FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Administrator
2020-04-08, 09:03
Bandycka Groźba
Autor Wiadomość
Bandycka Groźba
Wojownik Plagi
Mimir OstraStado: Plagi
Płeć: samica
Księżyce: 52
Rasa: górska
Opiekun: Eskalacja & Apogeum Konfliktu
Mistrz: Khardah
Partner: gimme man after midnight
Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2020
Posty: 805
Skąd: własna piwnica
Wysłany: 2020-03-20, 21:45   Bandycka Groźba
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 3| P: 3| A: 1
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,M: 1| O,Śl: 2| A: 3
   Atuty: Ostry wzrok; Adrenalina; Czempion; Poświęcenie


Imię: Mimir -> Bandycka Łuska -> Bandycka Groźba
Stado: Plagi
Ranga: Pisklę -> Adept -> Wojownik
Wiek: 1 księżyc
Rasa: Górska
Płeć: Samica

Najważniejsze cechy wyglądu:
Łuski
Skrzydła błoniaste
Dwie pary łap
Kolor oczu: złote
Dominujący kolor smoka: Fiolet
Znaki szczególne smoka: Czerwony grzebień z długich łusek, czarne, wygięte do przodu czarne rogi, złote oczy
Zieje kwasem

Wygląd:

To młoda, krzepka smoczyca o ładnej, fioletowej barwie łusek. Jej grzbiet od czubka głowy, do końcówki ogona pokrywają długie, ostre łuski, które może unosić i stroszyć niczym pióra. Tam fiolet przechodzi w agresywną, ognistą czerwień. Przód szyi, brzuch i spód ogona zdobią jej duże, ciemnofioletowe płyty tworzące charakterystyczny dla górskich smoków pancerz. Łuski ponownie wydłużają się na końcu ogona, a niektóre z nich są szczególnie kolczaste i mogą służyć jak paskudny bicz. Głowę Mimir wyróżniają zagięte do przodu rogi, przypominające nieco pasującą do jej osobowości koronę. Jej ciało jest dobrze umięśnione, ale o przyjemnie zaokrąglonej sylwetce. Smoczyca porusza się pewnie, z gracją tancerki, przyciągając uwagę promieniującą od niej aurą zdrowia i pewności siebie.

Charakter:

Mimir jest słodką kulką energii. Wesoła, wszędzie jej pełno, zawsze pcha nos w nieswoje sprawy. Beztroska i nawiną rozsiewa radość w sercu każdego kogo spotka. Wielu może uważać ją na głupiutką trzpiotkę, ale to tylko fasada, którą pośród obcych stara się utrzymać. Samiczka jest pilną obserwatorką i choć nie pokazuje tego po sobie czujnie nadstawia uszu, gdy wokół niej dzieje się coś ciekawego. Żądna wiedzy, nie waha się zadawać pytań i węszyć byle się tylko czegoś dowiedzieć. Zdeterminowana, nie ucieka od ciężkiej pracy i ćwiczeń, pragnąc stać się najlepszą wojowniczką jaka chodziła po tych ziemiach. Wyprowadzona z równowagi staje się porywcza i gwałtowna, nie stroniąc od przemocy. Uważa, że słabsze od niej smoki powinny się jej podporządkować i uznać jej zdanie, choćby tylko dlatego, że mogłaby zakończyć ich istnienie w jednej chwili. Widzi siebie jak zręczną manipulatorkę, ale gorąca krew często niweczy jej misterne plany. Łaknie uwagi, wyróżnień i pochwał, tylko czekając na okazję gdy będzie mogła wreszcie się wykazać.

Historia:

Dzika obudziła się w ogromnej, pustej grocie. Jaskinia była tak ogromna, że jej ściany pozostawały ukryte w mroku, ale pod łapami miał solidny, chłodny, twardy kamień. Mogła zobaczyć go wyraźnie w kręgu słabego, bladego światła, którego źródła nie mogła zidentyfikować. Nie było jej ani zimno, ani ciepło, czuła się niczym zawieszona w pustce. Obudziła się z długiego, przyjemnego snu, ale w swoim sercu wyczuwała niepokój. Co się stało? Gdzie była? Myśli szumiały przepływając przez zielony łeb, zalewając jej świadomość korowodem obrazów. Czarny smok, zielona smoczyca, brązowofutra wojowniczka, pstrokaty morski samiec, skała pośrodku lasu, pękające jajo, dym i palony piasek, krew, zwierzyna bieżąca przez las...
- Nie wiedzieliśmy co z tobą zrobić. - usłyszała za sobą ciepły, przyjemny głos. Obróciła się i dostrzegła dużego, srebrnego smoka o pogodnym wyrazie pyska. Potrząsnęła rogatym łbem i otworzyła pysk próbując wydobyć z siebie głos, ale wydobyło się z niego jedynie ochrypłe charkniecie. Srebrny uśmiechnął się pobłażliwie. - Och, dla was, śmiertelnych dusz wyrwanie z nieboskłonu nie jest zbyt przyjemne. - powiedział beztrosko. - Pozwól zatem, że nakreślę ci twoją sytuację. Ty natomiast postaraj się utrzymać swojego ducha w ryzach, dobrze, Iskierko? - zapytał, a ona, zupełnie zbaraniała, przytaknęła skinieniem łba. Nie potrafiła, nie pamiętała. Skąd się tu wzięła? Kim...kim była?
- Moja mała, otóż umarłaś. Zostałaś zabita podczas zgromadzenia przez jakąś mroczną siłę, ale jej szczegóły jakoś mi umknęły i trafiłaś do nas, na nieboskłon. Lecz zamiast radować się tym jak każda inna, grzeczna dusza, która osiągnęła pokój, ty przyniosłaś ze sobą niepokój. Nie chciałaś spędzić błogiej wieczności, choć muszę ci przyznać, dobrze skrywałaś swoją wątpliwość. Ponieważ jest ona jednak coraz bardziej widoczna, postanowiliśmy zabrać cię tutaj, abym mógł z tobą porozmawiać. - zakończył wesoło, spoglądając na nią uważnie. - Jak tam? Procesy myślowe ustabilizowane?
- Kim ja jestem? Co to za obrazy w mojej głowie? - zapytała patrząc na niego zdezorientowana. Srebrny zafrasował się. - Ajajaj, pozwól, że pomogę, stokrotko. - powiedział, kładąc jej na ramieniu swą łapę. W jednym momencie wszystkie wspomnienia wskoczyły na swoje miejsce, utworzyły jeden, logiczny ciąg, a postacie przybrały właściwe imiona. Zielonołuska sapnęła od napływu informacji. - Gdzie jesteśmy? Ty...jesteś Uessas? - zapytała, a samiec parsknął śmiechem. - O proszę, zmierzamy w dobrym kierunku. W tym momencie pamiętasz swoje ziemskie życie oraz pobyt na nieboskłonie. - srebrzystołuski nie kłamał, istotnie pamiętała cały ciąg swojego życia, od pierwszych jego chwil, do końca podczas zgromadzenia, a potem pobyt w raju. Pamiętała matkę, ojca, Gonitwę, Zmierzch spotkała ich tam wszystkich, pamiętała jak szczęśliwa była przez wiele, wiele dni. W końcu poczuła swoim sercu coś odmiennego. Skazę niepokoju, rysę, która powiększała się z każdą chwilą, jakby brakowało jej czegoś, choć sama nie wiedziała czego. Aż wreszcie obudziła się tutaj, w towarzystwie boga miłości. Ale...
- Długo dyskutowaliśmy co z tobą zrobić. Większość, ponieważ nie wznosiłaś do nich modłów, stwierdziła że powinniśmy cię po prostu odesłać do losowego miejsca i czasu, jak każdego innego, który nie jest godzien nieboskłonu. Nie byłaś zbyt grzeczną córką, co? - zapytał puszczając do niej oczko. - Ojciec okropecznie długo rozwodził się nad tym jak nieposłuszna byłaś, jak twoja wiara była chwiejna, jak wiecznie pchałaś nos nie w swoje sprawy, że powinnaś należeć do Vilara z tą swoją dzikością, Thahar nie uznał twojego kunsztu za wystarczający by zwrócić na ciebie uwagę, może opuściłaś go za szybko. Więc przygarnąłem cię ja. - powiedział z dumą, absolutnie z siebie zadowolony. - Sprawiłaś mi miele radości, radość sprawiają mi również twoje latorośle, złożyłaś do mnie kilka modlitw, więc postanowiłem ci się odwdzięczyć dając ci wybór. Hmmm? Co postanowisz?
Dzika opuściła na moment wzrok, rozważając dwie znajdujące się przez nią drogi. Mogła ostatecznie odciąć się od świata śmiertelników, wrócić do raju i błyszczeć na niebie wiecznym światłem. Podskórnie czuła, że nie jest to jednak coś czego naprawdę chciała. Czuła, że powinna wrócić, że jej potrzebują, oni wszyscy. Żer, Khagar, jej wszystkie dzieci. Nie mogła po prostu siedzieć na zadku w raju!
- Pap, pap, pap, rodzynko, widzę że już podjęłaś decyzję, ale pozwól że przypomnę ci z czym to się wiąże: Zaranna Iskra umarła, nie wróci już nigdy. Mogę zrzucić cię tam na dół, to nie problem, ale wszystkie twoje wspomnienia, cała twoja historia wyparuje z twojego łebka. Przynajmniej do momentu aż tu wrócisz, byśmy mogli ponownie się o ciebie pokłócić. To jak kochana, w którym kierunku? Wracamy czy idziemy dalej?
- Od początku naszej rozmowy czytasz moje myśli, więc dobrze wiesz jaka jest moja decyzja. Ale nim wyślesz mnie z powrotem, czy będę mogła go odwiedzić. Chcę go odwiedzić ostatni raz, nim Dzika uśnie wiecznym snem. - zapytała, przewracając ogonem jak niecierpliwy kot. Uessas zafrasował się, sapnął, zakręcił nosem. - Zadziorna jesteś brzoskwińko, ale wiesz co, lubię takie. Zgoda. Ale tylko na moment, a potem sio do jajka. I nie zawiedź mnie, liczę że wywołasz nie mniejsze zamieszanie niż poprzednio. - powiedział wesoło, dotykając palcem jej czoła. Pchnął ją lekko, a ona osunęła się w ciemność.

Gdy obudziła się ponownie, była w innej grocie, w środku nocy. Pierwszym co usłyszała było chrapanie. Podniosła się i obróciła w kierunku dźwięku, dostrzegają śpiącą sylwetkę Khagara. Czarnołuski spał jak pisklę, z jego nozdrzy ulatywała strużka dymu. Przywódca Cienia poruszył się niespokojnie, odsłaniając śpiącego pod nim samca o złotym futrze i krwistoczerwonej grzywie. Dzika uśmiechnęła się pod nosem. Nie spodziewała się niczego innego i mimo to czuła się szczęśliwa. Szczęśliwa, że mogła go zobaczyć ostatni raz. Podeszła bliżej i wyciągnęła łapę, by musnąć nią kolczasty polik, kiedy poczuła że coś ciągnie ją w tył, wsysa niczym wielki wir. Nie mogła w najmniejszym stopniu przeć się tej sile. Wzrok zamglił się, tracąc ostrość, a jestestwo wydało z siebie ostatni, świadomy szept.

Wrócę...by was chronić...Wr...

W tym samym czasie, w legowisku Eurith jedno z jaj najpierw zatrzęsło się, a potem w akompaniamencie trzasku, pękło w pół.

  PH: 3


  ATUTY
  - Ostry wzrok;
  - Adrenalina;
  - Czempion;
  - Poświęcenie;
  - [grupa czwarta v2];


  ATRYBUTY
  Siła: 5
  Wytrzymałość: 4
  Zręczność: 1

  Moc: 3
  Percepcja: 3

  Aparycja: 1


  UMIEJĘTNOŚCI
  Bieg 1
  Lot 1
  Pływanie 1
  Obrona 2
  Atak 3

  Leczenie 0
  Wiedza 1
  Magia:
  > obronna
  1
  > atak 1
  > precyzyjna 1
  Kamuflaż 1
  Skradanie 1
  Śledzenie 2

  Mediacja 1


  Umiejętności specjalne
  Warzenie eliksirów:
  > leczących 0
  > ochronnych 0
  > wspomagających 0
  Tworzenie run:
  > ochronnych 1
  > ataku 0
  Błysk przyszłości 1


  POZOSTAŁE

   Przedmioty posiadane:

   Pożywienie: 4/4 mięsa, 6/4 owoców
   Kamienie: różowy opal, akwamaryn, 2x nefryt, cytryn, szmaragd, malachit, topaz
   Kryształy: Włóczykija [aktywny]; Kolekcjonera [aktywny]; Ideału [aktywny];

   Runy: 3x ochrony przed maddarą, 2x ochrony przed pazurem
   Eliksiry: -
   Inne bonusy: Barwniki do łusek/futra

   Fabularne: futro tygrysa, butelka soku z mango, drewniana skrzynia, strzępki materiału, kwiat róży, strzała, cierniowa naramiennica, tajemnicza mapa, tajemnicza księga, kilka drobnych, ozdobnych kamieni, 2/4 odłamki diamentu, kilka sadzonek czarnych i białych róż, pierścień z cennym kamieniem, sakiewka przypraw, kolorowe kryształki, naszyjnik z czaszek nietoperzy, komplet strzał


   Stan głodu - kliknij

   Stan zdrowia - kliknij

   Karta Osiągnięć - kliknij
Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2021-04-13, 13:03, w całości zmieniany 120 razy  
   Niespodziewajki: nie
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-04-08, 15:02   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


Witam z powrotem, tym razem wśród wirusów :D

Siła +1
Wytrzymałość +1
Percepcja +1
Aparycja +2

Życzę miłej gry
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-04-16, 14:23   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Wiedza I
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-04-23, 14:57   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Bieg I
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-05-08, 17:46   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Pływanie
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-05-13, 19:02   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Lot I
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-05-17, 16:03   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ 2x turkus, 5x granat, agat, 2x opal, nefryt, 4x onyks, malachit, 3x tygrysie oko, 4x cytryn, topaz
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-06-01, 22:10   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Ostry węch (atut grupy I)
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-06-03, 19:42   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


- aparycja,
+ siła, skradanie I
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-06-07, 14:14   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ A I, O I i MP I
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-06-16, 15:38   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Mediacja I
_________________
 
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-06-22, 19:50   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


+ Siła IV, V
+ śledzenie I, MA i MO I
_________________
 
 
Kuszenie Diabła
Czarodziej Plagi
Frar PokrętnaStado: Plagi
Płeć: Samica
Księżyce: 58
Rasa: Górska
Partner: Ilun Cichy
Wiek: 23
Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 1303
Wysłany: 2020-06-29, 08:19   
   A: S: 1| W: 4| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry wzrok; Chytry przeciwnik; Mistyk; Magiczny śpiew; Wybraniec bogów


- 2x turkus, 5x granat, agat, 2x opal, nefryt, 4x onyks, malachit, 2x tygrysie oko (wydane w warsztacie na siłę IV i V)
_________________
  Quite an experience to live in fear, isn’t it? That’s what it is to be a slave.
  Atuty:
  Ostry wzrok
  - Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.
  Chytra przeciwniczka - W czasie pojedynku/raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji Frar może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST.
  Mistyczka - Raz na walkę Frar ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
  Magiczny Śpiew - Jeśli Frar zanuci podczas swojej akcji jej przeciwnikowi odejmuje się dwa sukcesy. Do użycia raz na walkę/misję.
  Wybranka Bogów - Frar ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy.

  Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: xx.xx


  Kompan: Ur - bies
  S:3 W:1 Z:1 M:1 P:2 A:1
  Skr,Śl,B:1|A,O:2
  x x x

  [color=#952c2c]
   Niespodziewajki: tak
 
Kuszenie Diabła
Czarodziej Plagi
Frar PokrętnaStado: Plagi
Płeć: Samica
Księżyce: 58
Rasa: Górska
Partner: Ilun Cichy
Wiek: 23
Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 1303
Wysłany: 2020-06-29, 21:38   
   A: S: 1| W: 4| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry wzrok; Chytry przeciwnik; Mistyk; Magiczny śpiew; Wybraniec bogów


+ 6/4 mięsa
_________________
  Quite an experience to live in fear, isn’t it? That’s what it is to be a slave.
  Atuty:
  Ostry wzrok
  - Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.
  Chytra przeciwniczka - W czasie pojedynku/raz na dwa tygodnie w polowaniu/misji Frar może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +2 do ST.
  Mistyczka - Raz na walkę Frar ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
  Magiczny Śpiew - Jeśli Frar zanuci podczas swojej akcji jej przeciwnikowi odejmuje się dwa sukcesy. Do użycia raz na walkę/misję.
  Wybranka Bogów - Frar ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek/dwa tygodnie polowania/misji/bitwy.

  Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: xx.xx


  Kompan: Ur - bies
  S:3 W:1 Z:1 M:1 P:2 A:1
  Skr,Śl,B:1|A,O:2
  x x x

  [color=#952c2c]
   Niespodziewajki: tak
 
Uśmiech Szydercy
Starszy Plagi
Lord Dowódca KheldarStado: Plagi
Płeć: Samiec
Księżyce: 79
Rasa: Pustynny
Opiekun: Heulyn, Sombre
Mistrz: Samouk
Partner: Burek
Wiek: 27
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 1142
Wysłany: 2020-07-04, 16:38   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1| O: 2| A: 3
   Atuty: Ostry Wzrok; Chytry przeciwnik; Czempion; Pojemne płuca; Magiczny Śpiew


- 4/4 mięsa
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style WoW created by Matti and modified by Przyproszona Biela.

Forum © Naomi (2006-2019).
Images and art are © to their creators.
Dragon emoticons © J-C.
Never copy anything without permission!

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12