FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeka
Autor Wiadomość
Klepiąca Łuska 
Adept Ziemi
mini bossStado: Waham się
Płeć: Samica
Księżyce: 52
Rasa: Skrajny
Partner: Mrok:)
Wiek: 40
Dołączyła: 12 Mar 2020
Posty: 76
Wysłany: 2020-04-08, 16:25   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,A,O,Skr,Śl,MP: 1 | MA,MO: 2
   Atuty: Bogata z rodu; Niestabilna; Nieugięta; Furia Niebios


Błyszczała i błyszczała bezszelestnie, płynąc do celu rozległym nurtem. Słońce przyćmiło rzekę i cisza ogromu spowiła trawiaste chodniki, tak lekko objęte złotą nicią. Wszystko to było wielkie... a zarazem nieme. Mogło to oznaczać albo apel, albo bezdźwięczną groźbę. Zwiastun bezceremonialnych żniw. I były tylko one, one same, które tu zabłądziły; i czy czarodziejkę owładnie ta cicha rzecz, czy ona nią owładnie, zamykając na wszelkie pytania kupca?
Zacisnęła ino mięsisty kikut na łapie Torvihraak, marszcząc gniewnie nos. Poczuła nagle jak na widok powietrznej robi jej się mdło, ba, nawet nie na jej wygląd ale... ten swój fason. Jeden z wielu fasonów jaki już widziała na świecie, lecz ten obrzydzał ją zanadto, naciskał na przemielone kwasem kiszki i ten oto kwas wylatywał przez skręcone w uśmiechu usta. A małe oczy jej błyszczały najprawdziwszym zaciekawieniem, wklejone bezdusznie w mówczynię... a może w to, co przedstawiła mówczyni.
Odpowiedziałaby. Mówiłaby dalej, broniąc swoich racji. Stwierdziłaby, że głupcami są oboje. Wystarczyłoby zabrać to, co się chce zabrać. Ale miażdżyła chuderlawą łapę smoczycy w swojej morskiej, rozedrganej... bezsilnie nawet. Jej odczucie byłoby inne gdyby nie wieczny dotyk samicy. Bałaby się. Dławiła. Ale miała jej oddech na sobie. Nie była zostawiona na osamotnienie, pożerającą pustkę rzeki i duszny dzień wiosny, tak bardzo śmiertelny dla schorowanej. Umierałaby od natłoku maddary w sobie, drgałaby bardziej niż teraz i gięłaby się pod własnym ciężarem, kasłając boleśnie jak gdyby chcąc wypluć własne płuca... ale dlaczego? Co ją tak... w tak krótkim czasie... co czuła prawdziwie, a co pokazywała na zewnątrz? Czy w jej oczach jaśniał cień powątpiewania?
Wiecznie małe ślepia raptem rozszerzyły się i wróciły do świata rzeczywistego; runęły jak lawina, trzęsącą źrenicą przeczesując jej złote pola. Zbliżyła się jeszcze, nie chcąc tracić ani łuski dystansu. Poczuć to... choć dłużej. Patrzyła w jej oczy, aczkolwiek trudem byłoby stwierdzić czy naprawdę była to ona. Niczym dwa utkwione słońca na przeciw pustce, jaką czarodziejka odczuła przed chwilą.
Cykuta podniosła ramię samicy do swej kufy. Do trzęsących się nozdrzy, jakimi przejechała delikatnie po przegubie. Zimne urywane sapnięcia zderzyły się z łuską trzymanej łapy, a długi, śliski język wylęgł się z wąskich ust leniwie. Każdy skrawek odbijał światło, gdy coraz to dłuższe pasmo zbliżało się do skóry. Ślina skapnęła głucho, kolejny oddech zniknął w westchnieniu. Nie dotknęła jeszcze. Spojrzała znów na smoczycę... a w oczach buchnęło, widok ostatniej czeluści rozumu.
- Kim jestem - rzuciła, wreszcie styknąwszy koniuszek języka z nadgarstkiem smoczycy. I patrząc na nią tak dziko jak przedtem, wodziła nim bliżej zgięcia, coraz to zacieśniając nieistniejące przecież bariery... aż wreszcie pozwoliła sobie na nią tak ordynarnie wejść. Przyłożyć polik do barku, pozwolić językowi na lepkie, ba, zimne smagnięcie szyi. - to pytanie bliźniacze do „czym jestem“, a czym jestem jak nie drapieżnikiem.
Znienacka capnęła jej pysk wiotką łapą, przekręcając pod światło. Swój własny zaś wyrzuciła na miarę kobry. Cichy śmiech wśród ciężkiego dyszenia. Kikut wbił się w bark, chcąc siłą uświadczyć upadku, a gdy tylko Torvihraak upadła na bok, Cykuta zmniejszyła nieistniejący już dystans. Była daleka od usatysfakcjonowania. Rozedrgana jak ukarany pies. Wciskając pierś na pierś kupca, patrząc z góry na wpół leżącą... kciukiem przeszczepu przejechała po krtani samicy, podziwiając każdy skrawek.
- Wszystko ma swoją cenę - mruknęła, odrywając na chwilę wzrok. - i za każdą odpowiedź dasz mi swój kawałek.
_________________
═══ ═══
Furia Niebios
„Chciałbym jak piorun, uderzyć i zginąć, ale o gwiazdy zaczepić w locie.“
raz na walkę, wyładowanie elektryczne Cykuty zadaje ranę lekką przeciwnikowi

═══ ═══

═══ ═══
Nieugięta
mdlejąc, Cykuta może zaatakować przeciwnika, który ma +4 ST do obrony
═══ ═══
Niestabilna
+1 kostka do akcji magicznych, w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję
☳ +1ST do akcji fizycznych ☳
 
 
Torvihraak 
Gracz
samozwańczy kupiecStado: Waham się
Płeć: Samica
Księżyce: 88
Rasa: Powietrzny
Mistrz: Błąd życiowy
Partner: Ktoś, kogo nie znacie
Wiek: 20
Dołączyła: 16 Sty 2020
Posty: 162
Wysłany: 2020-04-17, 14:30   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 4| A: 1
   U: Pł,O,A,W,MO,Skr: 1| B,M,MA: 2| MP: 3
   Atuty: ostry wzrok, chytry przeciwnik, przyjaciel, regeneracja, utalentowany


  Choroba, czy to ciała, umysłu, czy duszy. Choroba, którą widziało się na pierwszy rzut oka, ale którą było trudno zdefiniować. Choroba wolności wśród zniewolonych, która niszczyła misternie utkane więzy. Tylko jakie więzy? Miedzy smokami, więzy cienia, więzy uczuć, czy może te drugie?
  Poczuła jej łapę, ciężko żeby tego nie zrobiła, bo w końcu morska kończyna boleśnie miażdżyła jej kości ubrane w ścięgna i skórę, paradujące za nogę.
  Ah, Torvihraak nie powinna jej zachęcać, zdecydowanie nie. Kusiła los i to wiedziała. Ale ciężko było się powstrzymać, ciężko było nie zgarnąć pieszczotliwie drugą łapą nadmiaru kwasu, którym ta opluwała się i dławiła. Kupczyni nawet czuła, jak kwas wgryzałby jej się w ciało, palił tkanki. Potrafiła to sobie bardzo łatwo wyobrazić, przeiecież była w tym dobra, w wyobrażaniu.
  To spotkanie skończy się dla niej źle. Torvihraak wiedziała to. Powinna uciekać, bo ta smoczyca pluła na zasady, na smoczą logikę, na smoczą moralność. Nie przekonałaby jej słowami, ani nie pokonała w walce. Nie, gdy była tylko cieniem dawnej siebie. Wiedziała, że to była
  Ale jednak dalej była. Dalej była. Dalej... tylko coś się zmnieniło. Głaskała to zwierzę szyi, niczym matka głaskała swojego syna. Głaskała spokojnie i łagodnie przyjmujac spojrzenie samicy swoim. W obcych ślepiach była puska, dzikośc, brak. A co dało się ujrzeć w oczach Kupczyni? Czy to było obrzydzenie? Nienawiść? Pogarda? Smutek? A może coś innego, coś bardziej czułego?
  Torvihraak nie wiedziała, przecież nie widziała swoich oczu.
  Pierd*lone zwierze. Smocze ścierwo. Lepiej żeby ktoś ją zabił, zanim skrzywdzi innych... (tylko o kim złotooka teraz myślała?)
  Smoczyca zbliżyła się bardziej i odezwała. Jej sam głos zgubiony, chociaż zapewne tego nie wiedziała.
  Nagle rzuciła się na nią, aby ją przewrócić. Powietrzna nie walczyła, wręcz sama się przewróciła. Obróciła się jedynie tak, aby jak najbardziej zamortyzować upadek.
  Kolejna rzecz, w której była dobra - upadanie.
  Czy to była satysfakcja na mordzie Kwiatuszka? Haha, naprawdę? Cieszyła się, że ugięła Torvihraak. Torvihraak? Torvihraak, która była niczym chorągiew na wietrze, która pierwsza się dostosywała? Która była niczym zimny płyn, który przyjmuje kształt tego, do czego się go wleje?
  Nie za wielkie osiągnięcie, musiała powiedzieć.
  Złotooka nie walczyła. Nie miała o co przecież.
  Ukazała większą część swojej krtani. Co planowała osiągnąć? Nic. Tak jak zawsze.
  -Smutne to. Nawet bardzo. Odrzucasz wszystko, co może Cię czynić czymś więcej, Kwiatuszku. W imię wolności, tak?- zaśmiała się cicho -To jest nasza zguba, wiesz? Wolność. Gdyby nie wolność, nie uczucia, wyobrażasz sobie, co dałoby się osiągnąć?- Coś wielkiego. Coś niesamowitego. Coś potężnego. Coś martwego.

  Odezwała się znowu, na co Kupczyni zamruczała.
  -Wszystko ma swoją cenę, ale co jeśli twoja historia nie jest wystarczająco interesująca dla mnie, aby oddać Ci te kawałki mnie? Weźmiesz je sobie wtedy sama? Czy może weźmiesz martwe częsci, martwe ciała. Zimne i puste.
  Ja myślę, że to drugie.-

  Źródło znów się rozłaziło. Ekscytowało na swój sposób.
  Smoczyca zaniechała wszelkich ruchów i rozluźniła maksymalnie wszystkie mięśnie. Stała się jak szmaciana laleczka. Chorągiewka. Ciecz. Coś, czego nie było.
  Kusiła los. Bardzo chętnie kusiła los. (Nie będzie płakać, gdy los się w końcu odwinie)
  -Wybacz, Kwiatuszku, ale powiem Ci to wprost. Nie interesuje mnie historia drapieżnika czy zwierzęcia. Interesuje mnie ta od smoka, od osoby. Jeśli nie posiadasz tej drugiej to niestety, do transakcji nie dojdzie, bo po prostu życie zwykłego drapieznika nie jest według mnie godne nawet uwagi, a co dopiero godne kawałków mnie. usmiechnęła się pokazując rzędy ostych zębów.
  Proszę, smoku zniewolony swoją wolnością. Proszę. Nikt ci nic nie zabroni. Nikt ci nic nie powie. Rób co chcesz, ale pamietaj, wszystkie akcje mają swoje konsekwencje. Wszystkie zostawiają swój ślad. Niekoniecznie cielesny
_________________

Ostry Wzrok
Dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na wzroku [kamienie]
Chytry Przeciwnik
+2 ST do akcji przeciwnika raz na pojedynek/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy.
Przyjaciel
raz na polowanie smok może zmusić drapieżnika do oddalenia się bez atakowania smoka lub jego towarzyszy.
Regeneracja
raz na tydzień wyleczenie rany lekkiej lub zmniejszenie powagi cięższych ran
Utalentowany
Smok może nauczyć się dwóch umiejętności na poziom 3, ale wtedy może mieć tylko jedną umiejętność na poziomie 2. Atut nie ma wpływu na niższe poziomy U.


takie w sumie fullbody

PU'EHR - SOWA
S:1 I W:1 I Z:1 I M:1 I P:2 I A:1
L,A,O,Skr,Śl: 1

 
 
Klepiąca Łuska 
Adept Ziemi
mini bossStado: Waham się
Płeć: Samica
Księżyce: 52
Rasa: Skrajny
Partner: Mrok:)
Wiek: 40
Dołączyła: 12 Mar 2020
Posty: 76
Wysłany: 2020-04-18, 16:52   
   A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
   U: B,Pł,L,W,A,O,Skr,Śl,MP: 1 | MA,MO: 2
   Atuty: Bogata z rodu; Niestabilna; Nieugięta; Furia Niebios


„To spotkanie skończy się dla niej źle. Torvihraak wiedziała to. Powinna uciekać, bo ta smoczyca pluła na zasady, na smoczą logikę, na smoczą moralność. Nie przekonałaby jej słowami, ani nie pokonała w walce. Nie, gdy była tylko cieniem dawnej siebie. Wiedziała, że była."

Cykuta znów wróciła pustym, tępym wzrokiem na pysk kupczyni... lecz między milionem źrenic jaśniała jakaś niewyobrażalna radość. Coś, co widzi się u głodomora, jakiego palce zaciskają się na kromce chleba i twarz pokornie unosi się w dół - ale jej ruch był agresywniejszy. Mniej dziękczynny, choć bez śladu pogardy i nienawiści jak u Torvihraak. Typowo pierwotny.
Dziki chichot trysnął kwasem z jej wygiętych ust, a nawet pierś zarechotała. Każda chorągiew była warta zdjęcia, bo oznacza to, że od tego momentu jest to ziemia niczyja; a ona była uzurpatorem jakich mało. Zabierała od smoków, dawała chaosowi lub czemukolwiek, co trzyma się w ciemności nieokiełznanego. Nic większego. Brak oporu był na łapę, trud jest zbędny... jednak znów błysnęła oczyma. Coś wybuchło wewnątrz.

Kiedy mówiła o wolności? Co mówiła o wolności? Kiedy mówiła o wolności? Co mówiła o wolności? Kiedy mówiła o wolności? Co mówiła o wolności? Kiedy mówiła o wolności? Co mówiła o wolności? Kiedy mówiła o wolności? Co mówiła o wolności? Kiedy mówiła o wolności? Co mówiła o wolności? Kiedy mówiła o wolności? Co mówiła o wolności? Kiedy mówiła o wolności? Co mówiła o wolności?

Uśmiechnęła się do niej lekko, przekręcając łeb w niezrozumieniu. Wysłuchała wszystkiego, szponami jeżdżąc lubieżnie po łuskach samicy, co chwila mącąc językiem w pysku. Sapnięcia osadzały się na jej szyi nieregularnie, jak gdyby Kwiatuszek nie mógł tak naprawdę odetchnąć od samej siebie.
- Kiedy mówiłam o wolności? - spytała, zbita z pantałyku ale w jej głosie nie było zagubienia ni tchórzostwa. Był to bardziej rozkaz, wyrzut mdłości i gniewu, lecz też nie to koniecznie; niespotykana łagodność grała w jej głosie pod każdym charknięciem. Cokolwiek słyszała kupczyni obywało się bardziej rykiem rozrywanej gardzieli aniżeli słowami. Czarodziejka drżąc niezmiernie zmarszczyła nos, mówiąc dalej: - Widzisz, o to w tym chodzi. O to biega! To ty od razu łączysz mnie z mianem wolności. I tutaj może cię zaskoczę, kruszynko... ale żyję w imię niczego. Jak drapieżnik. To jest twoja zguba. Bo drapieżnik patrzy i czuwa. Drapieżnik nie szuka osiągnięć, on szuka słabości: widzi ofiary. Ale jeżeli ja patrzę na siebie jak na drapieżnika i na ciebie jak na ofiarę, to dlaczego od razu powielasz mój punkt widzenia?
Liznęła ją wzdłuż szyi, jeżąc łuskę na grzbiecie. Ciężki oddech mierzchwił każdy skrawek skóry. Ciepło ciała Cykuty zderzało się z naturalnym zimnem. Szepnęła jej do ucha, wodząc morskim łapskiem po przegubie jej lewej łapy. Ogon samoistnie wodził po wewnętrznej stronie jednego z ud. Nawet nie dbała o które... do momentu, aż nie szepnęła, trąc polik o polik:
- Nie obchodzi mnie co cię interesuje. Łgasz przede mną. Miałyśmy umowę, kruszynko. Och, jak mnie to boli, że sama z siebie nie dasz... no ale cóż, pytanie dostało odpowiedź. Biorę zapłatę.
Wtem capnęła mocniej nadgarstek, maddara wniknęła w ciało Torvihraak i ta mogła ugiąć się z bólu, czując jak nerwy same z siebie puszczają się nawzajem. Jak coś od środka tnie jej łapę przy stawie, starannie, choć nie na tyle, żeby być torturą; mały, stalowy półksiężyc w środku jej mięcha okręcił się wokół kości, przeciął i ją zgodnie z wyobrażeniem - następnie zostawił łapę... bezwładną. Dygoczącą w spazmach, łkającą szkarłatną cieczą.
- Ach... może jednak mnie obchodzi? - rzuciła nostalgicznie, czując jak koloryt woni bije w jej nozdrza.
Smoczyca uśmiechnęła się do niej przepraszająco. Cmoknęła ją w polik, po czym z kaszlnięciem zeszła z jej ciała, jakoby obrzydzona własnym kosztem. Odsunęła się o kilka kroków, przymykając oko i robiąc przymiarkę łapy do leżącej kaleki.
Cykuta ze śmiechem pomachała przed twarzą kupczyni jej własną kończyną, tym samym przelewając kolejną wiadomość w eter.
Wołanie o uzdrowiciela.
  //bez rzutu; pozwolenie użytkownika
  + 1x rana krytyczna: [lewa przednia łapa całkowicie odcięta w stawie barkowym; czyste ścięcie kości, nerwów, mięśni, przerwane główne naczynia doprowadzające krew do kończyny, rozległe krwawienie, niewyobrażalny ból i gorączka szokowa; mięśnie doskonale odsłonięte; maddara w ranie]
_________________
═══ ═══
Furia Niebios
„Chciałbym jak piorun, uderzyć i zginąć, ale o gwiazdy zaczepić w locie.“
raz na walkę, wyładowanie elektryczne Cykuty zadaje ranę lekką przeciwnikowi

═══ ═══

═══ ═══
Nieugięta
mdlejąc, Cykuta może zaatakować przeciwnika, który ma +4 ST do obrony
═══ ═══
Niestabilna
+1 kostka do akcji magicznych, w przypadku niepowodzenia akcji maksymalna rana wynikająca z sumy kostek na akcję
☳ +1ST do akcji fizycznych ☳
Ostatnio zmieniony przez Klepiąca Łuska 2020-04-18, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Błysk Przeszłości 
Starszy Ziemi
Od dziś na zawsze.Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 100
Rasa: Morski
Opiekun: Świadek Puszczy
Mistrz: Teza Obłędu
Partner: Morska Bryza
Wiek: 21
Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1539
Wysłany: 2020-05-19, 21:30   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 3| P: 3| A: 4
   U: B,W,Prs,L,Śl,Skr,Kż,MA,MO: 1| Pł,A,MP: 2 | O: 3
   Atuty: Okaz Zdrowia, Adrenalina, Tancerz, Pierwotny Odruch, Magiczny Śpiew


Pływanie od zawsze sprawiało mu przyjemność. Nie ważne, czy to staw, jezioro, morze, czy... rzeka. Tym razem jednak wojownik nie musiał wyładowywać swoich negatywnych myśli, więc z praktycznie samymi ślepiami i błoną nad powierzchnią wody (bo oddychał skrzelami) leniwie dał się nieść nurtowi. Podziwiał przy tym okolicę z perspektywy malutkiej rybki, bo... to ciekawe doświadczenie. W takich momentach wewnętrznie cieszył się, że został obdarowany tą zdolnością bycia mądrym, rozumnym, zdolnym do wielu rzeczy smokiem, a nie prostym kręgowcem.
_________________
Narracja: #787A6F | Dialog: #7698B5 | Mentalka: #567885

Isn't this what we really wanted...?
W: 9 | R: 1 | P: 6 | V: 11
   Okaz Zdrowia- odporność na choroby, brak +2 ST po 100 księżycu
   Adrenalina - dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia - rana ciężka
   Tancerz - stałe -1 ST do rzutów na obronę fizyczną
   Pierwotny Odruch - raz na walkę -2 ST do obrony
   Magiczny śpiew- raz na pojedynek/2 tygodnie polowania, odejmuje 2 sukcesy przeciwnika
   - - - - - ·
   Błysk Przyszłości - Automatyczne powodzenie akcji/rana ciężka dla przeciwnego smoka

Motywy muzyczne:
Motyw Główny | Walka | Z przyjaciółmi
Kalectwa:
uszkodzone skrzela (+1 ST do akcji pod wodą)
Karta kompana:
Irys
#8080DD
S 1 | W 1 | Z 1 | M 3 | P 2 | A 1
L, MA, MO, Skr 1
  Niespodziewajki: tak
 
Wieczna Perła 
Uzdrowiciel Ognia
Feniks do kwadratuStado: Ognia
Płeć: Samica
Księżyce: 120
Rasa: Skrajny
Opiekun: Cioteczna Kołysanka
Mistrz: Żar Zmierzchu [*]
Partner: Strażnik
Wiek: 21
Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 1170
Wysłany: 2020-05-19, 22:24   
   A: S: 2| W: 1| Z: 5| M: 4| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,L,M,MA,MO,A,O,Skr,Śl:1 | MP,W:2 | Lcz:3
   Atuty: Kruszyna, Szczęściarz, Konsyliarz, Wybraniec Bogów, Opiekun


  Rzeka. Ważny przystanek na drodze spragnionego gada. Tym razem była nim Wieczna Perła, która mimo wieku wciąż dość dobrze latała, tyle że szybciej się męczyła. Wylądowała nieopodal rzeki jak tylko ją dostrzegła. Fio pilnował okolicy, a samica leniwie sączyła zimną wodę.
  Do czasu. Po chwili zobaczyła, jak coś dziwnego przepływa przez rzek... a, to ten dziwny smok, odparł Fio. Ej! On nie jest dziwny, tylko nieśmiały! A zresztą, co się będzie kłócić z jakimś tam ptakiem. Przerwała picie, spoglądając na smoka.
   – Też korzystasz z ładnej pogody? – zagadała nieco głośno, aby usłyszał.
_________________
+2 ST do wszystkich akcji!
Nawet kiedy pada, to gwiazdy wcale nie znikają ze świata. Nadal lśnią za deszczowymi chmurami. Dlatego… zwieję wszystkie chmury, które pokrywają twoje niebo.~ Mayushii, Steins;Gate 0Kruszyna
Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Szczęściarz
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/pierwszym etapie leczenia.

Następne użycie: Gotowy
Konsyliarz
Smok lecząc z pomocą co najmniej minimalnej ilości ziół ma -1 ST przy etapie magicznym leczenia ran.
Wybraniec Bogów
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji.

Następne użycie: Gotowy
Opiekun
-2 ST dla kompana.Karta Kompana - Feniks Fio

A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
U: A:1| O:1| MA:1| MP:1| MO:1


Karta Kompana - Sokolica Adira

A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 0| P: 3| A: 1
U: A:1| O:1|

-Mowa|~Mentalne|Fio(+BBCode List)|Adira(+BBCode List)
 
 
Błysk Przeszłości 
Starszy Ziemi
Od dziś na zawsze.Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 100
Rasa: Morski
Opiekun: Świadek Puszczy
Mistrz: Teza Obłędu
Partner: Morska Bryza
Wiek: 21
Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1539
Wysłany: 2020-05-19, 22:30   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 3| P: 3| A: 4
   U: B,W,Prs,L,Śl,Skr,Kż,MA,MO: 1| Pł,A,MP: 2 | O: 3
   Atuty: Okaz Zdrowia, Adrenalina, Tancerz, Pierwotny Odruch, Magiczny Śpiew


W sumie chyba zapatrzył się gdzieś przed siebie, bo kompletnie przeoczył Perłę. Jednakże słysząc coś, co brzmiało mniej więcej jak słowa dla jego uszu (albowiem miał je siłą rzeczy pod wodą), szybko wynurzył swój łeb wyżej nad wodę i zaczął machać łapami w przeciwną stronę do nurtu rzeki, aby się w niej zatrzymać.
- Wit-... Um, hej, Perło! - uśmiechnął się, ale bez pokazywania swoich zębów. - Mogłabyś powtórzyć? Nie słyszałem, co mówiłaś. - Odwrócił się całkowicie w jej stronę i zaczął właśnie do niej płynąć, słuchając już uważnie.
_________________
Narracja: #787A6F | Dialog: #7698B5 | Mentalka: #567885

Isn't this what we really wanted...?
W: 9 | R: 1 | P: 6 | V: 11
   Okaz Zdrowia- odporność na choroby, brak +2 ST po 100 księżycu
   Adrenalina - dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia - rana ciężka
   Tancerz - stałe -1 ST do rzutów na obronę fizyczną
   Pierwotny Odruch - raz na walkę -2 ST do obrony
   Magiczny śpiew- raz na pojedynek/2 tygodnie polowania, odejmuje 2 sukcesy przeciwnika
   - - - - - ·
   Błysk Przyszłości - Automatyczne powodzenie akcji/rana ciężka dla przeciwnego smoka

Motywy muzyczne:
Motyw Główny | Walka | Z przyjaciółmi
Kalectwa:
uszkodzone skrzela (+1 ST do akcji pod wodą)
Karta kompana:
Irys
#8080DD
S 1 | W 1 | Z 1 | M 3 | P 2 | A 1
L, MA, MO, Skr 1
  Niespodziewajki: tak
 
Wieczna Perła 
Uzdrowiciel Ognia
Feniks do kwadratuStado: Ognia
Płeć: Samica
Księżyce: 120
Rasa: Skrajny
Opiekun: Cioteczna Kołysanka
Mistrz: Żar Zmierzchu [*]
Partner: Strażnik
Wiek: 21
Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 1170
Wysłany: 2020-05-20, 17:22   
   A: S: 2| W: 1| Z: 5| M: 4| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,L,M,MA,MO,A,O,Skr,Śl:1 | MP,W:2 | Lcz:3
   Atuty: Kruszyna, Szczęściarz, Konsyliarz, Wybraniec Bogów, Opiekun


  Chciała już powtórzyć, ale Fio dostrzegł ciekawy szczegół - medalion na szyi. O, wcześniej go nie widziała. Ciekawe skąd go ma... i czy od kogoś. Podeszła nieco bliżej, mocząc łapy w wodzie. Była zimna, więc nieco się wzdrygnęła, ale tyle była w stanie wytrzymać.
   – Ładny medalion. Można wiedzieć skąd go masz? – spytała się spokojnie, ale i nieco głośno, aby ją usłyszał.
_________________
+2 ST do wszystkich akcji!
Nawet kiedy pada, to gwiazdy wcale nie znikają ze świata. Nadal lśnią za deszczowymi chmurami. Dlatego… zwieję wszystkie chmury, które pokrywają twoje niebo.~ Mayushii, Steins;Gate 0Kruszyna
Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Szczęściarz
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/pierwszym etapie leczenia.

Następne użycie: Gotowy
Konsyliarz
Smok lecząc z pomocą co najmniej minimalnej ilości ziół ma -1 ST przy etapie magicznym leczenia ran.
Wybraniec Bogów
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji.

Następne użycie: Gotowy
Opiekun
-2 ST dla kompana.Karta Kompana - Feniks Fio

A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
U: A:1| O:1| MA:1| MP:1| MO:1


Karta Kompana - Sokolica Adira

A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 0| P: 3| A: 1
U: A:1| O:1|

-Mowa|~Mentalne|Fio(+BBCode List)|Adira(+BBCode List)
 
 
Błysk Przeszłości 
Starszy Ziemi
Od dziś na zawsze.Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 100
Rasa: Morski
Opiekun: Świadek Puszczy
Mistrz: Teza Obłędu
Partner: Morska Bryza
Wiek: 21
Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1539
Wysłany: 2020-05-20, 18:15   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 3| P: 3| A: 4
   U: B,W,Prs,L,Śl,Skr,Kż,MA,MO: 1| Pł,A,MP: 2 | O: 3
   Atuty: Okaz Zdrowia, Adrenalina, Tancerz, Pierwotny Odruch, Magiczny Śpiew


Zamącony zastanawiał się przez chwilę jak samica dostrzegła jego medalion przez tak grubą warstwę wody. Bo skoro się wcześniej o niego pytała, to musiała go zauważyć jeszcze wcześniej, racja? Ale w sumie... Co to ma za znaczenie?
- Och, medalion? Dostałem go od... - Z początku lekko się uśmiechał, ale na parę uderzeń serca uśmiech znikł i zapanowała krótka, niezręczna cisza. Jednakże dość szybko na pysk wojownika powrócił wyraz radości, nieco mniejszy, niż poprzednio - ...przyjaciółki. Z Plagi.
Dopłynął do płytszej partii rzeki i podniósł się na wszystkie cztery łapy.

- Co u Ciebie słychać? Wiem, że już to robiłem, ale jeszcze raz dziękuję za to, wtedy, gdy mnie... No wiesz. Gdy mi pomogłaś i nauczyłaś lepiej używać maddary. Pomogło mi to ostatnio u...stabilizować przywódczynię, kiedy oberwała mocno w trakcie ratowania przyjaciela mojej siostry...
_________________
Narracja: #787A6F | Dialog: #7698B5 | Mentalka: #567885

Isn't this what we really wanted...?
W: 9 | R: 1 | P: 6 | V: 11
   Okaz Zdrowia- odporność na choroby, brak +2 ST po 100 księżycu
   Adrenalina - dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia - rana ciężka
   Tancerz - stałe -1 ST do rzutów na obronę fizyczną
   Pierwotny Odruch - raz na walkę -2 ST do obrony
   Magiczny śpiew- raz na pojedynek/2 tygodnie polowania, odejmuje 2 sukcesy przeciwnika
   - - - - - ·
   Błysk Przyszłości - Automatyczne powodzenie akcji/rana ciężka dla przeciwnego smoka

Motywy muzyczne:
Motyw Główny | Walka | Z przyjaciółmi
Kalectwa:
uszkodzone skrzela (+1 ST do akcji pod wodą)
Karta kompana:
Irys
#8080DD
S 1 | W 1 | Z 1 | M 3 | P 2 | A 1
L, MA, MO, Skr 1
Ostatnio zmieniony przez Błysk Przeszłości 2020-05-20, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
  Niespodziewajki: tak
 
Wieczna Perła 
Uzdrowiciel Ognia
Feniks do kwadratuStado: Ognia
Płeć: Samica
Księżyce: 120
Rasa: Skrajny
Opiekun: Cioteczna Kołysanka
Mistrz: Żar Zmierzchu [*]
Partner: Strażnik
Wiek: 21
Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 1170
Wysłany: 2020-05-21, 16:17   
   A: S: 2| W: 1| Z: 5| M: 4| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,L,M,MA,MO,A,O,Skr,Śl:1 | MP,W:2 | Lcz:3
   Atuty: Kruszyna, Szczęściarz, Konsyliarz, Wybraniec Bogów, Opiekun


  O, od przyjaciółki? Ale czy na pewno tylko przyj... oh, z Plagi. To jednak dobrze że tylko przyjaciółka. Chociaż z drugiej strony czy Mętny zadawałby się z kimś złym? Nie, raczej nie, więc może... Eh, nie myśl o tym, przynajmniej wiesz że ma jakichkolwiek przyjaciół. Do tego dobrze wiedzieć, że tamta nauka się przydała do... chwila. Ocalenia przyjaciela siostry?! Siostry?! Siostry?!
  Strażnik miał jeszcze jakieś dzieci, o których jej nie wspomniał?! Jeśli tak, to jak zła ona była, że milczał do tej pory?
  .
  .
  .
  Chwila, przecież Mętny nie jest jego biologicznym synem. Czyli znalazł swoją rodzinę? Do tego była w niebezpieczeństwie (lub ich bliscy byli), więc dobrze się stało? Wspaniale! Chętnie o niej posłucha!
   – O, więc ich znalazłeś? Opowiadaj, co tam u nich słychać – powiedziała z delikatnym uśmiechem.
_________________
+2 ST do wszystkich akcji!
Nawet kiedy pada, to gwiazdy wcale nie znikają ze świata. Nadal lśnią za deszczowymi chmurami. Dlatego… zwieję wszystkie chmury, które pokrywają twoje niebo.~ Mayushii, Steins;Gate 0Kruszyna
Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Szczęściarz
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/pierwszym etapie leczenia.

Następne użycie: Gotowy
Konsyliarz
Smok lecząc z pomocą co najmniej minimalnej ilości ziół ma -1 ST przy etapie magicznym leczenia ran.
Wybraniec Bogów
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji.

Następne użycie: Gotowy
Opiekun
-2 ST dla kompana.Karta Kompana - Feniks Fio

A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
U: A:1| O:1| MA:1| MP:1| MO:1


Karta Kompana - Sokolica Adira

A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 0| P: 3| A: 1
U: A:1| O:1|

-Mowa|~Mentalne|Fio(+BBCode List)|Adira(+BBCode List)
 
 
Błysk Przeszłości 
Starszy Ziemi
Od dziś na zawsze.Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 100
Rasa: Morski
Opiekun: Świadek Puszczy
Mistrz: Teza Obłędu
Partner: Morska Bryza
Wiek: 21
Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1539
Wysłany: 2020-05-22, 08:28   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 3| P: 3| A: 4
   U: B,W,Prs,L,Śl,Skr,Kż,MA,MO: 1| Pł,A,MP: 2 | O: 3
   Atuty: Okaz Zdrowia, Adrenalina, Tancerz, Pierwotny Odruch, Magiczny Śpiew


- Umm... - Znów jego uśmiech od razu zniknął, a zastąpił go brak jakiejkolwiek emocji. Usiadł w płytkiej, chłodnej wodzie i zaczął się tępo patrzeć niby na Perłę, ale jakby daleko, daleko za nią.
- To... trudna sprawa. W jaskini, którą pamiętałem z dzieciństwa znaleźliśmy... mojego brata. Szkwał. - Mówił cicho z lekko wyczuwalnym przygnębieniem. Po każdym zdaniu robił dość spore przerwy. - Miał poprzecinane wszystkie błony, a pół jego ciała gniło. Nie miał połowy pyska i w brakującym oku miał... wielkiego robaka. On... On mi powiedział. Powiedział, co zrobiłem. Zabiłem rodzinę. Przez to, że uciekłem... uciekłem za głupim motylem... Rodzice nie żyją. Gdy mnie szukali, znaleźli ich orkowie, zabili ich, a potem zniewolili i torturowali resztę mojego rodzeństwa... To wszystko... przeze mnie... - Głos ledwo przebijał się przez stały szum rzeki. Wziął głęboki oddech, aby jego zmiana emocji skończyła się tylko i wyłącznie na opadających kącikach pyska. Choć w sumie już nie było aż tak źle. Po rozmowie z mistrzem jakoś troszkę ulżyło Zamąconemu.
- Ch-chciałem pomóc... pomóc może chociaż spróbować uratować kogoś... Bo on też był pod kontrolą tych orków, mówili mu, że trzymają przy życiu siostrę, i że póki współpracuje, nic jej się nie stanie... Ale... Znowu przez to, że wplątałem w to inne smoki, czarodziejka wody, która ze mną była, została porwana i... i potem... Jak szliśmy ją ratować... i szukać siostrę... Szkwał, on... - pociągnął niespokojnie powietrze, jakby coś go ukuło albo zabolało. Nie rozklejał się jednak jeszcze. Jego głos już drżał, ale widocznie ten ciągły, nieobecny wzrok pomagał mu w trzymaniu się przy takich rozmowach w całości.
- Z-zabił się na moich oczach. p-przez cały księżyc nie mogłem po tym spać... zawsze, jak zamykałem oczy, widziałem tylko... Jego... Krew... Mnóstwo krwi... z jego gardła... na uratowanej czarodziejce z wody... nikt... nikt nie chciał mu pomóc... nawet uzdrowicielka wody, która tam była... nawet nie spróbowała go uratować... Nawet... nawet bogowie. A raczej Strażnik. Nie chciał nic zrobić... nic, nawet nie kiwnął szponem, by choć pozwolić mi choć ten jeden, ostatni raz porozmawiać ze Szkwałem... - Tutaj dopiero odwrócił swój łeb na bok, lecz również nie skupiał go na niczym szczególnym. Zrobił tu dłuższą przerwę, przełknął ślinę i odetchnął głęboko w celu uspokojenia się.
Chyba podziałało. Smutek powrócił do neutralności, a następnie wzrok powrócił na Perłę, tym razem skupiając swój wzrok na niej.

- Potem, po... tym wszystkim. Po wszystkim poszliśmy zbadać ukryte tunele, które łączyły grotę Szkwału z taką... równiną i innymi niezbadanymi miejscami. Tam... Tam spotkałem siostrę. Jedną z sióstr, to znaczy. Czyli jednak w jakiś sposób udało się jej uciec... Nie ma skrzydeł i z jej całego ogona ktoś zdjął jej całą łuskę... wyciął błony... A żeby tego było mało twierdzi, że nic nie pamięta, i że nie jest smokiem, ale skavenem. Takie... dwułape, rozumne szczury... Ehh... Ma właśnie tam takiego jednego przyjaciela... Za nic w świecie nie da się jej przekonać, że jest smokiem. - całkowicie uspokoił się, ale wciąż nijak nie mógł wrócić do prezentowanej przed chwilą radości - I... pomijając sporo rzeczy, ostatnio zadeklarowaliśmy się jej pomóc, bo... Twierdzi, że razem ze swoim przyjacielem została wypędzona z jakiejś... "kolonii", gdzie ponoć żyje reszta jej rodziny. Ale żeby wrócić, musi zapłacić w wielkiej ilości kamieni szlachetnych... I aby je zdobyć, obiecaliśmy pomóc pewnej wiosce niziołków z problemem w postaci dzikich smoków, regularnie najeżdżających ich podziemną wioskę. Spóźniliśmy się na umówioną noc, ale udało nam się ich dopaść, odbić przyjaciela siostry, którego właśnie wtedy zabrali i ich zabić. A raczej... Zefirowi i Lepkiej się udało. Ja... jak zwykle nic dobrego nie zrobiłem... Jeszcze przeze mnie Lepka prawie umarła i ma spore wgłębienie na swoim prawym boku po ognistym oddechu. Ehh...
Obniżył wzrok na moment, patrząc się w okolice ciepłej piersi Perły. Po chwili jednak znów go podniósł na jej ślepia.
- A... um... Ty... Co robiłaś ostatnio?
_________________
Narracja: #787A6F | Dialog: #7698B5 | Mentalka: #567885

Isn't this what we really wanted...?
W: 9 | R: 1 | P: 6 | V: 11
   Okaz Zdrowia- odporność na choroby, brak +2 ST po 100 księżycu
   Adrenalina - dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia - rana ciężka
   Tancerz - stałe -1 ST do rzutów na obronę fizyczną
   Pierwotny Odruch - raz na walkę -2 ST do obrony
   Magiczny śpiew- raz na pojedynek/2 tygodnie polowania, odejmuje 2 sukcesy przeciwnika
   - - - - - ·
   Błysk Przyszłości - Automatyczne powodzenie akcji/rana ciężka dla przeciwnego smoka

Motywy muzyczne:
Motyw Główny | Walka | Z przyjaciółmi
Kalectwa:
uszkodzone skrzela (+1 ST do akcji pod wodą)
Karta kompana:
Irys
#8080DD
S 1 | W 1 | Z 1 | M 3 | P 2 | A 1
L, MA, MO, Skr 1
  Niespodziewajki: tak
 
Wieczna Perła 
Uzdrowiciel Ognia
Feniks do kwadratuStado: Ognia
Płeć: Samica
Księżyce: 120
Rasa: Skrajny
Opiekun: Cioteczna Kołysanka
Mistrz: Żar Zmierzchu [*]
Partner: Strażnik
Wiek: 21
Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 1170
Wysłany: 2020-05-24, 18:02   
   A: S: 2| W: 1| Z: 5| M: 4| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,L,M,MA,MO,A,O,Skr,Śl:1 | MP,W:2 | Lcz:3
   Atuty: Kruszyna, Szczęściarz, Konsyliarz, Wybraniec Bogów, Opiekun


  Ou... powinna się nie pytać. Wszystko co mówił było smutne i tragiczne, ale i... niepokojące? No bo czemu niby to była jego wina? Czym on zawinił? Bo pobiegł za motylem? I to przez to znaleźli się tam Ci Orkowie? Nie, jak już to rodzice są winni, bo nie byli na tyle ostrożni i dali się złapać. Reszta opowieści nie była wcale lepsza, ale nie da się ukryć, że samobójstwo było najgorsze... Ubodła ją jeszcze krytyka Strażnika. Nie, on sam by na pewno czegoś takiego nie zrobił, powód na pewno był inny.
   – To nie jest Twoja wina, ani nikogo innego. No, chyba że przez tego motyla orkowie się tam znaleźli... A rodzice zawsze mogli być ostrożniejsi, wtedy nie daliby się im złapać. – Tu zrobiła krótką pauzę. – Chociaż dla mnie tak naprawdę nie warto wskazywać winnych, po prostu się stało – podsumowała.
   – Współczuję z powodu brata. Patrzenie na coś takiego na pewno nie należało do przyjemnych... Ale potrafisz mimo to żyć dalej, co się ceni – dodała na koniec, nie mogąc znaleźć lepszych słów... pocieszenia? O ile można to tak było nazwać. – Strażnik pewnie nie mógł nic innego zrobić, a raczej bogowie nie mogli. Gdyby się dało, na pewno zrobiłby coś więcej – powiedziała. Teraz czas przejść do jego pytania.
   – Niewiele, bardziej to co zwykle - leżałam w słońcu kiedy się dało, a jak nie to w jaskini, zbierałam zioła... – I... chyba tyle, bo nie wiedziała co jeszcze może dodać...
_________________
+2 ST do wszystkich akcji!
Nawet kiedy pada, to gwiazdy wcale nie znikają ze świata. Nadal lśnią za deszczowymi chmurami. Dlatego… zwieję wszystkie chmury, które pokrywają twoje niebo.~ Mayushii, Steins;Gate 0Kruszyna
Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Szczęściarz
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/pierwszym etapie leczenia.

Następne użycie: Gotowy
Konsyliarz
Smok lecząc z pomocą co najmniej minimalnej ilości ziół ma -1 ST przy etapie magicznym leczenia ran.
Wybraniec Bogów
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji.

Następne użycie: Gotowy
Opiekun
-2 ST dla kompana.Karta Kompana - Feniks Fio

A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
U: A:1| O:1| MA:1| MP:1| MO:1


Karta Kompana - Sokolica Adira

A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 0| P: 3| A: 1
U: A:1| O:1|

-Mowa|~Mentalne|Fio(+BBCode List)|Adira(+BBCode List)
 
 
Błysk Przeszłości 
Starszy Ziemi
Od dziś na zawsze.Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 100
Rasa: Morski
Opiekun: Świadek Puszczy
Mistrz: Teza Obłędu
Partner: Morska Bryza
Wiek: 21
Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1539
Wysłany: 2020-05-24, 23:31   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 3| P: 3| A: 4
   U: B,W,Prs,L,Śl,Skr,Kż,MA,MO: 1| Pł,A,MP: 2 | O: 3
   Atuty: Okaz Zdrowia, Adrenalina, Tancerz, Pierwotny Odruch, Magiczny Śpiew


Wyglądało to trochę, jakby uśmiechał się na siłę słysząc pokrzepiające słowa Perły. Mówił mu już praktycznie to samo Zefir. Ba, sam sobie już to wiele razy powtarzał.
- Ehh... Wszyscy mogą mi to mówić, razem ze mną, że to nie moja wina, że to niczyja wina, ale... głosy... Ciągle twierdzą inaczej. Ale już się do tego przyzwyczaiłem. Już mi lepiej. - mówił już spokojnie, jakby słyszenie "nie-siebie" we łbie bez interwencji maddary było czymś naturalnym dla każdego.
Ponownie wrócił do stanu delikatnego, prawdziwego już uśmiechu.

- Nigdy nie przeszła mi przez łeb myśl, by ukrócić żywot. Zginę wtedy, kiedy dane mi będzie zginąć... Może do tego czasu w końcu się komuś na coś przydam. - to również wyleciało z jego pyska tak, jakby smoki na takie tematy rozmawiały na co dzień. Bo rozmawiały, tak? O czym rozmawiały inne smoki? Zamącony nie do końca był tego pewien, rzadko prowadził personalnie neutralne konwersacje z innymi.
Wynormalniał mu na moment pysk, by wypowiedzieć następne słowa.

- Mógł chociaż spróbować zapytać bogów, gdyby mu na prawdę zależało... Choć racja, nie powinienem się oszukiwać. Nigdy mu na mnie nie zależało. - pozwolił na moment swojej błonie ogonowej dryfować po lekkim strumieniu rzeki, aby następnie z potrzebą użycia mniejszej siły owinąć sobie ją wokół boku, zarzucając ją aż na swój front, po czym stawiając na niej swoje przednie łapy. Zatopił ją tak w płytkiej wodzie, w której cały czas się znajdował, i trzymał tak na dnie.
- A dzieci? Co u Estrel? Dawno jej nie widziałem.
_________________
Narracja: #787A6F | Dialog: #7698B5 | Mentalka: #567885

Isn't this what we really wanted...?
W: 9 | R: 1 | P: 6 | V: 11
   Okaz Zdrowia- odporność na choroby, brak +2 ST po 100 księżycu
   Adrenalina - dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia - rana ciężka
   Tancerz - stałe -1 ST do rzutów na obronę fizyczną
   Pierwotny Odruch - raz na walkę -2 ST do obrony
   Magiczny śpiew- raz na pojedynek/2 tygodnie polowania, odejmuje 2 sukcesy przeciwnika
   - - - - - ·
   Błysk Przyszłości - Automatyczne powodzenie akcji/rana ciężka dla przeciwnego smoka

Motywy muzyczne:
Motyw Główny | Walka | Z przyjaciółmi
Kalectwa:
uszkodzone skrzela (+1 ST do akcji pod wodą)
Karta kompana:
Irys
#8080DD
S 1 | W 1 | Z 1 | M 3 | P 2 | A 1
L, MA, MO, Skr 1
  Niespodziewajki: tak
 
Wieczna Perła 
Uzdrowiciel Ognia
Feniks do kwadratuStado: Ognia
Płeć: Samica
Księżyce: 120
Rasa: Skrajny
Opiekun: Cioteczna Kołysanka
Mistrz: Żar Zmierzchu [*]
Partner: Strażnik
Wiek: 21
Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 1170
Wysłany: 2020-05-26, 09:25   
   A: S: 2| W: 1| Z: 5| M: 4| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,L,M,MA,MO,A,O,Skr,Śl:1 | MP,W:2 | Lcz:3
   Atuty: Kruszyna, Szczęściarz, Konsyliarz, Wybraniec Bogów, Opiekun


  Głosy? Jakie głosy? Naprawdę się tym nie przejął? I do czego się w takim razie przyzwyczaił? Do tych głosów czy do tego co mówią? Było to niepokojące. Nie da się ukryć, ale samiec tak szybko zmienił temat, że aż nie była w stanie na to odpowiedzieć... Następne słowa nie były lepsze, tym bardziej końcówka. Chociaż tyle dobrego, że naprawdę nawet o tym nie myślał, więc jakiś plus jest.
  Przy odpowiedzi na temat Strażnika jedynie przewróciła oczami. Naprawdę tak ją zrozumiał...?
   – Nie o to mi chodziło – zaczęła. – Pewnie się ich o to zapytał. Jest Prorokiem, ma z nimi kontakt na innej płaszczyźnie niż my – powiedziała tylko tyle, bo liczyła że resztę sam sobie dopowie.
  Dobra, ostatnie pytanie przynajmniej było normalne. co ją cieszyło. Do tego zabawne, że mogła na nie odpowiedzieć.
   – Uczy się dalej. Jest już Adeptką - Poszukującą Łuską. Będzie Czarodziejem. – Co prawda nie było to jakoś rozbudowane i pewnie nie zrozumie tego "uczy się" jako dosłowne potwierdzenie że to robi, a nie coś na co matka swojego dziecka liczy.
_________________
+2 ST do wszystkich akcji!
Nawet kiedy pada, to gwiazdy wcale nie znikają ze świata. Nadal lśnią za deszczowymi chmurami. Dlatego… zwieję wszystkie chmury, które pokrywają twoje niebo.~ Mayushii, Steins;Gate 0Kruszyna
Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Szczęściarz
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/pierwszym etapie leczenia.

Następne użycie: Gotowy
Konsyliarz
Smok lecząc z pomocą co najmniej minimalnej ilości ziół ma -1 ST przy etapie magicznym leczenia ran.
Wybraniec Bogów
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji.

Następne użycie: Gotowy
Opiekun
-2 ST dla kompana.Karta Kompana - Feniks Fio

A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
U: A:1| O:1| MA:1| MP:1| MO:1


Karta Kompana - Sokolica Adira

A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 0| P: 3| A: 1
U: A:1| O:1|

-Mowa|~Mentalne|Fio(+BBCode List)|Adira(+BBCode List)
 
 
Błysk Przeszłości 
Starszy Ziemi
Od dziś na zawsze.Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 100
Rasa: Morski
Opiekun: Świadek Puszczy
Mistrz: Teza Obłędu
Partner: Morska Bryza
Wiek: 21
Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1539
Wysłany: 2020-05-26, 22:38   
   A: S: 5| W: 3| Z: 1| M: 3| P: 3| A: 4
   U: B,W,Prs,L,Śl,Skr,Kż,MA,MO: 1| Pł,A,MP: 2 | O: 3
   Atuty: Okaz Zdrowia, Adrenalina, Tancerz, Pierwotny Odruch, Magiczny Śpiew


- Gdyby się zapytał, to by chociaż coś mi powiedział... - Rzekł cicho, zwracając łeb na moment na koryto rzeki.
Westchnął i ponownie się rozchmurzył słysząc, że u Estrel wszystko w porządku.

- Dobrze wiedzieć, chciałbym się jeszcze z nią kiedyś spotkać. Myślisz, że mnie pozna?
Niespodziewanie wstał ponownie. Nie zwracając uwagi na kompanów począł znów kroczyć w stronę starszej złotołuskiej. Rozejrzał się asekuracyjnie dookoła, by sprawdzić, czy nikt nie patrzy i gdy się znalazł tuż przy jej froncie, odważnym ruchem łba otarł jego bok pierw o szyję, a potem bok torsu Perły, zatrzymując go prawie pod ramieniem jej skrzydła. Wtulał się łbem w nią mocno, z zamkniętymi ślepiami, o ile smoczyca mu na to pozwalała.
- Będę się powtarzać, ale dziękuję za wszystko. Za danie mi wiary w to, że nie jestem tylko do usługiwania...
_________________
Narracja: #787A6F | Dialog: #7698B5 | Mentalka: #567885

Isn't this what we really wanted...?
W: 9 | R: 1 | P: 6 | V: 11
   Okaz Zdrowia- odporność na choroby, brak +2 ST po 100 księżycu
   Adrenalina - dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia - rana ciężka
   Tancerz - stałe -1 ST do rzutów na obronę fizyczną
   Pierwotny Odruch - raz na walkę -2 ST do obrony
   Magiczny śpiew- raz na pojedynek/2 tygodnie polowania, odejmuje 2 sukcesy przeciwnika
   - - - - - ·
   Błysk Przyszłości - Automatyczne powodzenie akcji/rana ciężka dla przeciwnego smoka

Motywy muzyczne:
Motyw Główny | Walka | Z przyjaciółmi
Kalectwa:
uszkodzone skrzela (+1 ST do akcji pod wodą)
Karta kompana:
Irys
#8080DD
S 1 | W 1 | Z 1 | M 3 | P 2 | A 1
L, MA, MO, Skr 1
  Niespodziewajki: tak
 
Wieczna Perła 
Uzdrowiciel Ognia
Feniks do kwadratuStado: Ognia
Płeć: Samica
Księżyce: 120
Rasa: Skrajny
Opiekun: Cioteczna Kołysanka
Mistrz: Żar Zmierzchu [*]
Partner: Strażnik
Wiek: 21
Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 1170
Wysłany: 2020-05-26, 23:08   
   A: S: 2| W: 1| Z: 5| M: 4| P: 1| A: 2
   U: B,Pł,L,M,MA,MO,A,O,Skr,Śl:1 | MP,W:2 | Lcz:3
   Atuty: Kruszyna, Szczęściarz, Konsyliarz, Wybraniec Bogów, Opiekun


  Porzuciła pierwszy temat, bo wiedziała już za mało aby o tym dalej mówić, więc od razu zainteresowała się drugą sprawą. Kiwnęła mu łbem w odpowiedzi. Smoki w jego wieku nie zmieniają się już znacząco, więc na pewno go pozna.
  Gdy tylko się poruszył, Fio od razu syknął, wiedząc co zamierzma. Perła go jednak uspokoiła i ptak, mimo swej niechęci, nie reagował. Sama również nie przyjęła tego jakoś źle, ot dała się przytulić i wysłuchała go... Dalej średnio chciało jej się wierzyć w to, że to dla niego aż tak ważne... No ale dobra, przynajmniej zrobiła coś dobrego i mu pomogła, prawda?
   – Nikt nie jest... – odparła szeptem.
_________________
+2 ST do wszystkich akcji!
Nawet kiedy pada, to gwiazdy wcale nie znikają ze świata. Nadal lśnią za deszczowymi chmurami. Dlatego… zwieję wszystkie chmury, które pokrywają twoje niebo.~ Mayushii, Steins;Gate 0Kruszyna
Smok uzyskuje status sytość po zjedzeniu o 1/4 jednostek pożywienia mniej niż zazwyczaj potrzebują przedstawiciele jego gatunku.
Szczęściarz
Odwrócenie porażki akcji na 1 sukces raz na walkę/polowanie/raz na dwa tygodnie w wyprawie/misji/polowaniu łowcy/pierwszym etapie leczenia.

Następne użycie: Gotowy
Konsyliarz
Smok lecząc z pomocą co najmniej minimalnej ilości ziół ma -1 ST przy etapie magicznym leczenia ran.
Wybraniec Bogów
+1 sukces do akcji raz na walkę/polowanie/raz na tydzień w leczeniu/raz na dwa tygodnie w polowaniu łowcy/misji.

Następne użycie: Gotowy
Opiekun
-2 ST dla kompana.Karta Kompana - Feniks Fio

A: S: 1| W: 1| Z: 2| M: 1| P: 2| A: 1
U: A:1| O:1| MA:1| MP:1| MO:1


Karta Kompana - Sokolica Adira

A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 0| P: 3| A: 1
U: A:1| O:1|

-Mowa|~Mentalne|Fio(+BBCode List)|Adira(+BBCode List)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12