FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Melodia Ciał
Autor Wiadomość
Melodia Ciał 
Wojownik Plagi
WyrzutekStado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 44
Płeć: Samiec
Opiekun: Szydercze Licho
Mistrz: Spuścizna Krwi
Partner: Ma tylko Żurawinę
Wiek: 26
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 2161
Wysłany: 2019-08-28, 00:00   Melodia Ciał
   A: S: 4| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,O,A,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1
   Atuty: Silny; Oporny magik; Twardy jak diament


Istota powstała na zderzeniu dwóch żywiołów: ognia i lodu, pustyni i gór. Łączy w sobie wiele skrajności, tak jak skrajne jest jego pochodzenie

Imię: Mohawk -> Melodyjny Kolec -> Melodia Ciał
Stado: Plaga
Ranga: Pisklę -> Adept -> Wojownik
Wiek : 1
Rasa: Górski- Pustynny
Płeć: Samiec
Najważniejsze cechy wyglądu:
Łuski
Skrzydła
Skrzydła błoniaste ( z wierzchu pokryte łuskami)
Dwie pary łap
Kolor oczu: zielone
Dominujący kolor smoka: czerwień
Znaki szczególne smoka : Dwie pary powykręcanych rogów. Wierzch skrzydeł pokryty ciężką łuską. “Irokez” z łusek i kostnych wyrostków wyrastających z grzbietu
Zieje ogniem

Wygląd :Jestem stertą łusek i kolców, kolców i łusek. Czerwień i czerń to moje barwy rodowe, kim więc jestem ?

Na razie jego wygląd nie jest nawet w połowie tak zapierający dech w piersi jak będzie za kilkanaście księżyców, ale i tak warty opisania. Smoczek który dopiero wylazł z jaja jest dość niski jak na połączenie dwóch dużych ras smoków, no ale co zrobić, nie każdy jest gigantem, jednak mimo to już widać rysujące się pod skórą mięśnie, najpewniej samczyk jest predysponowany do bycia wojownikiem, ale czy nim zostanie, czas pokaże.
Niewielka łepetyna usadowiona jest na długiej szyi, która wydaje się grubszą niż jest w rzeczywistości przez pokrywające ją, odstające łuski i wyrostki kostne, na razie krótkie, ale w przyszłości stworzą istną zbroję, a na łbie i szyi coś w rodzaju sterczącego, ostrego irokeza. Wracając do łebka to jest on na razie jak to u pisklęcia krótki, ale w przyszłości wydłuży się trochę, podobnie jak u krokodyla. Pysk zakończony jest hakiem przywodzącym na myśl dziób kurczaka, wewnątrz wypełniony kołkowatymi zębami, które raczej nie będą wbijać się łatwo pod skórę, są raczej stworzone do brutalnego wyrywania. Ślepka samczyka jak na razie nadają mu uroczego wyglądu, są duże, okrągłe z pionową ale najczęściej rozszerzoną źrenicą, mają zielonozłoty kolor i pełne są determinacji. Nad ślepkami masywny, kolczasty łuk brwiowy chroniący oczy. W przyszłości ślepia będą mniejsze względem łba i choć nie zmienią barwy to trudno będzie w nich dostrzec tę uroczą, niewinną nutkę, którą mają teraz. Wokół ślepi łuski są czarne, zupełnie jakby ktoś nałożył mu makijaż. Z tyłu lba już teraz wyrastają mu dwie pary mocnych rogów, które z wiekiem wydłużą się znacznie i zaczną się skręcać trochę jak u antylopy kudu. jedna para wyrasta tuż za ślepiami i skierowana jest ku górze, druga para wyrasta z kości policzkowej.
Ciało samczyka jest już teraz umięśnione, ale w przyszłości będzie jeszcze bardziej przysadzisty, raczej nie będzie nadawał sie na łowcę (chociaż kto go tam wie). Łapy ma grube, mocne i zakończone czterema palcami z grubymi, mocnymi szponami. Na brzegach łap wyrastają kolce. Ogon jest niezbyt długi, nie za gruby ale przez odstające łuski wygląda na dużo potężniejszy. Na końcu ogona, łuski zmieniają się w coś na kształt delfiniej płetwy z tym że ta “płetwa” służy do zadawania ciosów jak buława.
Skrzydła samca są dziwne, niby błoniaste, od spodu widać grubą, ciężką błonę w barwie szkarłatu, która zaczepiona jest na ogonie i czterech palcach, natomiast od góry nie widać nawet skrawka tejże błony. Od góry z jakiegoś dziwnego powodu skrzydła samca pokryte są ciężką, twardą łuską wyglądającą jak orle pióra, ale te łuski zdecydowanie nie pomagają w lataniu więc samiec na pewno będzie potrzebował ogromnej siły by unieść swoje obciążone łuskami cielsko w powietrze i możliwe że będzie preferował podróże lądowe. Podczas lotu te łusko-skrzydła będą na pewno klekotały nieprzyjemnie, uniemożliwiając polowanie z powietrza. Jest jednak plus takiego pancerza, od góry jego skrzydła są do pewnego stopnia niewrażliwe na ciosy.
Łuski na ciele tego smoka mają głęboki odcień czerwieni z przebijającymi się tu i tam jaśniejszymi i ciemniejszymi elementami, całość lśni w promieniach Złotej Twarzy niczym cynober. Brzuch ma nieco jaśniejszy odcień. Końcówki skrzydeł są czarne.
Podsumowując, jest idealnym połączeniem wyglądu obu rodziców, odziedziczył wiele z wyglądu obojga, zarówno Dzikiej Gwiazdy jak i Szyderczego Licha, a mimo to nie wygląda jak idealna kopia żadnego z nich. Widać geny dobrze się wymieszały.

Charakter : Aniołko-diabełek, zawsze wierny swoim przekonaniom, nie próbuj mu wciskać swoich racji, mówię ci, nie próbuj.

Na razie mało co można o nim powiedzieć, ale warto opisać jaki będzie w przyszłości.
A więc tak...Mały Mohawk to z pozoru urocza istota, która nie przepuści żadnej okazji do dobrej zabawy, ale to nie aniołek, lubi drażnić wszystkich w koło i nie ma zahamowań przed nikim, nie ważne czy to przywódca czy pisklak. Wiek adepcki będzie zapewne czasem buntu, mało co będzie mu pasowało, co do nauki to z chęcią rozwinie to co go ciekawi, ale to czego nie lubi, oj to będzie mordęga i dla niego i dla nauczycieli. Będzie z łatwością nawiązywał kontakt ze smokami, ale może mieć tylu zwolenników co wrogów ze względu na niewyparzoną gębę, wybuchowość, alergię na słowo “przepraszam”. Poza tym miewa momenty, w których jedyne co od niego usłyszysz to “nie chce mi się, straciłem motywację, odczep się itd” więc może przez parę księżyców nie wyłazić z jaskini i tylko ubolewać nad swoim losem. Co do bardziej dorosłych spraw to jego upodobania w płci partnerów są dość rozległe, bardziej ambitne czynności na osobności uznaje jedynie z samicami, ale jakieś pieszczoty to czemu by nie z najlepszym kumplem ? Co do partnerki to będzie szukał kogoś na stałe, ale jak będzie na prawdę to się okaże. Na pewno wpływ na jego charakter będzie miało otoczenie i wychowanie, ale tak naprawdę jest to jedna, wielka niewiadoma i wszystkiego można się po nim spodziewać, zarówno najlepszego jak i najgorszego..

Historia: Krótka historyjka o tym jak to było zanim to małe coś się na świecie pojawiło..

Momentu w którym został poczęty nie może pamiętać i może dobrze bo minie jeszcze wiele księżyców zanim przekona się, że nie przyniósł go bocian, chyba że ojciec wprowadzi przymusową lekcję przystosowania do życia w rodzinie już we wczesnym wieku. Ale młody gad pamięta coś jak to było w jajku, a było to tak:
Siedział wtedy w jajku w ciepełku, wśród wygodnych błon, mogąc cieszyć się systemem antywłamaniowym najwyższej klasy “skorupka 2000” która nie pozwalała przedostać się do środka żadnym innym organizmom, było tam bezpiecznie, ale kurcze, zaczynało brakować mu miejsca więc chyba za chwilę będzie się musiał wyprowadzić i przywitać ze światem zewnętrznym, będzie musiał na zawsze zerwać więź z jajkiem i zacząć być smokiem wolnym. Ciekawe co powie tatko jak go zobaczy. Co powiedzą inni jak go ujrzą?
W skorupce już za ciasno, nie ma co jeść, całe żółtko wciągnął już dawno temu, chyba trzeba przekonać się na własnej skórze o tym jak to będzie na zewnątrz. Ale może jeszcze chwilę tutaj zostać ? Może jedzonko znowu się pojawi, może skorupka się rozciągnie i będzie mógł sobie w niej mieszkać jak w bezpiecznym kokonie już na zawsze.
Czy minęły godziny czy może dni, nie wiedział, ale skorupka zaczynała go uwierać tu i tam. Nie ma innej możliwości, trzeba wyjść, ale jak ? Jak pokonać tą barierę ? Zastukał kilka razy noskiem, nic, zastukał mocniej, czyżby przyszło mu tu zginąć w tej mrocznej, wilgotnej samotności ? Nie, nie podda się. Raz, dwa, trzy i…

Od tej pory świat już nigdy nie był taki sam


  PH: 1

  ATUTY
  - Silny;
  - Oporny magik;
  - Twardy jak diament;
  - [grupa czwarta];
  - [grupa czwarta v2];


  ATRYBUTY
  Siła: 4
  Wytrzymałość: 1
  Zręczność: 1

  Moc: 1
  Percepcja: 2

  Aparycja: 1


  UMIEJĘTNOŚCI
  Bieg 1
  Lot 1
  Pływanie 1
  Obrona 1
  Atak 1

  Leczenie 0
  Wiedza 1
  Magia:
  > obronna
  1
  > atak 1
  > precyzyjna 1
  Kamuflaż 1
  Skradanie 1
  Śledzenie 1

  Mediacja 1


  Umiejętności specjalne
  Warzenie eliksirów:
  > leczących 0
  > ochronnych 0
  > wspomagających 0
  Tworzenie run:
  > ochronnych 0
  > ataku 0
  Błysk przyszłości 0


  POZOSTAŁE

   Przedmioty posiadane:

   Pożywienie: 0/4 mięsa, 0/4 owoców
   Kamienie: -
   Kryształy: Pojętnego Ucznia [do jednorazowego użytku], wiecznie naładowany Kryształ Gladiatora

   Runy: -
   Eliksiry: -
   Inne bonusy: -

   Fabularne: Łuska Śledzia


   Stan głodu - kliknij

   Stan zdrowia - kliknij

   Karta Osiągnięć - kliknij
_________________
Daddy's little psycho and mommy's little soldier

Przedmioty posiadane:

Pożywienie: 0/4
Kamienie: -
Inne: łuska śledzia, kryształ pojętnego ucznia, wiecznie naładowany Kryształ Gladiatora
Żetony: srebrny x3

Atuty:
Grupa I: Silny
Grupa II: Oporny magik
Kiedy smok jest atakowany magią, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie magiem i uzdrowicielem
Grupa III: Twardy jak diament
-1 ST do testów na Wytrz.
Grupa IV:


Żurawina


S:1, W:1, Z:1, M:1, P:2, A:1
L:1, A:1, O:1, Kż:1

kolor wypowiedzi- firebrick/#B22222

Sometimes I need to apologize. Sometimes I need to admit that I ain't right. Sometimes I should just keep my mouth shut
Ostatnio zmieniony przez Uśmiech Szydercy 2020-07-02, 01:43, w całości zmieniany 46 razy  
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Rasa: Pustynny
Księżyce: 79
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 4032
Wysłany: 2019-08-28, 00:04   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


Witamy wśród Siewców Plagi! Niech choroby będą z Tobą!:)

Aparycja +2
Percepcja +1 (bonus stadny)
Siła +1 (po ojcu)
Wytrzymałość +1 (po matce)

Życzymy miłej gry!
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Rasa: Pustynny
Księżyce: 79
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 4032
Wysłany: 2019-10-10, 20:01   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+1 W
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Rasa: Pustynny
Księżyce: 79
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 4032
Wysłany: 2019-11-10, 21:18   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


Stara Dusza
+ Bieg, pływanie, latanie, skradanie, mediacja.
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Rasa: Pustynny
Księżyce: 79
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 4032
Wysłany: 2019-11-10, 21:20   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Atut I: Silny
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Rasa: Pustynny
Księżyce: 79
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 4032
Wysłany: 2019-11-30, 00:47   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+1 MP
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Rasa: Pustynny
Księżyce: 79
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 4032
Wysłany: 2019-11-30, 00:49   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+1 A, O, Kż, Śl (Stara Dusza)
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Rasa: Pustynny
Księżyce: 79
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 4032
Wysłany: 2019-12-09, 20:37   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ MA, MO (Stada Dusza)
_________________
 
 
Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran ChimerycznaStado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 33
Płeć: Samica
Opiekun: Mroczne elfy & Kheldar.
Mistrz: Self-taught.
Partner: *jazz music stops*
Wiek: 18
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 3998
Skąd: Otchłań Sopocka.
Wysłany: 2019-12-24, 11:30   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;


  + Diament, topaz (wypożyczone ze skarbca)
_________________
~
  I ~ OSTRY WZROK
  Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

  II ~ NIESTABILNA
  Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

  III ~ NIEUGIĘTA
  Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

  IV ~ NIEULĘKŁA
  Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

  Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020

 
 
Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran ChimerycznaStado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 33
Płeć: Samica
Opiekun: Mroczne elfy & Kheldar.
Mistrz: Self-taught.
Partner: *jazz music stops*
Wiek: 18
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 3998
Skąd: Otchłań Sopocka.
Wysłany: 2019-12-25, 12:12   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;


  - Diament, topaz
_________________
~
  I ~ OSTRY WZROK
  Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

  II ~ NIESTABILNA
  Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

  III ~ NIEUGIĘTA
  Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

  IV ~ NIEULĘKŁA
  Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

  Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020

 
 
Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran ChimerycznaStado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 33
Płeć: Samica
Opiekun: Mroczne elfy & Kheldar.
Mistrz: Self-taught.
Partner: *jazz music stops*
Wiek: 18
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 3998
Skąd: Otchłań Sopocka.
Wysłany: 2019-12-25, 22:44   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;


  + 10/4 owoców
_________________
~
  I ~ OSTRY WZROK
  Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

  II ~ NIESTABILNA
  Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

  III ~ NIEUGIĘTA
  Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

  IV ~ NIEULĘKŁA
  Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

  Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020

 
 
Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran ChimerycznaStado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 33
Płeć: Samica
Opiekun: Mroczne elfy & Kheldar.
Mistrz: Self-taught.
Partner: *jazz music stops*
Wiek: 18
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 3998
Skąd: Otchłań Sopocka.
Wysłany: 2019-12-26, 11:28   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;


  + Eliksir leczący rany ciężkie
_________________
~
  I ~ OSTRY WZROK
  Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

  II ~ NIESTABILNA
  Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

  III ~ NIEUGIĘTA
  Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

  IV ~ NIEULĘKŁA
  Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

  Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020

 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Rasa: Pustynny
Księżyce: 79
Płeć: Samiec
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 4032
Wysłany: 2019-12-26, 15:48   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Atut II: Oporny magik
_________________
 
 
Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran ChimerycznaStado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 33
Płeć: Samica
Opiekun: Mroczne elfy & Kheldar.
Mistrz: Self-taught.
Partner: *jazz music stops*
Wiek: 18
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 3998
Skąd: Otchłań Sopocka.
Wysłany: 2019-12-26, 21:49   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;


  - 4/4 owoców
  + 2x Diament
  + Kryształ Pojętnego Ucznia
_________________
~
  I ~ OSTRY WZROK
  Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

  II ~ NIESTABILNA
  Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

  III ~ NIEUGIĘTA
  Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

  IV ~ NIEULĘKŁA
  Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

  Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020

 
 
Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran ChimerycznaStado: Plagi
Rasa: Skrajny
Księżyce: 33
Płeć: Samica
Opiekun: Mroczne elfy & Kheldar.
Mistrz: Self-taught.
Partner: *jazz music stops*
Wiek: 18
Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 3998
Skąd: Otchłań Sopocka.
Wysłany: 2019-12-26, 21:52   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła;


  + Łuska Śledzia
_________________
~
  I ~ OSTRY WZROK
  Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

  II ~ NIESTABILNA
  Mahvran posiada dodatkową kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje jej ranę ciężką.

  III ~ NIEUGIĘTA
  Na chwilę przed omdleniem Infamia jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

  IV ~ NIEULĘKŁA
  Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

  Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!Wymiana bannerami: KLIK!

DH
SnM


Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11