, ale w miarę swobodnie.

No to gotowe. Ruszył.

Po pierwszych krokach już było jasne, że chyba wszyscy z okolicy wszystkich stad go słyszeli. Kwiecisty natychmiast zatrzymał się przeklinając pod nosem.
Zamknął oczy i zaczął od oddechu. Powoli wciągał mroźne powietrze nosem po czym wypuszczał je ustami. Spojrzał na Wyzwolonego, a potem na otoczenie. Ostatecznie zdecydował się obejść go z prawej.
Grunt wcieliła gruba warstwa białego puchu, dlatego logicznym wydało nie wykorzystać radę prawiącą o tym jak stawiać łapy.
Pazury pierwszej łapy rozpoczynającej krok wbiły się w ziemię. Adept skupił się nad tym co czuł, gdy miękko kładł na ziemi resztę łapy. Poczuł zwykłe, proste podłoże bez żadnych większych nierówności.
Gdy już odwrócił się w odpowiedni sposób zaczął kroczyć przed siebie, cały czas mając jednak łowcę na oku.

Nie rozwinął może zawrotnej prędkości, ale szło mu chyba całkiem nieźle skoro Rozrabiaka w pewnym momencie przestał go słyszeć. Łowca czekał więc z zamkniętymi oczami czekając na to, aż Kwiecisty w końcu go podejdzie... Albo aż zdradzi swoją pozycję.
No i kto by pomyślał. Po jakimś czasie łowca usłyszał głośne przekleństwo, którego śladami poszły warknięcia frustracji i skrzypienie przerzucanego śniegu, dobiegające Wyzwolonego z
jego lewej strony.
Kwiecisty najprościej w świecie poczuł się zbyt dobrze z tym jak mu szło i żle czuwając teren pod sobą wpadł w dziurę przykrytą puchem. Narobił przy tym sporo hałasu, tak samo z resztą przy tym jak zdenerwowany postanowił na nowo oddalić się od nauczyciela, by spróbować ponownie.
Po tym zamieszaniu łowca w zasadzie mógł położyć się spać bo Hiacynt zdenerwował się tak bardzo, że odszedł jeszcze dalej w las niż poprzednio.

Następnym razem uczeń musiał być dużo bardziej cierpliwy, bo Rozrabiaka usłyszał ruch dopiero, gdy Kwiecisty, stojąc kilka kroków za łowcą, położył się w śniegu i westchnął cierpiętniczo, jakby to zadanie niezmiernie go zmęczyło. Warstwa śniegu była na tyle gruba, że jego pysk niemalże całkowicie zniknął w śniegu. Tak wyglądał pokonany czarodziej.
- Może być i możemy już o tym nigdy nie wspominać? - Wyjęczał z nadzieją w głosie.
_________________
Boski ulubieniec
Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego”.

Niestabilny
Smok dostaje dodatkową kość podczas testów na magię. W przypadku niepowodzenia, maddara smoka zadaje mu maksymalną ranę, na jaką pozwala liczba kostek, którymi smok dysponuje, ale nie poważniejszą niż rana ciężka.
Morrigan
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:1 | A:2
L, Skr, A, O: 1
 
 
Wyzwolony Rozrabiaka 
Zastępca Ziemi
Zielono miStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 52
Płeć: Samiec
Opiekun: Strażnik Gwiazd
Partner: Lisia Mistyfikacja
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 914
Wysłany: 2020-02-15, 12:56   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,W,Pł,M,A,O,Kż,MP,MA,MO: 1 | Śl,Skr: 2
   Atuty: Zwinny, Chytry Przeciwnik, Poszukiwacz, Wybraniec bogów


Wyzwolony tylko pogładził się po pysku, gdzie został uderzony, ale nie robił z tego problemów. Potem poczekał, aż uczeń odleci i siedział cicho. Dookoła był tylko szum wiatru i stukot gałęzi, przynajmniej do czasu, w którym nie pojawił się jakiś szelest gdzieś przed łowcą. Rozrabiaka nie otworzył ślepi, ale uśmiechnął się szeroko i powiedział głośno.
-Słychać cię, staraj się bardziej!- Po tych słowach hałas ustał, lecz niedługo później znowu usłyszał jakiś huk i pękające gałęzie. Skradanie się przecież nie było aż tak trudne, przynajmniej dla Żwawego. Nie zdążył się ponownie odezwać, a usłyszał skrzydła adepta, które niosą go gdzieś daleko w las. Kolejna próba, oby tym razem udana.
Czas płynął, a adepta nie było, może po prostu poleciał i zostawił tutaj łowce, by ten siedział sobie do wieczora. To dopiero byłby żart, taki rewanż za to przywitanie. Łowca czekał i czekał, aż w pewnym momencie zaczął się trochę martwić. Chyba Kwiecisty by się z nim skontaktował, gdyby coś mu się stało. Przecież to tylko nauka, nie warto się jakoś popisywać. Już zabrał się za wysyłanie wiadomości mentalnej, kiedy usłyszał za sobą skrzypienie śniegu i głos swojego ucznia. Obrócił się szybko, ale się trochę zatoczył, bo jego łapy zdrętwiały od bycia w jednej pozycji i śniegu przez tyle czasu. Przeciągnął się, jakby wybudzony z drzemki, a potem powiedział.

-Nie było to bezbłędne podejście, ale za drugim razem poszło ci dobrze. Musisz zwracać większą uwagę gdzie stawiasz łapy, żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.- Potem sięgnął łapą w stronę łba smoka i wyciągnął z pomiędzy łusek maga stary liść, który się gdzieś napatoczył. Młody nie wyglądał na bardzo poobijanego, ale brązowy i tak wolał się zapytać.
-Nic ci się nie stało? Słyszałem jakiś huk wcześniej, jakbyś gdzieś spadł. Robimy przerwę, czy możemy przejść do ostatniej części? Kamuflaż jest bardzo prosty i szybki do opanowania, więc możemy go załatwić teraz i mieć to z łbów, co ty na to?- Zapytał się i poczekał na odpowiedz, zanim kontynuował dalszą naukę.

//złóż raport ze skradania I, powinno starczyć.
_________________

  "Sometimes it's best to stop and appreciate the little things."~James "Smoke" Porter
Atuty♣

»Chytry Przeciwnik W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji
smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST Następne użycie (20.05)

»Poszukiwacz Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie (01.05)
Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

»Wybraniec bogów Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy/dla uzdrowicieli raz na tydzień w dowolnie wybranym miejscu. Następne użycie (19.05)

Narracja #7a4c25Dialogi #609170Mentalna #ab2c44

Terraria
(Żywiołak Ziemi)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: MA,MO,Skr: 1

kp
 
 
Kwiecisty Rapsod
Czarodziej ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Feeria Ciszy i Trzęsienie Ziemi
Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 296
Wysłany: 2020-02-27, 00:35   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: W,B,Pł,L,M,Śl,Skr,Kż: 1 MP,MO,MA: 2
   Atuty: boski ulubieniec, niestabilny


Kwiecisty zakopał mocniej pysk w śniegu, bo nagle ciepło napłynęło na jego policzki. No tak - wpadł w dół. Cała okolica chyba słyszała. Trochę wstyd, no ale cóż począć.
Gdy Rozrabiaka skończył mówić, adept od niechcenia przeturlał się na plecy. Jego oczy były zamknięte, a łapy swobodnie sterczały w górze. Oh. Jak on uwielbiał śnieg.
- Wiesz... Może faktycznie pokaż mi co wiesz o tym kamuflażu - Westchnął uśmiechając się lekko.
- Inaczej Godny będzie na mnie narzekał. - Mówiąc to obrócił się ponownie na brzuch i wstał z rozmachem, strzepując ze skrzydeł resztkę śniegu. Był widocznie gotowy na kontynuację.
_________________
Boski ulubieniec
Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego”.

Niestabilny
Smok dostaje dodatkową kość podczas testów na magię. W przypadku niepowodzenia, maddara smoka zadaje mu maksymalną ranę, na jaką pozwala liczba kostek, którymi smok dysponuje, ale nie poważniejszą niż rana ciężka.
Morrigan
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:1 | A:2
L, Skr, A, O: 1
 
 
Wyzwolony Rozrabiaka 
Zastępca Ziemi
Zielono miStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 52
Płeć: Samiec
Opiekun: Strażnik Gwiazd
Partner: Lisia Mistyfikacja
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 914
Wysłany: 2020-02-27, 18:12   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,W,Pł,M,A,O,Kż,MP,MA,MO: 1 | Śl,Skr: 2
   Atuty: Zwinny, Chytry Przeciwnik, Poszukiwacz, Wybraniec bogów


Rozrabiaka uśmiechnął się widząc jak jego uczeń pali się ze wstydu. Poczekał na odpowiedz a potem powiedział.
-Zacząłbym od tego co zawsze, czyli: kamuflaż jest bardzo ważny, gdyż bla, bla, bla… Ale prawda jest taka, że kamuflaż nie jest najprzydatniejszą umiejętnością. Jeżeli się dobrze skradasz, to zaliczasz dwa z trzech głównych punktów kamuflażu. Ten brakujący też możesz zastąpić w inny, łatwiejszy sposób, ale wciąż uważam, że umiejętność dobrego maskowania swojej obecności jest przydatna. Nie tylko na polowaniu.- To był pewnego rodzaju wstęp do dalszej części wykładu. To co mówił było szczere, a doszedł do takiego wniosku po nauce ze swoim bratem, który dawał sobie bez problemów radę nie używając nigdy technik kamuflażu. Czasami jednak zdarzają się momenty, gdzie nie ma wyjścia tylko siedzieć w ukryciu, w bezruchu. W takich chwilach warto jest jednak znać parę sztuczek, by nie zostać złapanym przez łowców smoków i zostać przerobionym na zbroję, czy coś.
-Dobra, to ja lubię dzielić naukę kamuflażu na trzy części: maskowanie ciała, zapachu i śladów. Wszystko jest zrozumiałe samo przez się, ale dla pewności wytłumaczę po krótce.
Maskowanie ciała polega nie tyle na idealnym odwzorowaniu otoczenia, co na rozbiciu kontur ciała. Wszystko co ma choć trochę rozsądku, ucieknie na pierwszy widok kształtu smoczo-podobnego. Dlatego warto oblepić się listkami, albo gałązkami, trochę błota albo śniegu i już nie wyglądasz jak drapieżnik.
Maskowanie zapachu to sztuka zmienienia swojego zapachu na jakiś inny, albo na żaden. Wysmarowanie się błotem, albo wytarzanie się w piasku albo ziemi przeważnie załatwia sprawę. Pamiętaj o tych mniej dostępnych miejscach jak pod pachami i na łbie. Dobrą alternatywą do tego zabiegu, jest zanurzenie się w wodzie, albo wysmarowanie się śniegiem. Woda zmywa zapach jak nic innego, wiec pamiętaj z tego korzystać. Możesz też stanąć pod wiatr, tak żeby powietrze nie niosło twojego zapachu, ale to nie zalicza się za bardzo do kamuflażu. Wytarzałeś się już we śniegu, może nieświadomie, ale ten punkt już za tobą.
Ostatnie jest ukrywanie śladów, czyli zacieranie, lub unikanie zostawiania śladów. Możesz po prostu machać za sobą ogonem, to wystarczy by uniemożliwić komuś śledzenie po śladach, przynajmniej we śniegu. Jeżeli grunt jest trochę twardszy to możesz użyć kija, albo maddary. Ale najlepiej jest po prostu poruszać się po powierzchni, na której nie zostawisz śladów, na przykład skała, albo drewno.
To chyba na tyle, teraz mały test. Obrócę się i policzę do stu, a ty za ten czas się gdzieś tutaj zakamuflujesz. Nie martw się o hałas, nie będę słuchał. Po prostu pokaż mi, że wiesz jak nie dać się znaleźć i uznam, że mnie słuchałeś.-
Powiedział i obrócił się powoli stając plecami do ucznia.
-Jedne, dwa, trzy…
_________________

  "Sometimes it's best to stop and appreciate the little things."~James "Smoke" Porter
Atuty♣

»Chytry Przeciwnik W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji
smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST Następne użycie (20.05)

»Poszukiwacz Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie (01.05)
Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

»Wybraniec bogów Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy/dla uzdrowicieli raz na tydzień w dowolnie wybranym miejscu. Następne użycie (19.05)

Narracja #7a4c25Dialogi #609170Mentalna #ab2c44

Terraria
(Żywiołak Ziemi)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: MA,MO,Skr: 1

kp
Ostatnio zmieniony przez Wyzwolony Rozrabiaka 2020-02-27, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kwiecisty Rapsod
Czarodziej ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Feeria Ciszy i Trzęsienie Ziemi
Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 296
Wysłany: 2020-03-09, 14:22   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: W,B,Pł,L,M,Śl,Skr,Kż: 1 MP,MO,MA: 2
   Atuty: boski ulubieniec, niestabilny


O. Tym razem dostał limit czasowy. No dobrze. Postanowił więc tym razem trochę podbiec. Mógłby polecieć, ale nie wiedział czy to się liczy jako oszustwo czy nie, więc oddalił się na piechotę. Skoro był już wytarzany w śniegu to tylko to poprawił, biorąc nieco białego puchu i nacierając sobie jeszcze łeb i pachy (wedle zaleceń nauczyciela). Potem ruszył przed siebie, machając za sobą ogonem, by wyrównać teren. Po kilkunastu metrach zatrzymał się i spojrzał za siebie. No nie było najgorzej, ale machnął jeszcze przeźroczystą ścianką, by wyrównać szybko śnieg za sobą. Potem powtórzył to samo i skręcił za jakieś drzewo po swojej prawej. Cholerka i co teraz? Chyba powinien zakopać się w śniegu? Ech... To trochę głupie, ale niech będzie. Najwyżej nigdy tego po prostu nie powtórzy. Przy pomocy maddary zebrał śnieg z okolicznych drzew, samemu przy tym zakopując się w śniegu, który już leżał pod nim. Przykrył się nim tak, aby nie było widać jego ciała wcale, poza wystającym nosem. Położył łeb policzkiem do ziemi, aby jego rogi nie wystawały z kupki śniegu. Resztę puchu usypał na boki tak, żeby nie był jedynym, podejrzanym pagórkiem w okolicy.
Ostatecznie, korzystając z tego, że był blisko drzewa, wyczarował korzeń, nieznacznie wystający ponad śnieg, by ten ukrył jego wystające nozdrza. Potem już tylko czekał, zastanawiając się czy to wystarczy.
_________________
Boski ulubieniec
Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego”.

Niestabilny
Smok dostaje dodatkową kość podczas testów na magię. W przypadku niepowodzenia, maddara smoka zadaje mu maksymalną ranę, na jaką pozwala liczba kostek, którymi smok dysponuje, ale nie poważniejszą niż rana ciężka.
Morrigan
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:1 | A:2
L, Skr, A, O: 1
 
 
Wyzwolony Rozrabiaka 
Zastępca Ziemi
Zielono miStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 52
Płeć: Samiec
Opiekun: Strażnik Gwiazd
Partner: Lisia Mistyfikacja
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 914
Wysłany: 2020-03-16, 15:54   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,W,Pł,M,A,O,Kż,MP,MA,MO: 1 | Śl,Skr: 2
   Atuty: Zwinny, Chytry Przeciwnik, Poszukiwacz, Wybraniec bogów


Nauczyciel skończył liczyć i otworzył ślepia, rozglądając się dokoła. Nie widział śladów, ani samego Kwiecistego, więc to zrobił dobrze. Wziął wdech nosem i poczuł zapach maga. Zdziwiony, popatrzył się na miejsce, w którym żółty samice się wcześniej wytarzał.
-Dziwne, to powinno było zmyć jego zapach, może na magach działa to inaczej.- Powiedział do siebie, całkowicie zdezorientowany tą sytuacja. Teraz jak ma zapach młodszego samca, to znajdzie go prędzej czy później. Trochę głupio się mu zrobiło, że musi teraz poprawiać swoją teorię, ale to jest nowe odkrycie dla Wyzwolonego. Na nim to działało, na każdym polowaniu i innych naukach. Pochodził trochę po polanie i złapał trop, który doprowadził go prosto do górki śniegu. Z tyłu łba, łowca czuł obecność maddary, więc znalazł adepta.
-Hmm… coś tu jest nie tak, na pewno natarłeś się śniegiem? Widziałem, gdzie się wytarzałeś, może to było za mało. Spróbujmy jeszcze raz, tym razem użyj też brudu i ziemi, to na pewno pomoże. O! I próbuj unikać chowania się w śniegu, on szybko topnieje i może zdradzić twoją pozycje. Magiczny śnieg jest spoko, nim możesz się przykrywać. Dobra jeszcze raz, wróćmy na polanę.- Gdy już ponownie znaleźli się na miejscu startowym, Wyzwolony ponownie powiedział.
-Może teraz trochę szybciej, masz czas, aż nie doliczę do osiemdziesięciu. Ukryłeś ślady bardzo sprawnie, więc gratulacje. Zapach był całkiem wyczuwalny, z jakiegoś powodu, więc już ci mówiłem jak sobie z tym poradzić. Kryjówkę też miałeś w porządku, musisz tylko uważać, jak długo chowasz się w takim miejscu. Gotowy, to lecimy. Raz, dwa, trzy…
_________________

  "Sometimes it's best to stop and appreciate the little things."~James "Smoke" Porter
Atuty♣

»Chytry Przeciwnik W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji
smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST Następne użycie (20.05)

»Poszukiwacz Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie (01.05)
Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

»Wybraniec bogów Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy/dla uzdrowicieli raz na tydzień w dowolnie wybranym miejscu. Następne użycie (19.05)

Narracja #7a4c25Dialogi #609170Mentalna #ab2c44

Terraria
(Żywiołak Ziemi)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: MA,MO,Skr: 1

kp
 
 
Kwiecisty Rapsod
Czarodziej ZiemiStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 36
Płeć: Samiec
Opiekun: Feeria Ciszy i Trzęsienie Ziemi
Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 296
Wysłany: 2020-03-24, 16:48   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: W,B,Pł,L,M,Śl,Skr,Kż: 1 MP,MO,MA: 2
   Atuty: boski ulubieniec, niestabilny


Co? Ech. No to jeszcze raz... W dodatku musi natrzeć się brudem. Niby logiczne, ale wolał być mokry, niż mokry i wysmarowany błotem. Westchnął.
- Dobra, dobra. Już lecę. - odparł po czym pobiegł w dal maddarą wyrównując a sobą śnieg.
Tym razem nie ukrył się przy drzewie, a w miejscu, które przyuważył przy poprzedniej nauce. Gdy uczył się skradania, niedaleko od polany wpadł w dziurę. Znalazł to samo miejsce i postanowił działać od tego miejsca. Odgarnął śnieg po czym maddarowym ostrzem wyciął niewielki sześcian ziemi. Następnie adept rozprowadził ciepło po tym skrawku gleby, aby dzięki zawartej w nim wilgoci, zamieniło się w błoto. Potem stworzył cztery łapy, wyglądające jak jego własne, tylko oddzielone od ciała, by rozprowadzić po sobie ziemię Nie zapomniał oczywiście o pachach i łbie - miał pamięć na pewno lepszą od złotej rybki, więc pamiętał też o tym co mówił Rozrabiaka.
Kwiecisty wskoczył do dziury, skulił się w niej na boku i według sugestii Wyzwolonego przykrył się utkanym poprzez moc śniegiem, który nie stopi się pod wpływem ciepła jego ciała. Na koniec usunął wszelkie ślady pozostawione przez niego tuż przy kryjówce.
Tym razem Rozrabiaka powinien mieć chociaż nieco więcej problemu z odnalezieniem go. Adept wykorzystał swoją terenową niespodziankę dzięki czemu jego przykryte śniegiem ciało nawet nie powodowało wzniesienia większego niż cztery łuski.
_________________
Boski ulubieniec
Raz na polowanie/dwa tygodnie wyprawy/polowania/misji smok spotyka duszka lub boską manifestację. Spotkanie to owocuje o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego”.

Niestabilny
Smok dostaje dodatkową kość podczas testów na magię. W przypadku niepowodzenia, maddara smoka zadaje mu maksymalną ranę, na jaką pozwala liczba kostek, którymi smok dysponuje, ale nie poważniejszą niż rana ciężka.
Morrigan
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:1 | A:2
L, Skr, A, O: 1
Ostatnio zmieniony przez Kwiecisty Rapsod 2020-03-24, 18:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyzwolony Rozrabiaka 
Zastępca Ziemi
Zielono miStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 52
Płeć: Samiec
Opiekun: Strażnik Gwiazd
Partner: Lisia Mistyfikacja
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 914
Wysłany: 2020-03-27, 14:37   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,W,Pł,M,A,O,Kż,MP,MA,MO: 1 | Śl,Skr: 2
   Atuty: Zwinny, Chytry Przeciwnik, Poszukiwacz, Wybraniec bogów


Odliczanie dobiegło do końca, co oznaczało, że pora poszukać ucznia. Łowca jednak nie znalazł ani śladów na ziemi, ani zapachu. Nie wiedział nigdzie nieukrytego smoka, więc to też było zaliczone. Rozrabiaka chodził po okolicy w poszukiwaniu Kwiecistego, ale oprócz lekkiego uczucia obecność maddary nie znalazł nic. Drzewny wrócił na środek i powiedział głośniej.
-Dobrze, możesz już wyjść.- Poczekał aż mag się pokarze i podejdzie bliżej zanim kontynuował.
-Teraz nie było żadnych problemów, dobra robota. Na dzisiaj starczy nauki, dziękuje za spędzony czas. Do zobaczenia, mam nadzieję.- Po tych słowach nauczyciel wstał i opuścił las.

//zt
_________________

  "Sometimes it's best to stop and appreciate the little things."~James "Smoke" Porter
Atuty♣

»Chytry Przeciwnik W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji
smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST Następne użycie (20.05)

»Poszukiwacz Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie (01.05)
Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

»Wybraniec bogów Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy/dla uzdrowicieli raz na tydzień w dowolnie wybranym miejscu. Następne użycie (19.05)

Narracja #7a4c25Dialogi #609170Mentalna #ab2c44

Terraria
(Żywiołak Ziemi)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: MA,MO,Skr: 1

kp
Ostatnio zmieniony przez Wyzwolony Rozrabiaka 2020-03-27, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Torvihraak 
Samotnik
samozwańczy kupiecStado: Waham się
Rasa: Powietrzny
Księżyce: 78
Płeć: Samica
Mistrz: Błąd życiowy
Partner: Ktoś, kogo nie znacie
Dołączyła: 16 Sty 2020
Posty: 119
Wysłany: 2020-03-28, 01:40   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
   U: Pł,O,A,W,MO,Skr: 1| B,MA,MP: 2
   Atuty: ostry wzrok, chytry przeciwnik, przyjaciel, regeneracja, utalentowany


  //jesli się wryłam to z góry przepraszam


  Torvihraak zdecydowała sobie zrobić piknik. Taki fajny piknik. Na kocyku z dobrymi przekąskami i w miłym towarzystwie. Problemem mógł być brak kocyka, dobrych przekąsek i miłego towarzystwa, ale smoczyca była zdeterminowana i poza tym nie takie trudności się pokonywało w życiu. Nawet miała już plan, jak sobie z tym poradzić.
  Pierwszym krokiem, który musiała wykonać, to było znalezienie odpowiedniego drzewa, (najlepiej, żeby to była stara sosna) co okazało się być łatwiejsze w teorii niż w praktyce. Kupczyni błąkała się przez pewien czas po lesie, obstukując drzewa aż wreszcie znalazła to jedno. Sosna. Nie taka, o jaką jej chodziło, ale powinna się nadać. Złotooka mogła przejść do kroku drugiego - kocyk. Torvihraak była starym wyznawcą zasady "Nie masz czegoś? Czaruj." I właśnie to planowała zrobić. Czarować. Z gęstej sieci maddary utkała coś jakby kocyk, ale lepsze. Wygidniejsze. Taki niebieski materacyko-kocyk. Bardzo fajny, nawet odstraszający mrówki. Ogólnie to luksus, gdyby nie trzeba było się na tym cały czas koncentrować.
  Dobrze, to już jest załatwione, czas na przekąski. Co do przekąsek to miała tylko torbę węży, ale można udawać, że to jakiś słodki makaron jest, czy coś. Ściągnęła więc ją ze swoich pleców i położyła na środku kocyka. O. Idealnie.
  Dobrze, czas na krok trzeci i ostatni. Kupczyni podeszła do sosny i wyskrobała w korze pojedyńczy usmieszek. Taki skierowany na kogoś, kto siedziały na kocyczku. -No widzi pan, panie sosno, jak się chce, to się ma. O! Poczęstowałabym cydrem, ale pan chyba nie pija, prawda? No cóż, tutaj chyba nikt nie pija i to jest straszne, panie sosno- usiadła na maddarowym tworze i odłożyła wszystkie swoje torby, po czym przeciągnęła się tak, że na całej długości kręgosłupa coś jej chrupnęło. Ah, ta starość.
  No i jako, że to miał być piknik, to zaczęła sobie zjadać te węże, udając, że to coś innego, i okazało się, że chyba bardzo głodna była, bo tak skubała i skubała, aż zjadła całą zawartość torby [4/4]
  -No widzi pan, panie sosno. Ja tu tyle jem, a pan nic. Chce mnie pan utuczyć, żebym gruba była?-
_________________

Ostry Wzrok
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku [kamienie szlachetne]
Chytry Przeciwnik
+2 ST do akcji przeciwnika raz na pojedynek/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy.
Przyjaciel
raz na polowanie smok może zmusić drapieżnika do oddalenia się bez atakowania smoka lub jego towarzyszy.
Regeneracja
raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi cięższych ran
Utalentowany
Smok może nauczyć się dwóch umiejętności na poziom 3, ale wtedy może mieć tylko jedną umiejętność na poziomie 2. Atut nie ma wpływu na niższe poziomy U.

takie w sumie fullbody
 
 
Głęboki Kolec 
Adept Wody
GłębinówkaStado: Wody
Rasa: Morski
Księżyce: 25
Płeć: Samiec
Opiekun: Mułek
Mistrz: Sosnowy Pocisk
Partner: Taka jedna rozgwiazda
Wiek: 18
Dołączyła: 19 Wrz 2019
Posty: 89
Skąd: Świdnica (Dolny Śląsk)
Wysłany: 2020-05-16, 09:36   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 2| P: 1| A: 2
   U: W,B,Pł,A,O,MP,MA,MO,Śl: 1
   Atuty: Ostry Wzrok;


Poranek rozpoczął się dość leniwie, Młody smok wyszedł z jamy by odetchnąć świeżym powietrzem. Niebo było lekko zachmurzone, ptaki radośnie świergotały, trawa zielona, już niewiele pozostało na niej śniegu.
Nywloroth ruszył przed siebie w stronę miejsc spokoju by wybrać odpowiednie miejsce na naukę z jednym ze smoków Stada Ziemi. Nigdy nie zapuszczał się w te rejony, wolał trzymać się z dala od granic i ogólnie miejsc w których mogą chodzić smoki z innych stad. Dzisiaj zrobił wyjątek by poznać w końcu kogoś nowego... w sumie nawet we własnym stadzie prawie nikt go nie znał. Szukanie miejsca na spotkanie zajęło mu kilka godzin, nie potrafił znaleźć ustronnego miejsca, gdzie nikt by ich nie widział, a jednocześnie mogliby przechadzać się na duże odległości. W końcu w oddali zobaczył las... w sumie puszczę i to dość mroczną. Podszedł pod jej kraniec by zajrzeć w ciemność. Można było usłyszeć śpiew ptaków zmieszanych z szumem liści. Nic po za tym. Wysłał więc wiadomość mentalną do Wyzwolonego, że ich miejscem nauki będzie ta właśnie puszcza.
_________________
Ostry wzrok - Wszystkie testy percepcji na polowaniu/wyprawie oparte na danym zmyśle (wzrok [kamienie szlachetne]) mają dodatkową kość.

Chytry przeciwnik - potrafisz na swoją korzyść obrócić ruch twojego przeciwnika podczas walki, w ten sposób zdobywając nad nim nieznaczną przewagę.


Kamienie: 1 topaz


Muzyka inspirująca do pisklaka tutaj

Nie ważne skąd jesteś, ważne dokąd zmierzasz.
 
 
Wyzwolony Rozrabiaka 
Zastępca Ziemi
Zielono miStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 52
Płeć: Samiec
Opiekun: Strażnik Gwiazd
Partner: Lisia Mistyfikacja
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 914
Wysłany: 2020-05-16, 11:57   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,W,Pł,M,A,O,Kż,MP,MA,MO: 1 | Śl,Skr: 2
   Atuty: Zwinny, Chytry Przeciwnik, Poszukiwacz, Wybraniec bogów


Zastępca wybrał się we wskazane miejsce, uśmiechając się złowrogo. Już od dawna nie poznał nikogo nowego, to była dobra okazja na psikusa. Polecił kompance trzymać pisklaka na ślepiu, powinien być z powrotem za niedługo. Czekający adept mógł usłyszeć tylko ptaki i szumiące na wietrze liście. Nigdzie dookoła nie było śladu łowcy, lecz ten był już bardzo blisko. Nagle przed pyskiem Głębokiego zawisnął brązowo łuski smok, szczerząc kły w uśmiechu, lecz wyglądało na to, że jednego gdzieś stracił. Ziemny zwisał na ogonie z grubej gałęzi, nastraszając wodnego ucznia.
- Hej! Słyszałem że potrzebujesz nauczyciela.- Powiedział nagle, by dodać mocy temu pojawieniu się. Ostatnio gdy tak zrobił, został zaatakowany, ale to było na terenach ziemi, gdzie kręci się pełno drapieżników. Tutaj raczej nikt by się nie bił tak bez powodu, no chyba że plaga. Zefir zachichotał i zeskoczył na ziemię, odwracając się do ucznia.
- Wybacz, ale imię zobowiązuje. Jestem Wyzwolony Rozrabiaka, zastępco-łowca ziemi, ale to już chyba wiesz. A ty to?
_________________

  "Sometimes it's best to stop and appreciate the little things."~James "Smoke" Porter
Atuty♣

»Chytry Przeciwnik W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji
smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST Następne użycie (20.05)

»Poszukiwacz Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie (01.05)
Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

»Wybraniec bogów Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy/dla uzdrowicieli raz na tydzień w dowolnie wybranym miejscu. Następne użycie (19.05)

Narracja #7a4c25Dialogi #609170Mentalna #ab2c44

Terraria
(Żywiołak Ziemi)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: MA,MO,Skr: 1

kp
 
 
Głęboki Kolec 
Adept Wody
GłębinówkaStado: Wody
Rasa: Morski
Księżyce: 25
Płeć: Samiec
Opiekun: Mułek
Mistrz: Sosnowy Pocisk
Partner: Taka jedna rozgwiazda
Wiek: 18
Dołączyła: 19 Wrz 2019
Posty: 89
Skąd: Świdnica (Dolny Śląsk)
Wysłany: 2020-05-16, 13:29   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 2| P: 1| A: 2
   U: W,B,Pł,A,O,MP,MA,MO,Śl: 1
   Atuty: Ostry Wzrok;


Niespodzianka nieźle się udała. Nywloroth wystraszył się do tego stopnia, że stworzył tarczę z korzeni za pomocą maddary odskakując do tyłu. Dopiero po chwili zaglądając przez szpary między korzeniami zauważył, że Brązowy smok nie chce mu zrobić krzywdy, a nawet wie kim jest. Gdy Młody wstał tarcza zniknęła, a on wytrzepał się z kawałków wyrwanej trawy.
- Ja jestem Głęboki Kolec... um Nywloroth. Jestem adeptem Stada Wody i potrzebuję nauk u Ciebie. Miło mi Cię Poznać. - powiedział dość niepewnie zerkając za kompanem Wyzwolonego.
Zaraz potem wstał i przedzierając się przez krzaki wszedł do lasu.
_________________
Ostry wzrok - Wszystkie testy percepcji na polowaniu/wyprawie oparte na danym zmyśle (wzrok [kamienie szlachetne]) mają dodatkową kość.

Chytry przeciwnik - potrafisz na swoją korzyść obrócić ruch twojego przeciwnika podczas walki, w ten sposób zdobywając nad nim nieznaczną przewagę.


Kamienie: 1 topaz


Muzyka inspirująca do pisklaka tutaj

Nie ważne skąd jesteś, ważne dokąd zmierzasz.
 
 
Wyzwolony Rozrabiaka 
Zastępca Ziemi
Zielono miStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 52
Płeć: Samiec
Opiekun: Strażnik Gwiazd
Partner: Lisia Mistyfikacja
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 914
Wysłany: 2020-05-16, 14:35   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,W,Pł,M,A,O,Kż,MP,MA,MO: 1 | Śl,Skr: 2
   Atuty: Zwinny, Chytry Przeciwnik, Poszukiwacz, Wybraniec bogów


Nauki to dość szerokie pojęcie, ale pewnie chodziło mu o łowiectwo, dawno w sumie nie uczył. Przysiadł w miejscu gdzie wylądował i ukłonił się uprzejmie.
- Mnie też cię miło poznać, wszyscy ze stada wody są mile widziani. Jeżeli nie masz nic przeciwko, to zaczniemy od skradania. Bez niego ciężko się tłumaczy kamuflaż. Ale, zanim zaczniemy, poproszę o zapłatę za wiedzę. Cena to… szeroki uśmiech.- Zefir powiedział rozbawiony, chcąc trochę rozluźnić atmosferę.
- Nie bądź taki niepewny, ja nie gryzę… mocno.- Zachichotał i podskoczył do adepta, szturchając go ramieniem. Robienie dobrego pierwszego wrażenia jest istotne, a Wyzwolony nie miał zamiaru psuć potencjalnej przyjaźni byciem jak swój ojciec.
- Dobra, dość wygłupów, przynajmniej na razie. Powiedz mi, co wiesz o skradaniu. I powiedz, jakbyś zakradł się do na przykład takiego dzika.
_________________

  "Sometimes it's best to stop and appreciate the little things."~James "Smoke" Porter
Atuty♣

»Chytry Przeciwnik W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji
smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST Następne użycie (20.05)

»Poszukiwacz Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie (01.05)
Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

»Wybraniec bogów Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy/dla uzdrowicieli raz na tydzień w dowolnie wybranym miejscu. Następne użycie (19.05)

Narracja #7a4c25Dialogi #609170Mentalna #ab2c44

Terraria
(Żywiołak Ziemi)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: MA,MO,Skr: 1

kp
 
 
Głęboki Kolec 
Adept Wody
GłębinówkaStado: Wody
Rasa: Morski
Księżyce: 25
Płeć: Samiec
Opiekun: Mułek
Mistrz: Sosnowy Pocisk
Partner: Taka jedna rozgwiazda
Wiek: 18
Dołączyła: 19 Wrz 2019
Posty: 89
Skąd: Świdnica (Dolny Śląsk)
Wysłany: 2020-05-17, 13:35   
   A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 2| P: 1| A: 2
   U: W,B,Pł,A,O,MP,MA,MO,Śl: 1
   Atuty: Ostry Wzrok;


Nywloroth nie przypuszczał, że inne smoki mogą być od razu tak przyjaźnie nastawione. Po słowach Wyzwolonego uśmiechnął się do niego i uspokoił. Zrobił jeszcze parę kroków zastanawiając się nad odpowiedzią.
-Dziki mają nienajlepszy wzrok ale mają dobry węch i słuch. Na pewno ustawiłbym się pod wiatr aby nie mógł mnie wyczuć. O ile nie bylibyśmy w lesie. W lesie jest trudniej, bo wiatr wieje tylko w koronach drzew, zwłaszcza w gęstych jak ten gdzie powietrze nie może się przedostać. Spróbowałbym się ukryć w wysokiej trawie, albo krzakach, albo nawet na drzewie... w końcu po co dzik miałby patrzeć w górę? - odpowiedział już bardziej pewny siebie spoglądając na nauczyciela, po czym spojrzał się w las. Tak ten las zdecydowanie był jednym z najbardziej bujnych jakie widział. Ciekawe jakie zwierzęta się w nim czaiły...
_________________
Ostry wzrok - Wszystkie testy percepcji na polowaniu/wyprawie oparte na danym zmyśle (wzrok [kamienie szlachetne]) mają dodatkową kość.

Chytry przeciwnik - potrafisz na swoją korzyść obrócić ruch twojego przeciwnika podczas walki, w ten sposób zdobywając nad nim nieznaczną przewagę.


Kamienie: 1 topaz


Muzyka inspirująca do pisklaka tutaj

Nie ważne skąd jesteś, ważne dokąd zmierzasz.
Ostatnio zmieniony przez Głęboki Kolec 2020-05-17, 13:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyzwolony Rozrabiaka 
Zastępca Ziemi
Zielono miStado: Ziemi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 52
Płeć: Samiec
Opiekun: Strażnik Gwiazd
Partner: Lisia Mistyfikacja
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 914
Wysłany: 2020-05-17, 14:57   
   A: S: 2| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 3| A: 2
   U: B,L,W,Pł,M,A,O,Kż,MP,MA,MO: 1 | Śl,Skr: 2
   Atuty: Zwinny, Chytry Przeciwnik, Poszukiwacz, Wybraniec bogów


Zmiana nastawienia adepta uradowała Rozrabiakę, który chyba właśnie znalazł nowego przyjaciela. Wysłuchał to co Głęboki miał do powiedzenia i przytakną na sam koniec.
- Zgadza się, dziki są podstępnymi bestiami wydaje ci się, że łatwe mięso i cyk, przebite płuco. Ukrywanie się za krzakami i kamieniami jest oczywiste, w końcu wtedy cię ciężej zauważyć. Co do kierunku wiatru, to warzenie jest być nie skradał się z wiatrem, gdyż wtedy jest cię o wiele łatwiej zwęszyć. Pod wiatr to nie ma aż takiego znaczenia, nie tylko w lesie. Zapach i tak nie dotrze do zwierząt na czas, zanim na nie wyskoczysz.- Skomentował, wstając i mówiąc dalej.
- W takim razie zobaczmy twoją pozycję do skradania. Tułów nisko przy ziemi, łapy ugięte w kolanach. Łeb na poziomie ciała, skrzydła przywarte, ale nie za mocno. Nie chcesz ograniczać sobie ruchów. Nie wlecz ogonem po ziemi i stawaj na palcach. Jeżeli będziesz przestrzegał tej normy, to powinieneś się skradać jak zawodowy łowca.- Podczas mówienia po kolei pokazywał jak powinno się to zrobić. Gdy już skończył, stanął normalnie i pokazał łapą, że teraz kolej ucznia.
_________________

  "Sometimes it's best to stop and appreciate the little things."~James "Smoke" Porter
Atuty♣

»Chytry Przeciwnik W czasie pojedynku//raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie/misji
smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST Następne użycie (20.05)

»Poszukiwacz Raz na tydzień w polowaniu/misji smok ma 1 dodatkowy sukces do testów na Percepcję (niepołączonych z żadną umiejętnością). Następne użycie (01.05)
Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

»Wybraniec bogów Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy/dla uzdrowicieli raz na tydzień w dowolnie wybranym miejscu. Następne użycie (19.05)

Narracja #7a4c25Dialogi #609170Mentalna #ab2c44

Terraria
(Żywiołak Ziemi)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: MA,MO,Skr: 1

kp
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 15