FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Profil Zaloguj Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
5 pytań.
Autor Wiadomość
Gasnący Wiciokrzew 
Starszy Ziemi
Miodowa Cesarzowa

Stado: Ziemi
Księżyce: 99
Rasa: bagienny
Mistrz: Feeria Ciszy i Dar Tdary
Partner: Grabieżca Fal
Wysłany: 2020-08-27, 14:12   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 5| P: 3| A: 1
   U: Śl,Skr,Kż,B,Pł,MO,M,A,O,MP: 1 | Pł,W: 2 | MA: 3
   Atuty: Zwinna, Szczęściarz, Mistyk, Opiekun, Uzdolniona

1. Największa wtopa jaką zaliczyłeś/aś na SWS?
Szczerze to nie wiem xD Wiele drobnostek odczuwam jako "wtopy" więc ich nie rozpamiętuję, jakoś to będzie, jakoś się wyprostuje

2. Czy grałabyś rasą rozumną gdyby to było możliwe? Jaką?
Nigdy w życiu, ale nierozumną bardzo chętnie >:D pozwólcie mi być głupim zwierzakiem i będę szczęśliwa

3. Ulubiony celebryta?
Nigdy nie interesowało mnie ich życie tbh

4. Ulubiony film w którym były smoki, najładniejsze wg ciebei wizualnie?
Yhhhhh
Nie wiem, nieskończąca się opowieść, lubię pieski xDD

5. Ulubiony MG? :>
Lov Raktę za wszystkie opisy morderczości Mokradła, jeszcze Kuszenie niesamowicie dobrze wspominam z Pacyf

edit na pytanka mah bo ubiegnieta jestem:

1. Wolałbyś/aś stracić permanentnie rękę, czy nogę (w przypadku ręki, twoją wiodącą)?
Nogę, zdecydowanie

2. Żyć z piątka kotów, czy z trójką psów?
k o t k i

3. Czy jest jakiś kolor (główny) u smoka, którego nie znosisz?
Generalnie nie przepadam za niebieskim, czerwonym i zielonym ale mam kilka wyjątków

4. Musisz nadać nową nazwę każdemu z czterech stad. Have fun.
Ziemia - Los
Ogień - Czas
Woda - Próba
Plaga - Wiara

5. Najgorsza gra w jaką kiedykolwiek grałes/aś?
nie pamiętam, jak coś mi się nie podoba to po prostu porzucam

---

1. Cały komplet imion wymyślony wraz z wysłaniem kp czy wszystkie na bieżąco?
2. Dwie postaci, których chciałabyś/łbyś być dzieckiem? Nie, że ship, a po prostu że obie ładny dizajn mają xD
3. Fav bóg?
4. Ulubione zwierzątko, które aż chciałoby się na kompana for funsies, gdyby tylko nie było słabe?
5. Czy jeżeli miałabyś/łbyś zmianę rasy z loterii, na jakie by poszła dla obecnej postaci?

szczęściara: W przypadku braku sukcesów podczas rozsądzania akcji lub rzutu na Wytrzymałość Atut zamienia ten wynik na 1 sukces. Do użycia raz na dwa tygodnie
zużyty: 13.12

mistyk: +1 sukces do ataku magicznego raz na walkę.

opiekun: -2 ST dla kompana.

KK - Mokradło
[obrazek]
Zr, M, Ap: 1 | W, Prc: 2 | S: 3 || B, L, O, Kż: 1 | A: 2
- Jego dziobanie/drapanie wywołuje u przeciwnika silne poparzenia pochodzenia magicznego. [błog. Sennah]

błysk przyszłości
zużyty: 13.10

[teczka] | [rodzinka] | [theme]
Ostatnio zmieniony przez Gasnący Wiciokrzew 2020-08-27, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran Chimeryczna

Stado: Plagi
Księżyce: 29
Rasa: wywernowa x pustynna
Opiekun: mroczne elfy & Kheldar
Partner: tęskni za Fighraenranem
Wysłany: 2020-08-29, 21:54   
   A: S: 2| W: 3| Z: 3| M: 5| P: 3| A: 4
   U: B,Pł,O,A,W,Kż,Skr,Śl,M: 1| L,MP,MO: 2| MA: 3
   Atuty: Ostry Wzrok, Empatia, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła, Regeneracja, Zdrów jak Ryba;

1. Cały komplet imion wymyślony wraz z wysłaniem kp czy wszystkie na bieżąco?
Zazwyczaj wymyślam z biegiem czasu. Infamia była wyjątkiem, pomijając to, że zlała imię adepckie i nie przyjęła rangi (przyjmowanie "Łuski" po prostu nie było w jej charakterze), bo dorosłe imię było czymś co wpadło mi do głowy jeszcze jak zaczynałam grę Delirium - była to opcja nr. 2, którą jednak zatrzymałam sobie na kiedy indziej.

2. Dwie postaci, których chciałabyś/łbyś być dzieckiem? Nie, że ship, a po prostu że obie ładny dizajn mają xD
Yyyy, wybredna jestem jak cholera i ciężko mi cokolwiek wybrać, ale może bym się zastanowiła przelotnie nad hybrydą Przebłysku Wspomnień z Pogromem. Przebłysk x Kuszenie to też nie najgorsze wyjście, ale nie mogę już patrzeć na te macice z loterii i jakieś cuda na kiju, bo strasznie się tego dużo zrobiło. Fajnie, jakby zrobiono z tego exclusive dla góra 3 piskląt, a zrobiło się ich znacznie więcej. W ogóle za dużo dziwnych rzeczy jest teraz na SWS, bleh. Ale tak, koniec tematu, bo znowu jęczę.

3. Fav bóg?
... Żaden?

4. Ulubione zwierzątko, które aż chciałoby się na kompana for funsies, gdyby tylko nie było słabe?
W sumie to chętnie bym wzięła wielbłąda, żeby fabularnie targał itemsy, ale tak dziwnie trochę gdy większość pustyń jest w Ogniu, a i tak nie jest to przesadnie duża powierzchnia. A jakoś tak dziwnie chodzić z wielbłądem po górach, czy lasach.

5. Czy jeżeli miałabyś/łbyś zmianę rasy z loterii, na jakie by poszła dla obecnej postaci?
Na pewno nie chciałabym rezygnować z wywerny, ale jak położyłam łapy przelotnie na zmianie rasy to zastanawiałam się, czy by jej nie zużyć na zmianę z pustynnego na wężowego. Z tym że pustynny kolorystycznie mi pasuje do Mahvran, pomijając już to, że lubię ten mini-mikro wątek "niby pół pustynna, ale woli góry i zimno, a na piasek nie może patrzeć". Kontrasty, my people, kontrasty i sprzeczności są kul.

______

1. Lubisz swego rodzaju "uczłowieczanie" smoków w gestykulacji i zachowaniach, czy wolisz trzymać się raczej typowo zwierzęcych zachowań?

2. Wolisz grać postacią z rodzicami z wolnych stad i urodzoną tutaj, czy spoza bariery i stworzyć sobie własną historię i kanon?

3. Czy nocą/późnym wieczorem łapie cię melancholia?

4. Czy jest jakaś gra/książka/film do którego lubisz stale razy wracać?

5. Wolisz angielskie, czy polskie cytaty w podpisach?

I ~ OSTRY WZROK | Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

II ~ EMPATIA | Stałe -2 do ST przy testach na mediację.

III ~ NIESTABILNA | Dodatkowa kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje Infamii ranę ciężką.

IV ~ NIEUGIĘTA | Na chwilę przed omdleniem Mahvran jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

V ~ NIEULĘKŁA | Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

VI ~ REGENERACJA | Raz na tydzień Mahvran może samoistnie wyleczyć jedną ranę lekką lub obniżyć powagę jednej z pozostałych ran [nie dotyczy krytycznej i śmiertelnej]. Nie można użyć tego atutu podczas trwania walki. Ostatnie użycie: 01.01.

VII ~ ZDRÓW JAK RYBA | Szansa na wystąpienie chorób i powikłań spada z 30% do 10%. O pojawieniu się ich świadczy tylko wynik 1 z rzutu k10.

Ostatnie użycie Błysku Przyszłości: 05.08.2020

Wątpliwości Ważek 
Uzdrowiciel Ziemi
Księżyc

Księżyce: 36
Rasa: morski x pustynny
Opiekun: Zamącony Błysk
Mistrz: Basior Lancetowaty
Wysłany: 2020-09-12, 17:11   
   A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 2| A: 2
   U: B,Pł,L,M,A,O,Śl,Skr: 1 | W,MP,Lcz: 2
   Atuty: Ostry węch, Szczęściarz, Konsyliarz

1. Lubisz swego rodzaju "uczłowieczanie" smoków w gestykulacji i zachowaniach, czy wolisz trzymać się raczej typowo zwierzęcych zachowań?
Staram się korzystać głównie z tego, co smoki mają w zanadrzu, więc... chyba nie? Ruszanie ogonem, uszami/błonami, leniwe mrugnięcia czy mrużenie oczu. Za to brakuje mi alternatywy dla marszczenia brwi, więc Ciem zamiast tego marszczy pysk xD

2. Wolisz grać postacią z rodzicami z wolnych stad i urodzoną tutaj, czy spoza bariery i stworzyć sobie własną historię i kanon?
Chyba nie mam preferencji, bo obie opcje mają swoje zalety. Rodzice osadzają postać w społeczności stada, ale bycie zza bariery daje większą dowolność w tym, czego smok zdążył już doświadczyć. Jedyne moje zmartwienie to to, że co najmniej połowa smoków zza bariery jest z jakichś smoczych społeczności, które wraz z postacią (albo nawet przed nią) przestają istniec. W sensie nie mają znaczenia fabularnego.

3. Czy nocą/późnym wieczorem łapie cię melancholia?
Raczej nie. Zdarza się, ale na ogół wieczór to moja paru na odpoczynek, książkę czy inne lekkie rzeczy. Czasami zaczyna mi się chcieć coś robić akurat wtedy, gdy chcę iść spać :v

4. Czy jest jakaś gra/książka/film do którego lubisz stale razy wracać?
Huh. Nie mam niczego, do czego wracam ciągle, ale mam wiele rzeczy, które obejrzałam więcej niż raz, bo faza. Typu Sherlock, Neon Genesis Evangelion, Fullmetal Alchemist: Brotherhood.
Z książek - myślami ciągle wracam do "Człowieka w poszukiwaniu sensu", a z gier mogę wskazać Skyrima i Enderala. Z naciskiem na to drugie xD

5. Wolisz angielskie, czy polskie cytaty w podpisach?
Zawsze wszystko polskie bo tak. xD Tak samo zawsze polskie imiona, nie zlepki liter. Ale to nie tak, że gardzę czymś innym, po prostu wiem, co sama wybiorę.

oof, ta gorsza część gry. część podebrana ze starodawnych postów
1. Jak bardzo Twoja postać różni się od pierwotnego konceptu?
2. Mieć smoka czy stać się smokiem?
3. Ulubiony pisarz?
4. Jak myślisz, czy dogadywałbyś/dogadywałabyś się ze swoją postacią, gdyby była czlowiekiem?
5. W jaki sposób Twoja postać przypomina Ciebie? O ile w ogóle
[konsyliarz] -1ST do II etapu leczenia przy użyciu minimalnej liczby ziół

Babi
S:1|W:1|Z:2|M:1|P:2|A:1
B,A,O,Skr,Śl: 1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
pełnia zimowa
dziś na stawie cienki lód
zasłonił niebo

fullbody / teczka / Ważka vibes

[color=DarkSlateBlue] / [color=#8f8eab] / [color=#a6979a]
niezbędnik uzdrowiciela

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2020-09-16, 11:08   
   Atuty: Ostry Wzrok, Empatia, Niestabilna, Nieugięta, Nieulękła, Regeneracja, Zdrów jak Ryba;

Bardzo, bo tak ją ukształtowały przeżycia. Ale zawsze tak było przy moich postaciach, koniec końców wychodziły zupełnie inne. Co w sumie jest całkiem nice. Nie przewidziałam po prostu, że Mah zaliczy tyle wypadków w walkach i kilka śmierci, a czegoś takiego zwyczajnie nie mogłam zignorować. No i z emocjonalnej, chaotycznej chorągiewki wyszło coś innego.

Stać się. Nie musiałabym się cykać że spadnę smokowi z grzbietu, jakbym na nim siedziała. A tak to hulaj dusza, piekła nie ma, byle w trakcie lotu nie wyrżnąć się o jakąś skałę.

3. Ulubiony pisarz?
Andżej Sapkowski. Yes, because Wiedźmin, of course.

4. Jak myślisz, czy dogadywałbyś/dogadywałabyś się ze swoją postacią, gdyby była człowiekiem?
Absolutnie nie. No, inaczej to ujmę - absolutnie nie z wersją Mahvran za młodu, gdy była taka emocjonalna, bo strasznie nie lubię ludzi którzy pchają się do wszystkiego jako pierwsi i bardzo jasno widać po nich, co czują w danym momencie. Przesadnie emocjonalnych po prostu, zbyt energicznych. Teraz, jak się to coś na moim avatarze ustatkowało życiowo i jest bardziej oschłe - yeah, I think I could, bo once again... Każda moja postać ma jednak pewną część mnie samej w sobie.

5. W jaki sposób Twoja postać przypomina Ciebie? O ile w ogóle?
Łatwo ją zirytować, tylko że okazuje to tylko w połowie przypadków i wtedy staje się po prostu zgryźliwa, czasem bezczelna. No i generalnie nie lubi promyczków radości, to też ma po mnie. Nie, że jestem celowo edgy, ale mam po prostu jakąś dziwną antypatię do przesadnie rozwesolonych jednostek. It do be like that sometimes. + nienawiść do dzieci, w tym wypadku piskląt. Yep, nigdy się nie przemogę, każda moja postać musi hejtować dzieciaki, w mniejszym lub większym stopniu. Zmora była najbardziej wyrozumiała. Mam słabość do cynizmu i sarkazmu, więc tego jest zawsze w moich postaciach sporo. Nie tylko smoczych, by the way.

~~~~~~

Pytania w sumie niezłe, to powtórzę.

3. Ulubiony pisarz?
4. Jak myślisz, czy dogadywałbyś/dogadywałabyś się ze swoją postacią, gdyby była człowiekiem?

I ~ OSTRY WZROK | Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na wzroku [kamienie szlachetne] mają dodatkową kość.

III ~ NIESTABILNA | Dodatkowa kość do testów na moc. W przypadku niepowodzenia, magia zadaje Infamii ranę ciężką.

IV ~ NIEUGIĘTA | Na chwilę przed omdleniem Mahvran jest w stanie zadać swojemu rywalowi cios, przed którym może on próbować się obronić mając +4 ST do akcji.

V ~ NIEULĘKŁA | Bez znaczenia czy to wiedźma wyzwała smoka na pojedynek, czy została zaskoczona przez drapieżnika na polowaniu, to do niej należy pierwszy ruch. Dodatkowo przeciwnik ma +1 ST do swojej akcji w pierwszej turze.

VI ~ REGENERACJA | Raz na tydzień Mahvran może samoistnie wyleczyć jedną ranę lekką lub obniżyć powagę jednej z pozostałych ran [nie dotyczy krytycznej i śmiertelnej]. Nie można użyć tego atutu podczas trwania walki. Ostatnie użycie: 01.01.

VII ~ ZDRÓW JAK RYBA | Szansa na wystąpienie chorób i powikłań spada z 30% do 10%. O pojawieniu się ich świadczy tylko wynik 1 z rzutu k10.

Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2020-09-16, 11:09, w całości zmieniany 1 raz  

Despotyczny Ferwor 
Łowca Wody
Ruhm der Revolution!

Stado: Wody
Księżyce: 73
Opiekun: Axarus... A przynajmniej próbował,
Mistrz: Wszyscy, tylko nikt ze stada wody xd
Wysłany: 2020-09-16, 15:50   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 1| P: 4| A: 3
   U: W,B,Pł,L,M,O,MP,Śl: 1| Kż: 2| Skr,A: 3
   Atuty: Ostry wzrok; Empatia; Przyjaciel natury; Znawca terenów; Utalentowany;

Ogólnie to bardzo. Sam koncept na Despotycznego był taki, że miał być bezwzględnym fanatykiem, którego jego idea miała grać zawsze pierwsze skrzypce. Jego przeszłość miała być tym co miało napędzać jego przynależność i oddanie swoich racji i miały być ''tłem'' dla innych, niż faktyczną rzeczą którą to miała go smucić i załamywać. Obecny Mułek jest mocno emocjonalny, co jest przeciwieństwem pierwotnego konceptu.

Zdecydowanie trudne pytanie, bo skłaniam się ku jednej i drugiej stronie. Posiadanie smoka na pewno byłoby czymś niezwykłym i nie powtarzalnym, ale ostatecznie myślę, że stanie się smokiem to coś co bym ostatecznie wybrał. Czułbym się na pewno bardziej komfortowo będąc w takim ciele. Możliwość latania chociażby byłaby niesamowita, bowiem mógłbym polecieć tam gdzie zawsze chciałem(i pomijam kwestie tego, czy w między czasie nikt by mnie nie zestrzelił xD) np byłaby to na pewno Finlandia oraz kraje bałtyckie.

3. Ulubiony pisarz?

Tutaj nie będę oryginalny, bowiem zdecydowanie jest to Tolkien. Jego prace jako jedyne z książek mnie wciągnęły, dlatego jego twórczość jest mi najbliższa.

I to jeszcze jak! Szczerze to ze smokiem byłoby się na luzie dogadać, a co dopiero z człowiekiem. Mułek jest smokiem z którym można byłoby dyskutować godzinami o niezliczonych tematach. Ja osobiście lubię dyskutować i wchodzić w debaty... więc byłby to dla mnie raj spotykając taką osobowość jak Ferwor.

Mułek ogólnie jest bardzo podkoloryzowaną wersją mnie xD Najwięcej to widać, kiedy to on broni swojej racji, bowiem zbyt bardzo się tym emocjonuje. Zupełnie jak ja i to jest główna rzecz która nas łączy, aczkolwiek on jest zdecydowanie bardziej atakujący w swoich wypowiedziach, ale jest to związane z jego sposobem bycia i sprawdzania innych osób. Ostatecznie Mułek jest podobny głównie w tej kwestii, ale tak to jest zupełnie inną osobą.

1. Jeżeli miałabyś/miałbyś możliwość dodania nowej rasy, to jaka byłaby.
2. Ulubiony kraj.
3. Czy chciałabyś/chciałbyś przenieść się to takiego świata jak ten z sws?
4. Lubisz kebaby?
5. Jeżeli twoja postać byłaby człowiekiem, to w jakim zawodzie by pracowała?
Przy testach mediacji -2 ST. Przy nakładaniu kompanowi więzi -2 ST.
♣ Grupa III. przyjaciel natury ♣
drapieżniki nie atakują smoka jako pierwsze.
♣ grupa IV. znawca terenów ♣
znalezienie dodatkowej zdobyczy dającej 4/4 pożywienia/kamienia szlachetnego/dorodnego zioła raz na dwa tygodnie w polowaniu/wyprawie. (21.11) następne użycie.
♥ Bonus z loterii: ♥
-1 ST we Wtorki!

Despotyczna miłość łaknie aprobaty nawet od świata, który skazuje na zagładę.

♥ Nivis ♥
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: B, MA, MO, Skr: 1
KK

♣ Vacija ♣
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
U: B, Pł, A, O, Skr: 1
KK
Ostatnio zmieniony przez Despotyczny Ferwor 2020-09-16, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  

Pikujący Upiór 
Uzdrowiciel Plagi
Hebog Tęgi

Księżyce: 38
Rasa: północny
Opiekun: Chochlik Miłości
Mistrz: Szarlatańska Obietnica
Partner: Huh?
Wysłany: 2020-12-17, 09:52   
   A: S: 1| W: 2| Z: 4| M: 5| P: 2| A: 1
   U: B,L,Pł,O,A,MO,MA,Kż,Skr,Śl,M: 1 | Lcz,W: 2 | MP: 3
   Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz; Niesprawiedliwy

1. Jeżeli miałabyś/miałbyś możliwość dodania nowej rasy, to jaka byłaby.
Zmiennoskrzydłe, czyli takie, co zmieniają kolor swoich łusek, no albo równinne xd

2. Ulubiony kraj.
Russia

3. Czy chciałabyś/chciałbyś przenieść się to takiego świata jak ten z sws?
Yes

4. Lubisz kebaby?
Nwm, bo nigdy nie próbowałam

5. Jeżeli twoja postać byłaby człowiekiem, to w jakim zawodzie by pracowała?
Bloger xd

1. Czy chciałbyś, aby sws stał się grą?
2. Jakie przedmioty byś usunął ze szkoły?
3. Jak się dowiedziałeś o sws?
4. Ulubiona gra?
5. Co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu?

––––––» I ~ Boski Ulubieniec
––––––Z niewyjaśnionych przyczyn zdarza mu się spotkać duszka raz na 2 tygodnie, dostając o połowę większą nagrodę niż w przypadku zwykłej niespodzianki. (cooldown: 03.03.2021)

––––––» II ~ Szczęściarz
––––––To prawdziwy farciarz i dostaje jeden sukces przy failu na dowolną akcję raz na dwa tygodnie. (cooldown: 11.03.2021)

––––––» III ~ Niesprawiedliwy
––––––Raz na walkę może zaatakować, bazując na M + MP, jeśli dotyka przeciwnika. Dodatkowo raz na miesiąc dostaje dar od Villara.
#FEB816/#ffcb47
Erevinit - latawiec
S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
L,O,A,Skr: 1

żetony: --

Krwawa Łuska 
Adept Plagi

Księżyce: 17
Rasa: północny x jaskiniowy
Opiekun: Barbarzyński Pogrom
Mistrz: Bandycka Groźba
Partner: Brak
Wysłany: 2021-01-13, 02:29   
   A: S: 3| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 2
   U: B,L,O,A,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl: 1
   Atuty: Silny; Chytry przeciwnik

1. Czy chciałbyś, aby sws stał się grą?
Szczerze? Jak najbardziej.

2. Jakie przedmioty byś usunął ze szkoły?
Mym zdaniem byłaby to technika, plastyka, muzyka, tudzież w-f. Nie chodzi tu wyłącznie o to, że nie daję sobie z żadnym z nich rady (z plastyki, czy techniki akurat mam zwyczajne oceny). Po prostu, mym zdaniem nie są one zbyt przydatne, a wyłącznie zajmują uczniom dodatkowe godziny, które można by poświęcić na coś ważniejszego, jak np. języki, czy matematykę. Te trzy pierwsze oceniam tak z racji na to, że nie uczą zbyt wiele czegoś, cóż byłoby faktycznie bardzo pożyteczne. Kwestie bezpieczeństwa na drodze można omawiać na innych zajęciach, chociażby bardzo często do naszej szkoły przychodzili policjanci i tak czy siak wiedzieliśmy to samo, cóż na poprzedniej lekcji, ma to faktyczny sens jedynie, jeśli wyłączamy z tego kwestie stricte artystyczne, a w szkołach takowych spotkań nie ma wystarczająco często, bądź nie poruszają tematu aż tak dogłębnie. Muzyka i plastyka - tu, lubo to drugie mnie pasjonuje - nie popieram. Dlaczego? Ano są to sprawy, które przychodzą naturalnie, dzieci z tego, co zauważyłam same kształtują to poprzez własne zainteresowanie tematem, bez ingerencji szkoły, a temat sztuki i historii kryjącej się za artystami i tak omawiamy na polskim, czy historii. Pół biedy gdyby nie było z tego ocen - lecz tu także jest to oceniane. A jako, że nie jest to wiedza jakoś wybitnie naukowa, ani podstawowa, to po prostu dla ludzi, którzy ze sztuką stoją na bakier nie będzie to lekka sprawa, jeśli nauczyciel ocenia nie ocenia starań, a kunszt. W-f zaś mógłby teoretycznie być, dla samego rozwijania zdrowych nawyków. ALE. Niestety jest źle zorganizowan. Ćwiczenia zdecydowanie nie są na średnim, a zaawansowanym poziomie. W dodatku trudność rośnie wraz z każdą klasą, cóż nie pomaga. Nie ma doboru pod kątem umiejętności ucznia. Dajmy na to, Łukasz jest doskonałym sportowcem, a Damian już niezbyt. Taki Łukasz z łatwością zgarnie szóstki, a i nie spotka go odrzucenie ze strony klasy, zaś ów Damian, który do sportu niezbyt miał ciągoty, wyłącznie się ośmieszy na forum klasowym, a i będzie leciał po dwójkach. Wiem, co mówię gdyż samą mnie to doświadczyło. Taki przykładowy Damian również może i nabrać awersji do samych ćwiczeń, a zajęcia te staną się istnym koszmarem. Do czasu kwarantanny po prostu nie mogłam zdzierżyć WF, było to dla mnie jak sala tortur, nie ćwiczeń, które sama przestałam wykonywać (a wykonywałam je gdy byłam młodsza i nie chodziłam jeszcze do szkoły), po prostu odebrało mi to całą frajdę i jedyne, z czym sport się kojarzył, to właśnie to. Jedyne, cóż czynię obecnie, to bieganie od czasu do czasu. I myślę, że nie tylko ja byłam osobą, na którą wszyscy się darli, czy wyśmiewali z racji na to, że nie nadążam poziomem za innymi, bowiem podobnych mi historii słyszałam multum. W programie nie było zbyt wiele rzeczy, na których mogłam się "wybić". Same kółka, po których serce niemal gardłem mi wyskoczyło (a mam z nim kłopoty), sama siatkówa, przy której rówieśnicy rozstawiali mnie po kątach, same tańce o stopniu naprawdę nie mogącym być kwalifikowanym jako niski, dla przeciętnego dzieciaka, same skoki tygrysie i salta, czy stanie na rękach. To według reformatorów jest poziom akuratny dla średniej rozwoju umiejętności?

3. Jak się dowiedziałeś o sws?
Znalazłam banner na obecnie kasowanej już stronie Król Lew PBF. Doprawdy, wymiany bannerów się Wam opłacają.

4. Ulubiona gra?
Nie mam ulubionej gry. Przepadam jednak za Wiedźminem, Alice:Madness Returns, grami tekstowymi z wyborami, RPG typu Cattails, symulatory jak WolfQuest, Spore czy Shelter, strzelanki jak War Thunder. Naprawdę, dużo jest rzeczy, które mogą mnie zaciekawić.

5. Co chciałbyś osiągnąć w swoim życiu?
Potrafić zrobić cokolwiek. Niestety, na razie jestem zupełnym beztalenciem jeśli chodzi o sprawy artystyczne, czy ogólnie sporo z dziedzin, lubo lat praktyk. Chcę to zmienić. Również, chciałabym stworzyć swoiste zbiory wiedzy, ogólnie bardzo lubię zdobywać wiedzę w dziedzinach, które darzę zainteresowaniem szczególnym.

Moje pytania

1.
Czy Twa postać jest wzorowana na Tobie? A może jest Twym zupełnym przeciwieństwem? Czym kierowałeś się przy wyborze charakteru i wyglądu swej postaci?

2. Jaka cecha odstrasza Cię od danej nowo poznanej osoby? Jakich cech w ludziach najbardziej nie lubisz i Cię irytują? Co dostrzegasz wpierw przy poznawaniu nowych ludzi i na cóż zwracasz uwagę w pierwszej kolejności?

3. Ulubiony język/języki? Opisz i uzasadnij swój wybór.

4. Czy kiedykolwiek na poważnie rozważałeś to, czy chciałbyś być smokiem bądź innym mitycznym stworzeniem lub przenieść się do świata fantastyki? Nie mam na myśli tu dziecięcych fantazji i zabaw - a poważne rozmyślenia, zupełnie świadome. Jaki był Twój wniosek?

5. Czy kiedykolwiek zmieniłeś wygląd swej postaci, gdy jej aparycja znudziła Ci się lub przestała podobać z ubiegiem czasu? Jeśli nie, to cóż było czynnikiem takiego wyboru?

Ostatnio zmieniony przez Krwawa Łuska 2021-01-13, 02:30, w całości zmieniany 1 raz  

Zagajnik Cudów 
Łowca Ziemi
Bananowa Młodzież

Księżyce: 19
Rasa: Morski x Bagienny
Opiekun: Honi und Astral
Mistrz: Pogoń Brzasku/Mergo
Wysłany: 2021-01-13, 10:44   
   A: S: 2| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 3| A: 1
   U: Pł,B,L,W,A,O,Śl,Kż,Skr,MP,M,MA,MO: 1
   Atuty: Ostry Słuch, Szczęściarz

Odpowiadam na to tak naprawdę jedynie przez pytanie o język :V

1. Czy Twa postać jest wzorowana na Tobie? A może jest Twym zupełnym przeciwieństwem? Czym kierowałeś się przy wyborze charakteru i wyglądu swej postaci?

Z tych obecnych żadna, z czego się cieszę. Jedna moooże być przeciwieństwem prędzej, ale nie totalnym. Zwyczajnie ma cechy, których ja nie posiadam. Czym się kierowałem? Tym co wymyślę. Neira ma wygląd wzięty, myślałem o monochromatyzmie i wesołej postaci, a reszta doszła w trakcie. Kijanu tak naprawdę na pałę, wygląd ugadany z jedną z matek na wzór owocu (banan), ale znalazła bananowego węgorza, o który jest oparty wygląd :V Ale na ogół, to nie wiem czym się kierować przy wyglądzie, ale charakter to zależy od samego zamysłu.

2. Jaka cecha odstrasza Cię od danej nowo poznanej osoby? Jakich cech w ludziach najbardziej nie lubisz i Cię irytują? Co dostrzegasz wpierw przy poznawaniu nowych ludzi i na cóż zwracasz uwagę w pierwszej kolejności?

Tak bardzo nie umiem na to odpowiedzieć, bo zwyczajnie nie wiem. Dalszy wywód głównie o znajomościach z neta, bo na real mam za małe doświadczenie. Ot, takie przeczucie lub styl wypowiedzi to u mnie główne czynniki. Jak ktoś pisze niefajnie dla mnie, to i tak odbieram jego wiadomości, nawet jak intencje miał inne, chyba że da mi o tym znak.

3. Ulubiony język/języki? Opisz i uzasadnij swój wybór.

Polski. Definitywnie polski. Wielbię, kocham, żałuję że nie jest ważniejszy i bardziej opłacalny w użyciu poza krajem. Znam go bardzo dobrze, kojarzę jego zasady niemal intuicyjnie, czasami wspomagając się netem dla upewnienia się w czymś. Weszło mi to automatycznie, bez jakiejś większej nauki, więc dlatego tak bardzo go lubię.

4. Czy kiedykolwiek na poważnie rozważałeś to, czy chciałbyś być smokiem bądź innym mitycznym stworzeniem lub przenieść się do świata fantastyki? Nie mam na myśli tu dziecięcych fantazji i zabaw - a poważne rozmyślenia, zupełnie świadome. Jaki był Twój wniosek?

Tak na poważnie poważnie - nope. Ale jakby była taka gra, to raz na jakiś czas - y not? Światy fantasy wyglądają na o wiele niebezpieczniejsze niż rzeczywisty, a ja nie jestem takim typem osoby. Jak już, to nie byle być jakimś fantasy stworzeniem, co na przykład żyć w świecie z podobną dozą wolności i swobody jak sws. Smoki tutaj mają tak mało obowiązków i tyle czasu wolnego, że aż się chce mieć tak samo ;-;

5. Czy kiedykolwiek zmieniłeś wygląd swej postaci, gdy jej aparycja znudziła Ci się lub przestała podobać z ubiegiem czasu? Jeśli nie, to cóż było czynnikiem takiego wyboru?

Jeszcze nie i wątpię, aby takie coś miało miejsce - nie lubię prosić Przywódców o wprowadzanie zmian, a i tak jak są to drobne rzeczy (jak przyrost plam), to bardziej proszę o uwzględnienie tego na arcie lub w narracji to robię, ale nie dlatego że mnie znudziło, co dlatego że postać dorosła.

1. Jak oceniasz swój styl? Mocne i słabe strony w opisach, ilości błędów i reszcie.

2. Najgłębsze, najprawdziwsze czy najbardziej metaforyczne dzieło jakie znasz/lubisz. Książka, film, gra, muzyka, cokolwiek.

3. Najdziwniejsza sytuacja jaka ci się przytrafiła w życiu?

4. Hawajska czy jakakolwiek inna?

5. Ulubiony odcień ulubionego koloru?

Szczęściarz - odwrócenie porażki akcji na 1 sukces. Do użycia raz na dwa tygodnie: 18.02.

Bael - Leszy
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 2| P: 3| A: 1
U: B,Ma,MO,Skr: 1

Wygląd Baela by Madre Honi/Wronka!

Bandycka Groźba
Wojownik Plagi
Mimir Ostra

Księżyce: 46
Rasa: górska
Opiekun: Eskalacja & Apogeum Konfliktu
Mistrz: Khardah
Wysłany: 2021-01-14, 16:52   
   A: S: 5| W: 4| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 3
   U: B,L,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,M: 1| O,Śl: 2| A: 3
   Atuty: Ostry węch; Adrenalina; Twardy jak diament; Magiczny śpiew

1. Jak oceniasz swój styl? Mocne i słabe strony w opisach, ilości błędów i reszcie.

Średnio na jeża? Na plus na pewno barwność opisów, pomysłowe powiedzonka czy charakterystyczne zwroty jakie nadaję swoim postaciom. Uparcie także odmawiam używania "ludzkich" przekleństw - żadnych choler, kurek czy ujów - zamiast tego czarcia zaraza, mięsne kijki, parszywce, padlina i zadki różnego rodzaju, przez co postaci brzmią trochę staroświecko. Przynajmniej nie cierpi na tym moja immersja. Na minus - nie mam pojęcia jak działa gramatyka i gdzie stawiać logicznie przecinki. Dlatego czasami zdarza mi się budować wyjątkowo długie, wielokrotnie złożone zdania, które mają mało sensu, a i wnoszą do dyskusji tyle co nic, więc w zasadzie szkoda na nie strzępić sobie palców na klawiaturze. Staram się z tym walczyć po pierwsze skracając opisy, a po drugie częściej używając kropek. Może kiedyś też przeczytam gdzie prawidłowo stawiać przecinki.

2. Najgłębsze, najprawdziwsze czy najbardziej metaforyczne dzieło jakie znasz/lubisz. Książka, film, gra, muzyka, cokolwiek.

Jestem popcornowym zjadaczem kultury - nie miałam w swoim życiu dzieła, które gruntownie zmieniłoby mój światopogląd i byłoby dla mnie objawieniem. Jest jednak coś co do mnie wraca zawsze w jakimś punkcie życia - muzyka Depeche Mode, a szczególnie płyty Violator, Ultra i Exiter.

3. Najdziwniejsza sytuacja jaka ci się przytrafiła w życiu?

Jestem nudnym człowiekiem i mało mam takich sytuacji, więc krótki opis medicorowej sytuacji. Siedzimy z chłopem w zaparkowanym samochodzie, rozmawialiśmy jeszcze chwilę, bo miałam się z nim pożegnać i iść do domu. W pewnym momencie chłop zwraca mi uwagę, że po drugiej stronie ulicy stoi facet, który się na nas gapi, chociaż udaje, że gada przez telefon. Obczajam ziomka i widzę, ze ma rację. Było koło 16, więc trochę ludzi i samochodów na ulicy. Gadamy chwilę, patrząc na niego kątem oka, a tym nagle zaczyna biec w naszą stronę. Chłop odpala samochód, a ziomek do nas dobiega i łapie za klamkę po mojej stronie drzwi, które na szczęście były zamknięte. Wrzuciliśmy wsteczny, ziomek puścił nasze drzwi i odjechaliśmy, robiąc dodatkowe kółko po mieście. Pod moją kamienicę wjeżdżaliśmy jak do jakiejś strefy zero. Nie mam pojęcia o co mogło chodzić i nie wiem czy chcę wiedzieć. Cieszę się, że mój chłop ma czujne i bystre oko, bo obawiam się że ja sama mogłabym nie zauważyć podejrzanego typa.

4. Hawajska czy jakakolwiek inna?

Jakakolwiek inna. Nie znoszę słodkich elementów na typowo "obiadowych" daniach. Albo coś jest słodkie albo nie, zdecydujcie się ludzie ;_;

5. Ulubiony odcień ulubionego koloru?

Malachitowa zieleń. Zielony to mój ulubiony kolor (dlatego Dzika była zielona, kek), lubię też mocne nasycenie, a jego chłodniejszy odcień to dla mnie wisienka na torcie.

Pytania, go!

1. Musisz założyć nowe stado albo świat się skończy. Jakei są jego trzy, podstawowe cechy/wartości jakimi się kieruje?

2. Mechanika w grach, która Cię wybitnie wkurza i dlaczego?

3. Możesz sprawić, że dwie postaci z forum będą się miału ku sobie. Kto i z kim?

4. Budzisz się rano i widzisz nowe wydarzenie na sws? Jakie to wydarzenie? Co trzeba robić?

5. Wojny religijne na sws. Twoja postać musi wybrać jednego boga, w którego imieniu musi walczyć. Nieposłusznych czeka dezintegracja. Jakiego boga wybrałaby twoja postać i dlaczego?

❖ Ostry Węch: Wszystkie testy percepcji na polowaniu/wyprawie oparte na węchu [zwierzyna i zioła] mają dodatkową kość.

❖ Adrenalina: Dodatkowa kość na akcje fizyczne (bieg, atak, obrona), w przypadku niepowodzenia - rana ciężka

❖ Twardy jak diament: -1ST w rzutach na wytrzymałość

❖ Błysk Przyszłości: xx.xx

Batou - żywiołak ziemi
    niedźwiadek
    A: S:1 | W:1 | Z:1 | M:3 | P:2| A:1
    U: B:1 | MA: 1 | MO: 1 | Skr: 1
Ostatnio zmieniony przez Bandycka Groźba 2021-01-14, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  

Widmowa Łuska 
Adept Plagi

Księżyce: 15
Rasa: Górski x Powietrzny
Opiekun: Bandycka Groźba
Wysłany: 2021-01-14, 17:44   
   A: S: 2| W: 2| Z: 1| M: 2| P: 2| A: 2
   U: B,L,O,A,W,MP,Kż,Skr,Śl,M: 1
   Atuty: Boski ulubieniec;

1. Musisz założyć nowe stado albo świat się skończy. Jakei są jego trzy, podstawowe cechy/wartości jakimi się kieruje?
Spryt, odwaga, mściwość.

2. Mechanika w grach, która Cię wybitnie wkurza i dlaczego?
Uh... Jestem tu trochę za krótko, żeby coś zaczęło mnie wkurzać xD

3. Możesz sprawić, że dwie postaci z forum będą się miału ku sobie. Kto i z kim?
Vicjra i Zahr'aaz xD Nic nie poradzę na to, że uwielbiam jego design, a moja dusza hodowcy krzyczy, że mieliby piękne pisklęta.

4. Budzisz się rano i widzisz nowe wydarzenie na sws? Jakie to wydarzenie? Co trzeba robić?
Pójdźmy poza granice absurdu, dobrze? Okazuje się, że połowa smoków została opętana przez symbionty z kosmosu (tak, takie jak Venom), które pragną zawładnąć całym światem. Ocaleli muszą znaleźć sposób na uwolnienie swoich krewnych i przyjaciół w taki sposób, by ich nie zabić albo trwale nie okaleczyć, gdy Ci będą próbowali wcielić w życie swój mroczny plan. Och, no i powinni sami też postarać się nie zginąć albo nie dostać się pod władzę symbiontów.

5. Wojny religijne na sws. Twoja postać musi wybrać jednego boga, w którego imieniu musi walczyć. Nieposłusznych czeka dezintegracja. Jakiego boga wybrałaby twoja postać i dlaczego?
Tarrama. Może i jest upadły i uwięziony w ciele Aterala, ale Vicjrze chyba najbliżej do niego i prawdopodobnie, gdyby ktoś jej o nim opowiedział, mogłaby nawet obdarzyć go... nie wiem, czy sympatia to odpowiednie słowo. W każdym razie raczej by go nie nienawidziła.

Pytanka :)

Postać, której z nieznanych powodów nie lubisz?

Gdyby Twoja postać mogła nagle zostać bogiem, to czego i jaka byłaby jej pierwsza decyzja?

Dostajesz Wszechmocną Kostkę, która... okazuje się Kostką Rubika. Jak reagujesz?

Wymień ulubione designy cudzych postaci i co w nich najbardziej lubisz

Jedna fabularna decyzja, którą chciałbyś zmienić?

I. BOSKI ULUBIENIEC
spotkanie duszka raz na polowanie/raz na 2 tygodnie, owocujące o połowę większą nagrodą niż jest to dopuszczalne w przypadku "czegoś niespodziewanego".

FULLBODY | DRZEWO GENEALOGICZNE | MOTYW

Wątpliwości Ważek 
Uzdrowiciel Ziemi
Księżyc

Księżyce: 36
Rasa: morski x pustynny
Opiekun: Zamącony Błysk
Mistrz: Basior Lancetowaty
Wysłany: 2021-01-14, 19:26   
   A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 2| A: 2
   U: B,Pł,L,M,A,O,Śl,Skr: 1 | W,MP,Lcz: 2
   Atuty: Ostry węch, Szczęściarz, Konsyliarz

1. Postać, której z nieznanych powodów nie lubisz?
Obawiam się, że takiej nie znajdę xD Jeśli jakaś postać wzbudza moją antypatię, to po prostu wiem, czemu. Są to powody różne i mogą być nawet tak błahe, jak to, że design mi się nie podoba.

2. Gdyby Twoja postać mogła nagle zostać bogiem, to czego i jaka byłaby jej pierwsza decyzja?
Onienie, Ważka nie byłaby szczęśliwa, więc przede wszystkim nie zostałaby bogiem xD A jakby już musiała, to... hm. Zajęłaby się pewnie gromadzeniem wiedzy wszelakiej i próbami zrozumienia, jak działa wszystko. I czemuś takiemu mogłaby patronować. A smoki fuj, bo mają dziwne oczekiwania.

3. Dostajesz Wszechmocną Kostkę, która... okazuje się Kostką Rubika. Jak reagujesz?
Wat xD W sensie jej wszechmocność polega na byciu kostką rubika, czy jest wszechmocna, ale ma kształt kostki rubika? Mam dziwne wrażenie, że dołączyłaby do zbioru kurzących się niepotrzebnych pamiątek i nieudanych prezentów na strychu czy coś w tym stylu

4. Wymień ulubione designy cudzych postaci i co w nich najbardziej lubisz
Uh-oh, tego będzie za dużo ;w;
Uwielbiam np. Zdumiewającego Kolca przez to, że jest jedynym (chyba?) wyłącznie pierzastym smokiem, a do tego urzekają mnie bażantowe barwy i nibyptasie łapy.
Koralowa Łuska, ze względu na połączenie czerwonego i czarnego, i śliczny układ tych czerwonych wzorów - ma intensywnie naturalny vibe, w przeciwieństwie do wielu różnych zabiegów designowych.
Infamia Nieumarłych zaś mnie urzekła przez stonowane, ziemne barwy i przyjemnie szczegółowy układ łusek na łbie i szyi.
Bojowy Okrzyk, przez bardzo przyjemne połączenie barw i ich chaotyczne przenikanie się.
I wiele, wiele innych, ale na tym na razie postanę, bo zaraz wymienię pół forum xD

5. Jedna fabularna decyzja, którą chciałbyś zmienić?
Nop, not gonna change anything. Fabularne decyzje wynikają (albo przynajmniej powinny) z postaci, więc nawet nie umiałabym ich zmienić xD Chyba że zdarzyłaby się sytuacja, że zagrałam bardziej pod siebie niż pod postać, wtedy bym pewnie żałowała.

---

recykling time

1. Do którego forumowego stada masz największy sentyment? Czemu?
2. Gdybyś był/a smokiem, w jakim stadzie byś się widział/a?
3. Jak myślisz, czy dogadywałbyś/dogadywałabyś się ze swoją postacią, gdyby była czlowiekiem?
4. Jaki jest twój ulubiony gatunek gier komputerowych?
5. Co lubisz obserwować?
[konsyliarz] -1ST do II etapu leczenia przy użyciu minimalnej liczby ziół

Babi
S:1|W:1|Z:2|M:1|P:2|A:1
B,A,O,Skr,Śl: 1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
pełnia zimowa
dziś na stawie cienki lód
zasłonił niebo

fullbody / teczka / Ważka vibes

[color=DarkSlateBlue] / [color=#8f8eab] / [color=#a6979a]
niezbędnik uzdrowiciela

Infamia Nieumarłych
Czarodziej Plagi
Mahvran Chimeryczna

Wysłany: 2021-01-14, 20:50   

1. Do którego forumowego stada masz największy sentyment? Czemu?
    Ah, yes, imagine my answer. Cień. Ale Cień w sensie... No, ten stary Cień. Don't get me wrong, kocham Plagę, ale jestem istotą żyjącą przeszłością, melancholią, sentymentami. Cień w okolicach 2015-2016 roku was my jam. Brakuje mi wspomnień, po prostu.

2. Gdybyś był/a smokiem, w jakim stadzie byś się widział/a?
    Yyy, żadnym. Jakbym była smokiem to totalnie wiodłabym samotniczy tryb życia. Z dala od SWS. Disgusting.

3. Jak myślisz, czy dogadywałbyś/dogadywałabyś się ze swoją postacią, gdyby była czlowiekiem?
    Nie. Infamia byłaby z jednej strony fajną odmianą biorąc pod uwagę ludzi jakich znam, ale z drugiej strony byłaby między nami straszna rywalizacja i stałe napięcie. No enemies to lovers in this case. Rivals all the time; i ona chce być jak najwyżej w hierarchii jak może, i ja nie lubię siedzieć na dole łańcucha pokarmowego i robić tego, co mi się każe. Skoczyłybyśmy sobie do gardeł in no time.

4. Jaki jest twój ulubiony gatunek gier komputerowych?
    Fantasy RPG.

5. Co lubisz obserwować?
    Lubię oglądać filmiki na YT, liczy się? :v A tak na serio, lubię patrzeć na zwierzęta. Mam słabość do stawania na chodniku i gapieniu się na wrony/kruki dłubiące dziobami jakieś resztki chleba czy innych rzeczy.

------

1. Czy strach/panika motywuje ciebie do pracy, czy wręcz przeciwnie, odbiera wszelką motywację?

2. Gdybyś musiał/a wybrać - stworzyć własne bóstwo z dowolnymi cechami i absolutną pewnością, że faktycznie będzie to realny, wyższy byt, to zgodziłbyś się czy wolałbyś pozbyć się wszystkich religii obecnych na świecie?

3. Wolisz smoki które można uznać za piękne i nieskazitele, czy takie posiadające różne wady, choroby etc.?

4. Czy istnieje jakaś kuchnia świata której absolutnie nie znosisz?

5. Wolałbyś/aś trwale stracić swoją wiodącą rękę czy obie nogi? [bez możliwości zdobycia protezy]

Ostatnio zmieniony przez Infamia Nieumarłych 2021-01-14, 20:51, w całości zmieniany 1 raz  

Stoicka Łuska 
Adept Plagi
Szarlotka

Księżyce: 18
Rasa: Wężowy x Drzewny
Mistrz: Kuszenie Diabła
Wysłany: 2021-01-16, 10:59   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 4| P: 2| A: 1
   U: B,Pł,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl: 1
   Atuty: Mocarny; Empatia

1. Czy strach/panika motywuje ciebie do pracy, czy wręcz przeciwnie, odbiera wszelką motywację?
To bardzo zależy od stopnia tego strachu. Zazwyczaj motywuje. Jeśli mocno się przepracowuję i żyję w ciągłym stresie przez dłuższy czas, po kilku miesiącach potrafię mieć zjazdy motywacji i wtedy muszę poświęcić na odpoczynek choć jeden calutki dzień, bo mój mózg odmawia współpracy.
2. Gdybyś musiał/a wybrać - stworzyć własne bóstwo z dowolnymi cechami i absolutną pewnością, że faktycznie będzie to realny, wyższy byt, to zgodziłbyś się czy wolałbyś pozbyć się wszystkich religii obecnych na świecie?
Jeśli to bóstwo mogłoby mieć cechę uważania, że jestem świetną osobą której warto we wszystkim pomagać, to odpowiedź staje się oczywista. :P Jeśli nie, to nie. Odpowiada mi świat, za który odpowiada rachunek prawdopodobieństwa. Dziękuję.
3. Wolisz smoki które można uznać za piękne i nieskazitele, czy takie posiadające różne wady, choroby etc.?
Lubię smoki z wadami, bo na nich można budować łatwo rozwój osobowości. Smok musi sobie z wadą jakoś poradzić i to rodzi fajną historię.
4. Czy istnieje jakaś kuchnia świata której absolutnie nie znosisz?
Raczej nie ma takiej, której "absolutnie nie znoszę". Nie lubię brytyjskiej kuchni, bo jest strasznie nieciekawa. Fasola, fish'n'chips... fuj.
5. Wolałbyś/aś trwale stracić swoją wiodącą rękę czy obie nogi? [bez możliwości zdobycia protezy]
To pytanie mnie zachęciło do odpisania pod tym postem, bo mnie bardzo zaciekawiło. Pracujęw końcu przy komputerze, więc utrata ręki byłaby tragedią. Ale bez nóg człowiek traci sporo wolności w przemieszczaniu się. Ostatecznie wolałabym stracić rękę, bo uważam, że byłabym w stanie przystosować się do pisania na klawiaturze jedną ręką.

1. Jak wpłynęła na ciebie pandemia?
2. Czy polecisz mi jakąś niszową grę/film/muzykę, do której nikogo nie potrafisz przekonać?
3. Najlepsza ranga na SWS?
4. Lubisz mitologię?
5. Ponawiam pytanie: Czy strach/panika motywuje ciebie do pracy, czy wręcz przeciwnie, odbiera wszelką motywację?

Rubinowy Kolec 
Adept Plagi

Księżyce: 15
Rasa: wężowy
Opiekun: Frar, Ilun
Mistrz: Shiron

Wysłany: 2021-01-30, 01:57   
   A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 3| P: 2| A: 2
   U: B,Pł,O,A,W,MO,MA,MP,Kż,Skr,Śl: 1
   Atuty: Ostry słuch; Szczęściarz;

1. trochę lepiej się czuję psychicznie.
2. chińska donghua fox spirit matchmaker/huyao xiao hongniang.
3. jeszcze nie wiem.
4. tak, różne rodzaje mitologii.
5. raczej długotrwały stres niż strach/panika. odbiera motywację, sprawia że się źle czuję fizycznie i psychicznie.

1. najlepszy serial?
2. najbardziej wartościowy talent dla ciebie?
3. ulubiony gatunek/mieszanina gatunków na sws?
4. jaką herbatę lubisz najbardziej?
5. ulubione imię/imiona na sws?

and I close my eyes and hope
the wolves won't follow me
but hope's hard of hearing
so I'm waiting for the teeth
xxx

atuty:

xxx» ostry słuch - wszystkie testy percepcji na polowaniu/wyprawie oparte na słuchu mają dodatkową kość
    xxx» [zwierzyna/drapieżnik]
    xxx» szczęściarz - odwrócenie porażki akcji na 1 sukces, do użycia raz na dwa tygodnie
    xxx» [ostatnie użycie: x]

fullbody | teczka | avatar

Gasnący Wiciokrzew 
Starszy Ziemi
Miodowa Cesarzowa

Księżyce: 99
Mistrz: Feeria Ciszy i Dar Tdary
Partner: Grabieżca Fal
Wysłany: 2021-01-31, 13:32   
   A: S: 1| W: 3| Z: 5| M: 5| P: 3| A: 1
   U: Śl,Skr,Kż,B,Pł,MO,M,A,O,MP: 1 | Pł,W: 2 | MA: 3
   Atuty: Zwinna, Szczęściarz, Mistyk, Opiekun, Uzdolniona

1. najlepszy serial? - black sails, definitywnie. choć enjoyowałam sporo seriali, żaden nie wyszedł poza poziom "spoko", a bs jestem naprawdę fanką.
2. najbardziej wartościowy talent dla ciebie? - chyba talent do poprawiania atmosfery. niczego nie doceniam tak, jak starania kogoś, aby nikt nie wyszedł z zepsutym dniem
3. ulubiony gatunek/mieszanina gatunków na sws? - wszystko, co daje mi możliwość odejścia od typowego smoka! xD do pół-morskich mam sentyment, północne lubię przez ten zwierzęcy element.
4. jaką herbatę lubisz najbardziej? - nie jestem jakimś mega koneserem. lubię dilmah, twinings i big active. generalnie tak długo, jak w herbacie nie ma hibiskusa, to będzie mi smakować
5. ulubione imię/imiona na sws? - chór światła i niepamięć świtu, forever lov

1. czego patrona dodałabyś/dodałbyś do panteonu sws gdy była taka możliwość?
2. jedno wydarzenie życiu twojej postaci, które byś całkowicie bądź trochę zmieniła/zmienił? które wyglądałby inaczej, gdyby było pisane tylko przez ciebie, a nie wraz z innymi jak to ma miejsce na rp?
3. rozsądny czas na sen i grafik dnia, kawa, czy energol? co daje ci energię?
4. a jak taki typowy grafik dnia by wyglądał?
5. możesz usunąć jedna rasę na sws i dodać nową. go wild!

szczęściara: W przypadku braku sukcesów podczas rozsądzania akcji lub rzutu na Wytrzymałość Atut zamienia ten wynik na 1 sukces. Do użycia raz na dwa tygodnie
zużyty: 13.12

mistyk: +1 sukces do ataku magicznego raz na walkę.

opiekun: -2 ST dla kompana.

KK - Mokradło
[obrazek]
Zr, M, Ap: 1 | W, Prc: 2 | S: 3 || B, L, O, Kż: 1 | A: 2
- Jego dziobanie/drapanie wywołuje u przeciwnika silne poparzenia pochodzenia magicznego. [błog. Sennah]

błysk przyszłości
zużyty: 13.10

[teczka] | [rodzinka] | [theme]

Odpowiedz do tematu