FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowe Rekordy
Autor Wiadomość
Delirium Obłąkanych
Duch
Aenkryntith Plugawa

Stado: Umarli
Księżyce: 55
Rasa: Samica
Opiekun: Zmora Opętanych*
Mistrz: Vr'Kirth (mroczny elf).
Partner: Haha. Nie.
Wysłany: 2018-12-23, 20:20   
   A: S: 1| W: 4| Z: 1| M: 5| P: 2| A: 2
   U: B,L,Pł,O,A,W,Skr,Śl,Kż,M: 1| MO,MP: 2| MA: 3
   Atuty: Wytrwała; Niestabilna; Nieugięta; Furia Niebios;

Może ktoś mnie przebił, ale co zaszkodzi spróbować?
(Możliwe, że) rekord zdobytych Punktów Zwierzyny - Zmora Opętanych. 72 są potwierdzone, a kolejne ponad 10 było-nie-było, bo pod koniec życia postaci (czyli ostatnie 2 miesiące :v) nie składałam raportów z PZ. Shame on me, yeah.

FULLBODY | Głos Aenkryntith | Drzewo genealogiczne Arkan (nie całego Cienia) | Motyw muzyczny | Karta kompana.
Wizerunki smoczych kapłanów, czyli częsty twór tworzony przez Nekromancję:
[1] [2] [3] [4]

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran Chimeryczna

Stado: Plagi
Księżyce: 36
Rasa: pustynna wywerna
Opiekun: mroczne elfy & Kheldar
Partner: *jazz music stops*
Wysłany: 2020-08-04, 20:23   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,MP,MO: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Empatia, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła, Regeneracja, Zdrów jak Ryba;

Wydaje mi się, że to są rekordy indeed, przynajmniej na chwilę obecną, to tutaj wstawię; niech będzie jakaś pamiątka jak już będę long gone. Chyba, że temat zostanie usunięty, sounds like something I would do, hyhy
Cytując chociażby Eskę na poprzedniej strony lata temu - duma z postaci, bo pobiła wszystkie moje poprzednie pod względem osiągnięć. Nie chcę zamiatać tych acziwmentów pod dywan i udawać, że ich nie ma.

Stan na 04.08.2020:

• Najwięcej ran krytycznych zadanych smokom; 10 krytycznych (z czego 3 przypadają Lustrze Katamu, gdy Infamia miała już te 9 kostek) i 2 śmiertelne.

• Najwięcej przeżytych ran krytycznych; zaliczone 2 śmiertelne i 4 krytyczne.

• Na powyższe składa się też bycie pierwszą postacią w historii forum, która zdobyła Gwiazdę Śmierci i Nieśmiertelnego.

• Najwięcej PH zdobytych ogółem, licząc te zdobyte naturalnie połączone z tymi z nagród, w 99% z misji zwiadowczych. Rekord PH zdobytych "na czysto" trzyma obecnie Barbarzyński Pogrom i są to, obecnie, 52! I'm proud, my brother. Tak czy inaczej, Infamia na razie dysponuje 40 PH zdobytymi w faktycznych walkach oraz 34 z nagród, co daje wynik 74 PH zdobytych ogółem.

• Z mniejszych osiągnięć, największa ilość odbytych misji zwiadowczych. Obecnie jest to 16.

• Rekord posiadanych w ciągu życia smoka kompanów - łącznie było ich siedem, a doszło do tego za sprawą częstego ich zmieniania. xD Obecnie postać posiada 3 i chyba już z takich rekordów nie-rekordów, bo to błahostka, jest posiadanie jednocześnie 3 żywiołaków.

• I jeszcze największa ilość zdobytych osiągnięć in general, obecnie jest to 20 tytułów (z czego 2 razy jest to Dyplomata, bo dla dwóch różnych ras rozumnych).

I ~ OSTRY WZROK | Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

II ~ EMPATIA | Stałe -2 do ST przy testach na mediację.

III ~ NIESTABILNA | Dodatkowa kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje Infamii ranę ciężką.

IV ~ NIEUGIĘTA | Na chwilę przed omdleniem Mahvran jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

V ~ NIEULĘKŁA | Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

VI ~ REGENERACJA | Raz na tydzień Mahvran może samoistnie wyleczyć jedną ranę lekką lub obniżyć powagę jednej z pozostałych ran [nie dotyczy krytycznej i śmiertelnej]. Nie można użyć tego atutu podczas trwania walki. Ostatnie użycie: 01.01.

VII ~ ZDRÓW JAK RYBA | Szansa na wystąpienie chorób i powikłań spada z 30% do 10%. O pojawieniu się ich świadczy tylko wynik 1 z rzutu k10.

Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020

Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2020-08-04, 20:30, w całości zmieniany 4 razy  

Odpowiedz do tematu